Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Pluszowy Mis
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 19:09
Płeć: M

Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Pluszowy Mis »

Jestem tu nowy i nie wiem czy ten temat był już poruszany. Byłem pierwszy raz w tym roku na Lidze Światowej i chciałbym się was zapytać jak się zapisać do togo Klubu Kibica. Fajnie próbowali prowadzić doping i chciałbym być z nimi. Mają też fajną flagę "Kibice", Może mają jakąś stronę internetową?

Czy mógłby mi ktoś pomóc?
Wy zazdrośniki .....
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: limona »

Wydaję mi się że o przynależności do takiego klubu kibica decydują znajomości.
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, o 20:14 przez limona, łącznie zmieniany 1 raz.
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Pluszowy Mis
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 19:09
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Pluszowy Mis »

limona pisze:Wydaję mi się że przynależność do takiego klubu kibica decydują znajomości.
Serio? Nie znam nikogo. Jestem tylko na reprezentacji i czasem trzymam kciuki za Skrę a mój ulubieniec to Daniel Pliński. Ale Ci kibice są sympatyczni. Prowadzi to wszystko taki sympatyczny starszy pan z bródką.

Nie wiecie czy jadą do Włoch?
Wy zazdrośniki .....
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: lucass90 »

Szefem Wszystkich Szefów w tej grupie jest ponoć boss ultrasów z Bełchatowa, więc może spróbuj od tej strony. Tutaj masz linka z numerami kontaktowymi: http://e-skra.pl/artykul/17/. Próbuj, jeśli Ci życie niemiłe...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Lynn »

pomyśl logicznie. Gdyby tak każdy chciałby się zapisać do tego nieszczęsnego klubu to liczylby już kilkaset osób a nie kilkadziesiąt. Poza tym oni mają wejściówki za darmo więc byle pierwszego lepszego nie przyjmą.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: KChudz »

Pluszowy Mis
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 19:09
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Pluszowy Mis »

Lynn pisze:pomyśl logicznie. Gdyby tak każdy chciałby się zapisać do tego nieszczęsnego klubu to liczylby już kilkaset osób a nie kilkadziesiąt. Poza tym oni mają wejściówki za darmo więc byle pierwszego lepszego nie przyjmą.
Ala jak kibicuję reprezentacji to chyba mogę nazwać się jej sympatykiem? To bez sensu jest ograniczać się do jakiś wybranych ludzi :(
Wy zazdrośniki .....
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Nagor »

Powinni tam sprawdzać obecność. Co najmniej 51% obecności na WSZYSTKICH meczach kadry, łącznie z wyjazdowymi. Inaczej to nie ma sensu. Nie wiem czy tak jest, ale tak być powinno.
...
Pluszowy Mis
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 19:09
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Pluszowy Mis »

Nagor pisze:Powinni tam sprawdzać obecność. Co najmniej 51% obecności na WSZYSTKICH meczach kadry, łącznie z wyjazdowymi. Inaczej to nie ma sensu. Nie wiem czy tak jest, ale tak być powinno.
Przeglądałem strony internetowe i trafiłem do linku na jednej z gazet, chyba rzeszowskich.
Polscy siatkarze podczas rozpoczynających się w sobotę we Włoszech mistrzostw świata jak zwykle mogą liczyć na głośny doping. Do Triestu, gdzie będzie grała polska grupa wybiera się 45 fanów z Klubu Kibica Polskiej Reprezentacji. Będą ich wspierać dziesiątki niezrzeszonych sympatyków biało-czerwonych.
Daniel Castellani i jego kadra mogą liczyć na swoich fanów.

Nasza reprezentacja z dwoma resoviakami – Krzysztofem Ignaczakiem i trenerem Andrzejem Kowalem odleciała do Włoch w czwartek. W piątek pojedzie za nimi Klub Kibica.

– Zbiórkę mamy w Rzeszowie w piątek po południu. Na pewno zdążymy na sobotni mecz Polaków z Kanadą, który w hali w Trieście rozpoczyna się o godzinie 17. Musimy zdążyć, aby z całych sił wspierać nasza narodową drużynę – mówi Mirosław Olszowy z Rzeszowa, prezes Klubu Kibica Polskiej Reprezentacji, gorący sympatyk Asseco Resovii.

W autokarze, który w piątkowy wieczór obierze kurs z Rzeszowa na Triest, znajdować się będą kibice Trefla Gdańsk, Jastrzębskiego Węgla, Jadaru Radom, Gwardii Wrocław, Politechniki Warszawa i Asseco Resovii. Łączyć ich będzie polska drużyna. Fani Skry Bełchatów mają dotrzeć do Włoch indywidualnie.

– Jesteśmy tak samo świetnie przygotowani do mistrzostw, jak nasza drużyna. Zabieramy ze sobą olbrzymia flagę, tak zwaną sektorówkę, bębny i inne akcesoria. Będzie nas widać i słychać. Na pewno nasz doping słyszeć będą nasi siatkarze, bo przecież dla nich tam jedziemy – zapewnia Olszowy, zwany w siatkarskim światku "Pestką”. – W repliki strojów reprezentacyjnych wyposażyła nas firma "Adidas”. To będzie doping najwyższej światowej klasy.

Klub Kibica Reprezentacji będzie na każdym z dwóch meczów fazy grupowej w Pala Trieste. Po zakończeniu tej części czempionatu wrócą do Polski. – Regulamin jest tak sformułowany, że nie można przewidzieć, w jakim mieście w drugiej rundzie zagra nasza drużyna. Są trzy możliwości, trudno było więc bukować bilety i miejsca w hotelu, bo to kosztuje – komentuje "Pestka”. - Wierzymy, że do Włoch pojedziemy jako Klub Kibica Reprezentacji Polski na półfinały i finał, który odbędzie się w Rzymie. Mamy już nawet na te dwa mecze zarezerwowane wejściówki.

Ponieważ interes reprezentacji Polski jest najważniejszy, kibice znaleźli "sojuszników”, którzy wsparli ich organizacyjnie i finansowo. Największa pomoc uzyskali od Laboratorium Kosmetycznego "Joanna” z Warszawy i Plusa. Każdy z fanów płaci za wyjazd 500 zł. Nikt jednak kasy i czasu nie liczy. Najważniejsza jest "Polska-biało-czerwoni”.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /841555663

Sprawdzałem wcześniej ceny, bo sam chciałem jechać na to i myślę iż 500 zł to nie wiele.

ps. Ten pan z bródką .... widziałem go też we Wrocławiu to jest ten Pestka który się tu wypowiada? Fajne zdjęcie z Danielem.
Wy zazdrośniki .....
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: yfysk »

W autokarze, który w piątkowy wieczór obierze kurs z Rzeszowa na Triest, znajdować się będą kibice Trefla Gdańsk, Jastrzębskiego Węgla, Jadaru Radom, Gwardii Wrocław, Politechniki Warszawa i Asseco Resovii. Łączyć ich będzie polska drużyna. Fani Skry Bełchatów mają dotrzeć do Włoch indywidualnie.
podoba mnie się zestawienie 2 ostatnich zdań :)

poza tym..hehe..co szlachta z hołotą nie będzie się pchała? ;)
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: lucass90 »

Doping na pewno będzie słiiiitaśny :D

A tak na serio, to mam nadzieję że będzie też sporo "cywilnych" kibiców rep. Polski, żeby nie było wiochy...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: Pele »

Lucas - święta racja.
AMEN
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
anias
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2010, o 10:32

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: anias »

1. szkoda tylko że ten cały wasz Klub Kibica liczy przede wszystkim na PZPS i Plusa :| a może najpierw dajcie coś od siebie ? zróbcie choćby sami jakąś oprawę meczową, kupcie choćby folię, balony albo uszyjcie sektorówkę ze swojej kasy jak to zrobili wspólnie kibice z KK Plus Ligi Kobiet, bez powoływania Klubu Kibica Reprezentacji, na Memoriale Agaty Mróz-Olszewskiej w Spodku w tym roku

2. a gdzie miejsce dla ludzi z PLK ? rozumiem , że to gorszy gatunek kibica ? rozumiem, że oni nie mają prawa kibicować męskiej reprezentacji bo nikt nie raczył o nich pomyśleć i powiadomić ich o jakimkolwiek spotkaniu ? rozumiem, że wy najlepsi kibice siatkówki na świecie nie macie zamiaru kibicować żeńskiej Reprezentacji Polski - proponuję w takim razie od razu zmienić nazwę na Klub Kibica Męskiej Reprezentacji Polski !

3. jak to rozumieć ? kibice PLS kibicują męskiej reprezentacji a kibice PLK - żeńskiej ? śmiać się czy płakać z takiego podejścia do tematu ? wg mnie taki Klub Kibica miałby sens tylko gdyby był wspólny

znalazła się "elita" kibiców siatkówki :D a może chodzi tylko o bilety za free i darmowe koszulki od sponsora ?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: lucass90 »

https://www.facebook.com/SiatkowkaWObie ... =1&theater czy ja dobrze kojarzę, że ten facet jest jakimś tam szefem wszystkich szefów w tym całym "Klubie Kibica"? Bo kręci się zawsze tam, gdzie są kamery, robią z nim wywiady, a ja nawet do końca nie wiem dlaczego :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:czy ja dobrze kojarzę, że ten facet jest jakimś tam szefem wszystkich szefów w tym całym "Klubie Kibica"? Bo kręci się zawsze tam, gdzie są kamery, robią z nim wywiady, a ja nawet do końca nie wiem dlaczego :P
tak, prezes Mirosław Olszowy
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
astronauta
Posty: 2868
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: astronauta »

Ma parcie na szkło, krecią robotę odwalają inni. Ich w obiektywach nie ma.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Klub Kibica Reprezentacji Polski.

Post autor: madlark »

astronauta pisze:Ma parcie na szkło, krecią robotę odwalają inni. Ich w obiektywach nie ma.
Krecią? Co masz na myśli?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”