Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

Uważajcie na Damiana BoRucha 8-)
lizard
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 09:58
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lizard »

Jak na razie Wolański nic nie pokazał przez ostatni sezon i poprzednie zresztą też żeby go widzieć jako przyszłość rozegrania w Kadrze. Nie rozumiem tych powołań a zwłaszcza doboru rozgrywających. Czemu jest Gil, Kozub,Janusz a nie ma Bieńkowskiego, Droszyńskiego i Firleja ? Przecież czy 86 czy 90 co to za różnica ? A oni na pewno nie są gorsi od żadnego z tych młodych, którzy dostali powołania. Czyli znowu UKŁADY, UKŁADY,UKŁĄDY
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: solanum »

Z pozycji przyjmującego nie robiłbym wbrew pozorom większego dramatu, bo mimo wszystko ten sezon udowodnił (a przynajmniej dał nadzieję), że ze Śliwki, Szalpuka i Włodarczyka będą jeszcze ludzie. Kubiak, Buszek i Mika dają jako taką pewność że poniżej określonego poziomu nie zejdą, także jestem spokojny w tym aspekcie. No i Bartek Kurek...

Bartek Kurek w powołanym składzie występuje na pozycji atakującego.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

To jednak nie ma znaczenia, bo oprócz libero każdy może grać na każdej pozycji (co widzieliśmy w meczu dwóch drużyn na B).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Post przez lizard » dzisiaj, o 19:55

Jak na razie Wolański nic nie pokazał przez ostatni sezon i poprzednie zresztą też żeby go widzieć jako przyszłość rozegrania w Kadrze. Nie rozumiem tych powołań a zwłaszcza doboru rozgrywających. Czemu jest Gil, Kozub,Janusz a nie ma Bieńkowskiego, Droszyńskiego i Firleja ? Przecież czy 86 czy 90 co to za różnica ? A oni na pewno nie są gorsi od żadnego z tych młodych, którzy dostali powołania. Czyli znowu UKŁADY, UKŁADY,UKŁĄDY
Pewnie masz racje co do meritum.
Tylko wiadomo, ze zaden z nich nie zalapie sie do scislej, wiec czy to ma jakies znaczenie? To kawalek papieru, czy kilka bitow informacji w sieci. 0

Firleja nie moze byc, bo Grucha nazwal go wystawiaczem ;)
Bienkowski dopiero ostatnio zaczal grac. Droszynski zagral chyba 2 mecze. Wolanski chyba zagral ciut wiecej. Ino slabiutko zagral.
Kozub-kompletna bzdura, wchodzi rzadko, mlodzi maja impreze docelowa.

Wiadomo, ze jak ktos sie naprawde pokaze, to bedzie. A juz szczegolnie na sypie. Jedyna wskazowka, watla zreszta, jest obecnosc Zygadly. Tylko w kontekscie trudno wyczuc, czy to ma byc naprawde, czy dla zapelnienia papieru.

Ta lista to jeszcze zabawniejsz niz kiedys szeroka Antigi.Nonsens na nonsensie.
Romac, Gruszczynski :o
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 21:22 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Ale teraz zauważyłem, że Żygi jest! Łaaał!!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Noworoczny pisze:Nasz "kapitan" zgodził się łaskawie na Kobrę, ale na ZB już nie.
To jest żenujące, że Kubiak rozdaje karty w tej kadrze. Litości. Przecież on dopiero za Antigi zaczął grać w szóstce. Skąd ten posłuch?
PS. Czy kapitan nie ma przypadkiem jednoczyć drużyny? ;)
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

I bedzie rozdawal, az dorobimy sie innego przyjmujacego umiejacego przyjmowac.
A moze i dluzej.
Ale zgadzam sie. Troche bardziej znielubilam Kubiego.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: grzegorzg »

Poza podanymi "ciekawosdtkami" dziwi mnie, w moze raczej bardziej zastanawia obecnośc w kadrze Plinskiego i Zygadły. Ja rozumiem, ze są wyrózniającymi się zawodnikami, ale po mojemu (chociaz mo0ze sie myle), jesli sie powołuje starszych zawodników, to raczej nie po to aby sie przejechali do Spały i podpisali listę obecnosci. Rozumiem, ze wobec Żygadły mozna miec oczekiwania ze względu na sytuację na tej pozycji, ale wobec Plinskiego?

Za Kubiakiem nigdy nie przepadałem...
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 21:50 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: cwirek »

kanimo pisze:
Post przez lizard » dzisiaj, o 19:55

Jak na razie Wolański nic nie pokazał przez ostatni sezon i poprzednie zresztą też żeby go widzieć jako przyszłość rozegrania w Kadrze. Nie rozumiem tych powołań a zwłaszcza doboru rozgrywających. Czemu jest Gil, Kozub,Janusz a nie ma Bieńkowskiego, Droszyńskiego i Firleja ? Przecież czy 86 czy 90 co to za różnica ? A oni na pewno nie są gorsi od żadnego z tych młodych, którzy dostali powołania. Czyli znowu UKŁADY, UKŁADY,UKŁĄDY
Pewnie masz racje co do meritum.
Tylko wiadomo, ze zaden z nich nie zalapie sie do scislej, wiec czy to ma jakies znaczenie? To kawalek papieru, czy kilka bitow informacji w sieci. 0

Firleja nie moze byc, bo Grucha nazwal go wystawiaczem ;)
Bienkowski dopiero ostatnio zaczal grac. Droszynski zagral chyba 2 mecze. Wolanski chyba zagral ciut wiecej. Ino slabiutko zagral.
Kozub-kompletna bzdura, wchodzi rzadko, mlodzi maja impreze docelowa.

Wiadomo, ze jak ktos sie naprawde pokaze, to bedzie. A juz szczegolnie na sypie. Jedyna wskazowka, watla zreszta, jest obecnosc Zygadly. Tylko w kontekscie trudno wyczuc, czy to ma byc naprawde, czy dla zapelnienia papieru.

Ta lista to jeszcze zabawniejsz niz kiedys szeroka Antigi.Nonsens na nonsensie.
Romac, Gruszczynski :o
Dla mnie to ta lista rozgrywających jest sztucznie rozdmuchana. O ile szeroki wachlarz środkowych czy przyjmujących ma jakieś uzasadnienie, o tyle do całego towarzystwa rozgrywających ze stażem reprezentacyjnym Fefe powinien dorzucić młodego z największym potencjałem na chwilę obecną. Kwestia decyzji strategicznej, a takich należy wymagać od Włocha. Mimo wszystko, zestawianie Komendy czy Kędzierskiego którzy mają już jako takie ligowe przetarcie, z żółtodziobem Gilem nie ma najmniejszego sensu.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: iti »

O co poszlo pomiedzy Kubiakiem i Bartmanem?
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Miałem nadzieję, że jak przyjdzie nowy trener to wszyscy będą mieli u niego czystą kartę. Najwidoczniej jestem naiwny. Żeby było jasne ja za ZB9 nigdy nie przepadałem, ale jeżeli to Kubiakowe fochy mają decydować o powołaniach, to jest jakieś nieporozumienie. Mówię otwarcie, że Kubiaka nie lubię i nie podobało mi się, że został kapitanem, dlatego mam nadzieję, że od nowego sezonu to się zmieni.
PS. Ta szeroka kadra jest za... szeroka. Bądźmy poważni. To jest reprezentacja - najlepsi z najlepszych ( teoretycznie), a to jest jakiś ligowy wybieg!
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Moze ta lista to tylko taki sygnal:jestesmy, pracujemy pelna para (stymulowany przez pzps)? Wszelkie administracje, dzialacze itp musza udowadniac swoja przydatnosc produkujac takie smiecie. No ten jest.... szeroki.
Ja tak to widze.
Bo i nawet spoza moga dowolac., zgodnie z tym co napisali.

Zibi to nie wiem czy jest nam jakos wybitnie potrzebny. Ale dla zasady powinien byc. Skoro jest Romac :)

Zalezy gdzie Kurek. Jak na przyjeciu to Zibi troche zbedny (chyba, ze na wypadek kontuzji).
Ze wzglednie powaznych kandydatow mamy wtedy: Kurasia, Mike, Kubiaka, Buszka, Wlodarczyka i Zalinskiego, moze Orczyka.
Na atak: Konar, Muzaj, Kaczmarek itp.
Deficyt jest wsrod przyjmujacych wzglednie zrownowazonych, potrafiacych przyjac. A Zibi takim nie jest. I ostatnio gra jako atakujacy.

Za Kubim tez nie przepadam. Chamstwa nie lubie, kretactwa tez (sposob odejscia z PW).
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 21:54 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Piechocki bez Milczarka? To tak można? :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

I chyba Hebdy zabraklo. Koniecznie dowolac

Jest kontuzjowany Hain. On nie mial byc operowany?
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 22:00 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Sory, ale Kubiak to pyka sobie teraz w Japonii i z jego formą i poziomem może być różnie. Mika nie zagrał od MŚ dobrego turnieju, a Buszek to... Buszek. Więc o jakiej stabilizacji mówimy? Dodatkowo nie wiadomo, czy Kurek da się przekonać do zmiany pozycji. Bo o ile na ataku orał jak wariat dwa pełne sezony reprezentacyjne i sezon w Resovii bez poważniejszych urazów, to już po dwóch miesiącach na przyjęciu wróciły problemy z plecami. ZB9 mógłby się przydać.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:I bedzie rozdawal, az dorobimy sie innego przyjmujacego umiejacego przyjmowac.
Albo też tylko do czasu, kiedy FIVB zapali zielone światło na występy Leona w naszej reprezentacji. ;)

Wilfredo co prawda nieczęsto przyjmuje perfekcyjnie w punkt, ale z drugiej strony robi też mało bezpośrednich błędów na przyjęciu - stara się po prostu przyjmować w miarę bezpiecznie, bo wie zawsze jest w stanie nawet gorsze przyjęcie zrekompensować potem swoimi niewiarygodnymi możliwościami w ataku. Przy Leonie i Kurku, czyli dwóch dla Łomacza, czy też Drzyzgi opcjach gry na wysokiej piłce, a nie jak było ostatni w kadrze Antigi tylko jednej, jedynej opcji, to zabezpieczenie najlepszego przejęcia i związana z tym obecność w "6" reprezentacji Kubiaka dla Fefe akurat niekoniecznie musi być już wtedy pierwszoplanowym priorytetem.

Zresztą jestem niezmiernie ciekawy, jak jutro Rafałowi Buszkowi, który jak by na to nie patrzeć pełni teraz w ZAKS-e właśnie rolę defensywnego przyjmującego uda się zastąpić w Biłgorodzie Kevina Tillie. Jeżeli Rafał wypadnie w tym dwumeczu dobrze, lub bardzo dobrze, to może być to dla nas wszystkich dobry prognostyk przed sezonem reprezentacyjnym właśnie w kontekście rywalizacji z Kubiakiem. Trochę wbrew temu co mówi sam Michał, zarówno ostatni rok jak i najbliższe dwa sezony które zamierza spędzić w lidze japońskiej mogą się bardzo, ale to bardzo negatywnie odbić na jego poziomie sportowym. Opowiadał o tym całkiem szczerze w wywiadach po ubiegłym sezonie Matej Kazijski - jak decydujesz się dla pieniędzy grać w takiej słabej lidze jaką jest siatkarska liga japońska, to wiesz że jako sportowiec na tym tracisz i twój poziom się przez to obniżył, zamiast rosnąć, lub przynajmniej być constans.

Jesteście więc przekonani, że Kubiak po tym sezonie spędzonym w Japonii potrafił utrzymać swój poziom i ma zagwarantowane miejsce w kadrze? Bo ja mam spore wątpliwości.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Tylko wlasnie obok Leona powinien pograc wzglednie kompletny przyjmujacy.
Sporo zalezy od tego jak pokaze sie konkurencja Kubiego. A Buszek poczatek tego sezonu, gdzie gral z automatu, mial zalosnie slaby, nawet jak na poziom ligowy. Ostatnio cos drgnelo a ile to zobaczymy jutro.

Ja tam trzymam kciuki za rozwoj Fornala i Semaniuka. Jak 2019 to Fornal juz powinien sie stabilizowac. Mysle, ze od przyszlego roku, jesli trend bedzie rosnacy powinien pojezdzic z kadra.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 22:18 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Moim zdaniem nie. Tym bardziej, że co on teraz robi? Rozgrywki tam już się chyba zakończyły. Dlatego ja nie rozumiem, czym taki Kubiak różni się teraz od Bartmana? Oprócz tego, że liga turecka stoi o wiele wyżej od japońskiej. Ja bym chętnie Kubiaka- Cwaniaka nie oglądał, ale wiem że to raczej nierealne....
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Tylko wlasnie obok Leona powinien pograc wzglednie kompletny przyjmujacy.
Nie mówimy o Bartku Kurku? :D
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kamil92 »

Ja mam nadzieję, że dla Gila znajdzie się miejsce w którejś kadrze. Upatruję w nim największy talent z tych młodych rozgrywających.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Nie mówimy o Bartku Kurku? :D

Ja nie. :D

Co do Gila, problemem jest wzrost+ aktualnie brak gry. I licze na Czetowicza. Albo odlapanie sie Droszynskiego, w koncu talent to nie chusteczka do nosa. Nie gubi sie go tak latwo. Tak widze najmocniejsza 3ke (pod wzgledem potencjalu).
Potem Komende i Kedzierskiego. Ci z kolei sa do przodu, z racji wieku i ogrania.

Mysle, ze Fefe pogra tymi bardziej doswiadczonymi w tym roku i zostawi sobie czas na wybor mlodszego do sprobowania na sypie.
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Bardzo ciekawi mnie co Fefe może zdziałać i ogólnie jakie jest jego podejście do selekcji. Czy konserwatywnie pójdzie w sprawdzone nazwiska (Kurek, Kłos, Możdżonek, Łomacz, Żygadło? Czy postara się oszlifować parę młodych diamentów (Muzaj, Lemański, Kochanowski, Fornal, Kwolek - nawet sama obecność na zgrupowaniach)? Czy niech wygra aktualnie najlepszy (Wrona, Wiśniewski)?

Środkowi - duża grupa uznanych nazwisk, również parę wybijających się w tym sezonie jak Wrona, Wiśniewski. Najbardziej stabilna pozycja w naszej reprezentacji, dobra ale nie wybitna.

Libero - pewniak Zatorski i grupa pościgowa, ja skupiłbym się na szlifowaniu Popiwczaka i Piechockiego.

Rozegranie - niby Drzyzga to pewniak ale wiadomo jak jest z jego zapałem do pracy. Dodałbym Kędzierskiego, Komendę, Kozuba do nauki. Odnośnie reszty to niestety nie grają i to ich wyklucza.

Przyjęcie - Mika dawno nie był w formie, Kubiak zresztą też, dalej nic nie ma. Według mnie ta pozycja jest w rozsypce, albo echa przeszłości albo melodie przyszłości. Wielkie liczenie na powrót zdrowia i formy.

Atakujący - potencjalnie najlepsza pozycja, nie ma co się rozpisywać. Kurek, Konarski, Muzaj to muss.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

Właśnie czytam, że Łukasz Żygadło został mistrzem Iranu :).
Pamiętacie 2014 i Kurka. Mało kto sobie wyobrażał kadrę bez niego. Obecnie takiego Kubiaka to przecież spokojnie może zastąpić Żaliński. Na przykład trener Lozano od kilku lat widział go w kadrze, no ale pewnie Kubiak miał inne zdanie na ten temat :] .
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Piotr Orczyk bardzo dobry występ z Zenitem Kazań dzisiaj. Najlepiej punktujący zespołu 14 pkt, na 62 % skuteczności, 1 as, tylko mało przyjmował 5 przyjęć.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:Tylko wlasnie obok Leona powinien pograc wzglednie kompletny przyjmujacy.
kanimo pisze:
Nie mówimy o Bartku Kurku? :D
Ja nie. :D
A ja - oczywiście gdyby pojawiła się taka możliwość - myślę, że na miejscu Fefe zaryzykowałbym jednak z wystawieniem takiej pary przyjmujących w którymś z meczów reprezentacji. Wyjdzie nie wyjdzie spróbować trzeba. A do tej pary Leon-Kurek, jak już tutaj rozmarzyła się kiedyś Idz, jeszcze tak sobie wyobraźmy Muzaja na prawym ataku. Po co nam wtedy w ogóle dobre przyjęcie? Ba, nawet dobry sypacz nie będzie wtedy potrzebny. Wystarczy solidny wystawiacz - Możdżonek, lub Plina powinni wystarczyć :D

Dziś Leon w pierwszym meczu play-off LM z drużyną radosnych flotowców Knack Roeselare przyjmował w trzech setach aż 33 razy na ogółem 55 zagrywki wykonywane dziś przez Belgów. Na tyle dobrze, że Butko mógł liczyć na lepsze przyjęcie od swojego vis-a-vis.
Matius pisze:Piotr Orczyk bardzo dobry występ z Zenitem Kazań dzisiaj. Najlepiej punktujący zespołu 14 pkt, na 62 % skuteczności, 1 as, tylko mało przyjmował 5 przyjęć.
To fakt nasz Piotrek Orczyk na tle wielkiego Zenitu zaprezentował się bardzo dobrze w ataku - 14 pkt, 13/21 - czyli 62% skuteczność, tyle tylko że nie musiał przyjmować bomb Leona, Michajłowa, czy Andersona, bo pod nieobecność Tuerlinckxa zagrał akurat na ataku po przekątnej z rozgrywającym. A sam Leon na 19 swoich zagrywek pomylił się tylko raz i zrobił 4 asy serwisowe. I to zrobiło różnicę.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Chal »

Kiedyś wydawało się, że nie da się zestawić przyjęcia Kazijski-Juantorena, zwłaszcza z przeciętnym Barim u boku. Więc i Kurek-Leon może się da :)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

aezakmi pisze:Obecnie takiego Kubiaka to przecież spokojnie może zastąpić Żaliński.
Teoretycznie to Kubiaka może też zastąpić Adrian Buchowski. Tylko trzeba spojrzeć na poziom sportowy.

Kurek w Skrze definitywnie został przesunięty na przyjęcie, gra tam dobrze, więc według mnie przynajmniej na początku sezonu reprezentacyjnego powinniśmy grać ustawieniem z nim na lewym. Nie mam pojęcia czy Konarski bądź Muzaj są gotowi do dźwignięcia ciężaru roli pierwszego atakującego kadry, ale w klubach grają dobrze, a Bartosz na przyjęciu to jednak spore odejście i odciążenie prawego skrzydła.

Sezon ciągle w pełni, do LŚ dużo czasu, ale tak na dzień dzisiejszy to na rozegraniu zdaje się, że nie ma sensu szukać zmian i trzeba grać parą Drzyzga-Łomacz, na przyjęciu najlepszym kandydatem do numeru 4 (w wariancie z Kurkiem na tej pozycji) jest raczej Włodarczyk, czwórka najlepiej grających polskich środkowych w tym sezonie to chyba Wiśniewski, Bieniek, Wrona, Kłos, rezerwowym libero powinien być Popiwczak.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ldz »

mam pytanie tylko takie krótkie, skąd wiecie, że ZB nie ma w kadrze, bo Kubiak tak powiedział? Znaczy ja widzę, że w tym składzie znalazł się praktycznie każdy, kto umie jako tako odbić piłkę i ma polską licencję, ale widzę, że tu już wszyscy przyjęli za pewnik, że "Kubiak zarządził i tak jest" :o trochę mi się to wydaje niesprawiedliwe, tzn nie wykluczam, że może tak być, ale brać to ot tak za kwestię mur-beton?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze:
aezakmi pisze:Obecnie takiego Kubiaka to przecież spokojnie może zastąpić Żaliński.
Teoretycznie to Kubiaka może też zastąpić Adrian Buchowski. Tylko trzeba spojrzeć na poziom sportowy.
No właśnie patrzę na poziom sportowy. Żaliński jest lepszy od np. Buszka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”