Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ursula127 »

trener może odesłać te gwiazdeczki do domu , jak Antiga.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: pewniak »

ursula127 pisze:trener może odesłać te gwiazdeczki do domu , jak Antiga.
:] trener naszej kadry jest jak saper - może uprawiać samowolkę, ale tylko raz. :]
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: rocky »

pewniak pisze:
ursula127 pisze:trener może odesłać te gwiazdeczki do domu , jak Antiga.
:] trener naszej kadry jest jak saper - może uprawiać samowolkę, ale tylko raz. :]
Tak średnio bym powiedział bo Antiga 'gwiazdeczke' Kurka odesłał przed pierwszą imprezą i utrzymał się na stanowisku jeszcze dość długo.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: OlaMleko »

rocky pisze:
pewniak pisze:
ursula127 pisze:trener może odesłać te gwiazdeczki do domu , jak Antiga.
:] trener naszej kadry jest jak saper - może uprawiać samowolkę, ale tylko raz. :]
Tak średnio bym powiedział bo Antiga 'gwiazdeczke' Kurka odesłał przed pierwszą imprezą i utrzymał się na stanowisku jeszcze dość długo.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Bo wygrał Mistrzostwa Świata?
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ursula127 »

OlaMleko pisze:
rocky pisze:
pewniak pisze:Tak średnio bym powiedział bo Antiga 'gwiazdeczke' Kurka odesłał przed pierwszą imprezą i utrzymał się na stanowisku jeszcze dość długo.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Bo wygrał Mistrzostwa Świata?
wygrał bo odesłał?

Drugi raz tego nie zrobił i nie wygrał?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: astronauta »

pewniak pisze: A obecnie wiedzą, że miejsce w 14-tce mają pewne, bo je mają, albo "każą" odsyłać ze zgrupowania potencjalnego rywala do pozycji...
Można prosić o wiarygodne źródło tych informacji?
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: rocky »

OlaMleko pisze:
rocky pisze:
pewniak pisze: :] trener naszej kadry jest jak saper - może uprawiać samowolkę, ale tylko raz. :]
Tak średnio bym powiedział bo Antiga 'gwiazdeczke' Kurka odesłał przed pierwszą imprezą i utrzymał się na stanowisku jeszcze dość długo.

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Bo wygrał Mistrzostwa Świata?
Eeee to jakiś zarzut czy co?

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: PvK »

Gerymski, teraz Prielozny... Same tuzy
Teraz to ja juz bede sie cieszyl z Gruszki czy Prygiela
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: pewniak »

astronauta pisze:
pewniak pisze: A obecnie wiedzą, że miejsce w 14-tce mają pewne, bo je mają, albo "każą" odsyłać ze zgrupowania potencjalnego rywala do pozycji...
Można prosić o wiarygodne źródło tych informacji?
Dobrze wiesz, że takich dowodów nigdy nie dostaniesz "na papierze", ale przypomnę tylko sprawę Żalińskiego odesłanego do domu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Dajcie spokój z tym Żalińskim, lol.
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: panna-na-walizkach »

PvK pisze:Gerymski, teraz Prielozny... Same tuzy
Teraz to ja juz bede sie cieszyl z Gruszki czy Prygiela
Gruszka jeszcze ma jakiś autorytet, ale Pan Prygiel?? Ani wyników, ani nie wystrzelił przeciętniaka ponad poziom. Trener, który gra ze swoimi zawodnikami w pokera na kase nie ma żadnego autorytetu. Gratuluję wyborów
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze:Dajcie spokój z tym Żalińskim, lol.
Nie damy, lol.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Od Ciebie nikt powagi nie oczekuje. ;)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

A od Ciebie trafnych sądów (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

No, co nie zmienia faktu, że ta plotka jest z grubsza bez sensu. Takie typowe: mamy stereotypową tezę (zawodnicy wybierają kadrę) -> wymyślamy plotkę pod tezę (Antiga wziął Szalpuka i Bednorza, bo Kubiak mu kazał) -> powtarzamy plotkę -> inni też ją powtarzają i tłumacza w ten sposób stereotypową tezę.

To, że Żaliński był na kadrze w roku olimpijskim i nawet miał lecieć na pierwszy turniej LŚ, sam mówił, że przegrał sportową rywalizację i nie ma do nikogo pretensji, miał dużą gorszą drugą część sezonu w Radomiu, a tak w ogóle to był prawie 30-letni gracz którego szczytem było granie w Czarnych Radom, i ktory nigdy nic dla kadry nie znaczył, nie ma znaczenia. :)

Szczerze nie rozumiem jak można to powtarzać. Zresztą, jeżeli wielki wpływ Kubiaka & Co. na kształt kadry to odpuszczenie nieprzydatnego Żalińskiego, to mi to szczerze nie przeszkadza. :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Od razu widać wąskie horyzonty, bo nie tyle przeszkadza brak Żalińskiego co fakt wybierania zawodników przez gracza.

Co zaś do samego faktu, to jestem przekonany, że tak było i nawet jestem gotów postawić jakąś kwotę, dajmy na to 20 pln. Problemem pozostaje tylko kwestia, jak zostanie on rozstrzygnięty. Proponuję, że spytamy Serka i jej opinia będzie decydująca dla zakładu. Masz odwagę przyjąć? Czas do namysłu 10 minut.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Tak myślałem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Noworoczny pisze:Tak myślałem.
O 21:42 ostatnia wizyta @StanLee na forum, Twój post o 21:52, nie miał za bardzo jak się namyślić. :)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: VernonRoche »

panna-na-walizkach pisze: Trener, który gra ze swoimi zawodnikami w pokera na kase nie ma żadnego autorytetu.

A jakby grał z nimi na guziki, czy żetony to miałby autorytet?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Noworoczny pisze:Od razu widać wąskie horyzonty, bo nie tyle przeszkadza brak Żalińskiego co fakt wybierania zawodników przez gracza.
Ironizowałem, od razu widać wąskie horyzonty. :) Jeżeli przykładem wpływu na kształt kadry przez liderów ma być zrezygnowanie z Żalińskiego, który po turnieju w Berlinie grał w lidze dużo gorzej od Szalpuka i Bednorza, będąc 7-8 lat starszy, to jaki jest ten wpływ? Zerowy?
Co zaś do samego faktu, to jestem przekonany, że tak było i nawet jestem gotów postawić jakąś kwotę, dajmy na to 20 pln. Problemem pozostaje tylko kwestia, jak zostanie on rozstrzygnięty. Proponuję, że spytamy Serka i jej opinia będzie decydująca dla zakładu. Masz odwagę przyjąć? Czas do namysłu 10 minut.
Wydaje mi się, że cywilizowana osoba powinna weryfikować swoje tezy przed tym, jak je wyartykułuje, ale, jak wyżej. :)

Zapłacę Ci nawet 50 zł jak będziesz w stanie udowodnić, że to prawda. :]
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ursula127 »

StanLee pisze: Ironizowałem, od razu widać wąskie horyzonty. :) Jeżeli przykładem wpływu na kształt kadry przez liderów ma być zrezygnowanie z Żalińskiego, który po turnieju w Berlinie grał w lidze dużo gorzej od Szalpuka i Bednorza, będąc 7-8 lat starszy, to jaki jest ten wpływ? Zerowy?
Wojtek ostro odchorował Berlin
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Jeśli dowodem ma być nagranie, to kończę temat (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Noworoczny pisze:Jeśli dowodem ma być nagranie, to kończę temat (-;
Właściwie prosiłbym o cokolwiek, co nadaje tej teorii jakikolwiek sens. :)

Bo to wygląda mniej więcej tak - Żaliński miał rewelacyjne pierwsze pół roku w Radomiu, więc pojechał do Berlina -> Żaliński po powrocie do klubu grał dużo gorzej niż Szalpuk (11pkt/mecz na 46% ataku vs 16pkt/mecz na 48% ataku) -> turniej w Tokio odbywał się ledwie miesiąc po zakończeniu ligi, więc wzięcie Szalpuka ponad Żalińskiego gdy grał dużo lepiej w lidze od stycznia wydaje się całkiem normalne, bo tu chyba nie było zbyt dużo czasu na przygotowywanie formy -> potem mamy LŚ, gdzie Żaliński był w kadrze i miał nawet oficjalnie jechać do Kaliningradu, ale w ostatniej chwili okazało się, że jest zbyt wielu nowych zawodników w kadrze, więc przez przepisy FIVB Żalińskiego zastąpił Kurek -> potem Żaliński nie dostaje szansy, bo przegrywa z Bednorzem i Szalpukiem, a starsi wracają do kadry -> Żaliński mówi w wywiadzie, że sam sobie jest winien i przegrał sportową rywalizację -> LŚ 2017, gdzie Żalińskiego nie ma w składzie, ale nie ma też Wojtka Włodarczyka, który miał nawet lepszy sezon niż Żaliński w Radomiu.

Więc właściwie o co chodzi? W którym momencie ujawniły się te wielkie wpływy Michała Kubiaka na kształt kadry? :) Przecież w roku olimpijskim Żaliński normalnie trenował z drużyną, tylko przegrał rywalizację z Bednorzem i Szalpukiem, ale przez 60% sezonu ligowego grał od nich gorzej, więc kogoś to dziwi? Rok później nie było go w kadrze, ale w 18-tce nie było też młodszego, po lepszym sezonie Włodarczyka, który grał w klubie lepiej od Śliwki, który w kadrze się znalazł, więc znowu wygląda to na wybory trenera. Już nie wspominając, że mówimy o 30-LETNIM WOJCIECHU ŻALIŃSKIM, który, prawdopodobnie przez wpływy Michała Kubiaka, nigdy nie grał w lepszym klubie niż Czarni Radom. :)

A ja już kilkanaście razy przeczytałem, że Żaliński wyleciał z kadry przez to, że nie lubi go Kubiak, i szczerze nie rozumiem. :D Z ręcznym sterowaniem składu kadry mieliśmy do czynienia, i to wobec lepszych, bardziej zasłużonych zawodników, i to za kadencji tego samego trenera, ale sterowali tym nasi związkowi sternicy. :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Najpierw chcesz "dowód" a teraz "cokolwiek". Dam Ci cokolwiek i przeczytam "tooo??? to każdy se może pedzieć, napisać. nie żartuj, lol"
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Na razie nie napisałeś nic. ;)
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: rocky »

Noworoczny skończ pajacować

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Noworoczny »

Rocky skończ pajacować.
StanLee pisze:Na razie nie napisałeś nic. ;)
Ty też nie napisałeś nic.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Nieważne.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szampon093 »

7 CV w związku, Prielozny, Gerymski, a pozostala 5?
W tych CV nie ma Gruszki czy oczywiście Gumy, który tego nie chce.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: reeman »

Prygiel też chce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”