Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: lucass90 »

Na początek dyskusji w tym temacie chciałbym omówić z Wami taką, oczywiście czysto hipotetyczną, sytuację: selekcjonerem reprezentacji Polski zostaje obcokrajowiec (Anastasi/De Giorgi/Velasco/ktoś inny...), siatkarze Skry Bełchatów strzelają zapowiadanego przez niektórych focha i rezygnują z gry w kadrze na znak protestu... A że z niewolnika nie ma pracownika, nowy trenejro musi szukać pośród reszty drużyn PlusLigi.
Jak w takim przypadku widzielibyście 18-osobową kadrę Polski ? Bo ja tak:

Rozgrywający: Paweł Zagumny (ZAK SA Kędzierzyn-Koźle), Fabian Drzyzga (AZS Częstochowa), Grzegorz Łomacz (Jastrzębski Węgiel)

Przyjmujący: No tu to by było nieźle... Zbigniew Bartman, Michał Kubiak (AZS Politechnika Warszawska), Michał Ruciak, Sebastian Świderski[o ile by wydobrzał przed końcem ligi] (ZAK SA Kędzierzyn-Koźle), Mateusz Mika, Rafał Buszek (Resovia Rzeszów)

Środkowi: Piotr Nowakowski, Łukasz Wiśniewski (AZS Częstochowa), Patryk Czarnowski (ZAK SA Kędzierzyn Koźle), Łukasz Perłowski, Grzegorz Kosok (Resovia Rzeszów)

Atakujący: Marcel Gromadowski (AZS Olsztyn), Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz), Piotr Gruszka (Halkbank Ankara)

Libero: Krzysztof Ignaczak (Resovia Rzeszów), Michał Dębiec (AZS Częstochowa)


No, Mistrzostwa Europy to raczej byśmy nie obronili :D Wg. mnie rzuca się w oczy prawdziwe dziurzysko w przyjęciu. Brak Winiara i Kurka moglibyśmy bardzo boleśnie odczuć, aczkolwiek kto wie, może ci którzy w kadrze by się znaleźli (ci, którym naprawdę by na niej zależało), byliby znacznie wartościowszymi zawodnikami niż ci, którzy koszulkę z orzełkiem założyliby z wielką łaską...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
beras
Posty: 79
Rejestracja: 2 lip 2010, o 08:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: beras »

Wszyscy to raczej focha nie strzelą. Myślę chociażby o Kurku który stwierdził w jakimś wywiadzie że on gra dla Polski a nie dla trenera i jeżeli otrzyma powołanie to się na pewno na kadrze stawi. Mam nadzieję że zdania nie zmienił. Myślę że Zatorskiemu jeszcze w tym Bełku nie odwaliło do tego stopnia żeby nie grać w reprezentacji. Osobiście do szerokiej listy powołań dodałbym jeszcze Kadziewicza, Janeczka i Wojtaszka. Reszta to pełna zgoda.
PiotrS

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: PiotrS »

nie za bardzo rozumiem koniec wypowiedzi Łukasza. O Winiarskim nie dyskutuje bo spędzilibyśmy nad tym 15 tron a to nie ten temat, o tyle Kurek? Przecież chłopak nigdy nawet nie próbował rezygnować z reprez i 'ubierac koszulki z wielką łaską'. A dokładnie to sugerujesz, nie wiem czy przypadkiem ale dla mnie zalatuje kłamstwem na forum
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: azsiak88 »

Łukasz dla bezpieczeństwa napisał o rezygnacji wszystkich zawodników zapewne dla bezpieczeństwa, aby kogoś nie urazić przy jakimś indywidualnym wymienieniu ;)
A kto wie, czy na zgrupowaniu kadry nagle z takiego Buszka czy Miki nie powstałby podobny "twór" jak Kurek na ME ;) Niby abstrakcja, ale kto by się spodziewał, że nagle tak wystrzeli w górę ten zawodnik. Myślę, że bez środkowych Skry kadra obyłaby się bez znaczącego uszczerbku a może nawet na plus. Jeżeli Wlazły byłby w takiej formie na kadrze jak ostatnio to także na minus by to nie wyszło :D
Zatem jedynym i najważniejszym problemem okazałoby się przyjęcie a w zasadzie jego brak. Resztę dałoby się uzupełnić.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Wojtek60 »

Odmowa gry w reprezentacji w naszym "dzikim" kraju :D Żartujecie sobie chyba ??? Ten siatkarz na drugi dzień po takim oświadczeniu zostałby zaszczuty przez "dziennikarzy" i działaczy. A drugiego dnia przez kibiców i "kolegów"...
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: jinx »

Mimo wszystko nie wierze, ze ktos odmowi kadrze, zrobi sobie przerwe itp.

Jezeli juz tak by sie stało to problem bedzie z atakujacymi i przyjmujacymi.
Rozegranie: Guma, choc po tych narzekaniach nie wiadamo czy on nie wezmie sobie urlopu, Drzyzga, Łomacz, Żygadło
Przyjecie: hmmmm, Barman sic!, Kubiak, Rucek, Buszek, Mika, no i lipa:D
Atak: tu jeszcze wieksza lipa...Grucha kontuzja, Janeczek nie błyszczy, Konarski nie gra, Jarosz, a kto to jest?, BRAK
Środek: Nowakowski, Czarnowski, Wisniewski, Kadziewicz
Libero: Igła i hmmm czemu nie Dębiec?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Vietro
Posty: 39
Rejestracja: 21 lut 2010, o 13:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Vietro »

Ja osobiście nie wyobrażam sobie reprezentacji bez Wlazłego, Winiarskiego. To jakby nie bylo najlepsi Polscy zawodnicy i licze na to że jednak będa grac w reprezentacji i nie będą jej olewać. Co do powołań, sądze ze jako drugiego moze trzeciego atakującego mozna postawić na Konarskiego. W przypadku gdy Włazły by grał, i grał by dobrze Konarski mogłby być zmiennikiem bo osobiście nie widze w nim gorszego zawodnika od Gromadowskiego czy obecnie nie grającego Gruszki który też juz swoje lata ma a nie sądze że będzie miał tak udana impreze jak ME. Na środek zamiasr Kosoka bądz Perłowskiego wolałbym widziec Wrone(jeśli będzie zdrowy). Na libero Zatorskiego który na pewno nie odmówi nowemu trenerowi.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: lucass90 »

PiotrS pisze:nie za bardzo rozumiem koniec wypowiedzi Łukasza. O Winiarskim nie dyskutuje bo spędzilibyśmy nad tym 15 tron a to nie ten temat, o tyle Kurek? Przecież chłopak nigdy nawet nie próbował rezygnować z reprez i 'ubierac koszulki z wielką łaską'. A dokładnie to sugerujesz, nie wiem czy przypadkiem ale dla mnie zalatuje kłamstwem na forum
Szkoda że niektórzy nie uważają na siebie tak niesamowicie drobiazgowo, jak na mnie.

To co napisałem było inspirowane wypowiedzią Marcina Możdżonka, jakoby to niektórzy mieli się już w kadrze nie pojawić, jeśli Castellani zostanie zwolniony. Już nie mówiąc o tym, że na początku posta wyraźnie napisałem, że przedstawiana przeze mnie sytuacja jest czysto hi-po-te-ty-czna.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Antonella Hard Core »

Zamieszczony w pierwszym poście skład reprezentacji uwzględniając ewentualny brak zawodników Skry pokazuje że tak naprawde poważnym osłabieniem naszej kadry byłby brak góra trzech zawodników z Bełchatowa ( M.wlazły,M.Winiarski i B.Kurek). Na innych pozycjach reprezentacja spokojnie by sie mogła obejśc bez graczy ze Skry, rozegranie wiadomo że P.Woicki na reprezentacje nie nie zasługuje, na libero jest K.Ignaczak więc ewentualny brak P.Zatorskiego to też by nie była jakaś wielka strata, środkowi ze Skry są może i w czołówce naszych środkowych ale miedzy nimi a innymi środkowymi takimi jak np. P.Nowakowski,P.Czarnowski czy Ł.Kadziewicz nie ma wielkiej przepaści więc też spokojnie można by było ich zastapić. Jedynie wspomniana wyżej trójka skrzydłowych to zawodnicy którzy jeśli są w dobrej formie to gracze których byłoby ciężko zastąpić, aczkolwiek jest to możliwe co przecież pokazał sezon 2009 gdzie kadrą grała dobrze bez M.Wlazłego i M.Winiarskiego. Jednak nie sądze aby nastąpiła nagle jakaś fala rezygnacji bełchatowskich siatkarzy z gry w reprezentacji, oczywiście jest jeden zawodnik Skry którego czasami trzeba troche na siłe ciągnąć do reprezentacji ale uważam że warto to robić bo jest graczem znacznie przewyższającym innych naszych zawodników na tej pozycji.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: KadrO »

No kadra z pierwszego postu wygląda marnie, ale jakby nie patrzeć, to jest według mnie kilka błędów kadrowych w tym zespole nawet bez graczy Skry. Tak więc po kolei.

1. Gdzie Łukasz Kadziewicz ? To że Castellani nie chciał go w drużynie nie znaczy że teraz w niej nie będzie. Jak dla mnie, wraz z Czarnowskim (gdyby nie ta zagrywka...) tworzyli by najlepszą parę środkowych w Polsce. Na 3 i 4 para Częstochowska.
2. Co robi tutaj Piotrek Gruszka ? Z całym szacunkiem, ale raz że ma swoje lata, to dwa że nie jest to tak wybitny atakujący by ciągle do niego wracać i trzy, zmaga się teraz z bardzo poważną kontuzją, co może oznaczać że szybko do formy nie wróci.
3. Dębiec ? A za co Michał? Jak dla mnie zdecydowanie przy braku Zatorskiego, miejsce to zarezerwowane jest dla Wojtaszka. Raz że jest lepszy to dwa że młodszy.
4. Czym na kadrę zasłużyli sobie Perłowski czy Kosok ? Już prędzej widział bym tu choćby Polańskiego, Haina czy kogokolwiek, bo może i tamta dwójka prezentuje niezły poziom, ale to nie zmienia faktu że ich młodsi koledzy wiele gorsi nie są a potencjał mają większy.
5. Buszek w reprezentacji ? To tak śmieszne jak Bąkiewicz. Cały sezon na ławce, wejścia słabe, ale do reprezentacji w sam raz. :]
6. I jeśli widzisz w kadrze Mikę, to ja nie widzę powodu by nie znaleźli się tam Buchowski i Ferens bo to bardzo zbliżony poziom.

PS: Jak dla mnie kadra :

R: Zagumny, Łomacz, Drzyzga
P: Winiarski, Bartman, Kurek, Kubiak, Świderski, Buchowski/Ferens/Mika
S: Czarnowski, Kadziewicz, Wiśniewski, Nowakowski, Pliński
A: Wlazły, Gromadowski, Konarski
L: Zatorski, Ignaczak/Wojtaszek
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Mateusz1993 »

Według mnie tak jak napisał kadro 3 graczy kadrze jest potrzebnych, choć każdego można zastąpić, bez Skry a po myślniku podam kto ze Skry według mnie- moje zdanie.
Zagumny, Drzyzga, Łomacz - nikt
Bartman, Kubiak, Ruciak, Świderski (nie wiadomo, jak wróci, ale w takiej kadrze choćby w roli Giby), Mika, Buszek? - Winiarski, Kurek
Wiśniewski, Nowakowski, Kadziewicz, Czarnowski, Zniszczoł/Kosok - Pliński
Gromadowski, Janeczek, szukajmy może w I lidze, ew. Gruszka - Wlazły
Ignaczak, Wojtaszek - Zatorski
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Maczo »

O ile Kurka w kadrze można zastąpic, choćby Bartmanem, zamiast Zatorskiego mogłby być Ignaczak, to Winiarskiego i Wlazłego już nie zastąpimy, to dwójka naszych najlepszych siatkarzy, nie do zastąpienia.
Bo jeśli naszym młotem miałby być Gromadowski czy nieopierzony Konarski a nie Wlazły...
Awatar użytkownika
reptar17
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2011, o 13:17
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: reptar17 »

Z jednej strony jestem za powołaniem Wlazłego, Winiarskiego. Ale z drugiej strony jestem jednak bardziej przychylny powołaniu młodych zawodników, gdyż może wtedy zbudujemy wielką reprezentacje.
W kadrze którą pod spodem napiszę znajdą się zawodnicy tacy jak Zagumny, Kadziewicz, Świderski, Gruszka.
Bo chciałbym aby młodzi zawodnicy mieli się od kogo uczyć. A są to wielkiej klasy zawodnicy i dla nich gra z orzełkiem na piersi to zaszczyt a nie przymus.

Według mnie kadra powinna tak wyglądać :

Rozegranie :
Paweł Zagumny (ZAKSA), Fabian Drzyzga (AZS Częstochowa), Grzegorz Łomacz (Jastrzębski Węgiel)
Libero :
Paweł Zatorski (Skra), Damian Wojtaszek (AZS Politechnika), Michał Dębiec (AZS Częstochowa)
Środek :
Piotr Nowakowski, Łukasz Wiśniewski (AZS Częstochowa), Łukasz Kadziewicz (Gazprom Surgut), Patryk Czarnowski (ZAKSA), Grzegorz Kosok (Resovia)
Przyjęcie :
Bartosz Kurek (Skra), Michał Kubiak, Zbigniew Bartman (AZS Politechnika), Michał Ruciak, Sebastian Świderski (ZAKSA), Mateusz Mika, Rafał Buszek (Resovia)
Atak :
Jakub Jarosz (ZAKSA), Dawid Konarski (Delecta Bydgoszcz), Janeczek (AZS Częstochowa), ciekawy jest też Bartosz Krzysiek (Ślepsk Suwałki) Piotr Gruszka.
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Maczo »

Po co nam taka reprezentacja skoro nie będziemy mieli gdzie grać? Z z takim składem cięzko się będzie zakwalifikować chocby na igrzyska, sparingi tylko mają sobie rozgrywać czy co?

Reprezentacja bez Winiarskiego i Wlazłego traci wiele, tych zawodników u nas NIE DA SIĘ zastąpic nikim innym, to jest nasz top.
Brakuje poza tym Ignaczaka, nie wiem co tam robi Jarosz - nie lepiej już Gromadowskiego?


Moim zdaniem to powinno wyglądać tak:

Rozgrywający: Zagumny, Drzyzga, Łomacz
Przyjmujący: Winiarski, Bartman, Kurek, Kubiak, Mika, Buszek, Świder (jeśli wyzdrowieje i będzie chciał wrócić), ewentualnie Ruciak
Środkowi: Czarnowski, Kadziewicz, Wiśniewski, Nowakowski, Pliński/Kosok
Atakujący: Wlazły, Gromadowski, Konarski
Libero: Zatorski, Ignaczak

Z tym że Drzyzga gra przynajmniej połowę meczów kadry, umiejętności ma a trzeba go ogrywać coraz więcej na jak najwyższym poziomie bo Zagumny nie będzie grał wiecznie.
Bartmana wolałbym w pierwszym składzie, w tym sezonie gra lepiej od Kurka i lepiej przyjmuje (Jesli wogole można mówić o 'przyjęciu' Kurka).
Awatar użytkownika
reptar17
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2011, o 13:17
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: reptar17 »

Maczo
ale z kadry którą bym uważał za słuszną można wyciągnąć solidną dwunastkę :

Rozegranie :
*Zagumny
*Drzyzga
Libero :
*Zatorski
Środek :
*Kadziewicz
*Nowakowski
*Patryk Czarnowski
Przyjęcie :
*Kurek
*Bartman
*Świderski
*Ruciak
Atak :
*Jarosz
*Janeczek
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: przeemekk90 »

Wg mnie temat bez sensu. Hipotetycznie zakładamy, że nikt ze Skry nie wystąpi ..... ambitne.
DLa utrudnienia tej zabawy załóżmy, że nikt z dotychczasowych kadrowiczów nie będzie chciał grać w koszulce reprezentacji. CO wtedy? Ot taki czysto hipotetyczny przykład
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Maczo »

Gdybanie że zawodnicy Skry nie będą chcieli grać w reprezentacji jest bez sensu, dlaczego miali by tej gry odmawiać? Bo selekcjonerem nie jest Nawrocki?:)

Solidną dwunastkę owszem, ale i tak była by wieeeelka dziura w ataku bez Wlazłego, Winiarskiego też nikim nie zastąpisz - tracimy bez tej dwójki naprawdę wiele. To tak jakbyś zamienił Porsche na Opla.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: d12343 »

przeemekk90 pisze:Wg mnie temat bez sensu. Hipotetycznie zakładamy, że nikt ze Skry nie wystąpi ..... ambitne.
Trudno się nie zgodzić. Ponadto chciałam tylko nadmienić, że Możdżonek w tej osławionej wypowiedzi wypowiadał się czysto hipotetycznie. Poza tym, choć nie mam dostępu do oryginalnej wypowiedzi, coś mi się kołacze w pamięci, że Możdżonek sugerował, że paru zawodników może odpuścić sobie kadrę, jeśli PZPS zatrudni (w domyśle polskiego) trenera-marionetkę.

Anastasi marionetką PZPSu? No raczej nie ;)

I dla rozluźnienia atmosfery:
Przedpełski o Anastasim:
Z jednej strony jest mocny i asertywny, z drugiej kontaktowy i ciepły

A poniżej...też o Anastasim...
Polskie gwiazdy siatkówki z legendarnej drużyny Huberta Wagnera wspominają Anastasiego jako niewysokiego, dopiero wchodzącego do kadry młokosa, który nie był zbyt przyjemny dla kolegów i rywali.
:]
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Asta »

A o Oliegu nie zapomnieliście ? :D :D
Maczo
Posty: 114
Rejestracja: 17 paź 2010, o 16:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Maczo »

Asta pisze:A o Oliegu nie zapomnieliście ? :D :D
Nie, ale on jeśli chce grać w reprezentacji Polski musi odbyć dwuletnią karencję związaną ze zmianą reprezentacji.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: d12343 »

Maczo pisze:
Asta pisze:A o Oliegu nie zapomnieliście ? :D :D
Nie, ale on jeśli chce grać w reprezentacji Polski musi odbyć dwuletnią karencję związaną ze zmianą reprezentacji.
I oby po upływie tego czasu ktoś poszedł po rozum do głowy i dał mu spokojnie dotrwać do końca ligowej kariery :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BadTrue »

Niestety jeżeli Wlazły i Winiarski powiedzą reprezentacji NIE...i do tego Zagumny zrobi sobie przerwe...to szanse na awans na Igrzyska Olimpijskie będą bardzo małe....co za tym dzie jak nie awansujemy to zgodnie ze słowami Przedpełskiego Anastasi zostanie zwolniony i tak znów wrócimy do szukania trenera.....
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Nagor »

BadTrue pisze:Niestety jeżeli Wlazły i Winiarski powiedzą reprezentacji NIE...i do tego Zagumny zrobi sobie przerwe...to szanse na awans na Igrzyska Olimpijskie będą bardzo małe....co za tym dzie jak nie awansujemy to zgodnie ze słowami Przedpełskiego Anastasi zostanie zwolniony i tak znów wrócimy do szukania trenera.....
Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
...
Polakmaly
Posty: 148
Rejestracja: 16 cze 2009, o 12:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Polakmaly »

Nagor pisze: Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
Tyle tylko, że to było takie samo NIE, jakie w tamtym sezonie powiedział Murek Częstochowie, a w tym Seba Zaksie
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Nagor »

Polakmaly pisze:
Nagor pisze: Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
Tyle tylko, że to było takie samo NIE, jakie w tamtym sezonie powiedział Murek Częstochowie, a w tym Seba Zaksie
Tylko jakie kontuzje mieli Świderski i Murek a jakie np. Wlazły? Palec wybity? Dajcie spokój.
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Polakmaly pisze:
Nagor pisze: Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
Tyle tylko, że to było takie samo NIE, jakie w tamtym sezonie powiedział Murek Częstochowie, a w tym Seba Zaksie
Tylko jakie kontuzje mieli Świderski i Murek a jakie np. Wlazły? Palec wybity? Dajcie spokój.
Nawet nie będę się wdawał z tobą w dyskusje.
mewa pisze: Internetowym napinaczom mówimy stanowcze nie. Więc nie prowokuj proszę więcej.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Pele »

kevinpsb pisze: Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
Tyle tylko, że to było takie samo NIE, jakie w tamtym sezonie powiedział Murek Częstochowie, a w tym Seba Zaksie
Tylko jakie kontuzje mieli Świderski i Murek a jakie np. Wlazły? Palec wybity? Dajcie spokój.
Nawet nie będę się wdawał z tobą w dyskusje.
mewa pisze: Internetowym napinaczom mówimy stanowcze nie. Więc nie prowokuj proszę więcej.
A możesz mi wytłumaczyc jaką to GROŹNĄ kontuzję miał Wlazły?? Prócz braku skarpetek oczywiście?? Bo jakoś nie pamiętam żeby miał powazną kontuzje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Urban »

Pele pisze:
kevinpsb pisze: Wlazły i Winiarski już nie raz mówili kadrze NIE, czego skutkiem jest złoto ME.
Tyle tylko, że to było takie samo NIE, jakie w tamtym sezonie powiedział Murek Częstochowie, a w tym Seba Zaksie
Tylko jakie kontuzje mieli Świderski i Murek a jakie np. Wlazły? Palec wybity? Dajcie spokój.
Nawet nie będę się wdawał z tobą w dyskusje.
mewa pisze: Internetowym napinaczom mówimy stanowcze nie. Więc nie prowokuj proszę więcej.
A możesz mi wytłumaczyc jaką to GROŹNĄ kontuzję miał Wlazły?? Prócz braku skarpetek oczywiście?? Bo jakoś nie pamiętam żeby miał powazną kontuzje
Jaką? Wlazły dostał tak jakby nowe kolano a Winiarski nowy bark.. Goście pół roku nie grali w siatkówke. Zreszta Winiar chciał, był na początku w Spale ale z Castellanim dali sobie spokoj bo i tak by się nie przydał.
Jeśli ktoś uważa to za symulowanie i przypadki nieuprawnione do odmowy reprezentacji to chyba powinien zakończyć swoja działalność na tym forum. Dziękuję i dobranoc
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: Pele »

A gdzie Wlazły to "nowe kolano" dostał?? Na e bayu czy na allegro??
FAkt jest taki że bolało go kolano i podobno miał być operowany
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
BubsonWypraniec
Posty: 58
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2011.

Post autor: BubsonWypraniec »

Pele tylko przypomnę ci że w zeszłym sezonie Wlazły też nie grał w Skrze przez pierwsze 2 miesiące - tam też mu się nie chciało?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”