Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: kon »

Olla pisze:Ktoś mi może podać jakiegoś linka do tabeli czy coś? Bo nie mogę nigdzie znaleźć :(
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... e=Overview
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Olla »

dzięki. Nie wiem czemu ale szukałam na fivb :-)

Wygrać w piątek a potem to już powinno pójść z rozpędu :-) (oby)
O:)T
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: figol »

Przed samym spotkaniem z Rosjankami myślałem że przegramy z Mistrzyniami Świata a nasze panie zachwyciły we wczorajszym spotkaniu i ograły faworyzowaną drużynę Rosyjską, chodź ciekawe jak tam czy w tie-break ta piłka kiwnięta przez Gamova nie była czasem w boisku ???
poznasz głupiego po czynach jego
Przemyslaw
Posty: 783
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Przemyslaw »

Podrzuciłby ktoś stronkę z jakimiś statystykami z wczorajszego meczu?
Byłbym wdzięczny.
kon
Posty: 162
Rejestracja: 28 maja 2010, o 21:03
Płeć: M
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: kon »

Przemyslaw pisze:Podrzuciłby ktoś stronkę z jakimiś statystykami z wczorajszego meczu?
Byłbym wdzięczny.
Wszystko jest tutaj:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 20#p203642

I w sumie dobrze by było, gdyby dyskusja nt. turnieju w Ankarze toczyła się właśnie tam, żeby nie robić zamieszania w dwóch miejscach. ;)
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Brawo dziewczyny ;) .
:))
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Elgarten »

placid pisze:Nie to jest nasza jedyna szansa za co możemy podziękować panu Przedpełskiemu i pladze zeszłorocznych kontuzji , brak awansu do finału WGP i 5 miejsce ME spowodowały nasz spadek w rankingu przez co nie mogły dziewczyny wystąpić na PŚ( tu była szansa załatwiać dziką kartę , niestety prezes załatwił tylko siatkarzą którzy i tak w Interze by grali i awans na IO zapewniliby sobie trochę później) i punkty znowu uciekły przez co nie mamy możliwości gry w turnieju interkontynentalnym gdzie o awans byłoby dużo łatwiej , musiałoby się stać coś niezwykłego nie wiem jakaś drużna musiałaby zrezygnować ,jakiś kataklizm lub duży wałek przy zielonym stoliku czy coś w tym stylu .
Znalazłem jakiś czas temu taką oto informację:
http://blokaut.net/aktualnosc/1140
Może ktoś wie, jak ta sprawa się zakończyła ??? Bo szczerze mówiąc teraz akurat sobie o tym przypomniałem po przeczytaniu Twojego wpisu.
Inna sprawa, że pan prezes pewnie nie miał/ nie ma o tym pojęcia.
Oczywiście, chciałbym żeby Polki awansowały z turnieju w Ankarze, ale wszystkie możliwości trzeba dokładnie sprawdzić ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:...Znalazłem jakiś czas temu taką oto informację:
http://blokaut.net/aktualnosc/1140
Może ktoś wie, jak ta sprawa się zakończyła ??? Bo szczerze mówiąc teraz akurat sobie o tym przypomniałem po przeczytaniu Twojego wpisu.
Inna sprawa, że pan prezes pewnie nie miał/ nie ma o tym pojęcia.
Oczywiście, chciałbym żeby Polki awansowały z turnieju w Ankarze, ale wszystkie możliwości trzeba dokładnie sprawdzić ;)
Sprawa jest prosta. Miejsce drużyny z Afryki może zająć tylko inna drużyna z Afryki.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: madlark »

dreamer pisze:
Elgarten pisze:...Znalazłem jakiś czas temu taką oto informację:
http://blokaut.net/aktualnosc/1140
Może ktoś wie, jak ta sprawa się zakończyła ??? Bo szczerze mówiąc teraz akurat sobie o tym przypomniałem po przeczytaniu Twojego wpisu.
Inna sprawa, że pan prezes pewnie nie miał/ nie ma o tym pojęcia.
Oczywiście, chciałbym żeby Polki awansowały z turnieju w Ankarze, ale wszystkie możliwości trzeba dokładnie sprawdzić ;)
Sprawa jest prosta. Miejsce drużyny z Afryki może zająć tylko inna drużyna z Afryki.

dreamer
Chyba, że innych chętnych z Afryki nie będzie ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: dreamer »

madlark pisze:...Chyba, że innych chętnych z Afryki nie będzie ;)
Skąd ci się bierze to niczym nie uzasadnione (w tym przypadku), specyficzne poczucie humoru?
Afryce po prostu miejsce się należy i statystycznie rzecz biorąc sytuacja o której piszesz, to po prostu kosmos, ale nie na drodze mlecznej tylko na tabliczce milki ;)
dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
raczek3
Posty: 18
Rejestracja: 15 sie 2009, o 11:24
Płeć: M
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: raczek3 »

A dzisiaj z Serbkami bardzo ciężki mecz ale wygrany co prawda w tie break'u ale półfinał jest nasz :D
Siatkarskie niebo jest piękne i takie samo jest u nas...:D
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Skrzypek »

Do tej pory chwaliłem wszystkie decyzje podejmowane przez Alojzego Świderka, ale dzisiaj zasłużył na krytykę. Do tej pory tylko Polki same decydowały o przebiegu całego turnieju a teraz muszą liczyć na to, że Holenderki wygrają co najmniej jednego seta z Rosjankami bo tylko w takim przypadku zagramy w półfinałach kwalifikując się z 1 pozycji w grupie. Nie może być tak, że nie mając pewnego 1 miejsca trener wprowadza 2 skład kadry co doprowadza do straty punktu i być może spadek w grupowej klasyfikacji, Jeśli jutro zagramy z Turcją i jeśli przegramy ten mecz to będę obwiniał za to Świderka. Moim zdaniem to właśnie Turcja jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla naszej reprezentacji. Są bardzo dobre w ofensywie, ale także (w przeciwieństwie do Rosji) w sferze defensywnej a dodatkowo mają bardzo trudną zagrywkę. Właśnie dlatego Polki nie będą faworytkami w spotkaniu z Turczynkami i należałoby uniknąć tego zespołu, ale teraz to nie jest zależne od nas. Szkoda.
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Streeter »

Skrzypek pisze:Do tej pory chwaliłem wszystkie decyzje podejmowane przez Alojzego Świderka, ale dzisiaj zasłużył na krytykę. Do tej pory tylko Polki same decydowały o przebiegu całego turnieju a teraz muszą liczyć na to, że Holenderki wygrają co najmniej jednego seta z Rosjankami bo tylko w takim przypadku zagramy w półfinałach kwalifikując się z 1 pozycji w grupie. Nie może być tak, że nie mając pewnego 1 miejsca trener wprowadza 2 skład kadry co doprowadza do straty punktu i być może spadek w grupowej klasyfikacji, Jeśli jutro zagramy z Turcją i jeśli przegramy ten mecz to będę obwiniał za to Świderka. Moim zdaniem to właśnie Turcja jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla naszej reprezentacji. Są bardzo dobre w ofensywie, ale także (w przeciwieństwie do Rosji) w sferze defensywnej a dodatkowo mają bardzo trudną zagrywkę. Właśnie dlatego Polki nie będą faworytkami w spotkaniu z Turczynkami i należałoby uniknąć tego zespołu, ale teraz to nie jest zależne od nas. Szkoda.
Głupoty gadasz, bo mamy 7 punktów, Rosjanki 4, nawet jeśli wygrają z Holandią 25:0, 25:0, 25:0 to i tak my mamy bilans meczy 3:0 a Rosjanki 2:1 i żeby jaki bilans setów miały to nas nie wyprzedzą, bo najpierw liczy się bilans meczy, a nie sety.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Machabe
Posty: 179
Rejestracja: 13 maja 2011, o 20:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Machabe »

Regulamin mówi jedno, a jaka będzie rzeczywistość? Niepokojące jest to, że tutaj http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... e=Overview jako pierwsi półfinaliści podane są Turcja i Rosja, a drudzy Niemcy i Polska.
dareko
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 19:21
Płeć: M

Reprezentacja kobiet.

Post autor: dareko »

Było dobrze, ale w ostanim meczu coś się zepsuło :|
Nie rozumiem dlaczego Pan Świderek na tak ważny, decydujący mecz nie wystawił drugiej najlepiej punktującej zawodniczki Kingi Kasprzak :(
A poza tym to Turczynki były pod presją i nasze dziewczyny powinny były to wykorzystać z premedytacją !!!
estranged
Posty: 22
Rejestracja: 7 gru 2010, o 19:30
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: estranged »

dreamer pisze:
Elgarten pisze:...Znalazłem jakiś czas temu taką oto informację:
http://blokaut.net/aktualnosc/1140
Może ktoś wie, jak ta sprawa się zakończyła ??? Bo szczerze mówiąc teraz akurat sobie o tym przypomniałem po przeczytaniu Twojego wpisu.
Inna sprawa, że pan prezes pewnie nie miał/ nie ma o tym pojęcia.
Oczywiście, chciałbym żeby Polki awansowały z turnieju w Ankarze, ale wszystkie możliwości trzeba dokładnie sprawdzić ;)
Sprawa jest prosta. Miejsce drużyny z Afryki może zająć tylko inna drużyna z Afryki.

dreamer

Sprawa jest tak prosta, że miejsce Kenii zajęła reprezentacja Peru (wystosowała pismo do FIVB).

I apropos zamiany miejsc. Kwalifikacje strefy NORCECA wygrała Dominikana. Na turniej interkontynentalny powinna pojechać Kuba (drugie miejsce w turnieju i rankingu), ale z powodów kłopotów finansowych tamtejsza federacja nie chce Kubanek nigdzie wysyłać. Zatem do Tokio poleci Portoryko, które zajęło trzecie miejsce.

A podobno działacze z Niemiec wystosowali zapytanie o możliwość zajęcia przez ich reprezentację miejsca Kuby, ale strona portorykańska szybko niemieckie marzenia rozwiała.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Pele »

Generalnei uważam, ze nasze dziewczyny zagrały dobry turniej. Szkoda że ich najgorszy występ przypadł akurat na to najważniejsze spotkanie!. Ale oby z tej mąki (drużyny) był chleb na dłużej.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Streeter »

Myślę, że nie warto zakładać nowego tematu odnośnie reprezentacji kobiet, możemy tu kontynuować rozmowy. Dziś do mediów trafiła informacja, że Ania Werblińska nie zagra w cyklu WGP:
Dwadzieścia siatkarek przygotowuje się w Szczyrku do pierwszego turnieju cyklu Grand Prix, który odbędzie się w drugi weekend czerwca w Łodzi. Niestety, nie ma wśród nich Anny Werblińskiej, która była filarem zespołu narodowego podczas kwalwikacji olimpijskich w Ankarze.

– Zakomunikowała mi, że musi leczyć swoje dolegliwości i nie pojawi się na zgrupowaniu. Przyjąłem to do wiadomości i poinformowałem o sprawie Polski Związek Piłki Siatkowej. Nie wiem, co oni z tym zrobią – komentuje enigmatycznie selekcjoner reprezentacji Polski Alojzy Świderek. – A co możemy zrobić? Nikogo nie zmusimy do gry w reprezentacji Polski. Już mi się dostało za to, że próbowałem pośredniczyć w rozmowach z Mariuszem Wlazłym – mówi nam prezes PZPS Mirosław Przedpełski.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: placid »

Myślę, że nie warto zakładać nowego tematu odnośnie reprezentacji kobiet, możemy tu kontynuować rozmowy. Dziś do mediów trafiła informacja, że Ania Werblińska nie zagra w cyklu WGP:
A może lepiej w temacie WGP ?
A odnośnie Anki to przyzwoitość by wymagała aby stawiła się osobiście na zgrupowaniu , przedstawiła co jej dolega , jakie przechodzi leczenie itd . Sztab medyczny kadry powinien to zweryfikować , chyba ze ABW wali ściemę na maksa . Najgorsze jest jednak to że my nie mamy kompletnie jej kim zastąpić , to jest tragiczne że wszystkie nasze przyjmujące są bez przyjęcia :o , a grając system z jedna ofensywna wysoka przyjmująca druga musi trzymać odbiór razem z libero , Jedynie może Ela Skowrońska by potrafiła podołać ale niestety tez kontuzja tu akurat prawdziwa .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: madlark »

placid pisze: A odnośnie Anki to przyzwoitość by wymagała aby stawiła się osobiście na zgrupowaniu , przedstawiła co jej dolega , jakie przechodzi leczenie itd . Sztab medyczny kadry powinien to zweryfikować , chyba ze ABW wali ściemę na maksa .
A pomaga jej przypadkowo Bogdan S ;)
Bez szerokiej kadry i skupianiu się na doraźnych celach to będzie tylko Świderek chodził po prośbie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: placid »

Bodzio z ABW dobrali się pod tym względem w Muszynie idealnie , a odnośnie szerokiej kadry to mamy jakieś młode zdolne przyjmujące o których możemy powiedzieć że ich mocna strona jest przyjęcie ? są takowe ?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: compact »

Ogladalem wywiad z ABW zaraz na poczatku maja i sama mowila, ze po turnieju kwalifikacyjnym czeka ja rehabilitacja. Roznica pewnie taka, ze gdybysmy awansowali na IO, to by sie leczyła na WGP i wrocila. A tak to sezon sie dla niej konczy i stad afera.
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: placid »

Szczerze nie słyszałem nic na ten temat , Zenik np jasno się określiła że na WGP nie wystąpi i w ogóle , nie była podawana w szerokiej kadrze na WGP wydaje mi się że jakby Anka też tak zrobiła to teraz by nie było tematu a jakoś jest .
Streeter
Posty: 7242
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Streeter »

W tym momencie chyba warto zacząć stawiać na Patrycję Polak. Młoda, coś z niej może będzie, jeśli zagra cały sezon w WGP na pewno nabierze doświadczenia. Na pewno jest bardziej perspektywiczna niż inna gwiazda Serwińskiego, Kasprzak.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: picaporte »

Wczoraj tuż po odegraniu hymnów, a jeszcze przed rozpoczęciem meczu WGP 2012 Polska-Włochy miała miejsce krótka uroczystość zakończenia kariery zawodniczej przez Dorotę Świeniewicz. Zawodniczki obu ekip ustawiły dwa szpalery, były krótkie przemówienia, podziękowania. Chciałabym zaznaczyć tu także bardzo miły gest samego Ze Roberto, który również osobiście podziękował naszej zawodniczce za tyle lat wspaniałej gry. Była także mowa o kontynuacji przez D. Świeniewicz siatkarskiej pasji, ale już w roli trenera.

W imieniu swoim i z pewnością wielu kibiców DZIĘKUJEMY Ci Dorotko za te wszystkie lata pięknej gry, reprezentowanie barw reprezentacji Polski i wiele emocji, które nam dostarczałaś wraz z innymi zawodniczkami czy to klubowymi czy to z kadry. Powodzenia!
riki tiki tak!
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: Erchembod »

picaporte pisze:Wczoraj tuż po odegraniu hymnów, a jeszcze przed rozpoczęciem meczu WGP 2012 Polska-Włochy miała miejsce krótka uroczystość zakończenia kariery zawodniczej przez Dorotę Świeniewicz.
W imieniu swoim i z pewnością wielu kibiców DZIĘKUJEMY Ci Dorotko za te wszystkie lata pięknej gry, reprezentowanie barw reprezentacji Polski i wiele emocji, które nam dostarczałaś wraz z innymi zawodniczkami czy to klubowymi czy to z kadry. Powodzenia!
Dołączam się.
Wybitna siatkarka, wielka postać polskiego sportu.
Dziękuję, Dorota - i także życzę Ci powodzenia.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
kassandra
Posty: 119
Rejestracja: 8 lip 2011, o 07:24
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: kassandra »

Erchembod pisze:Wybitna siatkarka, wielka postać polskiego sportu.
szkoda, że nie człowiek. Za sukcesy sportowe należy się jej jednak podziękowanie.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: picaporte »

http://www.fivb.org/en/volleyball/VB_Ra ... 012-08.asp
Najnowszy ranking FIVB. Nasza reprezentacja zajmuje w nim 15 miejsce. Często można się kłócić o słuszność tego rankingu i przyznawane w nim punkty wg ustalonego podziału za odnoszone sukcesy/porażki. Uważam jednak, że co jak co, ale ta pozycja dobitnie pokazuję naszą "siłę" w chwili obecnej, bo wszystkie 14 zespołów, które są przed nami w ostatnim czasie z nami wygrywało bądź sprawiało niemałe problemy. Jedynymi turniejami, na których zdołaliśmy uciułać jakieś punkty do tego rankingu to ME, ale jak bardzo pokazują one moc Polek wskazuje chociażby miniona olimpiada, na której zaledwie dwa zespoły europejskie zaszczyciły wyjściem z grupy, by następnie odpaść w ćwierćfinale. Co więcej różnice punktowe jakie dzielą nasz zespół, a pierwszą dziesiątke rankingu są tak znaczące, że w turniejach światowych w ciągu najbliższych kilku lat trzeba będzie okupować wręcz podium, by przed olimpiada w Rio nie obudzić się znowu z ręką w nocniku i tłumaczyć brak kwalifikacji tą niską pozycją obiecując w kolejnych latach "zadbanie" o tą kwestię. Drogie Panie, drogi Trenerze! do boju!!! Kibice w was jeszcze naprawdę wierzą.
riki tiki tak!
plusik00
Posty: 99
Rejestracja: 2 maja 2012, o 13:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet na eliminacje i IO 2012

Post autor: plusik00 »

picaporte pisze:http://www.fivb.org/en/volleyball/VB_Ra ... 012-08.asp
Najnowszy ranking FIVB. Nasza reprezentacja zajmuje w nim 15 miejsce. Często można się kłócić o słuszność tego rankingu i przyznawane w nim punkty wg ustalonego podziału za odnoszone sukcesy/porażki. Uważam jednak, że co jak co, ale ta pozycja dobitnie pokazuję naszą "siłę" w chwili obecnej, bo wszystkie 14 zespołów, które są przed nami w ostatnim czasie z nami wygrywało bądź sprawiało niemałe problemy. Jedynymi turniejami, na których zdołaliśmy uciułać jakieś punkty do tego rankingu to ME, ale jak bardzo pokazują one moc Polek wskazuje chociażby miniona olimpiada, na której zaledwie dwa zespoły europejskie zaszczyciły wyjściem z grupy, by następnie odpaść w ćwierćfinale. Co więcej różnice punktowe jakie dzielą nasz zespół, a pierwszą dziesiątke rankingu są tak znaczące, że w turniejach światowych w ciągu najbliższych kilku lat trzeba będzie okupować wręcz podium, by przed olimpiada w Rio nie obudzić się znowu z ręką w nocniku i tłumaczyć brak kwalifikacji tą niską pozycją obiecując w kolejnych latach "zadbanie" o tą kwestię. Drogie Panie, drogi Trenerze! do boju!!! Kibice w was jeszcze naprawdę wierzą.
raczej drogi panie prezesie zmien trenera na jakiegos fachowca bo sam widzisz co osiagneli tacy trenerzy jak pan matlak i swiderek ze jestesmy za dominikana tajlandia i algieria
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”