Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: wiglus »

Streeter pisze:Niektórym pewne rzeczy chyba trzeba tłumaczyć łopatologicznie, no ale cóż, spróbujmy:

Jesteś pracownikiem kancelarii prawnej, [...]
A może jest tak, że tylko Jarosz i Bartman tak pomyślą, a pozostali spojrzą na to jak na ewentualne zwiększenie szansy na wywalczenie medalu.
Twoje tłumaczenie ma wadę... wszyscy są od wszystkiego, a tak nie jest.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Streeter »

wiglus pisze:A może jest tak, że tylko Jarosz i Bartman tak pomyślą, a pozostali spojrzą na to jak na ewentualne zwiększenie szansy na wywalczenie medalu.
Twoje tłumaczenie ma wadę... wszyscy są od wszystkiego, a tak nie jest.
I następny... A co według Ciebie zepsuje atmosferę w kadrze przed olimpiadą? Jak Bartman czy Jarosz stracą miejsce kosztem Wlazłego, czy że nie zwiększą szansy na medal?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: VernonRoche »

"Nie uważam, żeby w reprezentacji kogokolwiek brakowało. Gdyby byli faktycznie podstawowymi zawodnikami, to by byli razem z nami"

w kwalifikacjach do olimpiady, w lidze światowej, w pucharze świata...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

VernonRoche pisze:"Nie uważam, żeby w reprezentacji kogokolwiek brakowało. Gdyby byli faktycznie podstawowymi zawodnikami, to by byli razem z nami"
Ten cytat to był fajny i na czasie po LŚ i ME. Jednak juz na PŚ niepotrzebni wg Ruciaka gracze mieli ogromny wkład w wywalczenie kwalifikacji. Zwlaszcza Winiarski, ktorego obecność była wtedy nieoceniona. Z taka forma jaka prezentowali wtedy Kubiak, Ruciak i jak nierowny był Kurek, to obawiam sie, ze bez powrotu "wykletych" tułalibysmy sie teraz po turniejach kwalifkacyjnych.
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: wiglus »

Streeter pisze:
wiglus pisze:A może jest tak, że tylko Jarosz i Bartman tak pomyślą, a pozostali spojrzą na to jak na ewentualne zwiększenie szansy na wywalczenie medalu.
Twoje tłumaczenie ma wadę... wszyscy są od wszystkiego, a tak nie jest.
I następny... A co według Ciebie zepsuje atmosferę w kadrze przed olimpiadą? Jak Bartman czy Jarosz stracą miejsce kosztem Wlazłego, czy że nie zwiększą szansy na medal?
Cały czas piszesz o atmosferze. Jest on ważna, ale imo ważniejszy jest czysty pragmatyzm.
Gdybamy, ale zadaj sobie pytanie co da świetna atmosfera w stosunku do teoretycznego zmniejszenia potencjału? Czy dla pozostałych zawodników ta atmosfera będzie ważniejsza od teoretycznego zwiększenia szans na medal takiej imprezy?

Tym dyskutowaniem nie przekonamy siebie na wzajem, ot... masz inne spojrzenie. Ale uwierz mi, że atmosfera w 90% przypadków ma drugorzędne znaczenie. Spotykam się z tym często, bo na co dzień kieruję 120 ludźmi pracującymi w 2-6 osobowych grupach. Widzę doskonale, że przyjemniej się im pracuje, gdy się lubią itd itp, ale w ostateczności, gdy trzeba osiągnąć efekt (praca na zadaniach - kończę mam pieniądze) już nikt nie rozpacza nad tym słabszym (mniej wydajnym) tylko prosi o jego wymianę.

Gdybyśmy rozważali zamiast Wlazłego np Pilińskiego i możliwe jego "brużdżenie" w trakcie gry, to tak, absolutnie bym się z Tobą zgodził, ale tu przypadku Wlazłego już nie.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: VernonRoche »

wiglus pisze:Ale uwierz mi, że atmosfera w 90% przypadków ma drugorzędne znaczenie. Spotykam się z tym często, bo na co dzień kieruję 120 ludźmi pracującymi w 2-6 osobowych grupach.
Co to ma wspólnego z zespołami siatkarskimi. według mnie atmosfera ma znaczenie
w zespole siatkarskim.

Gdzie ten pragmatyzm i potencjał na mistrzostwach Europy w Rosji, ostatniej olimpiadzie, ostatnich
mistrzostwach świata... I jak to się ma do mistrzostwa Europy, brązu tychże mistrzostw i srebrnego
medalu pucharu świata?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: madlark »

Jest już po sprawie więc to dyskusje czysto akademickie.
Dopóki po IO Mariusz i AA się nie określą to tematu nie ma.
Dwie ważne imprezy przed nami, a karty zostały rozdane.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: wiglus »

VernonRoche pisze:
wiglus pisze:Ale uwierz mi, że atmosfera w 90% przypadków ma drugorzędne znaczenie. Spotykam się z tym często, bo na co dzień kieruję 120 ludźmi pracującymi w 2-6 osobowych grupach.
Co to ma wspólnego z zespołami siatkarskimi. według mnie atmosfera ma znaczenie
w zespole siatkarskim.

Gdzie ten pragmatyzm i potencjał na mistrzostwach Europy w Rosji, ostatniej olimpiadzie, ostatnich
mistrzostwach świata... I jak to się ma do mistrzostwa Europy, brązu tychże mistrzostw i srebrnego
medalu pucharu świata?
Nie twierdze, że nie ma znaczenia. Twierdzę, że przyjście Wlazłego by jej nie popsuło w takim stopniu jak tu wielu twierdzi. Pytasz co ma wspólnego moje porównanie? A czy oni tam jadą wyłącznie dla atmosfery???

Co do porównania tych osiągnięć, to już wiele razy wielu to tutaj wyjaśniało, więc sobie odpuszczę.

No i posłucham @madlarka na zakończenie
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Streeter »

@wiglus

Ale czasami taka "gwiazda" w zespole burzy całą koncepcję. Obecna kadra jest bardzo dobrze zbilansowana i o to właśnie chodzi. Ile było takich zespołów jak np. Bled, Roeselare, Maaseik i wiele innych, które wygrywały właśnie przez dobrą atmosferę i zrozumienie na boisku. Teraz pomyślmy ile było drużyn, gdzie pojawił się pieniądz, a nic z tego konkretnego nie wyszło (np. Trefl Gdańsk parę sezonów tmu, czy Asystel Novara w czasach gry tam Flier). Owszem, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, a kto z nas ma rację musiałby stwierdzić ktoś trzeci. Bo zarówno ja, jak i Ty o swoich racjach jesteśmy przekonani ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: an_m »

co do atmosfery w pracy ma całkowicie odmienne zdanie i doświadczenia niż wiglus - a też wiele lat kieruję/lideruję dużym zespołom, w tym międzynarodowym i zdalnie. mam wiele przykładów, także bardzo świeżych, gdy do zgranego zespołu dokoptowano "gwiazdę" (obiektywnie bardzo dobrego fachowca, managera) - i efekty były mizerne, kończyły się w najlepszym razie rozstaniem, a bywało, że całkowitą klęską.
stawiając się w "skórze" AA - postąpiłabym dokładnie tak samo - nie skreśliłabym swojego pracownika (zawodnika), z którym i dzięki którego zaangażowaniu odniosłam swoje dotychczasowe sukcesy, mówiąc mu, że biorę na jego miejsce kogoś teoretycznie lepszego, który właśnie raczył zaoferować swoje usługi. może jeszcze trzeba by wtedy dodać "wiesz stary nie łam się - może jutro gwiazdor znowu strzeli focha albo mu się znudzi kolor skarpetek, to wtedy wiesz, ten tego - droga otwarta dla Ciebie, będę o Tobie pamiętał". z pewnością takie postawienie sprawy buduje morale zespołu ... każdy z nas uwielbia czuć się drugim sortem ...
w końcu w przypadku czy Bartmana czy Jarosza naprawdę nie mówimy o zastępowaniu jakiś ogórków klepiących piłeczkę w lidze podwórkowej

a co do porównania osiągnięć, to dlaczego sobie odpuszczać - kolejny raz się powtórzę, bo doprawdy nie rozumiem, na czym (obiektywnie) opiera się przekonanie, że powrót MW do kadry zwiększy nasze szanse czy wręcz gwarantuje sukcesy. Kadra bez Wlazłego w ubiegłym roku (wcześniej zresztą też) grała jak równy z równym z więszością drużyn światowej czołówki - miejsca medalowe na ważnych imprezach świadczą o tym, że dużo pojedynków rozstrzygała na swoją korzyść. jeżeli można mówić o różnicy to ewentualnie widać ją w stosunku do Rosji i Brazylii - z tymi drużynami nawet bijąc się na równi więcej przegrywamy niż wygrywamy.
Tylko na jakiej podstawie mam przyjąć, że MW tę różnicę zniweluje? jeszcze raz więc - kadra z MW zdobyła v-ce MŚ dostając bęcki od Brazylii w finale, a losy meczu z Rosją odwrócło wejście Szymańśkiego (za MW) i Gruszki. Fakt. Na poprzednich IO kadra zajęła 5 miejsce. Fakt. Ile razy MW poprowadził Skrę do spektakularnych (a nawet i nie spektakularnych) zwycięstw z rosyjskimi drużynami w LM? ...
dlaczego miałabym założyć i uwierzyć, że z MW w składzie a nie z Bartamanem czy Jaroszem pykniemy Rosję czy Brazylię z uśmiechem na ustach? bo jest "najlepszym polskim atakującycm"? well - i co z tego?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Arff »

wiglus pisze:
VernonRoche pisze:
wiglus pisze:Ale uwierz mi, że atmosfera w 90% przypadków ma drugorzędne znaczenie. Spotykam się z tym często, bo na co dzień kieruję 120 ludźmi pracującymi w 2-6 osobowych grupach.
Co to ma wspólnego z zespołami siatkarskimi. według mnie atmosfera ma znaczenie
w zespole siatkarskim.

Gdzie ten pragmatyzm i potencjał na mistrzostwach Europy w Rosji, ostatniej olimpiadzie, ostatnich
mistrzostwach świata... I jak to się ma do mistrzostwa Europy, brązu tychże mistrzostw i srebrnego
medalu pucharu świata?
Nie twierdze, że nie ma znaczenia. Twierdzę, że przyjście Wlazłego by jej nie popsuło w takim stopniu jak tu wielu twierdzi. Pytasz co ma wspólnego moje porównanie? A czy oni tam jadą wyłącznie dla atmosfery???

Co do porównania tych osiągnięć, to już wiele razy wielu to tutaj wyjaśniało, więc sobie odpuszczę.

No i posłucham @madlarka na zakończenie

Siatkówka to najbardziej zespołowy sport... A dodatkowo sport niezwykle schematyczny, w którym o zwycięstwie na najwyższym poziomie decydują niuanse... Często o zwycięstwie może zaważyć to, że jeden zawodnik zacznie kłócić się z sędzią, albo resztą zespołu(patrz 2gi mecz finału Plus Ligi)... Przyjście takiego zawodnika podzieliłoby kadrę na 2 grupy- na zwolenników powroty Wlazłego(zapewne zawodnicy Skry) oraz przeciwników(w przypadku zastąpienia Bartmana zapewne byliby to Kubiak i paru innych, w przypadku Jarosza, Kurek i paru innych)... Jak wytłumaczyć zawodnikowi, że zdobywaliśmy medale wielkich imprez, graliśmy świetnie, ale na IO zabierzemy zawodnika, który wcześniej był obrażony na kadrę i jedzie tam tylko po to, żeby "spełniać marzenia"...?
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: BadTrue »

Trener nie jest od tłumaczenia tylko od wyników, nie neguje decyzji AA ale to on będzie się tłumaczył z wyniku reprezentacji i on za niego odpowiada, jeśli będzie "oczekiwany" sukces to znaczy ze decyzje podjął dobra, jeśli nie to jestem przekonany że pojawia sie glosy że " moze z Wlazlym byłoby lepiej".
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Streeter »

Wlazły już pokazał klasę na ostatnich Mistrzostwach Świata, na których zajęliśmy zaszczytne miejsce gdzieś za Kamerunem. Niech to będzie Wam najlepszy argument, że on wcale poziomu wyższego kadrze po prostu nie daje.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

Streeter pisze:Wlazły już pokazał klasę na ostatnich Mistrzostwach Świata, na których zajęliśmy zaszczytne miejsce gdzieś za Kamerunem. Niech to będzie Wam najlepszy argument, że on wcale poziomu wyższego kadrze po prostu nie daje.
Nie no prosze cie. To, że Wlazły jest atakujacym lepszym tylko od jakiegos Kameruńczyka to my wiemy. Niewiele lepsi byli na MŚ '10 Winiarski, Zagumny i Kurek. Oni tez nie daja teraz kadrze wyzszego poziomu?
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Streeter »

compact pisze: Nie no prosze cie. To, że Wlazły jest atakujacym lepszym tylko od jakiegos Kameruńczyka to my wiemy. Niewiele lepsi byli na MŚ '10 Winiarski, Zagumny i Kurek. Oni tez nie daja teraz kadrze wyzszego poziomu?
Czy ja wiem, wszyscy wypowiadali się wówczas w tonie "jesteśmy na tyle wspaniałą drużyną, że nie odpuścimy meczu z Serbią, wygramy go, a potem wyjdziemy z grupy z Brazylią i Bułgarią". Zresztą celem mojej wypowiedzi powyższej było ukazanie, że obecność Wlazłego nie gwarantuje medalu na Igrzyskach, jak tu niektórzy usiłują twierdzić.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rocky
Posty: 1184
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rocky »

an_m pisze:a co do porównania osiągnięć, to dlaczego sobie odpuszczać - kolejny raz się powtórzę, bo doprawdy nie rozumiem, na czym (obiektywnie) opiera się przekonanie, że powrót MW do kadry zwiększy nasze szanse czy wręcz gwarantuje sukcesy. Kadra bez Wlazłego w ubiegłym roku (wcześniej zresztą też) grała jak równy z równym z więszością drużyn światowej czołówki - miejsca medalowe na ważnych imprezach świadczą o tym, że dużo pojedynków rozstrzygała na swoją korzyść.
To proste i zostało już napisane- na stan obecny w Polsce nie ma lepszego młota niż Szampon. To prosta matematyka, jak w zbiorze masz większy element to średnia jest większa.
Streerer pisze:Wlazły już pokazał klasę na ostatnich Mistrzostwach Świata, na których zajęliśmy zaszczytne miejsce gdzieś za Kamerunem. Niech to będzie Wam najlepszy argument, że on wcale poziomu wyższego kadrze po prostu nie daje.
Czemu Winiarski i Zagumny nie wiszą jeszcze na stryczku za tamte mistrzostwa?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: madlark »

rocky pisze: Czemu Winiarski i Zagumny nie wiszą jeszcze na stryczku za tamte mistrzostwa?

"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni występ."
A oni od tego czasu już coś ugrali, więc kibice odwdzięczają się za radosne chwile, których dostarczyli.
A co mają pamiętać Mariuszowi?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: wiglus »

Streeter pisze:Zresztą celem mojej wypowiedzi powyższej było ukazanie, że obecność Wlazłego nie gwarantuje medalu na Igrzyskach, jak tu niektórzy usiłują twierdzić.
Streeter, przyjacielu, : )
nie wprowadzaj charakterystycznej dla "usenetu" nadinterpretacji - o ile masz mnie na myśli.
Nie pisałem, że W. zagwarantuje medal, tylko, że jest o tyle lepszym atakującym od J. i B., że ryzyko ewentualnego pogorszenia atmosfery mogłoby być odpłacane.

A pisanie, że ten się pogniewa, ten obrazi, ci się nie kochają, a inni mają nawet wspólną bieliznę jest dziwne. Jak już przy okazji szopki Reprezentacja-Wlazły wielu pisało - to jest ich obowiązek grać z oddaniem ;). A tak na poważnie... co to to kogo obchodzi ktoś się z kim kocha.
rocky
Posty: 1184
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rocky »

madlark pisze:
rocky pisze: Czemu Winiarski i Zagumny nie wiszą jeszcze na stryczku za tamte mistrzostwa?

"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni występ."
A oni od tego czasu już coś ugrali, więc kibice odwdzięczają się za radosne chwile, których dostarczyli.
A co mają pamiętać Mariuszowi?
To czemu wielmożny Pan Zagumny śmiał po takim blamażu powiedzieć 'zagram ale dopiero na ME'? Kibice powinni go zasztyletować za takie deklaracje!
Wlazły jest zły bo jest zły. Do tego to się sprowadza.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: madlark »

rocky pisze:
madlark pisze:
rocky pisze: Czemu Winiarski i Zagumny nie wiszą jeszcze na stryczku za tamte mistrzostwa?

"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni występ."
A oni od tego czasu już coś ugrali, więc kibice odwdzięczają się za radosne chwile, których dostarczyli.
A co mają pamiętać Mariuszowi?
To czemu wielmożny Pan Zagumny śmiał po takim blamażu powiedzieć 'zagram ale dopiero na ME'? Kibice powinni go zasztyletować za takie deklaracje!
Wlazły jest zły bo jest zły. Do tego to się sprowadza.
Nie wiem po co mnie cytujesz skoro nie odnosisz się do tego co napisałem.

Stec też zabrał głos
Jedno pozostaje jednak bezdyskusyjne - nawet teraz o jego powrót zabiegał raczej prezes PZPS Mirosław Przedpełski, Wlazły nie chwytał się każdego dostępnego sposobu, by za wszelką cenę dla Polski grać. Jeśli jemu nie wytkniemy braku sportowej ambicji, to komu?
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... zlego.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: an_m »

rocky pisze:
an_m pisze:a co do porównania osiągnięć, to dlaczego sobie odpuszczać - kolejny raz się powtórzę, bo doprawdy nie rozumiem, na czym (obiektywnie) opiera się przekonanie, że powrót MW do kadry zwiększy nasze szanse czy wręcz gwarantuje sukcesy. Kadra bez Wlazłego w ubiegłym roku (wcześniej zresztą też) grała jak równy z równym z więszością drużyn światowej czołówki - miejsca medalowe na ważnych imprezach świadczą o tym, że dużo pojedynków rozstrzygała na swoją korzyść.
To proste i zostało już napisane- na stan obecny w Polsce nie ma lepszego młota niż Szampon. To prosta matematyka, jak w zbiorze masz większy element to średnia jest większa.
średnia powiadasz ... well i czego to niby dowodzi? abstrahując już od tego, z czego te średnie chciałbyś wyliczać i czemu takie wyliczanki miałyby służyć ... średnie nie grają; statystyczne wyliczanki nie do końca sprawdzają się w warunkach empirycznych ...

zabawmy się - teoretycznie najwyższą "średnią" reprezentacja miała na MŚ 2010 - i co? wielkie nic; teoretycznie najniższą na ME 2009, LŚ 2011, ME 2011 - i ...? czego to przepraszam dowodzi?

bazując na analizach opartych o średnią można skończyć jak przysłowiowy Zabłocki na mydle - osobiście średniej arytmetycznej używam jedynie, jak mam komuś coś pokazać na bardzo ogólnym poziomie; jak chcę coś dobrze zrozumieć, by podjąć racjonalną decyzję sięgam po lepsze i dokładniejsze statystyki. dobra jest też "marginal economics". I uważam, że w tej chwili koszt krańcowy obecności MW w kadrze byłby zbyt wysoki w stosunku do ewentualnych (jeśli w ogóle jakichkolwiek) przyszłych korzyści.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: adi_tiger »

Ciekawe co pomyśli Jarosz i Barman na ten cytat:
Rafał Stec: obecność najwydajniejszego polskiego bombardiera mogłaby, wobec mizerii na jego pozycji, przesądzić.
Moim zdaniem Jarosz pokazał w najważniejszych meczach (Wiedeń, Gdańsk) pokazał że nie jest gorszy od wlazłego.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: compact »

adi_tiger pisze:Moim zdaniem Jarosz pokazał w najważniejszych meczach (Wiedeń, Gdańsk) pokazał że nie jest gorszy od wlazłego.
Wszystko fajnie, tylko w ilu wczesniejszych meczach grał zenujaco słabo. IO nie zaczynaja sie od fazy medalowej.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: adi_tiger »

Masz racje compact ;)
Ale tak czy siak mi nie podoba się zachowanie wlazłego, który to podczas wysyłania powołań telefonicznie odrzucił to powołanie. A teraz 2 miesiące przed IO, gdy skład juz jest, i cięzko trenuje chce sie chamsko wchrzanić do druzyny. Wg. mnie brak honoru.
Co się Wlazłemu zmieniło w głowie z 2 miesiące...
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: Streeter »

wiglus pisze: Streeter, przyjacielu, : )
nie wprowadzaj charakterystycznej dla "usenetu" nadinterpretacji - o ile masz mnie na myśli.
Nie pisałem, że W. zagwarantuje medal, tylko, że jest o tyle lepszym atakującym od J. i B., że ryzyko ewentualnego pogorszenia atmosfery mogłoby być odpłacane.

A pisanie, że ten się pogniewa, ten obrazi, ci się nie kochają, a inni mają nawet wspólną bieliznę jest dziwne. Jak już przy okazji szopki Reprezentacja-Wlazły wielu pisało - to jest ich obowiązek grać z oddaniem ;). A tak na poważnie... co to to kogo obchodzi ktoś się z kim kocha.
Odniosłem się ogólnie do wcześniejszych postów, nie koniecznie akurat do Twoich wypowiedzi. Nie neguję tego, że Wlazły jest lepszym atakującym niż Jarosz i Bartman, bo na pewno jest. Ale to nie jest jedyny czynnik, który wpływa na powołania. Ktoś tu wyżej dobrze powiedział, Anastasi chciał go powołać 2 miesiące temu, jak wszystkich, którym chciał dać szansę gry na Igrzyskach, to wówczas powołania odmówił. Teraz nagle wielki pokrzywdzony, no to o czym to świadczy? Czasy biblijnego syna marnotrawnego już dawno minęły...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rocky
Posty: 1184
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rocky »

adi_tiger pisze:Ciekawe co pomyśli Jarosz i Barman na ten cytat:
Rafał Stec: obecność najwydajniejszego polskiego bombardiera mogłaby, wobec mizerii na jego pozycji, przesądzić.
Moim zdaniem Jarosz pokazał w najważniejszych meczach (Wiedeń, Gdańsk) pokazał że nie jest gorszy od wlazłego.
Szukać na tym forum kogoś kto 'popiera' Jarosza to ze świecą trzeba :D
Mam nadzieję, że AA nie będzie na siłę forsował Bartmana na ataku.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: PvK »

rocky pisze:
adi_tiger pisze:Ciekawe co pomyśli Jarosz i Barman na ten cytat:
Rafał Stec: obecność najwydajniejszego polskiego bombardiera mogłaby, wobec mizerii na jego pozycji, przesądzić.
Moim zdaniem Jarosz pokazał w najważniejszych meczach (Wiedeń, Gdańsk) pokazał że nie jest gorszy od wlazłego.
Szukać na tym forum kogoś kto 'popiera' Jarosza to ze świecą trzeba :D
Mam nadzieję, że AA nie będzie na siłę forsował Bartmana na ataku.
Oglądając mecz półfinałowy między Latiną a Trento i widząc ponad metr po prostej otwartej dla jarskiego, który uparcie bije na skos i dostaje czapę nie pozwala mi poważnie traktować osoby porównujące klasą sportową Wlazłego i Jarosza
rzuki
Posty: 166
Rejestracja: 4 cze 2010, o 07:32
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rzuki »

Polacy kochaja telenowele typu ...Matka 6 miesiecznej Madzi....
I tu mamy kolejna, podobna. Cale szczescie, ze taka lightowa wersje, nikt nie umarl.
Role detektywa R. przejal prezez M.P, ktory chyba malo rozumie ducha sportu, nawet idiota wie, ze powrot Wlazlego do kadry w tym momencie rozbija kadre od srodka, mogloby zadzialac demobilizujaco, destrukcyjnie, wywolac niepotrzebne nieporozumienia, zepsuc atmosfere itd...
Wlazly wystepuje tu w roli matki Madzi, ciagle kreci, miesza, wymysla. Wystarczy przypomniec sobie jego historie wystepow. Nawet jak gral, to z bolami, a to potrzebowal wiecej czasu niz inni, pozniej przyjezdzal na zgrupowania, przymykano oko, kiedy potrzebowal w 'bardzo waznej' sprawie wyjechac ze zgrupowania, nastepnie odmowil, bo skurcze, pozniej odmowil, bo podobno nie jest juz mlodzieniaszkiem, a teraz okazuje sie, ze zawsze chcial grac, a to byl protest. Caly powod checi powrotu, to to, ze ktos, pewnie osobisty doradca K.P powiadzial mu o dobrej dozywotniej emeryturze dla medalistow Olimpiady.
Nawiazujac do K.P to pasowalby do roli ojca Madzi... te konferencje prasowe, wyjasnienia....

Chcialbym zauwazyc jeszcze jedno, Wlazly nie jest czlowiekiem uwielbianym w srodowisku, a na kadrze to juz na pewno nie jest, wiec jaki sens mialoby powolac Wlazlego, ktory niewatpliwie jest swietnym siatkarzem??????
Zeby popsul wszystko co zostalo zbudowane tylko dlatego, ze np. dostal 5 par skarpetek a chcial 6....
wiglus
Posty: 40
Rejestracja: 5 paź 2011, o 19:23
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: wiglus »

rzuki pisze: Chcialbym zauwazyc jeszcze jedno, Wlazly nie jest czlowiekiem uwielbianym w srodowisku, a na kadrze to juz na pewno nie jest, wiec jaki sens mialoby powolac Wlazlego, ktory niewatpliwie jest swietnym siatkarzem??????
Zeby popsul wszystko co zostalo zbudowane tylko dlatego, ze np. dostal 5 par skarpetek a chcial 6....
1. Skąd wiesz, że "na kadrze" jest nielubiany? Jesteś kadrowiczem? To Ty te skarpetki rozdajesz na tej kadrze, że wiesz, że dostał o jedna parę mniej?
2. Czy w skrze tez jest tak nie lubiany? Gdyby grał w kadrze, to pewnie z Winiarski, Kurkiem i tym wysokim w wyjściowej szóstce. I tam by już go nie lubili?
Wyprowadź mnie z błędu.
rzuki
Posty: 166
Rejestracja: 4 cze 2010, o 07:32
Płeć: M

Re: Reakcja kibiców na odmowę gry w kadrze

Post autor: rzuki »

Nie bede Cie z niczego wyprowadzal...bo nie jestem kadrowiczem...przeciez
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”