Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

ZlyBad
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2012, o 09:22
Płeć: M

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: ZlyBad »

kibic_siatki pisze:
ZlyBad pisze:Jestem nowy na tym forum , ale z zażenowaniem czytam opinie pana "Marzyciela" .Kim on niby jest że wzbudza u was taki szacunek? Dlaczego wzorujecie się na jego wypowiedziach i staracie się mu odpowiadać , Po co i na co? . Każdy ma swoje zdanie,tak naprawdę każdy trener jest rozliczany z wyników , reszta jest nie ważna.
Póki co idzie mu dobrze i tego się trzymajmy ! . Zawsze i wszędzie może przytrafić się porażka , nawet w najważniejszej imprezie . ;/ Ale to wcale nie znaczy że trzeba zwalniac trenera . Niestety żyjemy w takim kraju w który jest nastawiony na szybki sukces ponieważ tych sukcesów mamy mało.
Każdy ma swoje zdanie i po to jest to forum aby wymieniać opinie. Użytkownik Dreamer ma często dość kontrowersyjne wypowiedzi natomiast nie przekracza pewnych granic przyzwoitości i dlatego jest poważnie traktowany przez innych. Co do nadmiernego szacunku innych użytkowników to skończyło się rok temu gdy kibicował reprezentacji Argentyny w meczu z Polską o 3 miejsce w LŚ. Od tego czasu jest często krytykowany za ocenę zawodników (grających w Pluslidze) czy drużyn z Ameryki Południowej. Trzeba przyznać, że ma dużo informacji na temat siatkówki w tym rejonie świata natomiast wnioski i komentarze wynikające z nich są różne.
Co do opinii dotyczącej trenera to się zgadzam, że u nas jest nastawienie na szybki sukces, a jak coś pójdzie nie tak to gilotyna dla trenera.


Pana ""Marzyciela" chciałbym zostawić w spokoju , jestem "marzycielem" ale całkiem innego rodzaju otóż marzą mi się sukcesy Polskiej Reprezentacji oglądam siatkówkę od kilkunastu lat , kiedy "Mostostal" święcił może nie triumfy w lidze mistrzów ale znajdował się wscisłym finale gdzie zajmował przyzwoite miejsca a Polska Reprezentacja Zawsze jej czegoś brakowało . Zawsze dziwiłem się jak możliwe jest że brazylia potrafi 10 lat tak wysoko utrzymywać się na "Topce" a my różnie , przeważnie w dół . A może popadam w hura optymiz m ale wydaje mi się że "nadeszła wielkopomna chwila" aby nasza siatkówka stała się najlepszą na świecie i Pan "AA" w tym nam pomoże .
Pawcio9221
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2012, o 13:36
Płeć: M

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Pawcio9221 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, o 00:17 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
ZlyBad
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2012, o 09:22
Płeć: M

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: ZlyBad »

Pawcio9221 pisze:Opinie i czasem wiedza pana Marzyciela wala sie jak mur berlinski. Czy to nie on powiedzial ze niejaki Vinhedo bedzie najlepszym albo jednym z lepszych rozgrywajacych Plusligi ? Bozko i Nemer to stawial na rowni z czolowymi przyjmucymi ligi ? ja jestem realista i potrafie wprost powiedziec ze byli beznadziejni a Pan Dreamer zaczal sie bronic roznymi sugestiami ze malo grali i tym podobne.

Zgadzam się panowie z Jastrzębskiego Węgla beznadziejni może "Vinhedo" . Ale dużoooo mu brakowało...Zatem zaciąg Brazylijski klapa jestem ciekawy jak teraz poradzi sobie skra bełhatów pozbywając się swoich gwiazd co na to pan "Marzyciel" czy ma jakąś swoją teorię? . W tym sezonie Liga się wyrównuje ale to temat na inne forum . Teraz mamy olimpiadę i tym żyjemy teraz .^

Ciekawy jestem meczu otwarcia "Polska-Włochy" jak "AA' do tego podejdzie..Wydaje mi się że chce wszystko wygrywać więc będzie mu obojętne czy to włochy czy Inna reprezentacja.W Zawodostwie nie ma Sentymentów tym bardziej że w chłopakach chce zastrzepić ducha zwycięstwa , nie ma przegranych meczów..! Bo jak wiemy z Pierwszego miejsca trafia się na teoretycznie "Najsłabszą Drużynę" Z czwartego miejsca drugiej grupy . Więc jest o co walczyć . ! A reszta jest losowana...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Kurek7 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, o 00:18 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Polska biało-czerwoni... :)
ZlyBad
Posty: 24
Rejestracja: 24 lip 2012, o 09:22
Płeć: M

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: ZlyBad »

Kurek7 pisze:Tak jedziecie po Dreamerze, a pewnie żaden z Was nie miałby tyle odwagi, żeby tak jak Dreamer bronić swego zdania.
Do tego Dreamer ma ogromną wiedzę na temat siatkówki i należy mu się za to szacunek.
Przecież, od tego jest forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie...

Sorry za OT.


P.S. Też mam nadzieję, że nadeszła wiekopomna chwila dla polskie siatkówki...


Nikogo nie dyskryminuję...W tym wszystkim przydała by się szczypta obiektywizmu jak można nie zauważać tak wielu sukcesów które nam się ostatnio wydarzyły obojętnie czy to był trener "Lozano" "Castelani" Czy obecny "AA" Jest widoczny postęp a po za tym jesteśmy polakami . I komu mamy kibicować jak nie Polakom? . Przecież nie Brazylii czy Jakiejś Rosji . Co do wiedzy "Marzyciela" on ma swoją ja mam swoją a jak zwykle wszystko weryfikuje "Parkiet" czyli Boisko . I tyle w tym temacie...
Nie skazuje go na pożarcie tyle że broni niesłusznych tez .
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Andrea Anastasi - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Asta »

Co ciekawe, Włoch potrafił zaakceptować wszystko, co do tej pory było zmorą wielu naszych sportowców. Nawet alkohol nie jest w tej drużynie tematem tabu. – Po ceremonii wręczenia brązowych medali w Wiedniu byliśmy na przyjęciu i po raz pierwszy w życiu zobaczyłem, co to znaczy Polak pijący wódkę. Moi zawodnicy byli niewiarygodni, ale mam wrażenie, że działacze chyba jeszcze lepsi – żartował trener Anastasi
http://londyn2012.przegladsportowy.pl/I ... ,1034.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”