Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: maksik »

madlark pisze:
Prezes Przedpełski wielokrotnie już powtarzał, że do gry w kadrze nikogo zmuszać nie będzie, ale sprawę Skowrońskiej skomentował w ten sposób, że nie może być tak, iż zawodniczka nie gra tylko z powodu osoby trenera.
W tym wypadku to Matlak nie widzi jej w składzie. Czyli rezygnuje z jej usług
Matlak jej nie widział w składzie po zgrupowaniach i po treningach. potem wyszły jakies inne pikantne farmazony z Anią B.W. i to że Kasia porzenuje więcej treningu i to że opłaciła ubezpieczenie sobie sama itp.. najpierw jej nie widział Matlak, potem ona się obraziła.
Baaardzo ciekawy jestem finiszu tej sprawy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: Antonella Hard Core »

Osobiście licze że cała ta sytuacja zostanie załagodzona i K.Skowrońska jednak zagra w reprezentacji Matlaka po poprostu nas nie stać aby tak lekką ręką zrezygnować z takiej zawodniczki. Ostatnie mistrzostwa pozakały że młodsze wyróżniające sie zawodniczki z naszej ligi jeszcze nie były gotowe aby wspomóc drużyne w meczu z mocnym rywalem.Prawdopodobnie K.Skorupa czy K.Skoworońska dały by więcejnaszej reprezentacji niż J.Wołosz i K.Zartoślińska a tak to praktycznie graliśmy bez wartościowych zmienniczek na rozegraniu i ataku ( atak jeszcze dało sie uratować gdy w trakcie mistrzostw M.Glinka została z przyjęcia przesunięta na atak). Nie wnikam w tej konflikt nagłaśniany w mediach bo tak naprawde nikt do końca nie wie na czym ten konflikt miał polegać ( bo chyba nie o numer na koszulce bo to nie jest repreztacja przedszkolaków żeby sie kłócić o numerki) ale mam lekki żal do J.Matlaka że właśnie w tej sposób rozwiązał ten konflikt pozbywając sie dwóch dobrych zawodniczek. Wkoncu K.Skowrońska grała już pare lat w reprezentacji i nie było z nią żadnych problemów takiej naturze żeby trzeba było ją oddelegować z kadry, zgoda że przed mundialem nie grała najlepiej ale przecież jej koleżanki z tej samej pozycji tez nie zachwycały. To już przeszłość i nie ma co do tego wracać ale mam nadzieje że wszyscy wyciągną wnioski i w następnym sezonie nie będziemy sami sobie oslabiać reprezentacji przed najważniejszym turniejem w roku.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: maksik »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 gru 2010, o 20:38 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Kobiet na sezon 2010

Post autor: picaporte »

Skoro już tak cytujemy:
Z reprezentacją Polski mistrzynią świata pewnie nie uda mi się zostać, przynajmniej do tej pory mi się nie udało, a stąd wracam jako mistrzyni.
źródło: PS

Przecież zdanie "Z reprezentacją Polski mistrzynią świata pewnie uda mi się zostać" byłoby ironią, jakkolwiek wierzyć trzeba, ale wypowiadać się już bardziej realnie :D
riki tiki tak!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”