Kłos za Gruszkę

teken
Posty: 61
Rejestracja: 11 paź 2009, o 12:58
Płeć: M

Kłos za Gruszkę

Post autor: teken »

Jak już niektórzy wiedzą, Karol Kłos pojedzie za Piotra Gruszkę na Puchar Wielkich Mistrzów. Co sądzicie o tej zmianie?
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: KadrO »

teken pisze:Jak już niektórzy wiedzą, Karol Kłos pojedzie za Piotra Gruszkę na Puchar Wielkich Mistrzów. Co sądzicie o tej zmianie?
A co mamy sądzić ? Myślę że Piotrkowi i tak należał się większy odpoczynek, Gromadowski (bo na niego stawiam) powinien sobie poradzić... Co do Kłosa, ciekawe czy w ogóle wyjdzie na chociażby parę akcji.
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: limona »

hmm.. Mam mieszane uczucia. Szczerze za Gruchę wolałabym Wikę albo Janeczka. Kłos, nie prezentuje się zbyt dobrze w tym sezonie, nawet sam Panas to stwierdził, aczkolwiek może to być dla niego duża szansa, ogranie się itp. Chociaż wątpię czy w ogóle pojawi się na boisku, bo w tym momencie mamy czterech środkowych. Nie wiadomo jeszcze co z Możdżonkiem.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: pk+ »

limona pisze:hmm.. Mam mieszane uczucia. Szczerze za Gruchę wolałabym Wikę albo Janeczka. Kłos, nie prezentuje się zbyt dobrze w tym sezonie
Gruszka widać potrzebuje odpoczynku, Wika choruje więc mało sensowny jest pomysł żeby podzielił się z kolegami z kadry wirusem. W Kłosa zainwestowano w tym sezonie, zadebiutował w LŚ i szkoda tego zmarnować odstawiając go na boczny tor. Zna filozofie trenera, ćwiczył określone schematy, nawet jeśli nie zagra to trener będzie mógł zobaczyć osobiście jak się obecnie prezentuje no i będzie Kłos kontynuował szkolenie, bo przecież jest zgrupowania, a nawet na turnieju będą nie tylko mecze ale też treningi.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: lucass90 »

Dla mnie już dziwne jest to, że za atakującego zabiera się środkowego, no ale cóż... Nie wiem co Janeczek musi jeszcze zrobić, żeby Castellani w końcu zwrócił na niego uwagę...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: Arff »

Janeczek nie mógł zostać powołany za Gruszkę, bo nie był powołany do szerokiego składu... można było wybrać tylko spośród tych powołanych... w grę wchodził Wika i Kłos... jednak w obliczu przeziębienia Mażdżonka wzięli na wszelki wypadek Karola, który jest najlepszym blokującym ligi na ten moment...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: limona »

Arff pisze:jednak w obliczu przeziębienia Mażdżonka wzięli na wszelki wypadek Karola, który jest najlepszym blokującym ligi na ten moment...

Szkoda, że w ataku tak nie bryluje.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Kłos za Gruszkę

Post autor: Arff »

Podstawowym zadaniem środkowego jest skuteczny blok, a nie atak i osobiście 10x bardziej wolałbym zabrać rewelacyjnego zawodnika w bloku, nawet bez ataku, niż nawet dobrego w obu elementach...

a do tego jak ma 20lat ??? mmm...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”