dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

koloss
Posty: 104
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:11
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: koloss »

grzegorzg pisze:
koloss pisze:Przykład pierwszy z brzegu to Jego zachowania na Podpromiu zarówno w tym sezonie jak i 2 lata wstecz.
Ale 2 lata temu nie rzucił sie na żadnego Turka? Sadzę więc, że i Japończyków oszczędzi ;) Jeszcze kazali by mu zrobić sepuku...
bo przecież nasi wygrali 8-)
A tak poważnie to zdanie, które wyraziłem wcześniej jest tylko i wyłącznie moją opinią, więc nie uważam tego za absolutną rację.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: weary_skier »

placid pisze:
weary_skier pisze: Jako zmiennik dla Zbyszka kiedy wchodził z ławki nie sprawdził się w żadnym meczu LŚ . To że JJ zagra żle możemy stwierdzić z bArdzo dużym prawdopodobieństwem , bo jeśli ktoś gra słabo 90-95 % meczów w reprezentacji to trudno się spodziewać , że akurat te dobRe 5% przypadnie na PŚ .
Skąd ten procent wytrzasnąłeś bystrzacho? Może i wchodząc z ławki grał słabo, ale koniec końców wygrał nam mecz o III miejsce. O tym już nikt nie pamięta. Lepiej napisac oczywista oczywistośc, wyją jakiś procent z kieszeni i byc dumnym z siebie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: kevinpsb »

weary_skier pisze: ale koniec końców wygrał nam mecz o III miejsce. O tym już nikt nie pamięta.
Tak jak i 6 innych zawodników którzy byli na boisku... Pamięta się o tym o czym się powinno pamiętać, a Jarosz od kiedy jest zawodnikiem kadry to około 3/4 meczów gra źle, dlatego nie widzę powodu dla którego na PŚ w składzie miałby się znaleźć. Gdyby JJ nie miał tak wielkich pleców to pewnie na LŚ w ogóle w najszerszych z szerokich kadr by się nie znalazł...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: weary_skier »

kevinpsb pisze:
weary_skier pisze: ale koniec końców wygrał nam mecz o III miejsce. O tym już nikt nie pamięta.
Tak jak i 6 innych zawodników którzy byli na boisku...
Czyli 6 innych może grac źle a Jarosz nie może? Gdy przegrywamy, to przez Jarosza, gdy wygrywamy, kiedy Jarosz jest najlepszy na boisku, to wygrywa zespół. Uwielbiam takie przedstawianie sytuacji, każdorazowo mnie rozśmiesza.
Pamięta się o tym o czym się powinno pamiętać, a Jarosz od kiedy jest zawodnikiem kadry to około 3/4 meczów gra źle,

Następny statystyk...To jak w końcu 95% czy 3/4?
dlatego nie widzę powodu dla którego na PŚ w składzie miałby się znaleźć. .
Bo nie ma innego ogranego na arenie międzynarodowej atakującego prezentującego jako taki poziom?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mati12612
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2011, o 09:47

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: mati12612 »

weary_skier zgadzam sie z Twoja kazda wypowiedzia i tak samo jak Ty sprzeciwiam sie tym wszystkim "jasnowidzom" i "matematykom", ktorzy obejrzeli 3 mecze i mysla ze sa najmadrzejsi na swiecie. Skad mozecie wiedziec ze Jarosz zagra zle?! Gdybyscie obejrzeli lub chociaz poczytali troche o serie a to byscie wiedzieli jak sie prezentuje ten nasz zawodnik- mowiac w skrocie- SWIETNIE! Mowice, ze jest rezerwowym? 3 razy na lawce zaczal, 2 w 1 skladzie, wiec nazywajcie to jak chcecie, ale szanse na gre w "6" ciagle ma duze. Mimo wszystko Piotr Gruszka mysle, ze bylby bardziej pozyteczny...
Awatar użytkownika
ewa-c4
Posty: 84
Rejestracja: 25 gru 2007, o 19:19
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: ewa-c4 »

I tu jest zagwostka, czy nie lepiej wziąć jakiegoś rasowego atakującego do zmiany z Bartmanem - przynajmniej ja nie mam wątpliwości że to na Zbyszka będzie stawiał AA :p
" Za urodę ataku nie ma większej ilości punktów"
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: placid »

Tu nie trzeba być żadnym jasnowidzem i matematykiem , nie ma w kadrze drugiego takiego zawodnika który zagrał tyle beznadziejnych meczów w kadrze co Jarosz , i mimo ciągle tragicznych nierzadko występów dostawał nowe szansę , nie było żadnej racjonalnej przesłanki żeby JJ znalazł się w ogóle w kadrze na ten sezon , kompletnie żadnej a podawanie jak powód to że ma doświadczenie na arenie międzynarodowe jest po prostu śmieszne .
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: kevinpsb »

weary_skier pisze: 1. Czyli 6 innych może grac źle a Jarosz nie może? Gdy przegrywamy, to przez Jarosza, gdy wygrywamy, kiedy Jarosz jest najlepszy na boisku, to wygrywa zespół. Uwielbiam takie przedstawianie sytuacji, każdorazowo mnie rozśmiesza.
2. Następny statystyk...To jak w końcu 95% czy 3/4?
3. Bo nie ma innego ogranego na arenie międzynarodowej atakującego prezentującego jako taki poziom?
1. Zaczynam wątpić czy oglądałeś mecz o 3 miejsce z Rosją. Tam wszyscy zagrali dobrze, a Jarosz w żadnym wypadku się nie wyróżniał ponad Kurka, Kubiaka czy Żygadłę. Można mówić że zawodnik wygrał mecz gdy atakuje wszystkie końcówki, załatwia sprawę zagrywką w końcówce lub zdobywa 10 pkt więcej od innych. Jarosz w meczu o 3 miejsce tych warunków nie spełnił, więc twoje bajdurzenie możesz już skończyć.
2. Powalający argument. Powiem Ci dokładnie ile... Więc odpowiedź to za dużo aby grać z orzełkiem na piersi.
3. Jarosz nie prezentuje jako takiego poziomu. Jako taki poziom to prezentuje Bartman. Chcesz bardzo ogranego, weźmy Gruszkę za doświadczenie, chęci i zasługi oraz Janeczka, który może zaskoczyć. Jarosz... Nie dziękuje, mam dość sytuacji gdy prawe jest na 4 opcji blokujących.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Pele »

kevinpsb pisze:
weary_skier pisze: 1. Czyli 6 innych może grac źle a Jarosz nie może? Gdy przegrywamy, to przez Jarosza, gdy wygrywamy, kiedy Jarosz jest najlepszy na boisku, to wygrywa zespół. Uwielbiam takie przedstawianie sytuacji, każdorazowo mnie rozśmiesza.
2. Następny statystyk...To jak w końcu 95% czy 3/4?
3. Bo nie ma innego ogranego na arenie międzynarodowej atakującego prezentującego jako taki poziom?
1. Zaczynam wątpić czy oglądałeś mecz o 3 miejsce z Rosją. Tam wszyscy zagrali dobrze, a Jarosz w żadnym wypadku się nie wyróżniał ponad Kurka, Kubiaka czy Żygadłę. Można mówić że zawodnik wygrał mecz gdy atakuje wszystkie końcówki, załatwia sprawę zagrywką w końcówce lub zdobywa 10 pkt więcej od innych. Jarosz w meczu o 3 miejsce tych warunków nie spełnił, więc twoje bajdurzenie możesz już skończyć.
2. Powalający argument. Powiem Ci dokładnie ile... Więc odpowiedź to za dużo aby grać z orzełkiem na piersi.
3. Jarosz nie prezentuje jako takiego poziomu. Jako taki poziom to prezentuje Bartman. Chcesz bardzo ogranego, weźmy Gruszkę za doświadczenie, chęci i zasługi oraz Janeczka, który może zaskoczyć. Jarosz... Nie dziękuje, mam dość sytuacji gdy prawe jest na 4 opcji blokujących.
1.Oglądałem w ubiegłym sezonie wszystkie mecze ZAKSY na żywo oraz mecze reprezentacji i zapewniam, że JJ był kilka razy zawodnikiem któy wygrał mecz dla ZAKSy. NP w drugiej rundzie ligowej w Warszawie, gdzie Bartman się kilka razy pomylił a JJ w 4 i 5 secie wykończył Polibudę. Wówczas zdobył ponad 30 punktów. To był jego najlepszy mecz w sezonie, moim zdaniem oczywiście. Jeśli chodzi o mecze ligowe play off i decydujące w pucharach to był tak słaby, że zmieniał go Dominik. W reprezentacji był złem koniecznym, bo grał słabo a po zdobyciu 20 punktów grał fatalnie.
2.Powinien płacić za to, żeby mu pozwolili grać z orzełkiem na piersi,
3.Zgadzam się JJ ni eprazentuje jako takiego poziomu. Ma znane nazwisko i ... to by było na tyle
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: weary_skier »

placid pisze:Tu nie trzeba być żadnym jasnowidzem i matematykiem , nie ma w kadrze drugiego takiego zawodnika który zagrał tyle beznadziejnych meczów w kadrze co Jarosz , i mimo ciągle tragicznych nierzadko występów dostawał nowe szansę , nie było żadnej racjonalnej przesłanki żeby JJ znalazł się w ogóle w kadrze na ten sezon , kompletnie żadneja podawanie jak powód to że ma doświadczenie na arenie międzynarodowe jest po prostu śmieszne .
Bardziej, czy mniej śmieszne od ofensywnego Miki?
kevinpsb pisze: 1. Zaczynam wątpić czy oglądałeś mecz o 3 miejsce z Rosją. Tam wszyscy zagrali dobrze, a Jarosz w żadnym wypadku się nie wyróżniał ponad Kurka, Kubiaka czy Żygadłę. Można mówić że zawodnik wygrał mecz gdy atakuje wszystkie końcówki, załatwia sprawę zagrywką w końcówce lub zdobywa 10 pkt więcej od innych. Jarosz w meczu o 3 miejsce tych warunków nie spełnił, więc twoje bajdurzenie możesz już skończyć.
2. Powalający argument. Powiem Ci dokładnie ile... Więc odpowiedź to za dużo aby grać z orzełkiem na piersi.
3. Jarosz nie prezentuje jako takiego poziomu. Jako taki poziom to prezentuje Bartman. Chcesz bardzo ogranego, weźmy Gruszkę za doświadczenie, chęci i zasługi oraz Janeczka, który może zaskoczyć. Jarosz... Nie dziękuje, mam dość sytuacji gdy prawe jest na 4 opcji blokujących.
1. Zaczynam wątpic czy umiesz czytac...

2. Ok, rozumiem. Nie chcę mi się sprawdzac ile takich meczy faktycznie było i jak to się ma do ogółu. Może kiedyś, jak będę miec więcej czasu. Tak czy inaczej, znam odpowiedz na inne pytanie. Ile meczy na arenie międzynarodowej, które dawałyby jakikolwiek obraz na co tego zawodnika stac zagrał Janeczek? Zero.

3. Dlatego też jestem za zabraniem Gruszki do 14-tki. Co do nazewnictwa poziomów zawodników, różnice wynikają pewnie z braku obiektywnej skali, dlatego nie wchodzę w ten temat.
Pele pisze: 2.Powinien płacić za to, żeby mu pozwolili grać z orzełkiem na piersi
Tak i zabrac mu Audice.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: kevinpsb »

weary_skier pisze: 1. Zaczynam wątpic czy umiesz czytac...

2. Ile meczy na arenie międzynarodowej, które dawałyby jakikolwiek obraz na co tego zawodnika stac zagrał Janeczek? Zero.
1. Ja po za tym że podałem w wątpliwość to czy oglądałeś mecz przytoczyłem jeszcze parę zdań które są powodem moich wątpliwości. Ty po prostu nic nie wniosłeś do dyskusji bo argumenty ci się skończyły. Schodzisz to pyskówek nie używając merytorycznych stwierdzeń. Jeżeli Jarosz jako jedyny w zespole zagrał słabo to można powiedzieć że przez niego przegraliśmy mecz(zaznaczam że to Ty przytoczyłeś to stwierdzenie). Nie wiem zresztą o jaki mecz Ci chodzi, ale ogółem w tym sezonie mówiło się raczej o przegranych meczach przez atakujących (choćby Bułgaria). Później napisałeś że skoro można przegrać mecz przez Jarosza to można i wygrać dzięki Jaroszowi. Okey, pełna zgoda, tylko niestety mówiąc o meczu z Rosjanami o 3 miejsce na ME mocno nie trafiłeś bo Jarosz nie był w tym meczu nawet naszym najjaśniejszym punktem.
2. Prawda... Puchar Świata to ciężki turniej. I nie oszukujmy się... Najprawdopodobniej nie wywalczymy na nim awansu na IO. Rosja, Brazylia, Włochy, Serbia, USA - 5 bardzo silnych zespołów z którymi będzie nieprawdopodobnie ciężko wygrać. Do tego dochodzi jeszcze niezła Kuba i Argentyna, ale w meczach z tymi zespołami będziemy faworytem... Do rzeczy. Skoro nie wywalczymy awansu, bo trzeba realnie spojrzeć na sprawę, to może ograć by tak atakującego który na IO może dać nam odpowiednią jakość. Żeby ograć atakującego do IO mamy jeszcze PŚ, LŚ i prawdopodobnie 2 turnieje kwalifikacyjne, trzeba je wykorzystać bo z Jaroszem i Gruszką celu (medal, taki musimy sobie stawiać) nie zrealizujemy. Trzeba sprawdzać Bartmana, Janeczka i Konarskiego... Chyba że wróci Wlazły, choć na to nie daję większych szans.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: weary_skier »

kevinpsb pisze:[
1. Ja po za tym że podałem w wątpliwość to czy oglądałeś mecz przytoczyłem jeszcze parę zdań które są powodem moich wątpliwości.
Tak, tylko że najpierw popatrz na siebie i moje zarzuty. W późniejszej części posta zrozumiesz.
Ty po prostu nic nie wniosłeś do dyskusji bo argumenty ci się skończyły. Schodzisz to pyskówek nie używając merytorycznych stwierdzeń.
Tak? W którym momencie? W tym kiedy pisałem, że ni9e trzeba argumentowac, popierałem swoje zdanie argumentem "oczywista oczywistosc", czy wtedy, gdy wyciągałem jakieś nic nie warte stosunki złych do dobry meczów Jarosza z kieszeni? Ty! Czekaj, to nie ja robiłem! To wy, moi drodzy dyskutanci.
Jeżeli Jarosz jako jedyny w zespole zagrał słabo to można powiedzieć że przez niego przegraliśmy mecz(zaznaczam że to Ty przytoczyłeś to stwierdzenie).
Aczkolwiek nie jestem jego autorem, a czy odzwierciedla ono rzeczywiostosc jest mocno dyskusyjne.
Nie wiem zresztą o jaki mecz Ci chodzi, ale ogółem w tym sezonie mówiło się raczej o przegranych meczach przez atakujących (choćby Bułgaria).

Mi? O żaden. Chodzi mi głównie o tendencje na tym forum. Tłum nie myśli. Jest źle-wina zwykle pada na Jarosza, na Żygadłę. Nie mówię, że zawsze grali świetne, ale często są niesłusznie oceniani.
Później napisałeś że skoro można przegrać mecz przez Jarosza to można i wygrać dzięki Jaroszowi.
Też nie moja teza. Chodziło mi tylko o to, że Jarosz jest zawsze kozłem ofiarnym. Nawet jak zagra dobrze, to jest miliard powodów, żeby jego grę nazwac słabą.
tylko niestety mówiąc o meczu z Rosjanami o 3 miejsce na ME mocno nie trafiłeś bo Jarosz nie był w tym meczu nawet naszym najjaśniejszym punktem.
No właśnie. Czas na nawiązanie do pyskówki i początku posta. Nie o tym meczu mówię...Czytanie ze zrozumieniem kolego. Ćwiczymy!
2. Prawda... Puchar Świata to ciężki turniej. I nie oszukujmy się... Najprawdopodobniej nie wywalczymy na nim awansu na IO. Rosja, Brazylia, Włochy, Serbia, USA - 5 bardzo silnych zespołów z którymi będzie nieprawdopodobnie ciężko wygrać. Do tego dochodzi jeszcze niezła Kuba i Argentyna, ale w meczach z tymi zespołami będziemy faworytem...
No i pewnie stąd wynika różnica. Ja cały czas wierzę w awans do IO. Szanse są co prawda małe, ale nie tak małe, żeby PŚ potraktowac jako czas do eksperymentowania.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Mateusz1993 »

Nie pisałem dawno, czasu brak, ale teraz naszła mnie chęć.
Ja bym aż takim czarnowidzem nie był, fakt do faworytów nie należymy, ale na straconej pozycji też nie jesteśmy.
Powinno być 8 dobrych zespołów gdzie mogą padać różne wyniki.
Co do powołań, to brakuje mi Konarskiego (pamiętam, że w szerokiej kadrze na sezon 2011 był powołany, więc może by tak jego Andrea wziął w miejsce Kosoka, na zgrupowanie i gdyby się przkonał to i do Japonii).
Co do tych 8 zespołów to mowa oczywiście o: (Brazylii, Włochach, Rosjanach, Amerykanach, Kubańczykach, Serbach, Argentyńczykach i nas Polakach).
Według mnie wcale nie jest powiedziane, że nie zajmiemy jednego z pierwszych trzech miejsc.
A najbardziej z tej pozostałej 7 obawiam się Włochów i Brazylijczyków, jako, że od nich dostajemy reguarlne lanie, a z resztą potrafimy wygrywać.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Nagor »

Jestem ciekaw czy Atanasijević i Kurek cudownie wyzdrowieją po PŚ ? Czy to tylko chwilowe problemy i zagrają w kadrze?
...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: compact »

Nie wiem jaki zerem trzeba byc, zeby posadzac Kurka o brak poswiecenia dla kadry.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Nagor »

compact pisze:Nie wiem jaki zerem trzeba byc, zeby posadzac Kurka o brak poswiecenia dla kadry.
Ja mówie o skrze
...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: compact »

Ta, na pewno Piechocki razem z Nawrockim i Kurkiem uknuli taka wielka intryge. Konrad Piechocki: "Bartek wiesz, czeka nas wazny mecz, rozgrzewaj sie normalnie, Jacek wpisze cie do szóstki, a potem zrob jakis grymas bolu i zglos kontuzje, zmieni cie Cupkovic, a ty bedziesz mial wolne od reprezentacji." A Kurek na to "Spoko, zawsze mialem w dupie reprezentacje, w koncu jestem ze Skry".

A tak w ogole to Anatasijevic jedzie na PŚ.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Nagor »

Jestem skłonny uwierzyć w takie manewry skry. No ale podobno nic powaznego wiec mam nadzieje ze kurek bedzie orał w kadrze.
...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Pele »

compact pisze:Ta, na pewno Piechocki razem z Nawrockim i Kurkiem uknuli taka wielka intryge. Konrad Piechocki: "Bartek wiesz, czeka nas wazny mecz, rozgrzewaj sie normalnie, Jacek wpisze cie do szóstki, a potem zrob jakis grymas bolu i zglos kontuzje, zmieni cie Cupkovic, a ty bedziesz mial wolne od reprezentacji." A Kurek na to "Spoko, zawsze mialem w dupie reprezentacje, w koncu jestem ze Skry".

A tak w ogole to Anatasijevic jedzie na PŚ.
No nieźle Ci idzi episanie opowiadań dla grzecznych dzieci !
Serb jest w kadrze bo pojechał do domu i sobie dwa dni odpoczał. Czy Kurek też sobie odpocznie ?? :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Mateusz1993 »

Najważniejsze by Bartek był zdrowy bo potrzebny nam jest na Puchar Świata.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: compact »

Nagor z twoim zacieciem do teorii spiskowych to powinienes sie zakrecic koło Prezesa Jarosława, zwlaszcza ze wczoraj zwolnilo sie miejsce naczelnego inkwizytora.

A Atanasijevic nie gral z powodu kontuzji w Skrze od 2 tygodni, takze nic dziwnego ze mial czas odpoczac.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Nagor »

compact pisze:Nagor z twoim zacieciem do teorii spiskowych to powinienes sie zakrecic koło Prezesa Jarosława, zwlaszcza ze wczoraj zwolnilo sie miejsce naczelnego inkwizytora.

A Atanasijevic nie gral z powodu kontuzji w Skrze od 2 tygodni, takze nic dziwnego ze mial czas odpoczac.
No to mnie obraziło :|
...
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Ejpok »

Witam,
widać że nie tylko Nagor myśli że Skra to uknuła:D (chodzi mi o komentarz pod artykułem)
Pozdrawiam,
SS
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Nagor »

No lepiej niech będzie w stanie pojechać do Japonii i rozwiać moje wątpliwości, bo trochę się wnerwię jeśli zostanie a w pierwszej kolejce po PŚ zdobędzie 30pkt i MVP.
...
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Kurek7 »

Z Kurkiem w składzie mamy jakieś tam szanse na awans z PŚ ale bez Bartka to nasza linia ofensywna wyglądać może bardzo blado...
Lepiej nie Skra zrobi wszystko żeby Bartek pojechał i pomógł reprezentacji bo inaczej ta drużyna może zostać znienawidzona przez polskich kibiców...
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Pele »

Nagor pisze:No lepiej niech będzie w stanie pojechać do Japonii i rozwiać moje wątpliwości, bo trochę się wnerwię jeśli zostanie a w pierwszej kolejce po PŚ zdobędzie 30pkt i MVP.
No jest to możliwy scenariusz. I to nawet nie dlatego ze jest to "kontuzja planowana" ale taka normalna, i facet ze złości iz niemógł grać na PŚ tak się przyłoży że rozniesie przeciwnika 10 grudnia.
Nie jestem miłośnikiem KUrka ale dla POlskiego dobra trza by było aby pojechał na PŚ grać! A tak apropos czy jest jeszcze możliwość zmiany w kadrze czy już jest zespół zgłoszony do rozgrywek i nic się nie da zrobić?
Kurek7 pisze:Z Kurkiem w składzie mamy jakieś tam szanse na awans z PŚ ale bez Bartka to nasza linia ofensywna wyglądać może bardzo blado...
Lepiej nie Skra zrobi wszystko żeby Bartek pojechał i pomógł reprezentacji bo inaczej ta drużyna może zostać znienawidzona przez polskich kibiców...
Masz rację nasza ofensywa bez Kurka raczej zbyt silna nie będzie. Przypominam jednak, że skra nie jest takim kochanym w polsce zespołem jak się uważa. A po oświadceniu wlazłego "pszczółką" jeszcze przybyło wrogów.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: lucass90 »

Jeśli Kurek nie pojedzie na PŚ, to jego rolę lidera przyjęcia przejmie Winiar. Poza tym miejsce Kurka powinien zająć Bartman, a Anastasi mógłby dowołać atakującego, np. Konarskiego albo Janeczka.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Kurek7 »

lucass90 pisze:Jeśli Kurek nie pojedzie na PŚ, to jego rolę lidera przyjęcia przejmie Winiar. Poza tym miejsce Kurka powinien zająć Bartman, a Anastasi mógłby dowołać atakującego, np. Konarskiego albo Janeczka.

Ani Winiar ani Bartman nie dadzą tyle wartości w ataku co Kurek, taka jest prawda.
A po za tym jak Bartek nie pojedzie to nie mamy w miarę ofensywnego rezerwowego przyjmującego...
Jednak ja mam nadzieję, że to nic groźnego i Bartek będzie wiodącą postacią na PŚ.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: dyspozycja 20 wybrancow na PŚ

Post autor: Arogancja »

Jacek Nawrocki pisze:Przy takich obciążeniach, jakie Bartek Kurek miał w tym roku, jego organizm miał prawo się zbuntować.


Nie chcę być złośliwa, ale faktem jest, że po ciężkim sezonie reprezentacyjnym Bartek mógł dostać w klubie trochę więcej odpoczynku. A już się chyba niedawno w Rzeszowie zaczął organizm buntować i to powinien być sygnał ostrzegawczy. Po to jest trener, żeby hamować ambicję zawodnika.

Jeśli Kurek nie pojechałby na PŚ, to prawdopodobnie spora część osób obwini o to Skrę. I nie będzie musiało mieć znaczenia, że Anastasi w kadrze też mu raczej nie odpuszczał. Ba, jeżeli Bartek na PŚ spisywałby się słabiej/słabo, gromy i tak się posypią. W Bełchatowie powinny więc zrobić wszystko, żeby postawić Kurka na nogi. Dla swojego własnego dobra. I ku chwale ojczyzny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”