Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

aslan
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:14
Płeć: M

Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: aslan »

Witam,
mam nadzieje że pod tym tematem podyskutujemy o naszych młodych reprezentantach kraju :)
Ostatnio zmieniony 7 maja 2011, o 08:24 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Odświerzyłem troszkę nazwę tematu :)
aslan
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: aslan »

na wstępie chciałem zauważyć iż wydaje mi się że obecne pokolenia 91/92 juniorów oraz 93/34 kadetów są bardzo mocne, myślę że porównywalne z pokoleniem 87/88 z jaroszem, kurkiem, bartmanem, janeczkiem, kubiakiem, nowakowskim, łomaczem itd
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Arff »

To nie jest tak, że któryś rocznik młodzieżowców jest lepszy czy gorszy... każdy ma swoje dobre i złe strony i z każdego mamy zawodników na innych pozycjach...

rocznik '87/88 o którym napisałeś miał właśnie bardzo dobrych skrzydłowych, ale brakowało zawodników na innych pozycjach...

rocznik '89/90 miał za to rewelacyjnych środkowych, libero i rozgrywającego, Janek Król do pewnego momentu zachwycał na ataku, potem pojawił się Konarski... ale brakowało przyjmujących... Krzywiecki bardzo dobrze spisywał się w kadetach, ale potem nie było już tak różowo...

rocznik '91/92 ma rewelacyjne skrzydła i środek, ale z kolei tutaj brakuje rozgrywającego i libero na najwyższym młodzieżowym poziomie...

rocznik '93/94 za to wydaje się być rocznikiem najlepszym ze wszystkich, które wymieniłem... mają skrzydłowych z kosmosu(Kaczyński, Orczyk, Łapszyński i Wachnik), świetnego rozgrywającego(Kosiek),a reszta wcale nie odstaje... skład wygląda na kompletny i osobiście spodziewam się po nich bardzo wiele... dość powiedzieć, że już 3 razy grali z Ruskimi, którzy zawsze mają bardzo mocny skład i za każdym razem zlali ich 3:0... 5-9 stycznia przed nimi pierwszy poważny sprawdzian... eliminacje do ME kadetów w których zmierzą się w grupie C: Polska, Włochy, Finlandia, Estonia, Rumunia
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: fifek »

Do tych skrzydłowych dołącz Łukasika który na stałe już wda się w kadre i będzie tam pewnie grał pierwsze skrzypce. Kosiek nie jest już w SMS a więć niewiadomo jak z kadra będzie. Zastąpi go Zugaj.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: kevinpsb »

Arff pisze:rocznik '93/94 za to wydaje się być rocznikiem najlepszym ze wszystkich, które wymieniłem... mają skrzydłowych z kosmosu(Kaczyński, Orczyk, Łapszyński i Wachnik)
Mają świetne skrzydła i koniec, bo reszta wyraźnie odstaje... Czterech najlepszych rozgrywających w Polsce w kadrze nie ma!
Ostatnio zmieniony 19 lip 2010, o 15:10 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: cfanish »

Tzn. Kośka i kogo? I Skończcie te durne pytania.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2010, o 17:49 przez cfanish, łącznie zmieniany 1 raz.
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
rover
Posty: 40
Rejestracja: 31 mar 2010, o 15:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: rover »

a Marcin Bałuch to który rocznik 93/94 ?
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: cfanish »

94.
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
gradu
Posty: 27
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:10
Płeć: M
Lokalizacja: Piła

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: gradu »

Mają świetne skrzydła i koniec, bo reszta wyraźnie odstaje... Czterech najlepszych rozgrywających w Polsce w kadrze nie
Jak byś mógł, wymień tych rozgrywających.
Jeżeli zazdrościsz tym rozgrywającym co są w SMS to nie ma co się dziwić Twoim postom. Trenerzy mają swoją koncepcję i swój plan na przyszłość. Może w tych rozgrywających widzą potencjał jakiego Ty nie możesz zauważyć. Temat był chyba założony do tego aby dyskutować np. nad tym czy są w formie, czy nie zaszły jakieś zmiany w składzie itp. Więc nie pisz o tym kto powinien być w kadrze bo jest najlepszy w Polsce. Zawsze znajdzie się taki który będzie nie zadowolony? zazdrosny? nie wiem jak to określić .. Jeżeli chcesz ustalać skład Reprezentacji to szkól się w kierunku aby zostać trenerem... Tak więc masz dużo pracy to życzę powodzenia..
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: kevinpsb »

gradu pisze:
Mają świetne skrzydła i koniec, bo reszta wyraźnie odstaje... Czterech najlepszych rozgrywających w Polsce w kadrze nie
1. Jak byś mógł, wymień tych rozgrywających.
2. Może w tych rozgrywających widzą potencjał jakiego Ty nie możesz zauważyć.
3. Temat był chyba założony do tego aby dyskutować np. nad tym czy są w formie, czy nie zaszły jakieś zmiany w składzie itp.
4. Więc nie pisz o tym kto powinien być w kadrze bo jest najlepszy w Polsce.
5.Jeżeli chcesz ustalać skład Reprezentacji to szkól się w kierunku aby zostać trenerem...
6.Tak więc masz dużo pracy to życzę powodzenia..
1. Nie ma sprawy ;) ... 2 graczy Reski... Sypacze ze Skry i Jokera a także może i Metra!
2. Może po prostu najlepsi tą kadrę olewają... A może trenerzy mają ograniczony przegląd najlepszych graczy.
3. Temat masz u góry... Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010 - to jak najbardziej podchodzi pod personalia.
4. Nie ja zacząłem opis drużyny... Po prostu zauważyłem coś z czym się w 100% nie zgadzam więc...
5. Tak robię...
6. Dziękuje...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Arff »

W Miśku odbyło się losowanie ME juniorów... Polacy zagrają:

28.08. Polska - Turcja
29.08. Polska - Holandia
30.08. Polska - Belgia
01.09. Polska - Niemcy
02.09. Polska - Rosja

Mieliśmy baardzo dużo szczęścia w losowaniu... trudniejszymi rywalami będą tylko Belgia i Rosja, a omijamy w grupie takie ekipy jak Francja, Włochy, Hiszpania czy Serbia, które ten rocznik mają na niezwykle wysokim poziomie :) Z naszej grupy wyjdą zapewne Belgowie i Polacy... choć Rosja podobno przemeblowała swój skład w porównaniu, do składu zeszłorocznych kadetów i zobaczymy jak będą silni... z drugiej grupy na pewno wyjdzie Francja i po zażartej walce z Hiszpanią ostatecznie z grupy wyjdą Serbowie... półfinały obstawiam Polska-Serbia i Francja-Belgia... Serbia ma bardzo mocną ekipę i ciężko będzie z nimi wygrać, ale na pewno nie stoimy na straconej pozycji... w ME kadetów z nimi przegraliśmy, ale to nie znaczy, że teraz nie będzie srogiego rewanżu :) Francja zapewne zleje Belgię... jeśli ogramy Serbów i wystąpimy w Finale, liczę na kolejny 5ciosetówy bój z Francją :P oczywiście zakończony zwycięstwem biało-czerwonych...

1 skład polaków: Szczurek, Hebda, Mika, Buchowski, Kalembka, Hain, Kaczmarek(L)

MVP pewnie już tradycyjnie będzie Ngapeth :P
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, o 14:06 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: cfanish »

Szczęście nam sprzyjało ,oby był medal.
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: fifek »

1. Nie ma sprawy ;) ... 2 graczy Reski... Sypacze ze Skry i Jokera a także może i Metra!
Joker nie ma rizgrywajacego ktory powinien byc w kadrze tak samo jak metro. Ze Skry to rzeczyiscie Piguła no ale nie wiadomo czemu go nie ma. Sypac '94 to brakuje mu wzrostu wyraznie. W łódzkim na TNO byl zieniany z rozgrywaczem z Lechii.
aslan
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: aslan »

Witam,
moja 12 na ME juniorów:
Szczurek, Gonciarz
Hebda, Piotrowski, gdyby nie kontuzja to Romać
Hain, Kalembka, i tutaj nie wiem Nożewski albo Dryja
Ferens, Mika, Buchowski, Długosz
Kaczmarek
skład wydaje się bardzo mocny (kilku zawodników już 'troszkę" ogranych), myślę że walka o medal rozstrzygnie się pomiędzy Polską, Francją, Serbią i Rosją
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: cfanish »

Modzelewskiego za Długosza
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
aslan
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: aslan »

zdecydowanie bardziej cenie Długosza niż Modzelewskiego,(w ofensywnie jest dużo lepszy)
aslan
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: aslan »

Witam ponownie, z racji zbliżających się meczów kadry kadetów przedstawię swoją propozycje kadry najzdolniejszych kadetów w kraju;
r: Kosiek ( szkoda że taki niski), Wolański, Durski (też niski)-niestety w tym roczniku to najsłabiej obsadzona pozycja.
a; Wachnik, Gajowczyk
ś; Nowakowsk, Mucha, Kamiński
p; Łapaszyński (duży talent, chociaż przydało by się z 5 cm więcej), Kaczyński (chyba jeszcze większy talent, podobny styl gry do Winiara), Łukasik( świetne warunki fizyczne( nie wiem jak z przyjęciem) czyżby drugi Kurek?), pozostają jescze Orczyk, Stolc
l: Luks (nazwisko mówi samo za siebie :d
mam prośbę do wtajemniczonych: czy mógłby ktoś napisać kila informacji o następujących zawodnikach: Adam Smolarczyk, Jakub Urbanowicz, Łukasz Pietrzak, Bartłomiej Gajdek, Bartłomiej Krulicki, Jan Nowakowski; Aleks Okraska...
Pozdrawiam
Siergiej Żywołożnyj
rover
Posty: 40
Rejestracja: 31 mar 2010, o 15:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: rover »

Alex Okraska - obecnie zawodnik MDK Warszawa(wcześniej Metro), na TNO grał na przyjęciu jednak to chyba wszechstronny atakujący , wzrost nieco poniżej 2m.
Jan Nowakowski - bks chemik bydgoszcz, środkowy, tutaj chyba 200cm wzrostu lub nawet więcej
dokładniejszych danych nie jestem w stanie podać, informacje mogły ulec zmianom, pisze co wiem ;)
Baggins
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2010, o 20:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Baggins »

Bartłomiej Gajdek - około 197 cm 337 cm w ataku . Gracz Orkana Nisko ( niedaleko Stalowej Woli )
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: olog55 »

aslan: uważam,że Modzelewski jest lepszy w przyjęciu i obronie , może trochę słabszy w ataku, ale wcale nie ustępuję Długoszowi. Właściwie to obaj są mniej więcej na równym poziomie. Który pojedzie to zadecyduje trener Ryś. No jest jeszcze Golec.
sadlej8
Posty: 31
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 20:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: sadlej8 »

Baggins pisze:Bartłomiej Gajdek - około 197 cm 337 cm w ataku . Gracz Orkana Nisko ( niedaleko Stalowej Woli )
dokładnie to ma 193,5cm i dopowiem że jest lewo ręczny
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: cfanish »

aslan pisze:Witam ponownie, z racji zbliżających się meczów kadry kadetów przedstawię swoją propozycje kadry najzdolniejszych kadetów w kraju;
r: Kosiek ( szkoda że taki niski), Wolański, Durski (też niski)-niestety w tym roczniku to najsłabiej obsadzona pozycja.
a; Wachnik, Gajowczyk
ś; Nowakowsk, Mucha, Kamiński
p; Łapaszyński (duży talent, chociaż przydało by się z 5 cm więcej), Kaczyński (chyba jeszcze większy talent, podobny styl gry do Winiara), Łukasik( świetne warunki fizyczne( nie wiem jak z przyjęciem) czyżby drugi Kurek?), pozostają jescze Orczyk, Stolc
l: Luks (nazwisko mówi samo za siebie :d
mam prośbę do wtajemniczonych: czy mógłby ktoś napisać kila informacji o następujących zawodnikach: Adam Smolarczyk, Jakub Urbanowicz, Łukasz Pietrzak, Bartłomiej Gajdek, Bartłomiej Krulicki, Jan Nowakowski; Aleks Okraska...
Pozdrawiam
Siergiej Żywołożnyj

Aslan ilu zawodników widzałeś z tej kadry? Na Własne oczy?
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
kurczaf
Posty: 27
Rejestracja: 12 lut 2010, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: kurczaf »

Międzynarodowe Mecze Piłki Siatkowej Kadetów i Juniorów w Gorlicach

Impreza odbędzie się w hali sportowej OSiR im. Prof. Jana Dziopka w Gorlicach przy ul. Sportowej 9. Pierwszy mecz reprezentacji Polski i Bułgari kadetów odbędzie się w dniu 5 sierpnia o godz. 18.00, drugi mecz pomiędzy reprezentacją Polski i Argentyny - 14 sierpnia o godz. 16.30. W tym meczu spotka się grupa juniorów. Wstęp na imprezę BEZPŁATNY.

Serdecznie wszystkich zapraszam do Gorlic ;) a tu jeszcze dodam plakat
http://www.osir.gorlice.pl/images/komun ... lakat2.jpg
GKPS Gorlice
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: kevinpsb »

fifek pisze:
1. Nie ma sprawy ;) ... 2 graczy Reski... Sypacze ze Skry i Jokera a także może i Metra!
Joker nie ma rizgrywajacego ktory powinien byc w kadrze tak samo jak metro.
Nie wcale.... Gość zostaje MVP meczu półfinałowego w finałowym turnieju mistrzostw polski juniorów. ehhh szkoda gadać...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
fifek
Posty: 192
Rejestracja: 14 lut 2010, o 09:08
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: fifek »

kevinpsb pisze:
fifek pisze:
1. Nie ma sprawy ;) ... 2 graczy Reski... Sypacze ze Skry i Jokera a także może i Metra!
Joker nie ma rizgrywajacego ktory powinien byc w kadrze tak samo jak metro.
Nie wcale.... Gość zostaje MVP meczu półfinałowego w finałowym turnieju mistrzostw polski juniorów. ehhh szkoda gadać...
Mówie o kadecie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Pele »

aslan pisze:Witam ponownie, z racji zbliżających się meczów kadry kadetów przedstawię swoją propozycje kadry najzdolniejszych kadetów w kraju;
r: Kosiek ( szkoda że taki niski), Wolański, Durski (też niski)-niestety w tym roczniku to najsłabiej obsadzona pozycja.
a; Wachnik, Gajowczyk
ś; Nowakowsk, Mucha, Kamiński
p; Łapaszyński (duży talent, chociaż przydało by się z 5 cm więcej), Kaczyński (chyba jeszcze większy talent, podobny styl gry do Winiara), Łukasik( świetne warunki fizyczne( nie wiem jak z przyjęciem) czyżby drugi Kurek?), pozostają jescze Orczyk, Stolc
l: Luks (nazwisko mówi samo za siebie :d
mam prośbę do wtajemniczonych: czy mógłby ktoś napisać kila informacji o następujących zawodnikach: Adam Smolarczyk, Jakub Urbanowicz, Łukasz Pietrzak, Bartłomiej Gajdek, Bartłomiej Krulicki, Jan Nowakowski; Aleks Okraska...
Pozdrawiam
Siergiej Żywołożnyj
Z zawodników których widziałem na WŁASNE oczy:
ŁApszyński - w ataku neizły, odbiór kiepski, szybko w głowie ma pustkę gdy go przeciwnik zagrywką przyciśnie i gubie się w grze
Wachnik - atak trochę taki jednostajny, bez fajerwerków technicznych
Luks - dobry przegląd sytuacji pozwala mu się znakomicie ustawiać w obronie
Durski - sprytnie radzi sobie w ataku przy szczelnym bloku, potrafi wziąść ciężar gry na swoje barki
widziałem jeszcze Stolca, Orczyka i Kamińskiego ale nie bardzo pamiętam jak grali
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: kevinpsb »

Pele pisze: ŁApszyński - w ataku neizły, odbiór kiepski, szybko w głowie ma pustkę gdy go przeciwnik zagrywką przyciśnie i gubie się w grze
Wachnik - atak trochę taki jednostajny, bez fajerwerków technicznych
Luks - dobry przegląd sytuacji pozwala mu się znakomicie ustawiać w obronie
Durski - sprytnie radzi sobie w ataku przy szczelnym bloku, potrafi wziąść ciężar gry na swoje barki
widziałem jeszcze Stolca, Orczyka i Kamińskiego ale nie bardzo pamiętam jak grali
To powiem Ci że wszystkich bacznie obserwowałeś... Szczególnie Durskiego który jest rozgrywającym i pod takim kątem trzeba go oceniać!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
nowy99
Posty: 8
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 17:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: nowy99 »

Z zawodników których widziałem na WŁASNE oczy:
ŁApszyński - w ataku neizły, odbiór kiepski, szybko w głowie ma pustkę gdy go przeciwnik zagrywką przyciśnie i gubie się w grze
Wachnik - atak trochę taki jednostajny, bez fajerwerków technicznych
Luks - dobry przegląd sytuacji pozwala mu się znakomicie ustawiać w obronie
Durski - sprytnie radzi sobie w ataku przy szczelnym bloku, potrafi wziąść ciężar gry na swoje barki
widziałem jeszcze Stolca, Orczyka i Kamińskiego ale nie bardzo pamiętam jak grali[/quote]

Do Szanownego PELE .
Zacznijmy od Łapszyńskiego: Atak Bdb, Odbior dobry, Co do pustki w głowie to raczej nie moze jej miec skoro w koncowych momentach nie zawodzi i co do cisniecia zagrywka to raczej dziala w druga strony o czym swiadczy nagroda na Juniorach.
Wachnik: Kierunek ataku ma opanowany perfekcyjnie (troche sily brakuje ,ale przyjdzie z czasem) a technicznie jest bardzo dobrze wyszkolony.
Luks: Tu sie zgadzam
Durski ; Tutaj raczej chodzi o rozegranie a nie jego atak. Jak narazie najlepszy rozgrywajacy w tym roczniku.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Arff »

Reprezentacja Polski juniorów rozegrała już 2 mecze sparingowe z Rosją... w niedziele ulegli Sbornej grając w dość eksperymentalnym składzie 1:4 (Mika, Dryja, Hebda, Ferens, Nożewski, Gonciarz, Kaczmarek (libero) ), wczoraj zaś zagrali już pierwszym składem (Hain, Szczurek, Hebda, Buchowski, Mika, Kalembka, Olenderek (libero)) i ograli Rosjan 3:1

Skupmy się zatem na tym drugim meczu w którym wystąpił pierwszy skład... Najjaśniejszym punktem standardowo już był Adrian Buchowski, który ciągnął grę Polaków.. zarówno w ataku jak i defensywie... na ogromne wyróżnienie zasługuje także rozgrywający Patryk Szczurek... Bardzo słabo zagrał jednak Mateusz Mika, który miał potworne problemy nawet w przyjęciu, ale myślę, że to tylko kwestia czasu, aż ten chłopak wejdzie w rytm grania i wróci na swój poziom

Mnie osobiście najbardziej cieszy bardzo udany powrót do reprezentacji Adriana, którego bardzo brakowało podczas eliminacji do ME... jeśli ten zawodnik będzie w stanie zagrać na swoim poziomie, a do tego włączą się Mika i Hebda, to Mistrzostwo Europy stoi przed chłopakami otworem :)

Dzisiaj kolejny mecz z Rosjanami... potem zabierzemy się za Argentynę w której najlepszym zawodnikiem jest Ivan Castellani, syn Daniela :D

EDIT: Już poprawiłem błąd... dziękuję za zwrócenie uwagi :)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010, o 21:37 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2010

Post autor: Sympatyk »

Kolego, ale to była reprezentacja juniorów, kadeci dopiero skończyli mecze ale z Bułgarią :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”