Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:No i dobra, Wlazły nie jedzie na ME. Bardzo dobrze. Jak myślicie, czy trener powinien wziąć Prygla/Gruszkę, którzy mogliby grać, a mogliby nie grać, czy Jarosza/?, którzy nie zapewnią ataku w najmniejszym stopniu?
Prygiel - Gromadowski ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Nagor pisze:No i dobra, Wlazły nie jedzie na ME. Bardzo dobrze. Jak myślicie, czy trener powinien wziąć Prygla/Gruszkę, którzy mogliby grać, a mogliby nie grać, czy Jarosza/?, którzy nie zapewnią ataku w najmniejszym stopniu?
Prygiel - Gromadowski ;)
Toż to ME, poważna impreza gdzie Gromadowski :D Ja nie wiem, czy nie pojedzie Grucha/Szymański.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:
KadrO pisze:
Nagor pisze:No i dobra, Wlazły nie jedzie na ME. Bardzo dobrze. Jak myślicie, czy trener powinien wziąć Prygla/Gruszkę, którzy mogliby grać, a mogliby nie grać, czy Jarosza/?, którzy nie zapewnią ataku w najmniejszym stopniu?
Prygiel - Gromadowski ;)
Toż to ME, poważna impreza gdzie Gromadowski :D Ja nie wiem, czy nie pojedzie Grucha/Szymański.
Grucha ? Za nazwisko ? Bo to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, a Castelani mówił że nikogo za nazwisko brać nie będzie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Też mnie to martwi, ale pamiętaj gdzie grał Grucha sezon temu to raz, a dwa, że on ma kartę stałego klienta w kadrze... :|
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mate »

Sądzę, że pojedzie para Szymański/Prygiel lub Prygiel/młody.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kevinpsb »

Jesli prawda jest że Wlazły nie jedzie na ME to mozemy pozegnac sie z jakimkolwiek wynikiem... Bez Wlazłego nie jestesmy wstanie nic zrobic reprezentacjom ze światowej czołowki. Prawda jest taka że wole w kadrze źle grajacego Wlazlego niż kazdego innego atakujacego oprócz Prygiela ktory pewnie na te impreze nie pojedzie z niewiadomych powodów...

A tak serio to łudze sie/wierze/mysle/mam taka nadzieje że Castellani powoła takich atakujacych na me: Jakub Jarosz i .... Mariusz Wlazły... I za to własnie cenie Castellaniego. Przeanalizujcie sobie wypowiedzi Castellaniego na pare dni przed waznymi imprezami meczami Skry Bełchatów np.rewanzowym meczem z Dynamo Moskwa czy przed ff w łodzi-tak z glowy na szybko...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Ostatnio Polacy i tak grają kichę, nawet nie nastawiałem się na jakiś wynik, choćby i z Wlazłym w składzie.
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

Nagor pisze:Ostatnio Polacy i tak grają kichę, nawet nie nastawiałem się na jakiś wynik, choćby i z Wlazłym w składzie.
A tak poruszając pewną kwestię, czemu Winiarski zawsze narzeka na wszystko, na plecy, na bark po "ciężkim sezonie", a jego kolega Kaziyski śmiga w reprezentacji na LŚ, aż miło... ?
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: stefek »

No niby tak, lecz z pewnością ich organizmy i budowa ciała znacznie się różni.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

KadrO pisze:
Nagor pisze:Ostatnio Polacy i tak grają kichę, nawet nie nastawiałem się na jakiś wynik, choćby i z Wlazłym w składzie.
A tak poruszając pewną kwestię, czemu Winiarski zawsze narzeka na wszystko, na plecy, na bark po "ciężkim sezonie", a jego kolega Kaziyski śmiga w reprezentacji na LŚ, aż miło... ?
A na dodatek to Kaziyski jest tym dynamicznym zawodnikiem... mentalność.
...
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mania »

Wątpię, aby DC brał pod uwagę Szymańskiego, który nie dość, że ma za sobą słaby sezon, to jeszcze przez całe wakacje leczy Achillesa.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

KadrO pisze:...A tak poruszając pewną kwestię, czemu Winiarski zawsze narzeka na wszystko, na plecy, na bark po "ciężkim sezonie", a jego kolega Kaziyski śmiga w reprezentacji na LŚ, aż miło... ?
Porównanie nie jest akurat zbyt trafnie wybrane.
Przypomnę, że Kaziyski w Trentino robi za przyjmujacego, więc teoretycznie powinien sie w każdym meczu napracować tyle co Winiarski. Niestety Matej jest przez wiekszą część sezonu kryty w przyjęciu przez libero, bądź drugiego przyjmującego (np.Winiarski). Można chyba śmiało powiedzieć, że dla niego dopiero dawka wysilku w LŚ jest w stanie zrównać wysiłek włożony w cały sezon np. przez Winiarskiego.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Na wczorajszej konferencji przedmeczowej w hotelu „City” Daniel Castellani podkreślił, że w tej chwili na pozycji rozgrywającego w reprezentacji jest trzech zawodników: Paweł Zagumny, Grzegorz Łomacz i Paweł Woicki.- I tylko oni będą brani pod uwagę przy okazji turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata i mistrzostw Europy - wyjaśnia selekcjoner biało-czerwonych.
:o :o :o

Czyli Żygadło-out ? No to się nam Łukasz obrazi...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mbor3k »

lucass90 pisze:
Na wczorajszej konferencji przedmeczowej w hotelu „City” Daniel Castellani podkreślił, że w tej chwili na pozycji rozgrywającego w reprezentacji jest trzech zawodników: Paweł Zagumny, Grzegorz Łomacz i Paweł Woicki.- I tylko oni będą brani pod uwagę przy okazji turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw świata i mistrzostw Europy - wyjaśnia selekcjoner biało-czerwonych.
:o :o :o

Czyli Żygadło-out ? No to się nam Łukasz obrazi...
Dla mnie wyjaśnienie takiej sytuacji jest oczywiste: trener chce mieć zawodników, którzy regularnie występowali na boisku. ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Fein »

A gdzie miejsce dla Neroja ?
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

lucass90 pisze: :o :o :o

Czyli Żygadło-out ? No to się nam Łukasz obrazi...
W chwili obecnej out ale wszystko przed Żygadłą biorąc pod uwagę, że z Trentino pozegnal sie Grbic, wiec teraz Łukasz bedzie rywalizowal o miano 1 rozgrywajacego a Radostin Stojczew ma ponoc bardzo dobra opinie o Polaku
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

wojo90 pisze:
lucass90 pisze: :o :o :o

Czyli Żygadło-out ? No to się nam Łukasz obrazi...
W chwili obecnej out ale wszystko przed Żygadłą biorąc pod uwagę, że z Trentino pozegnal sie Grbic, wiec teraz Łukasz bedzie rywalizowal o miano 1 rozgrywajacego a Radostin Stojczew ma ponoc bardzo dobra opinie o Polaku
Ale przy Brazylijczyku większych szans nie ma.

PS: Zdziwił mnie brak Neroja, zdecydowanie lepiej by podołał niż np. Woicki...
PS 2: Po tym wspaniałym meczu Marcela rozwiałem wszelkie wątpliwości, Jarosz to zwykły,przeciętny średniak. Marcel musi jechać na eliminacje do MŚ i na ME. A jak ktoś już zauważył (komentarze na pewnej stronie) na 34 sety Gromadowski zagrał zaledwie 8, widać jak DC faworyzował od początku byłego zawodnika Skry.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Dla mnie wyjaśnienie takiej sytuacji jest oczywiste: trener chce mieć zawodników, którzy regularnie występowali na boisku. ;)
W sensie Jarosz czy Kurek?
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Nagor pisze:
Dla mnie wyjaśnienie takiej sytuacji jest oczywiste: trener chce mieć zawodników, którzy regularnie występowali na boisku. ;)
W sensie Jarosz czy Kurek?
Jak dla mnie, to żaden z nich nie odpowiada temu kryterium :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Sześciu z LŚ ma jechać na eliminacje. Kto?

Łomacz, Jarosz, Kurek, Igła, Możdżon, Kadziu
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: niepoinformowany »

Nagor pisze:Sześciu z LŚ ma jechać na eliminacje. Kto?

Łomacz, Jarosz, Kurek, Igła, Możdżon, Kadziu
Łomacz, Gromadowski, Bartman, Możdżonek, Kadziewicz, Ruciak.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Nie ma szans, powiedział, że albo Kurek albo DC, a Kurek przecież ma pewnie miejsce.
...
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: revis »

Nagor pisze:Sześciu z LŚ ma jechać na eliminacje. Kto?

Łomacz, Jarosz, Kurek, Igła, Możdżon, Kadziu
G.. prawda :D . Bo wykombinuj mi 3 przyjmujących, którzy w LŚ nie grali teraz :D , a skąd te info, że akurat 6 o.0 ? To chyba, że Gacek za Igłę możliwe tylko.
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

revis pisze: a skąd te info, że akurat 6 o.0 ? To chyba, że Gacek za Igłę możliwe tylko.
Taka deklaracje zlozyl Castellani w pomeczowym wywiadzie
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: piranha »

Środek i rozegranie jedynie są pewne.
Guma + Łomacz
Plina + Możdżonek (za wzrost) + Kadziewicz (za doświadczenie, ładnie popracował ostatnio na bloku)

Bartman w wywiadzie otwarcie przyznał, jak to on, że za mało miał szans. Kurek rzeczywiście więcej przebywał na boisku. Kogo tutaj wybierze DC... chyba jednak Kurek.

Choć Ruciak bardzo dobrze się pokazał, to myślę, że i tak pojedzie Bąku. To jest typowo zadaniowy gracz, który gdzieś tam zawsze się przyda.

W ataku mimo wszystko myślę, że zabierze Jarosza. (Przecież to taki wielki talent... :x )

Libero to chyba Gacek. Odpoczął sobie to teraz będzie mógł grac, a Igła uważam, że mógł znacznie lepiej zagrać w tej LŚ.
; )
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

piranha pisze:Środek i rozegranie jedynie są pewne.
Guma + Łomacz
Plina + Możdżonek (za wzrost) + Kadziewicz (za doświadczenie, ładnie popracował ostatnio na bloku)

Bartman w wywiadzie otwarcie przyznał, jak to on, że za mało miał szans. Kurek rzeczywiście więcej przebywał na boisku. Kogo tutaj wybierze DC... chyba jednak Kurek.

Choć Ruciak bardzo dobrze się pokazał, to myślę, że i tak pojedzie Bąku. To jest typowo zadaniowy gracz, który gdzieś tam zawsze się przyda.

W ataku mimo wszystko myślę, że zabierze Jarosza. (Przecież to taki wielki talent... :x )

Libero to chyba Gacek. Odpoczął sobie to teraz będzie mógł grac, a Igła uważam, że mógł znacznie lepiej zagrać w tej LŚ.
Bartman drzwi na eliminacje powinien mieć już dawno otwarte. Bez względu na to jak się zaprezentował w ostatnim spotkaniu. On po prostu to miejsce w reprezentacji wywalczył na boisku... i to jak wywalczył ! A Kurek zdobył je dzięki klaskaniu w kwadracie przy DC. Druga sprawa, jakoś nie wierzę w powołanie Jarosza, ale jeśli to prawda to brak mi słów :| .
Ruciak zdecydowanie lepszy od Bąka, ale Michał jest kapitanem repry i DC powiedział że tak zostanie, więc on ma otwarte drzwi bez problemów. Co do libero, to nic nie mówię, bo może Gacek na treningach jest bez formy ? My nic nie wiemy, sprawa należy do trenera.
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: wojo90 »

KadrO pisze: Bartman drzwi na eliminacje powinien mieć już dawno otwarte. Bez względu na to jak się zaprezentował w ostatnim spotkaniu. On po prostu to miejsce w reprezentacji wywalczył na boisku... i to jak wywalczył !
Nie wiem z ktorej strony niby Bartman tak sobie wywalczyl na boisku powolanie na eliminacje do MS. Chyba nie chcesz zachwalac go za mecze z Wenezuela? Bo tam cala druyzna grala dobrye i nie bzlo do kogo sie pryzcyepic. Reszta wystepow Bartmana juz nie taka dobra, a niektore jego zagrania wolaly o pomste do nieba
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: KadrO »

wojo90 pisze:
KadrO pisze: Bartman drzwi na eliminacje powinien mieć już dawno otwarte. Bez względu na to jak się zaprezentował w ostatnim spotkaniu. On po prostu to miejsce w reprezentacji wywalczył na boisku... i to jak wywalczył !
Nie wiem z ktorej strony niby Bartman tak sobie wywalczyl na boisku powolanie na eliminacje do MS. Chyba nie chcesz zachwalac go za mecze z Wenezuela? Bo tam cala druyzna grala dobrye i nie bzlo do kogo sie pryzcyepic. Reszta wystepow Bartmana juz nie taka dobra, a niektore jego zagrania wolaly o pomste do nieba
Chodziło mi o to co wyczyniał w lidze mistrzów i +lidze, w tym samym czasie gdy Kurek kibicował z kwadratu.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

wojo90 pisze:
KadrO pisze: Bartman drzwi na eliminacje powinien mieć już dawno otwarte. Bez względu na to jak się zaprezentował w ostatnim spotkaniu. On po prostu to miejsce w reprezentacji wywalczył na boisku... i to jak wywalczył !
Nie wiem z ktorej strony niby Bartman tak sobie wywalczyl na boisku powolanie na eliminacje do MS. Chyba nie chcesz zachwalac go za mecze z Wenezuela? Bo tam cala druyzna grala dobrye i nie bzlo do kogo sie pryzcyepic. Reszta wystepow Bartmana juz nie taka dobra, a niektore jego zagrania wolaly o pomste do nieba
Czyli podobnie jak Kurek. Wczoraj dostał MVP, a zagrał na takim samym, dobrym poziomie jak reszta (oprócz Ignaczaka - jak zwykle).
To Kurek znajdzie się w Kadrze. Dlaczego ? Wiadomo... I nie mam tu na myśli względów czysto sportowych...

Chociaż jeśli to zależałoby ode mnie, to na el. MŚ i na ME zabrałbym obu.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”