Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Edyta

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Edyta »

Mateusz1993 pisze: Dziwne, że z Anastasim nie rozmawiali, a właściwie nie chcieli rozmawiać.
Może Fefe jest tańszy? Zresztą tego czy rozmawiali czy nie to nie wiemy i pewnie się nie dowiemy:)
kanimo

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: kanimo »

uff,
wierze ze Nawrocki decyzji nie zmieni. Swoja droga DC majac duzo lepsze CV i moim zdaniem wiecej charyzmy nie prosil/ zadal mozliwosci zachowania tych dwu posad. Zeby jeszcze chcial zakonczyc biezacy sezon ale 2011/2012 :o
Chyba to nie jest takie targowanie sie?
Przedpelski to niestety kilka decyzji i terminow juz zmienil ale PZPS jako calosc chyba znalazl sie w slepej uliczce i potrzeba im tylko paru dni by to zorzumiec oraz dopiac rozmowy z drugim kandydatem.
Ufajmy
Roan masz racje nie mowil o " wszystkich zawodnikach" ale jak uzywa sie okreslen zbiorowych to ma sie na mysli wszystkich badz znaczaca wiekszosc. Jak ktos kocha rodzine to dotyczy wiekszosci jej czlonkow, jak kontoluje firme to kontoluje wszystkich kluczowych pracownikow i finanse. Dla mnie jak ktos uzywa argumentu ze bedzie lepiej kontrolowal zawodnikow reprezentacji jak bedzie pracowal ze Skra...i ze moze ewentualnie skonczyc w2012 to znaczy, ze reprezentacja nie jest dla niego priorytetem.[/b] Nawet jesli robi to z powodu lojalnosci
Obiektywnych powolan tez bym nie wykluczala,ale gwarancji nie ma. Patrzac na jego kariere to zwiazek ze Skra jest duuzo silniejszy niz u Daniela, u ktorego byl to jeden z etapow kariery trenerskiej
Uwazam tez ze Nawrocki nie jest moze zly, chyba ciagle sie rozwija( czasy w tym a zeszlym sezonie) ale jeszcze niczym nie udowodnil naprawde wybitnej klasy miedzynarodowej. Jakk wygra FF tozacznie byc trenerem z osiagnieciami.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: evija »

Na pewno atutem Nawrockiego byłaby dobra znajomość kadrowiczów, którzy byliby jednak w większości ze Skry (co nam już między wierszami pan Jacek zakomunikował). De Giorgi w Polsce w przeciwieństwie do Castellaniego przed objęciem kadry nie pracował, więc będzie musiał poznać zawodników i co gorsza układy panujące tu i uwdzie ;) Ciekawe czy zawodnicy będą "chorować" (w czym pomoże komisja lekarska :P), czy jednak zaufają Włochowi? Mam nadzieję, że wróci do kadry Kadziewicz, powroty Żygadły po lojalkach jakoś sobie nie wyobrażam, byłoby pewnie gęsto...
No i kwestia asystenta czy Fefe bierze kompana "makarona", czy będzie polski szkoleniowiec? Świderek? Wagner? Panas? pozostanie Stelmacha?

Oczywiście mam nadzieję, że odmowa Nawrockiego spowoduje to, że PZPS zatrudni Włocha, a nie zacznie świrować i kombinować. Skoro menago trenera mówi, że są dogadani w razie odmowy J.N. to chyba pozostaje tylko dopiąć szczegóły i parafować umowę. Rozumiem, że odpuszczają weekend, ale już w poniedziałek ucieszyłabym się, gdyby taka konferencja miała miejsce. Zupełnie nie pojmuje po kiego grzyba czas do środy. PZPS powiedział, że zgody na łączenie nie będzie, Nawrocki miał do dziś się zdecydować i to zrobił mówiąc, że nie odejdzie ze Skry, więc bądźmy poważni i skończymy ten kilkumiesięczny cyrk z twarzą, bo się ośmieszają przed De Giorgim. Nawrocki mówi niet, więc koniec pieśni, sentymentów, bo robią z siebie idiotów przeciągając sprawę.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Edyta

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Edyta »

kanimo pisze:uff,
wierze ze Nawrocki decyzji nie zmieni. (...)
Przedpelski to niestety kilka decyzji i terminow juz zmienil ale PZPS jako calosc chyba znalazl sie w slepej uliczce i potrzeba im tylko paru dni by to zorzumiec oraz dopiac rozmowy z drugim kandydatem.
Ufajmy
A ja nie ufam za grosz. http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,9 ... ckim_.html Ten link działa, choć artykuł był tylko przez chwilę i zniknął ze strony sport.pl. Wynika z niego, że panowie Popko i Przedpełski byli na jednym spotkaniu, ale konkluzje mają inne :D . Wg Popki w środę będą głosować nad Nawrockim na dwóch etatach, Przedpełski twierdzi, że nie. Pomijając absurdalność sytuacji, że dwaj prezesi mówią o dwóch sprzecznych ustaleniach, bardziej wierzę Popce, bo myślę, że Przedpełskiego przekręcą. I tylko potwierdza się, że za wszelką cenę chcą tego Nawrockiego. Sam Nawrocki zdania raczej nie zmieni, na co wskazują jego komentarze, ale mam wrażenie graniczące z pewnością, że zarząd owszem, zmieni.
Czy prezes PZPS-u raz w życiu mógłby wziąć na siebie odpowiedzialność, huknąć pięścią i powiedzieć "decyzja należy do mnie, nie zgadzam się na Nawrockiego, proszę mnie za to kiedyś rozliczyć"?

I jeszcze przyłączę się do zdania przedmówczyni (tzn. kanimo), zastanawiając się, jak to możliwe, że trener który od półtora roku piastuje samodzielne stanowisko, uważa, że jest już gotowy do prowadzenia dwóch tak skomplikowanych, czasochłonnych i prestiżowych tworów jakimi są kadra i Skra. Mimo tylu dobrych słów wypowiedzianych o panu JN dla mnie trąci to lekką megalomanią.
monica
Posty: 88
Rejestracja: 18 paź 2008, o 08:56
Płeć: K

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: monica »

Czytałam artykuł i faktycznie zniknął.
Popko twierdzi ,że w głosowaniu jawnym będą głosować nad Nawrockim na dwóch etatach a może na czterech :o
Z tego co wiem PZPS trzęsie Popko a nie Przedpełski.Przedpełski może sobie gadać a zrobią co karze POPKO.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Antos »

We wszechswiecie sa 3 pewne rzeczy: smierc, podatki i glupota PZPS.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: evija »

Dla mnie to już są wewnętrzne rozgrywki w samym związku. Przedpełski jako prezes jest zdecydowanie przeciwko łączeniu i twierdzi, że już nie ma o czym gadać. Popko jako wiceprezes PZPS i prezes PLPS prawi, że dopiero będą głosować. Tak czy inaczej nie będzie on decydował jednoosobowo, bo będzie 23 członków miało głos. Tu już się rozstrzygnie. Podejrzewam, że do środy będą ostre harce wśród działaczy, kto kogo poprze i po jakiej jest stronie.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Edyta

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Edyta »

evija pisze:Przedpełski jako prezes jest zdecydowanie przeciwko łączeniu i twierdzi, że już nie ma o czym gadać. Popko jako wiceprezes PZPS i prezes PLPS prawi, że dopiero będą głosować. Tak czy inaczej nie będzie on decydował jednoosobowo, bo będzie 23 członków miało głos. Tu już się rozstrzygnie. Podejrzewam, że do środy będą ostre harce wśród działaczy, kto kogo poprze i po jakiej jest stronie.
No tak, tylko jak to się ma do wyrażanego kilkukrotnie, bardzo kategorycznie formułowanego stanowiska, jakoby PZPS nie dopuszczał łączenia funkcji? Przedpełski wyrażał to stanowisko nie w swoim imieniu, ale w imieniu związku. Przecież wczoraj wyglądało, że nie ma już nad czym dyskutować ani głosować, a decyzję podejmie Nawrocki, rezygnując ze Skry lub nie. Nawrocki nie zrezygnował ze Skry, ale okazuje się, że nie ma takiego oficjalnego stanowiska PZPS-u którego nie można zmienić. Jestem za a nawet przeciw?
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Roan »

Edyta pisze: No tak, tylko jak to się ma do wyrażanego kilkukrotnie, bardzo kategorycznie formułowanego stanowiska, jakoby PZPS nie dopuszczał łączenia funkcji? Przedpełski wyrażał to stanowisko nie w swoim imieniu, ale w imieniu związku. Przecież wczoraj wyglądało, że nie ma już nad czym dyskutować ani głosować, a decyzję podejmie Nawrocki, rezygnując ze Skry lub nie. Nawrocki nie zrezygnował ze Skry, ale okazuje się, że nie ma takiego oficjalnego stanowiska PZPS-u którego nie można zmienić. Jestem za a nawet przeciw?
Wydaje mi się, że nie ma co się dziwić. Gadki o innych rozmowach to ściema. Podejście do całej sprawy to również porażka, do myślenia o trenerze przystąpili pewnie dopiero w tym roku. Całe to zamieszanie nic dobrego nie wróży. Na miejscu Nawrockiego z pewnością nie dał bym się w to wmanewrować - facet jest uczciwy i rozsądny, a zrobi się z niego kolejnego kozła ofiarnego.

Nam pozostaje wierzyć w to że znajdzie się w grupie działaczy kilka rozsądnych osób które zdadzą sobie sprawę z powagi całej sytuacji. Ostatnie zdanie traktuję jednak jako pobożne życzenie, bo odkąd pamiętam działacze z PZPS zrobili wielkie nic. Całe pozytywne zamieszanie w naszej siatkówce zapewniły dobre występy reprezentacji, dzięki kilku naprawdę zdolnym siatkarzom oraz cała machina marketingowa wokół Skry zbudowana przez Piechockiego.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: jaet »

Ja w De Giorgiego nie uwierzę, dopóki go nie zobaczę na konferencji przy Przedpelskim ;) . Nawrocki teoretycznie ogłosił swoją decyzję, PZPS ogłosił swoją, De Giorgi jest dogadany i czekał tylko na decyzję Nawrockiego, a nam po raz kolejny karze się czekać, tym razem do środy ??? . W międzyczasie podawany przez Przedpełskiego jako świetlany przykład doskonałej pracy w klubie i kadrze Bogdan Wenta, poniósł spektakularną klapę w Szwecji, czego, jak tylko usłyszałem zachwyty i pochwały Solarisa, byłem prawie pewien.
I to wszystko byłoby może nawet i śmieszne, gdyby... dotyczyło kadry Rosji albo Bułgarii :(
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Antos »

Znacie jakiegos trenera ktory woli prowadzic klub niz reprezentacje? Powiem wam czego boi sie Nawrocki: dobrze wie ze jak przegra ze 3 mecze to podniesie sie taka krytyka ze bedzie musial zwiewac w podskokach. A w Skrze miejsca nie znajdzie bo tam pewnie wyladuje Castellani albo inny Moculescu. Tak czy siak ogromne NIE dla pupilka Piechockiego.
Jesli wybiora Nawrockiego to zaden kibic nie da z siebie zerobic glupka ze niby trener PGE byl lepszy od De Giorgi.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Maczo »

O trenerze kadry siatkarzy zdecyduje w środę w jawnym głosowaniu 23-osobowy zarząd - mówi Artur Popko, wiceprezes PZPS. Szef związku Mirosław Przedpełski twierdzi jednak, że jeśli Jacek Nawrocki nie zostawi Skry Bełchatów, selekcjonerem nie będzie.
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,9 ... ckim_.html

A miało być najpóźniej do piątku:D
Nie wiem nad czym PZPS się zastanawia, Nawrocki powiedział że nie opuści Skry, PZPS nie zgadza się na łączenie funkcji trenera Skry i kadry, wieć Nawrocki odpada, proste. Brać De Giorgiego.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Maczo pisze:...Nie wiem nad czym PZPS się zastanawia...
PZPS się zebrał żeby sobie poobradować, a zapewne za każdy dzień "pracy" otrzymują premie pieniężne, nagradzające ich olbrzymi wysiłek... Tak więc nie ma się co dziwić, że co chwila termin ostatecznego rozstrzygnięcia jest przekładany... Uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie decydentów w jednej sali, jak na konklawe, i nie wypuszczenie ich dopóki jednomyślnie nie wybiorą papieża... tzn. selekcjonera. Bo tak jedynie przeciągają sprawę i czekają nie wiadomo na co.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Antonella Hard Core »

Swoją drogą to sprytny ten J.Nawrocki, chciał prowadzić kadre i z trenowania Skry zrezygnować po zakończeniu sezonu 2011/12. Tylko że po zakończeniu sezonu 2011/12 prawdopodobnie nie musiałby już rezygnować z trenowania Skry bo ... prawdopodobnie po niepowodzeniu na Igrzyskach Olimpijskich wcześniej by go wyrzucili ze stołka trenera reprezentacji.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

lucass90 pisze:Uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zamknięcie decydentów w jednej sali, jak na konklawe, i nie wypuszczenie ich dopóki jednomyślnie nie wybiorą papieża
A jak wybiora Nawrockiego to maja glosowac jeszcze raz.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: jinx »

"Całe pozytywne zamieszanie w naszej siatkówce zapewniły dobre występy reprezentacji, dzięki kilku naprawdę zdolnym siatkarzom oraz cała machina marketingowa wokół Skry zbudowana przez Piechockiego."

Można sie sprzeczac kiedy i jaki zespol rozpoczął w Polsce boom na siatke, ale to, ze Kondzio jest szefem KOMISJI LEKARSKIEJ PZPS to jest żenada!!!!

Drugie: Stwierdzenie, nie bede cytowal, ale jakos tak to szło: ze jesli ktos ma cos przeciwko łączeniu funksji trenera Skry i reprezentacji to chce on szkodzic polskiej siatkowce, to dyskredytuje go jako człowieka przez ten kiepski szantaż


"Trzeba tylko doprowadzić do tego, by wszyscy zawodnicy znów w pełni identyfikowali się z reprezentacją Polski i chcieli dla niej grać. Na pewno łatwiej będzie to osiągnąć, pracując z większością reprezentantów przez cały rok, a nie tylko trzy, cztery miesiące - wyjaśnił Nawrocki."
" Nie chciałbym, żeby ktoś odbierał to jako szantaż. Po prostu jestem przekonany, że łączenie tych funkcji pomoże reprezentacji. Ostateczna decyzja dotycząca wyboru selekcjonera nie należy jednak do mnie - zakończył Nawrocki." :o
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
monica
Posty: 88
Rejestracja: 18 paź 2008, o 08:56
Płeć: K

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: monica »

Wychodzi mi to na mały szantaż.O tym już piszą na konklurencji. :o :o
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Mateusz1993 »

PZPS powiedział swoje.
Nawrocki swoje.
Powinien to być koniec tej komedi- oby nie przeordziła się w tragedie.

Tymczasem Przedpełski chce aby Nawrocki zmienił decyzje?
To ja się pytam kim on takim jest?- cudotwórcą jakim czy co? Bo może my o czymś nie wiemy?... :]
monica
Posty: 88
Rejestracja: 18 paź 2008, o 08:56
Płeć: K

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: monica »

Jeśli Przedpełski ma ambicje,to lepiej niech dotrzyma słowa.Wyrażnie powiedział,iż "porozumiał się z Nawrockim i 2ch stanowisk łączyć nie wolno"Słowo się rzekło i koniec dyskusji.Wybieramy trenera de Giorgi.
Czy ci ludzie mają odwagę cywilną,ambicję.
Jak dla mnie PZPS stracił już twarz a jeśli w środe Popko i spólka przegłosuja Nawrockiego na 2ch etatach to będzie SKANDAL.
I żadne tłumaczenia nie pomogą.
Albo to jest profesjonalny zwiazek albo BANDA KOLESIÓW.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Roan »

monica pisze:Albo to jest profesjonalny zwiazek albo BANDA KOLESIÓW.
Poważnie masz wątpliwości ??? :D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Arff »

pracę w Hiszpanii stracił Julio Velasco, więc de Giorgi nie musi być teraz faworytem :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Roan »

Arff pisze:pracę w Hiszpanii stracił Julio Velasco, więc de Giorgi nie musi być teraz faworytem :P
A może wiadomo, dlaczego nasi szanowni decydenci postawili sobie za punkt honoru(duże słowo) zatrudnienie Polaka. Ma to jakiś cel, uzasadnienie czy większość po prostu po angielsku nie gada ??? :D
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Maczo »

Może dlatego że obcokrajowcy się wcześniej "niby" nie sprawdzili, to trzeba pokazać że Polak potrafi :D
Co do Velasco - tak! Oby PZPS wiedział ze Julio jest wolny, może ktoś tam przypadkiem o tym się dowie i pomyśli że on też by mógł być selekcjonerem kadry, a nie tylko Nawrocki i Nawrocki.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Guilder »

Ja już wolę Włocha. Velasco jest prawdopodobnie jednym z najlepszych trenerów wszech czasów, ale to raczej tyczy się Julio Velasco z lat '90. W dwudziestym pierwszym wieku aż tak kolorowo już nie było. Przyczyna jest prosta, Julio jest już coraz starszy, i przestaje nadążać za pędzącą do przodu siatkówką.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Chal »

Ja już kiedyś zadałem takie retoryczne pytanie, co osiągnął Velasco, od kiedy w siatkówkę gra się do 25 w secie. Magia nazwiska, nic więcej, gość nie odnalazł się w trenerce w "nowej" siatkówce.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Antos »

Ten dziadzio Velasco ktory ma czerwoną czytanke wciaz jest 17 razy lepszy od wciskanego przez Piechockiego Nawrockiego.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
monica
Posty: 88
Rejestracja: 18 paź 2008, o 08:56
Płeć: K

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: monica »

W prasie podano,iż z Velasco roziązano kontrakt za porozumieniem stron a przyczyną była niewypłacalność zwiazku /kryzys/.
Tylko tyle.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Antonella Hard Core »

Może i J.Velasco w ostatnich latach wiele nie ugrał w porównaniu do tego co osiągał w poprzednim wieku ale np. F.De Giorgi też nie może sie przecież poszczycić jakimiś wielkimi międzynarodowymi osiągnięciami. A co Argentyńczyka to mi osobiście podobała sie gra wprodzonej przez niego odmłodzonej reprezentacji Hiszpanii na ostanim mundialu więc osobiście wolałbym J.Velasco jako trenera kadry jeśli oczywiście byłaby taka mozliwość tzn jeśli PZPS byłby zaintersowany bo Argentyńczyk to raczej trener który żadnej pracy sie nie boi skoro trenował nienależące do siatkarskich potęg zespoły Hiszpanii czy Czech.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: Mateusz1993 »

Zgodzę się, że Hiszpaniedobrze poprowadził.
Jednak z Czechami sobie rady nie dał.
Dobrze gdyby wybrali Włocha- De Giorgiego, choć jak mowił Przedpełski zainteresowali się też Anastasim- (dopiero teraz?).
Dobrze gdyby trener został wybrany (w jutro rozpoczynającym się tygodniu) im więcej czasu będzie miał na selekcje tym lepiej.
monica
Posty: 88
Rejestracja: 18 paź 2008, o 08:56
Płeć: K

Re: Potencjalni następcy Daniela Castellaniego

Post autor: monica »

Taki artykul:
http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... aje-karty/
Tak na marginesie czy de Giorgi wie w czym uczestniczy?
Czy wie ,iż uczestniczy w jakimś głosowaniu w środe?
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”