Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Arff »

Bardzo podobają mi się powołania pary trenerskiej Sordyl-Dacewicz ;] W Spale nie trenują tylko ubiegłoroczni absolwenci miejscowego COSu, ale także zawodnicy, którzy już dawno powinni dołączyć do tej kadry... tacy jak Głód, Przybyła, Długosz, a nawet z kadry kadetów został dokooptowany obecny atakujący i najlepszy zawodnik Łukasz Łapszyński (warto dodać, że jest on aż 2 lata młodszy od reszty chłopaków)

To chyba pierwsza taka sytuacja w historii kadry juniorów, że pod okiem nowych trenerów kadra aż tak bardzo zmienia swoje oblicze :) Świetna robota panowie, oby tak dalej ;]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Myśle że warto wspomnieć też o naszych kadetkach które po latach posuchy w tym roku na Mistrzostwach Europy spisują sie bardzo dobrze, do ostatniego meczu w grupie walczyły o awans do półfinału ale niestety sie im nie udało. Jednak sie nie załamały i w meczach 5-8 pokonały dzisiaj Greczynki a jutro w meczu o 5 miejsce którego stawką jest awans na tegoroczne Mistrzostwa Świata kadetek zagrają ze Słowaczkami.
To najlepsze Mistrzostwa Europy naszych kadetek od 2003 roku kiedy nasza reprezentacja m.in. z A.Bednarek,P.Maj,K.Zaroślińską czy K.Kasprzak zajeła 6 miejsce w ME rozgrywanych w Chorwacji, także w 2003 roku ostatni raz nasze kadetki grały na Mistrzostwach Świata i miejmy nadzieje ze jutro po długiej przerwie zapewnią sobie start na kadeckim mundialu.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Bartex »

http://www.pzps.pl/Polska-Brazylia-30.html

Kolejne zwycięstwo w sparingu, ale ja cały czas nie mogę uwierzyć, że nasi juniorzy są w stanie zbliżyć się do światowej czołówki na MŚ.
ja wam mówię - jest dobrze.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: kevinpsb »

Bartex pisze:http://www.pzps.pl/Polska-Brazylia-30.html

Kolejne zwycięstwo w sparingu, ale ja cały czas nie mogę uwierzyć, że nasi juniorzy są w stanie zbliżyć się do światowej czołówki na MŚ.
Ja też w to nie wierzę. Pewnie skończy się tak jak zawsze... Choć nadzieja umiera ostatnia. Kto wie może Ngapeth i Deroo na MŚ nie pojadą, resztę uda się ograć i jakiś medal.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Co do naszych obecnych juniorów ( i juniorek też) to narazie nie ma co myśleć o podboju świata na mundialu tylko trzeba sie skupić na tym aby wogóle sie dostać na Mistrzostwa Świata juniorów i juniorek a to wcale nie będzie takie łatwe bo nasze juniorskie teamy w eliminacjach trafiły na zespoły które są młodzieżowymi potęgami czyli na Francuzów (juniorzy) i Serbki (juniorki). Z czterech grup eliminacyjnych pewny awans na MŚJ ma tylko zwycięzca grupy a ciężko liczyć że nasze juniorki w eliminacjach wygrają z Serbkami na ich terenie, także łatwo o awans nie będą mieli juniorzy którzy oprócz wyżej wspomnianych Francuzów będą musieli pokonać m.in mających przewage własnego parkietu Bułgarów.

Jeśli zaś chodzi o Mistrzostwa Świata kadetek i kadetów to nasze kadetki nawet jeśli dzisiaj przegrają w meczu o 5 miejsce na ME ze Słowaczkami to i tak pojadą na MŚ kadetek ponieważ do półfinału ME awansowały Turczynki które bedą także gospodyniami kadeckiego mundialu i w ten sposób z Mistrzostw Europy na mundial awansuje także druzyna która zajmnie 6 miejsce.
Uczestniczki Mistrzostw Świata kadetek, Turcja 2011:
Algieria
Argentyna
Brazylia
Chiny
Egipt
Japonia
Meksyk
Niemcy
Polska
Portoryko
Serbia
Słowacja
Tajlandia
Turcja
USA
Włochy.

Niestety po fatalnym wystepie na niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy nasi kadeci po raz pierwszy w XXI wieku nie zagrają na Mistrzostwach Świata kadetów.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: kevinpsb »

Antonella Hard Core pisze:Niestety po fatalnym wystepie na niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy nasi kadeci po raz pierwszy w XXI wieku nie zagrają na Mistrzostwach Świata kadetów.
A gdzie są te MŚ?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

kevinpsb pisze:
Antonella Hard Core pisze:Niestety po fatalnym wystepie na niedawno zakończonych Mistrzostwach Europy nasi kadeci po raz pierwszy w XXI wieku nie zagrają na Mistrzostwach Świata kadetów.
A gdzie są te MŚ?
W Argentynie.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: luck191 »

Gratulacje dla dziewczyn za awans na MŚ,gdyby to im się udawało regularnie.Reprezentacja Brazylii z którą graliśmy sparingi to chyba ma siatkarzy którzy są o rok młodsi od naszych,więc bym się tym zwycięstwem nie podniecał.Gdyby udało im się awansować na MŚ Juniorów to będzie wielki sukces.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Arff »

dokładnie... ten skład Brazylii to młodszy rocznik :) Niestety PZPS, ogłaszając wielką Victorię naszych juniorów, nie był łaskaw poinformować o tym :D ot... taki mały szczególik... ale sukces odtrąbiony ??? odtrąbiony... i już wszyscy wierzą, jaką to świetną robotę wykonuje PZPS w szkoleniu naszej młodzieży :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: kevinpsb »

luck191 pisze:Gdyby udało im się awansować na MŚ Juniorów to będzie wielki sukces.
czyli Polakom? czy Brazylijczykom młodszym zespołem? Dla Polaków brak medalu powinien być porażką a brak awansu na MŚ i tu brakuje mi słowa.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kanimo

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: kanimo »

dzieki za wazna informacje. PZPS-manipulacja.
Wtym wieku to moze byc spora roznica zarowno w doswiadczeniu ( z naczych kilku wchodzilo na parkiet w +L) jak i w motoryce.
Moze to i dobre dla glowy wygrac z Brazylia ale przeciez chlopcy chyba wiedza w jakiej grupie wiekowej sa rywale.
Dobrze ze trenerzy nie odtrabili wielkiego zwyciestwa. Uczciwosc wobec siebie jest niezbedna do postepu.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

kevinpsb pisze:
luck191 pisze:Gdyby udało im się awansować na MŚ Juniorów to będzie wielki sukces.
czyli Polakom? czy Brazylijczykom młodszym zespołem? Dla Polaków brak medalu powinien być porażką a brak awansu na MŚ i tu brakuje mi słowa.
Brazylijczycy nie muszą przechodzić eliminacji bo MŚ juniorów odbedą sie właśnie w Brazylii, a co do Polaków to nie wiem czy oczekiwanie od nich medalu Mistrzostw Świata nie jest za wysoko zawieszoną poprzeczką skoro większośc obecnych juniorów dwa lata temu na MŚ kadetów zajeła odległe bodaj 11. miejsce.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: kevinpsb »

Antonella Hard Core pisze: Brazylijczycy nie muszą przechodzić eliminacji bo MŚ juniorów odbedą sie właśnie w Brazylii, a co do Polaków to nie wiem czy oczekiwanie od nich medalu Mistrzostw Świata nie jest za wysoko zawieszoną poprzeczką skoro większośc obecnych juniorów dwa lata temu na MŚ kadetów zajeła odległe bodaj 11. miejsce.
A czego mamy od nich oczekiwać? 4 z nich jest w 12 klubów Plusligii. Trzeba dodać że większość z nich dostała swoje szanse... Rozgrywający lada moment wygryzie Maciończyka ze składu Trefla. Grał on bardzo dużo w 1 lidze a zaryzykuje stwierdzenie że to w dużej mierze dzięki niemu Trefl zawdzięcza awans po 4 meczach. Libero to albo ten zawodnik który zagrał już mecz w LM albo ten który na co dzień występuje z powodzeniem w pierwszej lidze. Ten zespół jest mocny, choć fatalny mentalnie. Oczekiwać należy medalu! Tym bardziej że za pewne N'gapeth nie będzie chciał uczestniczyć w tym turniejiku a Kuba nie przyjedzie z wiadomych względów. Belgie nawet z Deroo można ugryźć. Brazylia u siebie nie wygrywa, więc czemu wreszcie nie Polska.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: luck191 »

Awansujmy na te MŚ,bo to będzie wyczyn,z grupy wychodzi tylko jedna drużyna,a mamy jako przeciwników Bułgarię i Francję,w szczególności Bułgarzy będą bardzo silni,trzeba będzie się nieźle napocić by awansować.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: luck191 »

Gratulacje dla Polek za zajęcie 5 miejsca,ta ekipa miała możliwości na walkę o podium,trudno nie udało się,ale jak będą mocniejsze mentalnie to mogą powalczyć na MŚ,miejsce w pierwszej ósemce,a coś więcej to się zobaczy.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: KadrO »

luck191 pisze:Gratulacje dla Polek za zajęcie 5 miejsca,ta ekipa miała możliwości na walkę o podium,trudno nie udało się,ale jak będą mocniejsze mentalnie to mogą powalczyć na MŚ,miejsce w pierwszej ósemce,a coś więcej to się zobaczy.
Może źle widzę, ale to chyba nie w tym temacie.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

luck191 pisze:Gratulacje dla Polek za zajęcie 5 miejsca,ta ekipa miała możliwości na walkę o podium,trudno nie udało się,ale jak będą mocniejsze mentalnie to mogą powalczyć na MŚ,miejsce w pierwszej ósemce,a coś więcej to się zobaczy.
To 5. miejsce naszych kadetek to najlepszych wynik w naszej młodzieżowej kobiecej siatkówce od 2003 roku kiedy nasze juniorki (m.in. M.Sadurek,A.Podolec,A.Sawicka czy I.Żebrowska) zdobyły w Tajlandii brązowe medale MŚ. Może będzie to początek lepszych wyników w młodziezowej kobiecej siatkówce bo ostatnimi laty to szczytem mozliwości naszych młodych zawodniczek był awans na impreze decelową a na niej już zajmowały jedne z ostatnich miejsc.
Przy odrobinie szczęscia nasze kadetki mogły nawet zdobyć medal na tych Mistrzostwach Europy bo Turczynki z którymi wygrały w grupie 3:1 dzisiaj pokonały w finale Włoszki i zdobyły złoto, a tak niewiele brakowało żeby to nasze kadetki wyszły z grupy właśnie kosztem Turczynek...
boszkan
Posty: 10
Rejestracja: 9 maja 2011, o 07:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: boszkan »

Mam kontakt z tym przytulkiem pana Hertla z tymi chłopakami. Kiedys tam chciałem być nawet! Podobno w ostatnim wekendzie grali zaje… turniej! Pytam się PANIE TRENERKU ZEN-DE jaki był cel grania meczow?! Chłopaki rano zagrali w jakies wiosce z Brazylia (ok.-rozumiem chociaż zagrali „z marszu” bez zadnego solidnego treniengu) ale dlaczego wten sam dzień zabrano ich na „prywatny” turniej tomaszowski! Nawet się nie rozpakowali nie mowic o wypoczynku! Jakie miał pan ukryte cele PANIE TRENERKU ZEN-DE!? Z pewnością jakies interesiki! Kolejny raz szkola uzyta zostala do prywaty! Podobno rozgrywając y gral na ataku!!! Ludzie!!! Elitarna szkoła!? Czy działacze dluga jeszcze będą tolerowali tego „specjaliste” od siatkówki?! Czy ktorys z dzialaczy rozmawial z tym TRENERKIEM o siatkowce?! Przeciez wystarczy zamienic kilka zdan na ten temat z TRENERKIEM i wiadomo ze on się na tym NIE ZNA!!! Czy ciagle gada to co usłyszał od innych? albo ze liga zweryfikuje? czy cos w tym stylu-sprawdzcie sami jeśli możecie :] chłopaki ze Spaly wiedza o co chodzi ;) wystarczy raz przyjechac z niezapowiedziana wizyta do szkoly i zajrzec na trening! PROSTE!
ciekawe czy WŁADCA HERTEL rozliczy swego TRENERKA ZEN-DE ze znakomicie zaplanowanego w cyklu szkolenia turnieju :o panie HERTEL czas spojrzec troszke na szkole w sposób profesjonalny! Nie może pana TRENEREK robic co chce bez pojecia z tymi chłopakami! Podobno dowiedzieli się o turnieju dopiero w dniu turnieju! Współczuje chlopaki! Śmiech na sali!
dylu13
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: dylu13 »

Jeśli chodzi o instruktora Zendela ,to jestem pierwszy w kolejce ,aby o Nim porozmawiać.BOSZKAN - masz pełną rację w tym co piszesz - tylko poniosły Cię nerwy - spokojnie.Jest prawdą że w dniu sparingu z Brazylią w kategorii-kadet,szukał zawodników do grania,nawet wśród juniorów(Jego determinacja).Z tego co wiem wiem, większość odmówiła z powodu matur i nie TYLKO!!!!Po przegranych ME próbował podreperować swój wizerunek.Nie masz racji ,że wystarczy kilka zdań - wystarczy jedno zdanie z Nim zamienione na temat siatkówki lub planów które ma przed sobą(wycieczki zagraniczne na koszt PZPS).Na Niego nawet przykro patrzeć i na tą Jego klikę.Żygać mi się chce.
Fan ZENDLA
PS.Pozdrawiam P.Trenerze Ryś - szkoda że Pana skreślili we WRZEŚNIU 2010 roku.Siatkówka młodzieżowa poniosła z tego powodu straty.
mirmod
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 14:19
Płeć: K

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: mirmod »

Dołączę się do tych głosów i co do słowa zgadzam się z dylu13 i boszkan. Szczególnie z ostatnią opinia co do trenera Rysia.Jak można wyrzucać fachowca - człowieka, który siatkówką żył a zostawić trenerów przez małe t. Szkoda tych chłopaków z trzeciej klasy którzy teraz odeszli a którzy już we wrześniu zostali skreśleni przez "fachowa kadrę trenerską ". Mam nadzieję, że to forum czyta Trener RYŚ Pozdrawiam.
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: olog55 »

Coraz ciekawsze komentarze na temat panów trenerów ze Spały. Nie zaczęli na dobre kariery a już czas ja zakończyć. Trzeba było się uczyć od trenera Rysia i w kolejce czekać na swoją kolej.
dylu13
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: dylu13 »

Żal mi Trenerów Dacewicza i Sordyla - nic nie ugrają.Sordyl szuka kontaktów lub pracy we włoszech,a Dacewicz jest na przyczepkę.Nie było co wziąć,wzieliśmy cokolwiek.Aby była kasa.
Tacman
Posty: 21
Rejestracja: 16 maja 2011, o 09:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Tacman »

"Trenerzy Mariusz Sordyl oraz Damian Dacewicz ogłosili skład reprezentacji Polski juniorów udających się do Sofii na turniej eliminacyjny do mistrzostw świata. We wtorkowy poranek z lotniska Okęcie odleci dwunastka zawodników: Miłosz Hebda, Tomasz Kowalski, Patryk Szczurek, Piotr Hain, Mateusz Przybyła, Tomasz Kalembka, Wojciech Ferens, Adrian Buchowski, Mateusz Mika, Kamil Długosz, Tomasz Głod i Szymon Romać."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: KadrO »

Ma ktoś link do statystyk z tych meczów kwalifikacyjnych?

EDIT: Dobra dzięki już znalazłem. Jak głupi szukałem na stronie fivb. :D
ministrant
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2011, o 09:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: ministrant »

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: KadrO »

Szkoda chłopaków. W tie-breaku mieli już 8:6, 9:8. Ale sory, jeżeli atakujący (Hebda) w ataku przez 5 setów zdobywa 6 punktów przy procencie 21% to ja nie mam pytań. Znowu świetny mecz Ferensa, widać że Plusliga dała mu bardzo wiele. No a Mika stoi w miejscu. Wie ktoś ile zespołów awansuje z grupy? (Przypuszczam że jutro koniecznie jest pokonanie Bułgarii z Penchevem?...)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Arff »

KadrO pisze:Wie ktoś ile zespołów awansuje z grupy? (Przypuszczam że jutro koniecznie jest pokonanie Bułgarii z Penchevem?...)
Awansuje tylko jeden zespół... Bułgarzy to vice mistrzowie Europy, którzy Francuzów gładko rozjechali 3:0, więc nie nastawiałbym się na jakieś spektakularne zwycięstwo... co jednak nie zmienia faktu, że jeśli dzisiaj chłopcy wygrają, to będziemy liczyć małe punkty albo sety...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: KadrO »

Arff pisze:
KadrO pisze:Wie ktoś ile zespołów awansuje z grupy? (Przypuszczam że jutro koniecznie jest pokonanie Bułgarii z Penchevem?...)
Awansuje tylko jeden zespół... Bułgarzy to vice mistrzowie Europy, którzy Francuzów gładko rozjechali 3:0, więc nie nastawiałbym się na jakieś spektakularne zwycięstwo... co jednak nie zmienia faktu, że jeśli dzisiaj chłopcy wygrają, to będziemy liczyć małe punkty albo sety...
Czyli tak czy tak żegnamy się z mistrzostwami. A szkoda, bo ekipa na 5-8 spokojnie by była. Tak to jest jak się nie ma atakującego i niech nikt mi nie wmawia że Hebda kiedyś wystrzeli.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Zdaje sie ze nasze juniorki mają troche większe szanse awansować na MŚJ niż juniorzy, dzisiaj grają mecz o pierwsze miejsce w grupie i pewny awans z zespołem gospdyń-Serbkami. Napewno łatwo nasze dziewczyny nie bedą miały bo Serbki mimo że to przecież jeszcze juniorki to w porównaniu z naszymi dziewczynami mają znacznie większe doświadczenie zdobyte już w seniorskiej poważnej siatkówce bo np. ich podstawowa przyjmująca A.Bjelica grała ma za sobą już dwa sezonu gry jako podstawowa zawodniczka Crveny Zvezdy Belgrad z którą w tym sezonie grała nawet w Lidze Mistrzyń a w poprzednim sezonie doszła z tym klubem do finału Pucharu CEV, zresztą w juniorskiej reprezentacji jest kilka jej klubowych koleżanek które też zaczynają powoli przebijac sie do składu Crveny Zvezdy. Niestety wśród naszych juniorek próżno szukac zawodniczek które miałyby okazje nabrać doświadczenia już nawet nie w Lidze Mistrzyń ale chociażby w naszej lidze ( zdaje sie że w PlusLidze jak do tej pory zadebiutowała tylko E.Mikołajewska i nieobecna na tych kwalifikacjach N.Kurnikowska) więc może nie być latwo naszym młodym siatkarkom ograc Serbki, jednak przeglądajac sytuacje w innych grupach to istniej prawdopodobienstwo że zdobycue jednego punktu dziś z Serbią może dać naszym juniorkom awans na MŚ jako najlepsza druzyna z drugich miejsc ( może nam jedynie zagrozić drugi zespół z grupy D- Turcja lub Słowacja w zależności od wyniku dzisiejszego meczu między tymi drużynami).
A co do juniorów to sytuacja jest prosta, jesli dzisiaj wygrają za trzy punkty z Bułgarami to oni zajmują pierwsze miejsce w grupie i jadą na MŚ, każda strata choćby jednego punktu w dzisiejszym meczu eliminuje ich z gry na mistrzostwach ponieważ jeśli nie zdobędą dziś kompletu punktów to nie zajmą pierwszego miejsca w grupie a z drugiego napewno nie awansują bo będą mieli za mało punktów w porównaniu do innymi zepsołów które zajmą drugie miejsce w innych grupach.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja polski juniorów i kadetów 2011

Post autor: weary_skier »

KadrO pisze:
Arff pisze:
KadrO pisze:Wie ktoś ile zespołów awansuje z grupy? (Przypuszczam że jutro koniecznie jest pokonanie Bułgarii z Penchevem?...)
Awansuje tylko jeden zespół... Bułgarzy to vice mistrzowie Europy, którzy Francuzów gładko rozjechali 3:0, więc nie nastawiałbym się na jakieś spektakularne zwycięstwo... co jednak nie zmienia faktu, że jeśli dzisiaj chłopcy wygrają, to będziemy liczyć małe punkty albo sety...
Czyli tak czy tak żegnamy się z mistrzostwami. A szkoda, bo ekipa na 5-8 spokojnie by była. Tak to jest jak się nie ma atakującego i niech nikt mi nie wmawia że Hebda kiedyś wystrzeli.
Ja do graczy, któzy zaiwedli w tym meczu dodał jeszcze Mikę, który jednak ma znacznie większy staż w Pluslidze niż Ferens. Powodzenia również życzę Resovii, która w niedalekiej przyszłości chcę oprzec swoje przyjęcie na Głodzie.
...
Tak przyglądając się tym statystykom to chyba tylko Ferens jakiś tam poziom reprezentuje.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”