Piechocki i komisja zdrowia

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: madlark »

Pechocki:
Komisję powołano po to, by koordynować kwestię zdrowia zawodników pomiędzy federacją i klubami.
Czy ktoś mi mógłby wytłumaczyć na czym polega ta koordynacja?
Ustalają kiedy zawodnicy mają być zdrowi, a kiedy nie muszą?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: Pele »

madlark pisze:Pechocki:
Komisję powołano po to, by koordynować kwestię zdrowia zawodników pomiędzy federacją i klubami.
Czy ktoś mi mógłby wytłumaczyć na czym polega ta koordynacja?
Ustalają kiedy zawodnicy mają być zdrowi, a kiedy nie muszą?
Zapewne tak jest, ale z dodatkiem że jurysdykcja komisji zdrowia nie obejmuje graczy skry :D
I wtedy by się wszystko zgadzało
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: janfilip »

ty Pele, masz jakis dziwny pomysł na obronę PZPS;) popatrz jak to chodzi, a potem pisz! przecież tam się nic kupy nie trzyma, wszystko uzależnione jest od popki i przepdpełskiego, a ci obsadzili wszystkie kluczowe stanowiska kumplami, synami, dziećmi wspólników i samymi wspólnikami a w niektórych momentach nawet kochankami( na razie przemilczę czyich) problem z Piechockim zaczął się nagle i dopiero wtedy kiedy rozmaite urzędy zaczęły sie dobierac do tyłka rządzącym PZPS! teraz uznano, że winny jest Piechocki, zamiast wyjaśnić gdzie i dlaczego wyciekły miliony z PZPS, do tego stopnia, ze brak na przysłowiowe skarpetki?! powiem tak -mleko sie wylało i nie uda sie arturowi z mirosławem tak pozamiatać by ktoś za ten burdel w Archeo nie beknął:) na razie szukają kozła ofiarnego, ale coraz częściej wyciekają informacje typu ilość nieruchomości będących w posiadaniu Popki, Przedpełskiego i Boska w połączeniu z brakiem dochodów, które ich zakup mogłyby usprawiedliwiać:))
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: lucass90 »

janfilip pisze:ty Pele, masz jakis dziwny pomysł na obronę PZPS;) popatrz jak to chodzi, a potem pisz! przecież tam się nic kupy nie trzyma, wszystko uzależnione jest od popki i przepdpełskiego, a ci obsadzili wszystkie kluczowe stanowiska kumplami, synami, dziećmi wspólników i samymi wspólnikami a w niektórych momentach nawet kochankami( na razie przemilczę czyich) problem z Piechockim zaczął się nagle i dopiero wtedy kiedy rozmaite urzędy zaczęły sie dobierac do tyłka rządzącym PZPS! teraz uznano, że winny jest Piechocki, zamiast wyjaśnić gdzie i dlaczego wyciekły miliony z PZPS, do tego stopnia, ze brak na przysłowiowe skarpetki?! powiem tak -mleko sie wylało i nie uda sie arturowi z mirosławem tak pozamiatać by ktoś za ten burdel w Archeo nie beknął:) na razie szukają kozła ofiarnego, ale coraz częściej wyciekają informacje typu ilość nieruchomości będących w posiadaniu Popki, Przedpełskiego i Boska w połączeniu z brakiem dochodów, które ich zakup mogłyby usprawiedliwiać:))
Sorry, starałem się nie wchodzić w tę dyskusję, ale nie zdzierżę dłużej tych głupot...

Ty oczywiście jesteś w stanie ten ciągły bełkot pod adresem całego PZPS podeprzeć silnymi dowodami, prawda ? :) Bo na razie jedynie gadasz i nic więcej. Przełknij w końcu gula, że biesiady w polskiej siatkówce już nie ma i nie będzie. Że za jego rządów nie osiągnęliśmy nic, a po nim nastał czas medali na imprezach międzynarodowych. To całe gadanie o rzekomym braku funduszy trochę nie pokrywa się z rzeczywistością, bo jakoś nie widzę by nasi kadrowicze chodzili w dziurawych dresach, grali w trampkach z Tesco za 12zł, na mecze jeździli zdezelowanymi Jelczami, czy musieli szyć swoje skarpetki... Związek, który nie ma pieniędzy, nie wysyła sobie, ot tak, swojej drużyny do Brazylii na mecze sparingowe z Mistrzami Świata. Trudno być biednym, mając za sponsorów Plusa i Adidasa. A jeśli należałoby oskarżyć kogoś o brak sprzętu do treningu (jeśli takowy problem rzeczywiście zaistniał), to chyba właśnie Adidasa, który jest odpowiedzialny za dostarczenie koszulek, dresów, czy skarpetek właśnie... Ale pewnie był to pojedynczy przypadek, wyolbrzymiony przez, przyzwyczajoną do luksusów, gwiazdę.
Ja sam absolutnie nie jestem zwolennikiem ani Przedpełskiego, ani Popki, ani żadnej osoby powiązanej bezpośrednio z zarządem PZPS-u. Tego typu instytucje zawsze wydają mi się podejrzane, a nie wierzę by ludzie obracający takimi potężnymi pieniędzmi, nie chcieli uszczknąć ich choć trochę dla siebie... Jednak daleki jestem do wyciągania wniosków w stylu zaczerpniętym od J. Kaczyńskiego i jego partii, że jeśli coś jest dobrze, to trzeba to na siłę spieprzyć i zwalić winę na obecnie rządzących. Może i panowie P&P wyciągają sobie z kasy PZPS coś dla siebie, nie wiem... Jednak nasi siatkarze na pewno nie są z tego powodu biedniejsi. A że jest mniej kasy dla całych tłumów kierowników i ich zastępców, to tak szczerze mówiąc mało mnie obchodzi... To ich problem. Może i nie jesteśmy najbogatsi na świecie, ale biedni też nie jesteśmy.
Są sukcesy ? Są. Dlatego jeden przypadek wynaturzonych wypłakiwań jednego, jedynego zawodnika n.t. "braku skarpetek, które sam musiałem sobie kupić <chlip>", nie jest dla mnie żadnym dowodem na postępujący upadek polskiej siatkówki. Co więcej, uważam że nigdy nie było ona tak potężna, jak teraz. A wciąż rośnie w siłę, patrząc na postęp wielu polskich klubów.

A ty, janfilip, zacznij w końcu swoje mocne słowa pokrywać mocnymi dowodami, bo póki co jesteś bardzo elokwentny, ale jednocześnie niezwykle sofistyczny i niewiarygodny. Jeśli uważasz się za takiego kozaka i, jak sam twierdzisz, jesteś w posiadaniu wielu mocnych dowodów, idź do sądu i oskarż PZPS o to, o czym bohatersko piszesz tu od miesięczny.
AZS CZĘSTOCHOWA!
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: febel »

Zgadzam się z Lucass90 dodatkowo napisze że ten biedny związek z którego wyprowadzono grube miliony jak pisze janfilip w ostatnich latach stać było na przeprowadzenie w Polsce kilku imprez np.ME kobiet w 2009 r, finały ligi światowej, corocznie dobrze obsadzony Memoriał Huberta Wagnera, Memoriał Agaty Mróz , World Tour w Mysłowicach, zatrudnienie cenionych w świecie trenerów Lozano,Castellani,Anastasi,Bonita. Polscy kibice maja możliwośc oglądania tak gry reprezentacji jak i klubow w TV (Polsat).
Jeśli tak wygląda złe prowadzenie spraw związku to ja nie chciał bym być kibicem innych dyscyplin w Polsce.
Nie interesuje mnie zarzuty że w związku zatrudnia się kolesi rodzinę czy kochanki jeśli tylko ten związek pracuje dobrze i ma wyniki.(janfilip nie wiem czy wiesz jakie są władze Zaksy - podpowiem rządzi cała rodzina Pietrzyków - czy ten zarzut usłyszysz w K-K?? - nie bo jak klub ma wyniki znaczy że ludzie pracują tam dobrze i kibicom Zaksy wisi czy to rodzina czy nie).
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: janfilip »

cos wam chyba koledzy nie stykło;)
medali za czasów Biesiady nie pamiętacie? a szkoda:)
nie ułatwię zadania, radzę zajrzeć do wikipedii, tam dopasujcie sobie puzelki i wyjdzie kiedy i jakie medale zdobyto;))
o jedno chcę zapytać lucassa90 czy zna jakikolwiek kraj i jakąkolwiek dyscypline gdzie medale zdobywa się z dnia na dzień? uważając że medale "przedpełskiego" sa jego zasługą nieźle mnie rozbawiłeś! a przy okazji pokaż mi jedna rzecz którą do polskiej siatkówki wprowadził tandem popko przedpełski z młodym prężnym adamskim na czele:) jedną, nie chcę cię więcej męczyć:)
co do organizowanych imprez to owszem sa, ale zastanawia jedno, czemu przy pełnych trybunach żadna z tych imprez nie przyniosła ani złotówki zysku?!
i na koniec gorąco zapewniam , że działam i nie zasypiam gruszek w popiele:)
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Piechocki i komisja zdrowia

Post autor: mewa »

Wydaje mi się, że dyskusja mocno zboczyła z tematu. każdy następny post nie będący w związku z tematem "Piechocki i komisja zdrowia" będzie kasowany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”