Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

Fefe już dawno ma skład w głowie i zapewne Zibi nie jest mu do niczego potrzebny, szczególnie patrząc na jego wyczyny w Turcji ;)
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Gorzej przyjmuje. I troche surowy na pewnym poziomie. Choc niewykluczone, ze by sie sprawdzil.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

aezakmi pisze:No właśnie patrzę na poziom sportowy. Żaliński jest lepszy od np. Buszka.
Z tym się jak najbardziej zgadzam, przynajmniej jeśli chodzi o ten sezon. Ale Buszek a Kubiak to jednak różnica.
cwirek
Posty: 320
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Żory

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: cwirek »

Ja myślę, że większość z nas jest zgodna co do tego, że ta kadra powinna przejść płynną ewolucję, a nie rewolucję. Z tego względu obecność zawodników, którzy w ostatnich latach pukali do drzwi kadry, a w tym sezonie robią dobre wrażenie, jest wskazana. Dlatego biorąc to pod uwagę, taki Szalpuk, Śliwka, Muzaj czy nawet Popiwczak powinni na stale zadomowić się w kadrze, a reszta młodych zdolnych niech cierpliwie czeka.

Zastanawia mnie jeszcze czy de Giorgi ma rzeczywiście jakiś pomysł na wykorzystanie Woickiego, Żygadlo, Plińskiego czy Gacka, czy też jest to tylko sygnał dla starszyzny (i młodej części kadry również),że wiek tutaj nie gra roli.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Chal »

Ogólnie to Mika powinien dostać bezwzględne wolne na cały sezon, dla dobra jego i całej polskiej siatkówki. LŚ i ME obskoczyć powinni Kurek, Kubiak, Buszek, Włodarczyk, Żaliński i ew. Orczyk oraz Bednorz, z gościnnymi występami Szalpuka i Śliwki, dla których imprezą docelową powinno być jednak MŚ U-23.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

cwirek pisze:taki Szalpuk, Śliwka, Muzaj czy nawet Popiwczak powinni na stale zadomowić się w kadrze, a reszta młodych zdolnych niech cierpliwie czeka.
Szalpuk to wymysł Antigi. A Śliwka no jak to Śliwka - pseudonim "talent". Niech obaj sobie czekają przed TV oglądając mecze kadry. Kwolek nam się pięknie rozwija i już jest od nich lepszy.
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Również nie widzę miejsca dla Szalpuka, Śliwki i Bednorza. Żaden nie przyjmie, w ataku nie da tyle co się wymaga i zagrywką nie zrobią szkody. Nie skreślam ich ale muszą jeszcze rozwinąć się.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

Chal pisze:Kiedyś wydawało się, że nie da się zestawić przyjęcia Kazijski-Juantorena, zwłaszcza z przeciętnym Barim u boku. Więc i Kurek-Leon może się da :)
Warto przypomnieć, że także sam Fefe ma za sobą doświadczenie trenerskie jedynego scudetto wywalczonego jako szkoleniowiec Lube w sezonie 2005-2006 z super-ofensywnym ustawieniem "6" swojego zespołu z Ivanem Miljkovicem na ataku i Kubańczykiem Angel Dennisem schowanym na przyjęciu.
aezakmi pisze:
Aranger pisze:
aezakmi pisze:Obecnie takiego Kubiaka to przecież spokojnie może zastąpić Żaliński.
Teoretycznie to Kubiaka może też zastąpić Adrian Buchowski. Tylko trzeba spojrzeć na poziom sportowy.
No właśnie patrzę na poziom sportowy. Żaliński jest lepszy od np. Buszka.
Akurat mamy w świeżej pamięci dwa mecze kolejki ligowej, w której ani jeden ani drugi swoich aspiracji reprezentacyjnych zupełnie nie potwierdzili (myślę o Buchowskim i Żalińskim) :(
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 23:46 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Nie no, o tym Buchowskim to ja nie na poważnie. :D
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Chal pisze:Kiedyś wydawało się, że nie da się zestawić przyjęcia Kazijski-Juantorena, zwłaszcza z przeciętnym Barim u boku. Więc i Kurek-Leon może się da :)
Żarty, żartami, ale gdy w reprezentacji Kuby przestał występować po 2010 roku Leal, to przy parze przyjmujących Bell-Leon, ten drugi, razem z Gutierrezem, przyjmowali flota we dwójkę, a Bell w przyjęciu wycofany był podobnie jak w tym samym okresie Kurek w naszej reprezentacji. I polecam oglądnąć kilka spotkań z tamtego okresu, bo Leon wtedy przyjmował wcale nie tak przeciętnie, a tamta kadra Kuby to wciąż był bardzo dobry zespół - o włos przegrany awans do Londynu z Niemcami, brąz LŚ i Puchar Świata, gdzie pokonali m.in. Włochów i Brazylijczyków. Leon na obu tych imprezach przyjmował zdecydowanie najwięcej piłek ze wszystkich zawodników, i naprawdę nie radził sobie źle - wydaje mi się zresztą, że obecnie w Kazaniu przyjmuje słabiej niż wtedy, więc może (jeszcze nie) nasz Wilfredo to nieodkryty talent przyjęcia? ;)
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Didek »

Ale że Zagumnego nie powołali to się dziwię. A Igła jest w kadrze, wszak teraz będzie grał w Polonii Londyn.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Mamy Brexit. Z kim ten Igła trzyma?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

No dobra, a gdzie Wlazły? Gdzie Kluth? 8-)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: SerCos »

PZPS musiał wystawić skład, bo taki jest wymóg ministerstwa.
To jakieś nieporozumienie! Zostałem poproszony o wytypowanie listy dla ministerstwa, ale jednocześnie zapewniono mnie, że później mogę powoływać zawodniczki także spoza tej grupy. Proszę nie traktować tego jako ostatecznej propozycji - mówi Nawrocki.
źródło: Przegląd Sportowy

Obaj trenerzy mają podać właściwy skład kadry w kwietniu.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

Kubiak:
Zbigniew Bartman, z którym panu nie po drodze, zgłasza chęć powrotu do reprezentacji. Co pan na to?

- Po pierwsze, to nie ja decyduję o tym, kto jest w kadrze, a kogo nie ma. Jeśli trener uzna, że Zbyszek i ja mamy być razem na boisku, by wspólnie dać coś na plus reprezentacji, będę zachowywał się jak profesjonalista i zagram z nim. Ale prywatnie na pewno się nie zejdziemy i nie będziemy kolegami.
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/repr ... izm/81cg8h
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: estril1992 »

Bartek Kurek to raczej przyjęcie , marnowanie takiego potencjału jakim dysponuje Maciej Muzaj to masakra.Pewnie jak dojdzie do meczu to Dawid będzie atakującym nr 1 a Maciej nr 2.A co do przyjęcia , to ja bym chciał aby to byli : Bartek Kurek , Michał Kubiak , Mateusz Mika. I tutaj wybór 4 czyli Piotr Orczyk , Wojciech Włodarczyk, Wojciech Żaliński , Rafał Buszek , Artur Szalpuk,
Bartosz Bednorz , no i nie wiem może ..... Olek Śliwka.Chociaż z tego towarzystwa według mnie najmniejsze szanse ma Szalpuk , Bednorz i Buszek.
mogloby
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 11:46
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mogloby »

mmb pisze:Kubiak:
Zbigniew Bartman, z którym panu nie po drodze, zgłasza chęć powrotu do reprezentacji. Co pan na to?

- Po pierwsze, to nie ja decyduję o tym, kto jest w kadrze, a kogo nie ma. Jeśli trener uzna, że Zbyszek i ja mamy być razem na boisku, by wspólnie dać coś na plus reprezentacji, będę zachowywał się jak profesjonalista i zagram z nim. Ale prywatnie na pewno się nie zejdziemy i nie będziemy kolegami.
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/repr ... izm/81cg8h
A to oznacza tyle, że przez cały pobyt w spalskich lasach Kubiak byłby nadęty, a zakładając, że jest tak charyzmatyczny, za jakiego chce uchodzić, to stworzyłby sobie grupkę z nim na czele, która mogłaby w najlepszym razie ignorować Zbyszka. To nie jest tak, jak u piłkarzy, że zgrupowanie dwu lub trzydniowe i gramy. Tutaj tego wspólnego przygotowywania jest bardzo dużo. Nie da się prywatnie do siebie nie odzywać, a na boisku wspólnie walczyć z przeciwnikiem. To nie byłoby zdrowe i siłą rzeczy jest to podłoże do niezliczonych konfliktów między różnymi zawodnikami.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ldz »

panie Leonie B., witamy na forum!
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: astronauta »

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Adrian Buchowski, Rafał Buszek, Tomasz Fornal, Miłosz Hebda, Michał Kubiak, Bartosz Kwolek, Bartłomiej Lipiński, Mateusz Mika, Piotr Orczyk, Bartosz Pietruczuk, Kamil Semeniuk, Artur Szalpuk, Rafał Szymura, Aleksander Śliwka, Marcin Waliński, Wojciech Włodarczyk, Wojciech Żaliński
A Bartmana nie ma? Od połowy tej zbieraniny jest lepszy. De Giorgi zaliczył falstart. Lista jest tak obszerna, że się dziwię dlaczego mnie tam nie ma :]
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Bo masz kłopoty ze złapaniem piłki a Fefe powołał wszystkich, którzy to potrafią.
Zbysza nie mógł sprawdzić - to proste.
Większym skandalem jest, że nie ma Kadzia!
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Przeciez juz bylo wspomniane, ze to papier dla ministerstwa a nie zadne powolania.
Ciekawe czy Fefe ja w ogole zna.
mogloby
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 11:46
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mogloby »

kanimo pisze:Przeciez juz bylo wspomniane, ze to papier dla ministerstwa a nie zadne powolania.
Ciekawe czy Fefe ja w ogole zna.
Pełna zgoda, ale brak obecności Bartmana to raczej nie jest przypadek. Mniej więcej z tego kręgu siatkarzy zostanie ułożona reprezentacja.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: solanum »

Kod: Zaznacz cały

   kibic-alk: napisał;(a)   
 Mika nie zagrał od MŚ dobrego turnieju,
Twój post jest w stylu wypowiedzi jednego z redaktorów na temat meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy 2015 z Macedonią, wygranego przez Polskę
3:0 (25:19, 25:19, 25:21),
:
" Biało-Czerwoni grali decydujące piłki w pierwszej partii na luzie, mimo sporych kłopotów Miki w przyjęciu kończyli skutecznie ataki."
Fakty:
W pierwszym secie Mika przyjmując 10 zagrywek popełnił 1 błąd. Przyjęcie 70% / 40%,
(7 pozytywnie, w tym 4 perfekcyjnie)
Winiarski przyjął 4 zagrywki, 50% na 25% ( 2 pozytywnie, w tym 1 perfekcyjnie)
Zatorski przyjął 2 zagrywki, 1 błąd, 50% / 50% ( 1 perfekcyjnie).
W ataku na 5 piłek zdobył 2 punkty, 40%.

"Od początku drugiej partii na plac gry pojawili się Michał Ruciak i Marcin Możdżonek.
Ruciak wspaniale zastępował Winiarskiego, rywale nie potrafili znaleźć sposobu na jego ataki, nie byli w stanie go "ruszyć" w przyjęciu. Zawodził za to Mika, który wrócił do reprezentacji, ale w formie z niedzielnego spotkania długo nie zagrzeje w niej miejsca."
.
"Ruciak wspaniale zastępował Winiarskiego, rywale nie potrafili znaleźć sposobu na jego ataki,"
Fakty:
Ruciak przy 9 /dziewięciu atakach/ zdobył 2 /dwa/ punkty, atak 22%.

"nie byli w stanie go "ruszyć" w przyjęciu "
Fakty:
Ruciak przyjmując 6 zagrywek 3 przyjął pozytywnie, w tym 2 perfekcyjnie - 50% / 33%.
Mika przyjmując 27 zagrywek 20 przyjął pozytywnie, w tym 9 perfekcyjnie, 2 błędy - 74% / 41%.

Mika na stronie CEV figuruje jako najlepiej przyjmujący meczu.
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx

Rzeczpospolita:

Bardzo dobrze spisał się przyjmujący Mika oraz atakujący Grzegorz Bociek. Oba sety wygrali do 19.
http://www.rp.pl/…/9210,1112527-Polscy- ... wygrali-z-… (obecnie strona niedostępna)
W wywiadzie Mika wspominał, że ma zaległości treningowe, gdyż drużyna w której grał zakończyła rozgrywki w pierwszych dniach kwietnia.

"Mika nie zagrał od MŚ dobrego turnieju"

Muszę cię zmartwić. Mika był jednym z lepszych zawodników.
Przykład z finału Mistrzostw Europy 2015.
Klasyfikacja końcowa:
Atak:
6. Mika 40/73 - 54,79%
11. Kubiak 41/81 - 50,62%
43. Kurek 38/92 - 41,30%
Efektywność ataku:
7. Mika - (40-3-7)/73 - 41,10%
20. Kubiak - (41-5-9)/81 - 33,33%
54. Kurek - (38-10-13)/92 - 16,30%
Przyjęcie:
8. Mika - 46,97%
Kubiak - na 27 zawodników brak danych
Efektywność:
9. Mika (31-0-5)/66 - 39,39%
Kubiak - brak danych.
http://www.cev.lu/Competition-Area/Stat ... spx?ID=700
Może inne przykłady?
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Ale klopoty Mateusz z kolanem sa faktem; I ciaganie na LS w 2015 bylo zbedne.
Niby na IO mial byc gotowy (po 2 latach grania na srodkach przeciwbolowych i chyba niecalym miesiacu przerwy).
Te gotowowsc wszyscy widzielismy.
Moze warto doleczyc.
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: astronauta »

Noworoczny pisze:Bo masz kłopoty ze złapaniem piłki a Fefe powołał wszystkich, którzy to potrafią.
Zbysza nie mógł sprawdzić - to proste.
Większym skandalem jest, że nie ma Kadzia!
Akurat łapię znakomicie z racji swojej sportowej przeszłości, może troszkę gorzej, choć niewiele, z odbijaniem ;)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
yossarian
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2016, o 17:19
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: yossarian »

Jak Waszym zdaniem rysuje się perspektywa rozwoju kadrowiczów z rocznika 1997? Uważacie że powinni pozostać w swoich klubach w sezonie 2017/2018? Wydaje się że dobrze trafili jedynie Fornal i Kochanowski - zostali obdarzeni zaufaniem i dostali szansę gry. Martwi mnie sytuacja Kwolka. Bednaruk ewidentnie nie dał mu dużego marginesu błędu, wywarł na nim dużą presję i Bartek nie w pełni wykorzystuje swój potencjał. W Belgii przepadł też drugi ogromny talent z tego rocznika - o Droszyńskim ani słychu. Jak myślicie - powinni zmienić kluby na nadchodzący sezon?
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kamil92 »

yossarian pisze:Jak Waszym zdaniem rysuje się perspektywa rozwoju kadrowiczów z rocznika 1997? Uważacie że powinni pozostać w swoich klubach w sezonie 2017/2018? Wydaje się że dobrze trafili jedynie Fornal i Kochanowski - zostali obdarzeni zaufaniem i dostali szansę gry. Martwi mnie sytuacja Kwolka. Bednaruk ewidentnie nie dał mu dużego marginesu błędu, wywarł na nim dużą presję i Bartek nie w pełni wykorzystuje swój potencjał. W Belgii przepadł też drugi ogromny talent z tego rocznika - o Droszyńskim ani słychu. Jak myślicie - powinni zmienić kluby na nadchodzący sezon?
Oczywiście muszę się nie zgodzić z opinią o Bartoszu. Dostał dużo szans gry i wykorzystywał je różnie. Ostatnie kilka meczów miał naprawdę dobrych, ale sam ostatni mecz z JW mu ewidentnie bardzo nie wyszedł, chociaż Kuba dawał mu szansę na odbudowanie się. Ogólnie, Kwolek rozgrywa dobry sezon jak na jego debiutancki w PlusLidze. Przyjmuje stabilnie (gorzej od Samici, ale lepiej od Łapszyńskiego, zaś od Halaby ma o 3 punkty procentowe gorsze przyjęcie pozytywne, ale wykonane o 365 prób więcej), atakuje na bardzo fajnej efektywności (37%) no i robi 0.3 asa na set (świetnie dysponowany Filip w tym elemencie ma 0.4).
Bardziej o braku zaufania powiedziałbym w kontekście Kochanowskiego, gdyż nierzadko zdarzało się tak, że po bardzo dobrym występie, w kolejnym meczu siadał na ławce. Często dziwiłem się decyzjom Gardiniego. Chociaż możliwe, że wynikało to na przykład z taktyki zagrywki gdyż Kuba ma bardzo regularną, atakującą zagrywkę, zaś Zniszczoł bardzo dobrego flota. Właśnie zagrywka Kochanowskiego wywarła na mnie największe wrażenie w tym sezonie. Popełnia mało błędów, a zawsze zagrywa ryzykownie. Robi 0.3 asa na set (najlepiej zagrywający środkowy ligi - Bieniek, ma 0.41), no i w bloku wygląda dobrze, przy 0.56 bloku na set (rozgrywający bardzo dobry sezon Kosok ma 0.57, tyle samo co najlepszy środkowy ligi, czyli Lisinać i więcej od Lemańskiego czy Możdżonka - oscylujących wokół 0.37).
Fornal dostał zdecydowanie największy kredyt zaufania (wynika to też trochę z problemów Czarnych na przyjęciu, bo w pewnym momencie sezonu, na tej pozycji pozostał on Żaliński) i trzeba przyznać, że jego sezon też jest bardzo pozytywny. W przyjęciu i w bloku bardzo dobrze, trochę gorzej w zagrywce, zaś słabo w ataku. Tutaj jest największe pole do progresu.

Na potwierdzenie moich słów przytaczam procent rozegranych setów przez poszczególnych zawodników:
Fornal - 104 sety / 109 możliwych setów do rozegrania = 95% (281 punktów)
Kwolek - 84/105 = 80% (230)
Kochan - 62/109 = 60% (141)

Podsumowując, w przyszłym sezonie chciałbym częściej oglądać Kochanowskiego, Fornal mógłby zrobić jakiś progres w ataku, zaś Kwolek bardziej ustabilizować formę. Moim zdaniem wszyscy trzej są w dobrych miejscach do dalszego rozwoju.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Droszynski wchodzil, ale ze 2 razy w 6ce. Tylko jednak postawienie na mlodziutkiego sypacza nie jest ewidentne. Mysle, ze zmiana co rok ( jak to robil Bienkowski) jest zlym pomyslem. Warto zeby zostal,o ile oczywiscie dobrze sie czuje w zespole. Moze w kolejnym sezonie trener zaufa mu czesciej.
Do polskiej mysli szkoleniowej nabral dystansu, wiec na ewentualny powrot powinien uwaznie wybierac trenera.
Ktos typu Kuby.

Mnie sie wydaje, ze rozwijaja sie fajnie. Sypacze (mam na mysli rowniez Gila, mimo iz od dawna nie byl w kadrze, bo to ten rocznik) malo wchodza. Ale pewnie konkurencja bedzie miala podobny problem.
Maslowski tez zrobil postepy.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kamil92 »

Masłowski na zdecydowany plus.
Z rozgrywających, to fajnie, że Kędzierski i Komenda grają cały czas. Ten drugi zbiera też bardzo pozytywne recenzje ma też dobry blok (najwięcej bloków punktowych w swojej drużynie). Kozub też sporo gra, ale jakoś nie miałem okazji prawie w ogóle go obserwować, więc się nie wypowiem. Pozytywem jest to, że Firlej przy kontuzji Zagumnego, mógł dużo pograć i wtedy gdy on prowadził grę Politechniki, to potrafili wygrać ze Skrą czy JW.
Chciałbym żeby w przyszłym sezonie taką szansę dostał Gil, bo jak już gdzieś wcześniej pisałem, to mi się on najbardziej podoba z tych młodych rozgrywających. Chociaż jak zostanie w JW, to o taką szansę będzie bardzo ciężko przy świetnie grającym Kampie.
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: iti »

Depestele tam jeszcze gra? Jak gra to Kamil moze byc szykowany na jego nastepce, jezeli oczywiscie sprawdzi sie dopoki Belg nie zakonczy kariery.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”