Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: grzegorzg »

Ale też nie mamy, za wyjątkiem Kurka, graczy tak atletycznych czy z doskonałymi warunkami fizycznymi.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: solanum »

Degeneracja więzadła rzepki – na tym, zdaje się, polega główny problem, prawda?

Mateusz Mika: Niektórzy tak to nazywają, ale według badań chodzi o zapalenie. Miałem z tym problem już w wieku 18 lat, ale wszystko przeszło. Później ból pierwszy raz pojawił się na treningu przed Pucharem Świata w Japonii. Od tego momentu praktycznie wszystkie swoje mecze grałem już z bólem. Na każde spotkanie wychodziłem na środkach przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Podczas meczu nie było jeszcze dramatu, bo dochodziła adrenalina, a organizm był mocno zaabsorbowany grą, do tego działały środki. Problem powstawał na treningach, gdy tej adrenaliny nie było. A przecież nie mogłem się szprycować non stop, bo moja wątroba by tego nie zniosła. Dlatego na treningach mój poziom znacznie odbiegał od tego, co chciałbym dać drużynie. Później przenosiło się to na wyniki spotkań. I tworzyło się błędne koło. Czasami wracałem do domu, kładłem się spać i przez ból budziłem się w nocy.
http://www.przegladsportowy.pl/magazyn- ... 13283.html
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Problemy Miki raczej nie wynikają z przeciążenia grą, bo on rozegrał tylko jeden pełny sezon ( kadra + klub) w 2014 roku i już po nim zaczął mieć kłopoty zdrowotne. Taka jego uroda. Nie wierzę, że jak nawet teraz trochę odpocznie to potem będziemy mieli z niego pociechę. Podziwiam natomiast Kurka. Ten facet orze jak wół już chyba dekadę? Szacun dla niego, że nie płacze o wolne, chociaż na pewno problemy zdrowotne swoje ma.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Murilo0 »

Bo Mika jest zwyczajnie zbyt wątłej budowy do zawodowego uprawiania siatkówki. Wlazły też miał kontuzje kiedyś, ale potem oprócz przerwy od reprezentacji przypakował. To samo dotyczy chudego Lyneela.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Mika nawet dla swojego dobra powinien całe wakacje spędzić na leczeniu, a jeśli to nie wystarczy to nie podpisywać kontraktu na sezon klubowy dopóki nie wyleczy kolana.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Matius pisze:Mika nawet dla swojego dobra powinien całe wakacje spędzić na leczeniu, a jeśli to nie wystarczy to nie podpisywać kontraktu na sezon klubowy dopóki nie wyleczy kolana.
A zapłacisz mu te 700-800 tysięcy złotych? Chyba jednak łatwiej wziąć sobie kolejne przerwy od kadry. ;)
grzegorzg pisze:Ale też nie mamy, za wyjątkiem Kurka, graczy tak atletycznych czy z doskonałymi warunkami fizycznymi.
Brazylijczycy czy Francuzi też nie, Rezende kiedyś publicznie nam zazdrościł Kurka. ;) Na jakiejś włoskiej stronie pojawił się na przykład news o Muzaju gdzie zachwycano się jego warunkami fizycznymi.

Zresztą, nie twierdzę, że mamy jakiś niewyobrażalny potencjał, ale jeżeli chodzi o szerokość składu to chyba lepsi są od nas jedynie Rosjanie. Jak dla mnie obecność w kadrze najlepszych zawodników paradoksalnie może dać trenerowi większe pole manewru jeżeli chodzi o rotowanie zawodnikami przy zachowaniu poziomu sportowego.
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Paveu19POL »

Nie podoba mi sie ta kadra...
De Giorgi nie powinien za wszelka cene charatać w tym sezonie na sukcesy a ograć 2 garnitur na 2018 r
Nie rozumiem jak może nie być Popiwczaka zdecydowanie najlepszy Libero roku i to taki młody
zaryzykował bym tez z nowym rozgrywajacym Drzyzga i Łomacz to jednak nie ten poziom co Zagumny oni juz pewnego poziomu nie przeskoczą tu trzeba znalesc kogos lepszego trzeba stawiać na Komende i Kędzierskiego mam nadzieje ze ktoryś cos pogra a nie znów Łomacz i Drzyzga ciągle.
Kompletnie nie rozumiem braku Orczyka trzeba gościowi dać szanse ! mam nadzieje że bedzie coś grał Szalpuk i Włodarczyk a nie ciagle trójka Kubiak Kurek Buszek...
Atakujący i Środek tu cieżko się przyczepić
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ldz »

Paveu19POL pisze:Nie podoba mi sie ta kadra...
De Giorgi nie powinien za wszelka cene charatać w tym sezonie na sukcesy a ograć 2 garnitur na 2018 r
Nie rozumiem jak może nie być Popiwczaka zdecydowanie najlepszy Libero roku i to taki młody
zaryzykował bym tez z nowym rozgrywajacym Drzyzga i Łomacz to jednak nie ten poziom co Zagumny oni juz pewnego poziomu nie przeskoczą tu trzeba znalesc kogos lepszego trzeba stawiać na Komende i Kędzierskiego mam nadzieje ze ktoryś cos pogra a nie znów Łomacz i Drzyzga ciągle.
Kompletnie nie rozumiem braku Orczyka trzeba gościowi dać szanse ! mam nadzieje że bedzie coś grał Szalpuk i Włodarczyk a nie ciagle trójka Kubiak Kurek Buszek...
Atakujący i Środek tu cieżko się przyczepić
wdech.... wydech.... wdech.... wydech.....
wytłumacz mi, dlaczego Ty nie aplikowałeś na stanowisko trenera repry? A może aplikowałeś i Cię nie przyjęli? Ale masz takie kwalifikacje dobre, próbuj gdzieś indziej, może inna repra, może jakiś klub?

nawet PÓŁ TRENINGU ta kadra jeszcze nie rozegrała, a niektórzy tu już są ze wszystkiego niezadowoleni. To jest po prostu niesamowite, żenujące "polactwo-cebulactwo". Każdy w tym kraju zna się najlepiej na wszystkim... dopóki może grzecznie klepać zza ekranu laptopa i przełączać kanały pilotem w tv z kanapy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: VernonRoche »

StanLee pisze: Zresztą, nie twierdzę, że mamy jakiś niewyobrażalny potencjał, ale jeżeli chodzi o szerokość składu to chyba lepsi są od nas jedynie Rosjanie.
Odnoszę wrażenie, że zbyt optymistycznie patrzysz na naszą kadrę. Nie mamy, poza Kurkiem, żadnego chyba zawodnika, o którym obecnie można powiedzieć, że jest czołowym zawodnikiem swojej pozycji. Swego czasu mieliśmy Zagumnego, Winiarskiego, Świderskiego, Wlazłwgo. A teraz na przyjęciu mamy oprócz Kurka mającego swoje ograniczenia Kubiaka i zabijającego się o blok przeciętnego nawet na poziom ligowy Buszka, Mika wiecznie ostatnio nie w pełni sprawny. Rozegranie to już w ogóle posucha, zarówno w umiejętnościach rozegrania jak i innych siatkarskich. Atak Konarski pociągnie, jest jeszcze Muzaj w perspektywie. Może być różnie z tą naszą grą.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

De Giorgi powiedział - powołania są jakie są : zadecydowały czynniki zdrowotne ,forma i jeszcze coś tam :P a jeżeli się nie podobają to powiedział do Lepy,że mogą sobie o nich porozmawiać w programie na Polsacie ;) oczywiście w formie żartu :D
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ldz »

Cytując klasyka "jak się nie podoba to nie trzeba oglądać" :]
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

No pewka ale wiadomo ,że nie o to mu chodziło - on powiedział,że nawet na to pierwsze zgrupowanie i tak ma być już 18 zawodników , Kubiak dopiero 6 maja kończy ligę więc się spoźni :p no i ja tak odebrałem trochę,że jak ktoś mu nie będzie pasował już od początku to potem powołań nie dostanie ,ale mogłem źle to odczytać
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: maciek77 »

Kubiak to raczej ma wolne, bo ligę zakończył na początku marca.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: SerCos »

Kubiak wraca do Japonii na Puchar Kurowashiki, który zaczyna się na początku maja.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

VernonRoche pisze:Odnoszę wrażenie, że zbyt optymistycznie patrzysz na naszą kadrę. Nie mamy, poza Kurkiem, żadnego chyba zawodnika, o którym obecnie można powiedzieć, że jest czołowym zawodnikiem swojej pozycji. Swego czasu mieliśmy Zagumnego, Winiarskiego, Świderskiego, Wlazłwgo. A teraz na przyjęciu mamy oprócz Kurka mającego swoje ograniczenia Kubiaka i zabijającego się o blok przeciętnego nawet na poziom ligowy Buszka, Mika wiecznie ostatnio nie w pełni sprawny. Rozegranie to już w ogóle posucha, zarówno w umiejętnościach rozegrania jak i innych siatkarskich. Atak Konarski pociągnie, jest jeszcze Muzaj w perspektywie. Może być różnie z tą naszą grą.
Ja raczej sugeruję, że nie jest tak źle z naszą kadrą, jak się powszechnie uważa. Owszem, nie mamy poza Kurkiem i Zatorskim graczy ścisłego topu, ale wydaje mi się, że tych dobrych zawodników na poziomie ligowym mamy jednak naprawdę sporo, a właściwie do tego odnosiłem się pisząc o tej ''szerokiej'' kadrze.

No bo popatrzmy na inne zespoły z czołówki. Amerykanie? Bez Holta, Russella, Andersona czy Lee - część zawodników to naprawdę anonimowi gracze, a środkowi z Finlandii i Portugalii to gracze, których ja szczerze powiedziawszy za dobrze nie kojarzę. ;) Amerykanie zresztą nigdy nie mieli szerokiego składu i nawet jak zdobywali złoto olimpijskie, to właściwie korzystając tylko z podwójnej zmiany z Hansenem i Gardnerem.

Włosi? Bez Juantoreny, i Kovara, który po MŚ 2014 ze względu na problemy ze zzdrowiem postanowił zakończyć reprezentacyjną karierę, Włosi właściwie nie mają partnera dla Pippo Lanzy. Jest Oleg Antonow, ale poza nim w kadrze znajdują się tacy gracze jak Mazzone, Randazzo, Fedrizzi, którzy albo grali w tym sezonie ligowym słabo - albo w ogóle nie grali, jak młody Mazzone, który był czwartym przyjmującym

Serbowie? My narzekamy na brak zmiennika dla Kubiaka, czy na Drzyzgę, a właściwie Serbowie na obu tych pozycjach mają jeszcze większe kłopoty. Jak jeszcze weźmiemy pod uwagę naprawdę kiepski sezon Petricia, to jeszcze okaże się, że pierwszym zmiennikiem na przyjęciu będzie ... Milan Katić.

Francuzi? Nie dość, że Igrzyska Olimpijskie skończyły się dla nich klęską, to jeszcze karierę reprezentacyjną zakończył drugi obok Ngapetha lider tej druzyny, czyli Rouzier.

Brazylijczycy? Canarinhos mają takie problemy jeżeli chodzi o zaplecze na pozycjach rozgrywającego i atakującego, że do ścisłej kadry załapali się tam Murilo Radke i Rafael Araujo, zmiennikiem 31-letniego Bruno będzie siedem lat starszy Raphaeel, a 30-letneigo Wallace'a - 36-letni Evandro. Brazylijczycy mają dwóch bardzo utalentowanych zawodników - Fernando i Felipe, ale jeden to rocznik 96, a drugi był rewelacją sezonu, ale to wciąż junior, i w kadrze go jeszcze nie ma.

Zostają Rosjanie - którzy na Ligę Światową dali wolne wszystkim najbardziej doświadczonym zawodnikom, a do tego najbardziej utalentowany młody gracz na świecie, czyli Poletajew, przez problemy zdrowotne straci cały sezon reprezentacyjny, a ten skład Rosjan jest mocno eksperymentalny.

Więc mnie się wydaje, że, po pierwsze, bardzo dobrze, że nasi bardziej doświadczeni zawodnicy chcą grać w kadrze i nie musimy tworzyć eksperymentalnych kadr na LŚ jak Włosi, na etapie budowania nowego zespołu, a po drugie - że chyba jednak ten nasz potencjał staje się trochę niedoceniany. ;) Oczywiście składy z LŚ do ME mogą się lekko pozmieniać, ale szczerze nie widzę powodów byśmy nie mieli walczyć o finał na obu tych imprezach. I pewnie znowu będzie lament, że inni luźniej podchodzą do tych imprez, Brazylijczycy pewnie będą zrozpaczeni. ;)

A docelowo? Ciężko przewidywać, skoro nie wiadomo czy dwóch topowych siatkarzy świata, czyli Leal i Leon, ostatecznie w tym cyklu olimpijskim zagra.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Murilo0 »

Co do Milana Katicia. Pierwszym zmiennikiem będzie przecież Petrić, a w szóstce Kovacević i Ivović...
All work and no play makes Jack a dull boy...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Murilo0 pisze:Co do Milana Katicia. Pierwszym zmiennikiem będzie przecież Petrić, a w szóstce Kovacević i Ivović...
Problem w tym, że Petrić, który w poprzednim sezonie miał dużo problemów zdrowotnych, jest od dłuższego czasu w naprawdę słabiutkiej formie. Poniżej masz statystyki Serba z tego sezonu playoffów, gdzie właściwie był najsłabszym punktem Modeny. Więc pomimo tego, że jest w składzie Serbii na LŚ, to ja mam wątpliwości czy on będzie w tym sezonie reprezentacyjnym dużo grać, zwłaszcza, że chyba będzie zmieniać klub - a nawet jak będzie grać, to chyba ciężko oczekiwać, że będzie jakimś wzmocnieniem dla reprezentacji, skoro w naprawdę dobrej formie Petricia widziano ostatni raz gdzieś w sezonie 14/15. A następny w kolejce do gry jest chyba właśnie Milan Katić.

http://www.legavolley.it/Statistiche.as ... PET-NEM-87
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Co do Francuzow- IO skonczyly sie kleska. I dlatego to wciaz jest reprezentacja glodna sukcesu. Ngapeth pokazuje ciagle ile potrafi.
Co jest w stanie dolozyc Rossard, przynajmniej w sewisie, to udowodnil w PL. Za Rouzier Francuzi maja 4 opcje: 1 przestawienie Le Roux, juz probowane na niwie klubowej. Taki Le Roux zagral na ataku wiecej na poziomie miedzynarodowym niz Muzaj i nie gorzej niz Konar 2 Rossard -tez juz probowane zarowno w 2 klubach jak i reprezentacji. 3 Patry 4 Boyer
Dwie ostatnie bardziej na przyszlosc niz na ME. Wiekszym problemem jest zastapienie Tillie. Tu 2 opcje:Clevnot i Lyneel. Nie sa takie zle. W kazdym razie w porownaniu z Buszkiemi Kubim.

Ogolnie-moze i slabiej ale wciaz bardzo groznie. Atakujacy nie sa duzo ponizej Konarskiego/Muzaja a na przyjeciu pozostaje Ngapeth (jednak od Kurka lepszy zarowno w ofensywie jak i defensywie) i uczciwe odejscie na poziomie zblizonym do Kubiego a lepsze od Buszka. No i rozgrywajacy na poziomie przerastajacym nasze aktualne mozliwosci, tudziez libero .

Tak w ogole to punktujesz tylko slabe strony adwersarzy i mocne nasze.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

kanimo pisze:Tak w ogole to punktujesz tylko slabe strony adwersarzy i mocne nasze.
Kanimo, nie obraź się, ale znowu muszę tłumaczyć to co piszę, jak z tezy, że mamy problemy, ale reszta też ma problemy, a do tego nasi czołowi gracze nie wzięli wolnego, gdy u innych wzięli, więc chyba to dobrze, wnioskujesz, że piszę TYLKO o mocnych naszych stronach i słabych innych to znowu robisz jakąś dziwną manipulację. :|
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

To Mika nie jest juz czolowym graczem?
To grajacy w Japonii Kubiak nie wnosi ryzyka obnizki formy? Itp itd

Problemy maja wszyscy i zawsze.

Rezultat finalny zalezy od liczby , jakosci i trafnego doboru odpowiedzi na nie. I pokazuje Ci , ze niekoniecznie my mamy najwiecej/najlepszych.
To wszystko jest bardziej zbilansowane, bardziej w polcieniach, niz usilujesz to przestawic.
Pisze o Francji, bo ich znam ciut lepiej. Podobnie moze byc u innych.
Np o Bulgarach z Sokolwem chyba nie wspominales.
Serbowie:Petric ma slaby sezon ale sa Uros i Ivovic. Gorsi przyjmujacy, lepszy atakujacy, moze troche lepsze rozegranie u nas, raczej wiekszy i stabilniejszy potencjal na ataku u nich( biorac pod uwage oba skrzydla i srodek).
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2017, o 14:16 przez kanimo, łącznie zmieniany 5 razy.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

do usuniecia, post zdublowany.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

kanimo pisze:Rezultat finalny zalezy od liczby , jakosci i trafnego doboru odpowiedzi na nie. I pokazuje Ci , ze niekoniecznie my mamy najwiecej/najlepszych.
To miło z Twojej strony, ale nigdzie tego nie stwierdziłem. Najwięcej mają Rosjanie, najlepiej chyba też. My mamy wystarczająco dużo i wystarczająco dobrze, żeby powalczyć o finały w tym roku, i być w ścisłej czołówce przez cały cykl olimpijski.

Ale owszem, jeżeli chodzi o liczbę zawodników których możemy brać pod uwagę jeżeli chodzi o obecność w kadrze w kontekście Tokio mamy więcej zawodników do dyspozycji niż Brazylia, Włosi czy Amerykanie. Nie wiem czy to samo w sobie jest wielką wartością, ale zawsze to duży atut.
kanimo pisze:To Mika nie jest juz czolowym graczem?
Bez Miki jakoś przeżyjemy, Amerykanie, Włosi, Rosjanie bez Andersona, Zajcewa i Juantoreny, Michajłowa, Grankina i Muserskiego - przynajmniej w LŚ - nie mają szans. Kubiak grał bardzo dobrze w Japonii gdy był zdrowy.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Murilo0 »

Ten prezes to albo udzielał wywiadu po pijaku, albo nie zna nawet zawodników :] Anastasi wygrał Mistrzostwo Europy, Kurek powrócił na pozycję rozgrywającego, Muzaj ma na nazwisko Kuzaj, a Kaczmarek jest wyższy od Kurka :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

krzysiu pisze:http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,892.html czyli znów parcie na wynik
" Zobaczymy, jak będzie się prezentował Bartek Kurek po powrocie na pozycję rozgrywającego, na dzisiaj w ataku numerem jeden powinien być Konarski z Kędzierzyna-Koźla. Kuzaj, Kaczmarek to też faceci o parametrach jeszcze lepszych niż Bartek Kurek. Mają pod 2,10 metra, a do tego wysoko skaczą. Bardzo się cieszę, że młodzi zawodnicy, którzy zdobywali młodzieżowe mistrzostwa Świata i Europy, już mają miejsca w zespołach Plus Ligi, a przeważająca większość z nich gra w szóstkach. To znaczy, że mamy narybek na lata – zapowiada Kasprzyk
O matko - Kurek wraca na pozycję rozgrywającego, Kaczmarek urósł i mierzy 2,10 metra, a Kuzaj najwyraźniej zmienił stan cywilny, lub samo nazwisko. Pewnie to efekt przepisu, że aby grać w kadrze, trzeba mieć nazwisko zaczynające się od litery K. :D
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

A takie były lamenty, że nie mamy sypacza. Jest? Jest! I to od razu taki co potrafi zaserwować i zablokować 8-)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Murilo0 »

mmb pisze:A takie były lamenty, że nie mamy sypacza. Jest? Jest! I to od razu taki co potrafi zaserwować i zablokować 8-)
I ma najlepszy atak spośród wszystkich rozgrywających świata. I największy triceps :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

[Dla zwolenników Wilfredo Leona w kadrze Polski] Niedobrze, że Graca był na F4 i niedobrze, że Wilfie zagrał jak zagrał. Jak wiadomo, Brazylia może zdobyć złoto IO bez Leala, a Polska bez Leona nie. Po zobaczeniu Leona w akcji, szanse, że Graca zgodzi się na jego grę dla Polski spadają.
A może faktycznie tak jest, że włodarze związku naszej ulubionej dyscypliny się o to w ogóle nie starają, ale nie dlatego, że są tacy nieudolni, lecz dlatego, iż kapitan nie będzie rywalizował z jakimś Kubańczykiem?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Kapitan to obok Kubanczyka/Polaka mialby jako jedyny pewne miejsce.
Niezaleznie od tego, ktory z przyjmujacych przestawiony bylby na atak.
Skrzydla: Kurek, Leon, Kubiak .

Chyba troche z tym wpisem przegiales.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marcy$ »

Kurek, Leon, Mika. Wierzę, że jak Mateusz wyzdrowieje będzie wymiatać jak w MŚ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”