Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ciorny17 »

meduza123 pisze: Osobiście uważam, że Kubiak idealnie by pasował do Leona. Poza tym potrzeba nam kogoś z wybuchowym charakterem, nie możemy być za grzeczni.
Ta wybuchowość pod warunkiem, że jest charakterna przeciwwaga na boisku. Do niedawna był takim kimś Zagumny. Teraz nie widzę innego autorytetu, bo odnoszę wrażenie, że momentami aż za niegrzeczni nasi zawodnicy byli.
Kłamca.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

Heynen i jego ulubieniec: Kaliberda. Ten duecik najbardziej zapamiętałem z kwalifikacji do Rio w Berlinie. Heynen zapomniał, kto mu wygrał pierwszy mecz z Polską. Wrócił do starych nazwisk w drugim meczu przeciwko naszej drużynie - decydującym o awansie i przegrał, Mam to w pamięci. Dziękuję mu, że zagrał wówczas dla nas i wystawił m.in. Kaliberdę. Jednak u nas takich numerów już bym nie chciał. A i jeszcze, Kaliberda wystawiany w meczach przeciwko Brazylii to zawsze było samobójstwo, które lubił popełniać Heynen prowadząc reprezentację Niemiec. Coś mi tu nie gra. A Gruszka to prawdopodobnie ?pewniak - wprowadzenia Komendy do kadry i automatycznego oczyszczenia atmosfery, jeśli Komenda wejdzie za Dryzgę, czyli Piotr od razu upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Mam świadomość tego, że PZPS optuje za trenerem Polakiem więc szukam pozytywów. Gruszka robi fajną robotę w Katowicach, Komenda przy nim zaczął regularnie serwować z tzw. wyskoku. Drużyna jest dobrze poukładana, reakcje na wydarzenia boiskowe są co najmniej dobre, zmiany wprowadzane w odpowiednich momentach również, doświadczenie w kadrze w roli asystenta już ma oraz oczywiście ogromne doświadczenie jako siatkarz reprezentacji. Ja akurat jestem pozytywnie nastawiony do Piotra, po tym, co zrobił DeG. Gruszka znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Właśnie szykuje sobie Komendę, a reszta młodych zawodników jest gotowa i pali się do gry. Sam też mówił o mieszance młodości z doświadczeniem i wie, że rzucenie samych młodych do kadry to głupi pomysł więc raczej nie zgodzi się na taki manewr. Jeszcze z polskich trenerów np. Kowal pewnie nie zrezygnuje z Dryzgi, być może Bednaruk również, a to na tej pozycji musi dokonać się ta najważniejsza zmiana, tu i teraz, natychmiast.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

Grzyb w RC właśnie mówił coś o Gianim, który wyraził chęć o ile polski związek dogada się z niemieckim :]
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Ha ha.
Czyli karuzela od nowa?

Do osob piszacych o wprowadzaniu mlodych itp w perspektywie IO/
Rozkminialismy juz temat eliminacji i ich dat. Oraz daty wprowadzenia Leona. Teraz nie chce mi sie szukac, moze ktos podlinkuje.

Zanim zaczniemy wymyslac zespol na IO, wymysmy taki na kwalifikacje. Czasu na sprawdzenie wariantow bedzie malo.
Nas w praktyce interesuja ME i turniniej interkontynentalny. I na ten moment trzeba przygotowac minimum 2 warianty: bez i z Leonem.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Giani to człowiek Grzyba więc wiadomo ,że on by za tym optował
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: reeman »

Teraz młodego Grzyba
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:
Do osob piszacych o wprowadzaniu mlodych itp w perspektywie IO/
Rozkminialismy juz temat eliminacji i ich dat. Oraz daty wprowadzenia Leona. Teraz nie chce mi sie szukac, moze ktos podlinkuje.

Zanim zaczniemy wymyslac zespol na IO, wymysmy taki na kwalifikacje. Czasu na sprawdzenie wariantow bedzie malo.
Nas w praktyce interesuja ME i turniniej interkontynentalny. I na ten moment trzeba przygotowac minimum 2 warianty: bez i z Leonem.
O rety, przecież do tych eliminacji to mamy jeszcze całe dwa lata. A polską siatkówką od dawna rządzi brak cierpliwości i osoba cierpiącego na nadmiar pomysłów dyrektora Kmity. Sądząc po dotychczasowym tempie zmian selekcjonerów w ostatnim czasie, do mistrzostw Europy w 2019 roku, z których najprawdopodobniej najłatwiej nam będzie wywalczyć kwalifikacje olimpijską czeka nas przynajmniej jedna, jeżeli nie dwie, lub nawet trzy zmiany trenera kadry - więc spokojnie, wszystko jest pod kontrolą.

W przyszłym roku dostanie najpierw swoją szanse Vital Heynen, który oczywiście całkowicie zawali MŚ, z których obrońcy tytułu nie przywiozą żadnego medalu. W 2019 zatrudni się więc na okres przejściowy Gianiego - który też pewnie bez Leona prochu nie wymyśli, więc wywali się go bez żalu już po dwóch miesiącach, zaraz po Lidze Światowej. Niech wraca sobie do Niemiec. Wreszcie jesienią tegoż roku przed ME pod hasłem "wszystkie ręce na pokład" powoła się triumwirat polskich szkoleniowców WGW (Wlazły-Gruszka-Winiarski), który wygra z marszu mistrzostwo Europy i rozpocznie jednocześnie w ten sposób marsz triumfalny po złoto na IO w Tokio. Kto wie, może w tej sytuacji przeżywający w sezonie ligowym 2018/2019 w Skrze swoją trzecią młodość Mariusz już jako grający szkoleniowiec jeszcze raz zgodzi się wrócić do reprezentacji? :D
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: astronauta »

reeman pisze:Teraz młodego Grzyba
Coś za dużo tych Grzybów w barszczu ;) Zdziwiło mnie nieco zdanie Grzyba seniora, że korespondencję po angielsku to prowadzi jego syn (jacyś menadżerowie do młodego pisali, nie do starego). No, chyba, że on w innych językach śmiga jako menadżer. No i Grzyb senior publicznie stwierdza, że atmosferę w reprezentacji w tym roku psuli ci od tego złego agenta: Kubiak i Drzyzga. Konara oszczędził.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Obrazek
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

A kogo ze swojej stajni miał w kadrze Grzyb w ubiegłym sezonie ?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Ciekawsze jest pytanie, kogo miał poza kadrą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
dublon
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2017, o 11:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dublon »

Coś mi się wydaję, że po przyszłorocznych MŚ nasza kadra się rozpadnie niestety.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ursula127 »

a co przez to rozumiesz?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

Daniel Pliński pisze:
Patrząc na polskich szkoleniowców, którzy są teraz w lidze pierwszymi trenerami, imponuje mi bardzo Mieszko Gogol. Bardzo podobają mi się jego czasy. Jak trzeba, to wiadomo, co leci na tych przerwach, ale gdy przychodzi moment stresowy, wraca do taktyki, uspokaja zawodników. W ostatnim meczu szczecinianie przegrali 2:3 z Katowicami, ale on kapitalnie prowadził to spotkanie. Wielu zawodników dobrze się o nim wypowiada, tak więc może zastanowić się nad Mieszkiem. Cały czas mówimy o trenerskim trio Gruszka – Bednaruk – Zagumny, a może zamiast tego Stelmach – Pliński – Murek?

http://siatka.org/pokaz/daniel-plinski-pomysl-kadre/
Przyznam, że w propozycjach, aby zamiast jednego selekcjonera powierzyć prowadzenie kadry trzem osobom jednocześnie najbardziej podoba mi się koncepcja kompletnego rozmycia odpowiedzialności. Jak nie będzie dłużej pierwszego trenera tylko zamiast niego jakaś "trójka klasowa", lub jak kto woli trenerski triumwirat to za Chiny ludowe nie będzie można wskazać jednego, winnego ewentualnych niepowodzeń reprezentacji szkoleniowca i PZPS nie znajdzie już dłużej tak łatwo pretekstu, aby co roku kogoś wywalać. Z drugiej zaś strony wiadomo, że zawsze co trzy głowy to nie jedna – jak twierdziła chodząca gilotyna- imć Longinus Podbipięta, więc przy wymianie co trzy lata dotychczasowej "trójki klasowej" na jakąś następną także i PZPS wyrobi swoją kilkuroczną normę zwalnianych trenerów i wszyscy będą szczęśliwi.

Tylko osoba Mieszka Gogola mi tu nie za bardzo do wszystkiego pasuje – mogą pojawić się obawy, że choćby ze względu na noszone imię akurat ten szkoleniowiec może mieć jednak parcie, aby kiedyś tam zostać selekcjonerem reprezentacji i Mieszkiem I, a nie tylko jednym z trzech równorzędnych trenerów. A my w końcu stawiamy teraz konsekwentnie już nie na solistów i indywidualistów, tylko na tria, tercety, trójki. Widzę, że Daniel ma te same obawy skoro mimo wcześniejszego komplementowania Mieszka, do tercetu egzotycznego z sobą samym proponuje "Dawida Murka i Stelmacha". Krzysztofa zapewne, choć tutaj pewności nie mam. Podobnie jak w tym, czy ta propozycja Pliny i jego "pomysł na kadrę" to tak całkiem serio. ;)
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: GolMar »

@Drukjul

Wydaje mi się, że ta "koncepcja" trzech trenerów jest stworzona bezpośrednio pod Gruszkę-Bednaruka-Zagumnego z tego względu, że prezes najchętniej widziałby tam Zagumnego, ale ten nie chce być trenerem, więc wrzuci mu Gruszkę, którego promuje Polsat, ale że ten nie ma za dużego doświadczenia trenerskiego, to dołączy do nich Bednaruka, który trenerem jest najdłużej z nich wszystkich, więc nie będzie argumentu o braku doświadczenia. Chociaż ja jakoś nie wierzę, że prezesowi chodziło o to, że nie będzie jako takiej hierarchii trenerskiej nawet w takim wariancie. Mówił, że obojętnie mu w jakiej to by było konfiguracji, ale raczej byłby jakiś pierwszy trener, drugi trener i drugi drugi/trzeci (?) trener, zatem każdy miałby jakieś swoje zadania, za które powinien być odpowiedzialny.

Myślę, że każda inna, nawet polska opcja - jaką byłby np. Michał Mieszko Gogol - byłaby już rozważana nie w tym pakiecie, a jako wersja I trener MMG + II trener np. Gruszka.

A co do powyższych postów, do Heynena dołączył Giani... Biedni Belgowie, biedni Niemcy ;)
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Może parlament trenerski? Gruszka, Bednaruk, Zagumny, Gogol, Pliński, Stelmach, drugi Stelmach, Wlazły, Winiarski i Kowal jako prezydent.
Parlament powołuje skład głosując większością bezwzględną, prezydent ma prawo weta do konkretnych zawodników, które parlament może odrzucić większością 2/3 głosów.
Parlament tworzy ze swoich członków rząd, z którego powołuje ministrów ds.: treningów, ustalania składu wyjściowego, zmian, czasów, challenge'ów i taktyki. Ministrów zatwierdza się większością bezwzględną z prezydenckim prawem weta na zasadach jak powyżej.
Po każdym przegranym turnieju (czyli takim bez medalu) prezes Kasprzyk wymienia jednego z członków parlamentu trenerskiego i karawana jedzie dalej.

Przepraszam, musiałem odreagować.

Gogol jest bardzo fajnym kandydatem, ale jeszcze nie teraz. Polskiego kandydata nie widzę. Inna sprawa, że przykład Antigi pokazał, że w naszym dziwnym kraju najdurniejsze nawet pomysły czasem potrafią zadziałać. No nie przewidzisz, co się wydarzy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: pewniak »

Naprawdę nazwisko/a przyszłego selekcjonera/ów nie ma/ją znaczenia!!!
Podstawową decyzją władz powinno być zwiększenie zaufania i swobody podejmowania decyzji. Żaden z trenerów od Heynena po Gruszkę nie jest samobójcą i dokona najlepszych wyborów. Ale to musi być bez wskazywania nazwisk, które Polsat musi pokazać w Pucharze Narodów i bez topora nad głową uwalnianego po każdym potknięciu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

GolMar pisze:@Drukjul

Wydaje mi się, że ta "koncepcja" trzech trenerów jest stworzona bezpośrednio pod Gruszkę-Bednaruka-Zagumnego z tego względu, że prezes najchętniej widziałby tam Zagumnego, ale ten nie chce być trenerem, więc wrzuci mu Gruszkę, którego promuje Polsat, ale że ten nie ma za dużego doświadczenia trenerskiego, to dołączy do nich Bednaruka, który trenerem jest najdłużej z nich wszystkich, więc nie będzie argumentu o braku doświadczenia. Chociaż ja jakoś nie wierzę, że prezesowi chodziło o to, że nie będzie jako takiej hierarchii trenerskiej nawet w takim wariancie. Mówił, że obojętnie mu w jakiej to by było konfiguracji, ale raczej byłby jakiś pierwszy trener, drugi trener i drugi drugi/trzeci (?) trener, zatem każdy miałby jakieś swoje zadania, za które powinien być odpowiedzialny.

Myślę, że każda inna, nawet polska opcja - jaką byłby np. Michał Mieszko Gogol - byłaby już rozważana nie w tym pakiecie, a jako wersja I trener MMG + II trener np. Gruszka.
GolMar - ale jak sama widzisz propozycja kolejnej już triady trenerskiej Stelmach – Pliński – Murek, gotowej ponoć do przejęcia schedy po De Giorgi i do poprowadzenia męskiej reprezentacji, wyszła wcale nie ode mnie tylko od Daniela. Więc chyba jedno z dwojga, albo w środowisku utarło się już przekonanie, że prezes Kasprzyk "troicu lubit" i do myśli, że odtąd będziemy mieli nie jednego najważniejszego, ale aż trzech równorzędnych selekcjonerów powoli trzeba zacząć się przyzwyczajać.

Albo druga możliwość – Plina z całej tej koncepcji prezesa triad, tercetów, czy trio trenerskich się w ten sposób nabija i zwyczajnie plecie coś trzy po trzy, a my robimy podstawowy błąd starając się tę błyskotliwą satyrę na to co ostatnio wyrabia, a przede wszystkim co mówi publicznie siatkarska centrala ustami swojego najważniejszego luminarza odbierać na sto procent serio. Nie ukrywałem, że osobiście obstawiam raczej że jest to druga ewentualność, ale z Danielem do końca to nigdy nic nie wiadomo. :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Nie no, w tym wypadku to Pliński raczej ironizował. :)
GolMar
Posty: 623
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: GolMar »

drukjul pisze:
GolMar - ale jak sama widzisz propozycja kolejnej już triady trenerskiej Stelmach – Pliński – Murek, gotowej ponoć do przejęcia schedy po De Giorgi i do poprowadzenia męskiej reprezentacji, wyszła wcale nie ode mnie tylko od Daniela. Więc chyba jedno z dwojga, albo w środowisku utarło się już przekonanie, że prezes Kasprzyk "troicu lubit" i do myśli, że odtąd będziemy mieli nie jednego najważniejszego, ale aż trzech równorzędnych selekcjonerów powoli trzeba zacząć się przyzwyczajać.

Albo druga możliwość – Plina z całej tej koncepcji prezesa triad, tercetów, czy trio trenerskich się w ten sposób nabija i zwyczajnie plecie coś trzy po trzy, a my robimy podstawowy błąd starając się tę błyskotliwą satyrę na to co ostatnio wyrabia, a przede wszystkim co mówi publicznie siatkarska centrala ustami swojego najważniejszego luminarza odbierać na sto procent serio. Nie ukrywałem, że osobiście obstawiam raczej że jest to druga ewentualność, ale z Danielem do końca to nigdy nic nie wiadomo. :D
Jak powiedział Aranger, myślę, że akurat to, co mówił Pliński, to ironizowanie i nabijanie się z Kasprzyka. Dlatego pisałam na temat tego "oryginalnego" pomysłu prezesa, a nie wariacji Pliny na ten temat :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Jako przykład rozmywania odpowiedzialności na grupę, o wiele bardziej, niż trójka klasowa pasuje gruppenfuehrer Wolf.

Trzeba jeszcze kogoś dobrać. Rysia? Sordyla? Luxa?

No i do wszystkich imprez będziemy zgłaszać szeroką kadrę. Jak każdy równoważny selekcjoner weźmie do drużyny swoich kolegów klubowych, to się w czternastce nie zmieszczą.

No i widać, że Kasprzyk nie czytał Lema Stanisława. Ten bardzo dobitnie pisał, dlaczego wielogłowe smoki wyginęły. Otóż kłóciły się kto ma rządzić cielskiem i dopóty toczyły boje między sobą, aż została tylko jedna. Skąd wiemy, że to prawda? A widział ktoś wielogłowego smoka? Dziękuję.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Kandydaci na wejście na stałe do kadry na pozycję przyjmującego

-Kwolek
-Fornal
-Szalpuk
-Śliwka
-Bednorz

Pewniacy na rok 2018 to pewnie Mika i Kubiak, niepewny Kurek. W 2019 ma dojsc jeszcze Leon. Nie jest tak źle. Potrzeba dobrego trenera, który to poukłada.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: batmanowski »

Ja się w zupełności zgadzam z komentarzami wyżej żeby zrezygnować z Kubiaka i Drzyzgi i dać szansę młodym. Te osoby już są wypalone a do tego grają w kiepskich ligach. Kubiakowi to tylko mamona w głowie, a tu trzeba dać coś więcej. Czasy takich ludzi jak Winiar się skończyły i takie osoby nie mają co szukać w kadrze na starość. :)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Szary Wilk pisze:Kandydaci na wejście na stałe do kadry na pozycję przyjmującego

-Kwolek
-Fornal
-Szalpuk
-Śliwka
-Bednorz

Pewniacy na rok 2018 to pewnie Mika i Kubiak, niepewny Kurek. W 2019 ma dojsc jeszcze Leon. Nie jest tak źle. Potrzeba dobrego trenera, który to poukłada.
"Pewniacy": Mika wraca po kontuzji i jak do tej pory szału nie robi, Kubiak i Kurek pokazali w zeszłym sezonie że już mają najlepsze lata za sobą, będąc naszą najsłabszą formacją na boisku. Na ten moment nie będę oceniał kto powinien wejść do kadry, ja jestem zdania że grają najlepsi. Możemy jedynie powiedzieć że w ciągu tych paru kolejek to dobre wrażenie robią Bednorz, Szalpuk, Fornal, Kwolek. Ale czy tak będzie przez cały sezon? Jeśli tak to oni powinni dostać miejsce w kadrze. I nie ma co mówić że zbyt dużo młodych i nie wytrzymają psychicznie w ważnych momentach. W zeszłym sezonie była bardzo doświadczona ekipa ale bez odpowiedniej formy to oni właśnie nie wytrzymali psychicznie.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: cwirek »

Swoją drogą, drugą młodość przechodzi Woicki, który - przynajmniej na początku sezonu - robi lepsze wrażenie niż Grzesiek Łomacz. Po ludzku mu się należy powołanie, choćby w pakiecie z Kochanowskim :)

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Adik_wwy »

[quote="cwirek"]Swoją drogą, drugą młodość przechodzi Woicki, który - przynajmniej na początku sezonu - robi lepsze wrażenie niż Grzesiek Łomacz. Po ludzku mu się należy powołanie, choćby w pakiecie z Kochanowskim :)

Powiem więcej nie powołanie Woickiego bedacego w takiej formie byloby skandalem...Juz w zeszlym sezonie byl najlepszym Polskim rozgrywajacym w Pluslidze ale to co prezentuje w tym sezonie to najwyzszy poziom. Kwestia czy utrzyma taką formę do konca sezonu ale jesli tak dla mnie to numer jeden na tej pozycji
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Jakos nie widze komentarzy a chyba mamy trenerow. Wprawdzie tylko dwoch...

Wiadomosc na siatka.org, ze Grucha i Stelmach zostali poproszeni przez PZPS o zlozenie aplikacji na stanowisko trenera. Jak by ich nie chcieli, to raczej by ich nie prosii?
Czyli Vital to taka podpucha byla? A glupi narod sie ucieszyl.

Tymczasem Stelmach juz troche poprzegrywal w I Lidze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Czas poczynić pewne przygotowania do wdrożenia słynnej tu już filozofii "xD". Coś czuję, że szybko będę musiał po nią sięgnąć, choć obym się mylił.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Artem »

kanimo pisze:Jakos nie widze komentarzy a chyba mamy trenerow. Wprawdzie tylko dwoch...

Wiadomosc na siatka.org, ze Grucha i Stelmach zostali poproszeni przez PZPS o zlozenie aplikacji na stanowisko trenera. Jak by ich nie chcieli, to raczej by ich nie prosii?
Czyli Vital to taka podpucha byla? A glupi narod sie ucieszyl.

Tymczasem Stelmach juz troche poprzegrywal w I Lidze.
Spokojnie, nie tylko dwóch. O aplikację poprosili też Heynena i kilku innych trenerów. To, że akurat w artykule napisali głównie o Gruszce i Stelmachu to taki chwyt do większego zainteresowania. Iskra nadziei jeszcze nie zgasła :D
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Świetny tekst Mateusza Lamparta o naszej siatkówce:
https://siadlo.wordpress.com/2017/11/08 ... sie-zwija/

I tu jeszcze siatkarski wywiad roku na ten moment. Co prawda nijak ma się to do przyszłości reprezentacji, ale tematu dotyczącego jej przeszłości nie ma, więc wrzucam w ten wątek. Kto nie czytał - serdecznie polecam.
http://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,2 ... dobyl.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”