Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: evija »

No trudno, nie ma sensu tego dalej rozwlekać. Najważniejsze jest to, że dostępne są właśnie takie kanały jak DubaiSport czy przez kompa na Sopcascie i jakoś człowiek przeżyje ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siaktówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Ktoś chyba usunął mojego posta, powtórzę - polsat to szmaciana stacja, która wstawia reklamy nawet w przerwach technicznych, brawo.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Siaktówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Mate »

Nagor pisze:Ktoś chyba usunął mojego posta, powtórzę - polsat to szmaciana stacja, która wstawia reklamy nawet w przerwach technicznych, brawo.

Business is Business
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Siaktówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: smelasiatkarz »

Tak zgadza się. Oni w tym czasie zarbiają takie pieniądze o których ci się marzy grając w lotka:d
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Siaktówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Saph »

A w innych stacjach tak niby nie jest?
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siaktówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Kay »

...a tak w kwestii technicznej to jest literówka w tytule. :D (do adminów)
AZS Częstochowa
Tobi
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2009, o 10:03
Płeć: M

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Tobi »

Nagor pisze:Ktoś chyba usunął mojego posta, powtórzę - polsat to szmaciana stacja, która wstawia reklamy nawet w przerwach technicznych, brawo.
Tak to może irytować ale gdyby nie ta szmaciana stacja to z polską siatkóweczką było by cieniutko od strony finansowej, coś na poziomie polskiej ligi koszykówki
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Saph »

Temat jest o transmisjach w TV, ale ja mam pytanie o internetową. Można na jakieś stronie obejrzeć mecze Polaków z turnieju w Gdyni?
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Mate »

Saph pisze:Temat jest o transmisjach w TV, ale ja mam pytanie o internetową. Można na jakieś stronie obejrzeć mecze Polaków z turnieju w Gdyni?
http://tvelita.com/viewpage.php?page_id=6
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Czy ktoś wie czy jutro mecz Rosja - Serbia będzie rano powtarzany, jak tak to o której, bo nie mogłem obejrzeć a bardzo bym chciał? Proszę o szybką odpowiedź.
...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Arff »

Nie ma za bardzo na co patrzeć... poza 2gim setem Rosjanie zgnietli słabo grających Serbów... tylko Milijković czarował, ale to było za mało..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze:Czy ktoś wie czy jutro mecz Rosja - Serbia będzie rano powtarzany, jak tak to o której, bo nie mogłem obejrzeć a bardzo bym chciał? Proszę o szybką odpowiedź.
Właśnie teraz jest powtórka na PSE.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Dzięki, ale już wczoraj na ipla znalazłem :D Kapitalna gra Rosjan.
...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Kurek chciał być śmieszny u Wojewódzkiego - nie wyszło.
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: lucass90 »

Co powiedział ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

lucass90 pisze:Co powiedział ?
Śpiewał małego rycerza niby a'la Doda, trochę kwas wyszedł, ale dalej jest ok.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: maksik »

Gato chyba nie czai humoru Pana Prowadzącego ;) - swoją drogą Kubie W. średnio idzie dzisiaj..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

maksik pisze:Gato chyba nie czai humoru Pana Prowadzącego ;) - swoją drogą Kubie W. średnio idzie dzisiaj..
No średnio, ale zawsze tak ma ze sportowcami, wie tylko tyle co zobaczył w finale i przeczytał, nie oszukujmy się, to nie jego sfera.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: maksik »

Nagor pisze:
maksik pisze:Gato chyba nie czai humoru Pana Prowadzącego ;) - swoją drogą Kubie W. średnio idzie dzisiaj..
No średnio, ale zawsze tak ma ze sportowcami, wie tylko tyle co zobaczył w finale i przeczytał, nie oszukujmy się, to nie jego sfera.
Sorry za OT
Jak lubię Wojewódzkiego tak dzisiaj dostałby w łeb ode mnie i jest totalna żenua..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Kay »

W ogóle zapraszanie Jarosza i Kurka tylko przyśpieszy ich "przewrócenie się w dupie". Błąd. Kurek pieprzył bez sensu nic ciekawego. Gackowi czasem co siadło. Jarosz chyba za mało, bo widać było, że ma trochę do powiedzenia. Wojewódzkiego jako program uwielbiam i oglądam regularnie od kilku lat.
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Kay pisze:W ogóle zapraszanie Jarosza i Kurka tylko przyśpieszy ich "przewrócenie się w dupie". Błąd. Kurek pieprzył bez sensu nic ciekawego. Gackowi czasem co siadło. Jarosz chyba za mało, bo widać było, że ma trochę do powiedzenia. Wojewódzkiego jako program uwielbiam i oglądam regularnie od kilku lat.
A potem zaprosili [***]i zburzyli i tak niewiele dobrego z tego programu... Powinien zaprosić jakiegoś Gumę, Igłę czy Gruszkę, osoby, które mogą coś powiedzieć a nie betony Kurka, gdzie Wojewódzki myślał czy to na serio czy ma się śmiać, Gacka, który jakoś się nie palił do dyskusji i Jarosza, który chciał dobrze, ale mu na to nie pozwolono.

Nie wiecie kiedy puszczą Majewskiego z Gruchą? Reklamowali reklamowali i nie puścili :|
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, o 17:31 przez mazia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o ograniczenie się do dyskusji na temat samego programu.
...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Arff pisze:Tyle że nadużywanie tak podniosłego hołdu ofiarom jakiejkolwiek tragedii jak żałoba narodowa z tą częstotliwością z jaką czyni to nasz szanowny pan i władca, tylko po to żeby podnieść sobie słupki sondażowe... robi z tego po prostu 2 kolejne nudne dni bez rozrywki...
O właśnie. Chodzi o to, że ta żałoba nie jest po to, aby okazać pamięć o zmarłych, to tylko kolejna beznadziejna polityczna gierka. Ludzie są w żałobie, a Kaczyński w najlepsze ze swoją żonką potańcówki urządzają.
Po drugie: Mnie też, męczy Twoja postawa na tym forum, ale staram się nie robić z tego wielkiego halo... choćby to Twoje wysmętnianie się na forum Menagera Siatkarskiego...
Lubię jak ktoś to docenia :D Ale o co chodzi z Managerem to nie wiem o jakie "smęty" chodzi. No ale nie wszystkich da się zrozumieć :]
...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: picaporte »

Gruszka u Majwskiego ma być w przyszły pon. W ten pon nie było, bo żałoba...Natomiast jeśli chodzi o występ siatkarzy o Kuby to było całkiem nieźle. Pamiętajmy, że to nie są ludzie showbiznesu więc nie mają takiego doświadczenia i nutki skandalistycznych zachowań jak większość gości tego typu programów. Aczkolwiek widać, że się starali, żeby program nie był taki prostolinijny jak większość wywiadów, które udzielają. Kurek chyba najlepiej wyszedł z tego towarzystwa, śmiał się cichaczem, a to jego przyznanie się do kłamstwa i do koszulki, w której nie grał finału to takie "diamenciki" najbardziej przeze mnie zapamiętane. Niekiedy zaś mu żart nie wyszedł, no ale cóż... Jarosz to rzeczywiście za wiele się nie nagadał, no ale też za bardzo nie wybijał się do odpowiedzi, choć "dokończenie poprzedniego wątku" (oglądający wiedzą o co mi chodzi) było dobre :) Najpoważniejszy to był moim zdaniem Gacek, ale można się było spodziewać po garniturku. Swoją drogą Kuba W. też im niekiedy nie pomogał. Moje ogólne wrażenie bardzo dobre, było śmiesznie biorąc pod uwagę niekontrowersyjnych gości.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Nagor »

Dobrze, że tak ostro zareagowali na ponowną próbę porównania ich z piłkarzami. Gacek się oburzył i powiedział co o tym myśli. I dobrze.
...
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Bigmac »

Nagor pisze:No ale nie wszystkich da się zrozumieć :]
Te słowa napisane przez Ciebie są dla mnie największym komplementem... <-- można usunąć... zresztą tak jak i większość postów Nagora
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Mania »

"Wracając do poprzedniego wątku" ;) muszę powiedzieć, że z wielkim zainteresowaniem oczekiwałam tego programu. I... znów zawiódł mnie Kuba Wojewódzki. ;/ Ja rozumiem, że sport to nie jego broszka, ale jako gospodarz powinien wykazywać minimum przygotowania do tematu. Zawodnicy wypadli bardzo pozytywnie. Kurek z Rycerzem pojechał ostro (szkoda, że to dali przed czołówką ;/ ), dla Gacka brawa za zdrowe oburzenie się o porównanie z piłkarzykami. Jarosz, jak by go nie było, szkoda. :) Tutaj tez trzeba dodać, że Wojewódzki totalnie nie wykorzystał obecności Kurka i Jarosza razem... :D Szkoda, że program znów zawiódł - tak jak z Kadziewiczem.
Dobór drugiego gościa i jego zachowanie z medalem - bardzo niefajnie. Nie mam nic do Witkowskiego, ale dla mnie zachowywał się dziwnie, a spojrzenie pełne politowania u chłopaków to potwierdzało.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Saph »

Przegapiłam program i w związku z tym mam pytanie. Wie ktos może czy będzie jakas powtórka?
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Kay »

Saph pisze:Przegapiłam program i w związku z tym mam pytanie. Wie ktos może czy będzie jakas powtórka?
Ja bym poszukał na youtube.com
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: Marion »

Saph pisze:Przegapiłam program i w związku z tym mam pytanie. Wie ktos może czy będzie jakas powtórka?

Najprościej znaleźć na oficjalnej stronie, są odcinki podzielone na części plus fragmenty niewyemitowane w tv.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkówka reprezentacyjna kobiet i mężczyzn w TV w 2009 roku

Post autor: maksik »

1. Z tymi reklamami to naprawdę dramat..już rozumiem przerwę techniczną ale "czas" na żądanie i w nim nie można posłuchać nawet chwili co trener ma do powiedzenia... :|
2. Komentuje Niemczyk....w studio Niemczyk...no to żeby klimat chrypiącego głosu zachować to hymn powinien śpiewać Stachursky ;)
3. A z tej lepszej strony nie wiem czy zauważyliście te naprawdę efektowne powtórki i urywki w tym superzwolnionym tempie. Bardzo ok..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”