Siatkarz roku 2011

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Siatkarz roku 2011

Post autor: madlark »

W cotygodniowym Magazynie Siatkarskim Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl, podsumowuje, co wydarzyło się w siatkówce w ostatnich 12 miesiącach. I przyznaje nagrody. Jego zdaniem na miano siatkarza roku zasłużył Krzysztof Ignaczak.
Libero Krzysztof Ignaczak - siatkarzem roku, zaraz za nim - Michał Ruciak,
Oczywiście mam sporo sympatii dla Krzyśka, ale to wskazanie nieco mnie zdziwiło.
Jasne, trzeba docenić faceta od czarnej roboty, ale w mijającym roku Igła miał lepsze i gorsze momenty.
Chyba więcej wzlotów miał Bartek(mam słaby mocny serwis) :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: compact »

Ignaczak, plus za wole walki i checi, ale od swietnej w jego wykonaniu LŚ zaczal sunac w dol i rok zakonczyl slabym jak na niego wystepem w PŚ. Ruciak grał w LŚ, a potem juz raczej wcale, oczywiscie wylaczajac swietne wejscie z Wlochami na PŚ. Kurek podobnie jak Igła LŚ>ME>PŚ, ale i tak byl najwazniejszym ogniwem reprezentacji A.D.2011. Chyba najbardziej zasluzyli na tytul Siatkarza Roku nasi srodkowi - Mozdzonek i Nowakowski, obaj rowna forma przez caly rok, pewniacy do Londynu.
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: wlazly107 »

Oceniając na przestrzeni całego sezonu zgadzam się z wyborem Igły. Krzysiu prezentował świetną formę przez cały sezon chcoiaż miał słabsze chwile poniżej pewnego poziomu nie schodził, tuż za nim jest Bartosz Kurek, który jest podporą klubu i reprezentacji. Dalej należy wyróżnić Wlazłego i Gumę za świetną grę w +L oraz Nowakowskiego za fantastyczny sezon reprezentacyjny.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: OlaMleko »

Moim typem jest bez wahania Michał Ruciak :) Takiej decyzji chyba nawet nie trzeba uzasadniać.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

OlaMleko pisze:Moim typem jest bez wahania Michał Ruciak :) Takiej decyzji chyba nawet nie trzeba uzasadniać.
Niestety za mało grał w reprezentacjŚ aby był brany pod uwagę. Kurek pewnei dostanei albo Igła
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: weary_skier »

To ja teraz rzucę swoim typem.
.
.
.
Łukasz Żygadło.
Czemu? Po chamskim wyrzuceniu go ze składy rok temu, pokazał, że dla Reprezentacji jest zawsze gotowy i potrafi schowac prywatne żale i pretensje, czego innym graczom brakuje. Poza tym sam aspekt sportowy. Doprowadził nasz zespół do 3 sukcesów w tym roku. Może LŚ nie była na początku w jego wykonaniu udana, ale później, a w szczególności w ME, grał bardzo dobrze.
Nie liczę, że Łukasz dostanie nagrodę, ale gdybym ja decydował to nie wahałbym się ani minuty.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Nagor »

Michał Bąkiewicz. Za co? Za to co 2 lata temu, za nic :D

Ale jeśli mam się kierować swoją opinią to wybrałbym Ignaczaka, Bartmana albo Nowakowskiego. Ignaczaka, bo w miarę trzymał poziom, zostawiał na parkiecie wszystko co miał, do tego dobry duch drużyny. Bartmana za to, że pociągnął nam kilka meczów w ataku, do tego w klubie ma kapitalną skuteczność co mecz, ostatnio nawet powyżej 70% chyba. No a Nowakowski za postępy jakie uczynił i za to, że odwalił kawał dobrej roboty w PŚ.

Ale znając życie, nagrodę dostanie Wlazły za bycie 'kozłem ofiarnym PZPS', Kurek za to, że wbija kozackie gwoździe albo Bąkiewicz na pocieszenie, że jest ostatni na liście rezerwowych skry.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: dreamer »

weary_skier pisze:To ja teraz rzucę swoim typem... Łukasz Żygadło...
Popieram.
Nawet nie chcę myśleć o tym, jakich epitetów używaliby kibice w stosunku do Gumy, gdyby na PŚ nie było Łukasza... O jego udziale we wcześniejszych medalach (LŚ i ME) nie będę się rozpisywał, bo w tamtych turniejach jego 100% udział w sukcesie nie podlega na szczęście dyskusji. Choć nie mogę powstrzymać się od uwagi, że większość tych kibiców którym tegoroczne medale przyniosły tyle radości, absolutnie nie docenia wkładu Łukasza w ich zdobycie. Całe szczęście, że na ME i LŚ nie było Gumy, bo gdyby przypadkiem znalazł się w składzie, to nawet gdyby całe turnieje spędził na widowni (np. z nogą w gipsie), to i tak piewcy jego dominacji w świecie uznaliby go za głównego ojca sukcesu.

Pozdrawiam

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: niepoinformowany »

A ja się zdecydowanie nie zgadzam, np. w 1/2 LŚ z Rosją moim zdaniem Żygadło zdecydowanie najsłabszy na boisku po naszej stronie. Ktoś powie jeden mecz.. Generalnie z każdym turniejem grał coraz lepiej, ale podczas LŚ było co najwyżej średnio.

Dla mnie najlepsi w 2011 to: Ignaczak, Kubiak, Bartman, Nowakowski
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: figol »

Czytając posty poprzedników a także biorąc pod uwagę swoje już indywidualne przemyślenia to siatkarzem roku 2011 była cała drużyna Reprezentacji Polski. Ciężko naprawdę wyróżnić jedną konkretnie najlepszą jednostkę czy to Igła, Nowakowski, Kurek, Żygadło, Ruciak czy nie wiem Bartman, każdy z nich się wyróżniał na przestrzeni całego sezonu i który z siatkarzy nie zostanie wyróżniony należy tą wiadomość przyjąć do wiadomości i po prostu się z niej cieszyć.
Notabene w głosowania PS na Sportowca Roku oczywiście Bartosz Kurek,jedyny przedstawiciel siatkówki nominowany przez przegląd na siatkarza roku, czyli oni już wybrali który z naszych siatkarzy był najlepszy w mijającym roku, nie będę o tym dyskutował ciesze się że ktoś z siatkarzy został zauważony i nominowany na sportowca roku w naszym kraju.
poznasz głupiego po czynach jego
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: kevinpsb »

compact pisze:Ignaczak, plus za wole walki i checi, ale od swietnej w jego wykonaniu LŚ zaczal sunac w dol i rok zakonczyl slabym jak na niego wystepem w PŚ..
Słabym występem w PŚ? Żartujesz sobie... Zajął 3 miejsce w klasyfikacji libero. 5 miejsce wśród najlepiej przyjmujących i 8 miejsce wśród najlepiej broniących. Najlepsze że przez pierwsze parę kolejek wyraźnie prowadził, później nie wyszedł mu jakiś mecz i spadł dalej. Ogółem wyżej przedstawione statystyki, dają jakąś ocenę. Na pewno nie był to słaby występ. Pamiętam jak na ME pisano o tym że Igła został oszukany, bo najlepszym libero został Bari :] .

W tym miejscu, pełna zgoda z WD, jeśli chodzi o występy kadrowe, a tych w tym roku była cała masa to Igła zdecydowanie zasługuje na tematowe miano.

Ruciak moim zdaniem odpada, bo w PŚ zagrał 3 sety, na ME niewiele więcej. Zawodnikiem szóstkowym był tylko podczas LŚ, a i tam często bywał po za boiskiem. Można nie niego liczyć. Ale w porównaniu z Kubiakiem i Kurkiem to wypada strasznie blado. Dodatkowo myślę że jakby brać pod uwagę same główne turnieje w tym sezonie czyli F8, ME i PŚ to okazałoby się że MIchał grał dużo mnie od Michała Winiarskiego...

Łukasza Żygadłę zdecydowanie trzeba mocno wyróżnić. Gdy zastanawiałem się kogo wyróżnić, do głowy przyszedł mi tylko on, Nowakowski i Igła. Uważam że Łukasz ma za sobą świetny sezon kadrowy, ale nie uważam że tak dobry jak Igła... Nowakowski grał również wyśmienicie. W zasadzie nie ma czego mu zarzucić ale jednak uważam że wcześniej nie grał tak dobrze, jak na PŚ, dlatego Igła.

Wydaje mi się że nie wolno pomijać w tym wszystkim Bartka Kurka. Siła ofensywna naszego zespołu. Wiele punktów zdobył dla naszej kadry. Z wyżej wymienionymi przegrywa fatalnym serwisem i przyjęciem...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

Nagor pisze:Michał Bąkiewicz. Za co? Za to co 2 lata temu, za nic :D

.
Niech sie stanie :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: kevinpsb »

Pele pisze:
Nagor pisze:Michał Bąkiewicz. Za co? Za to co 2 lata temu, za nic :D

.
Niech sie stanie :D
Ilekroć można pisać że w tamtym roku Michał grał bardzo dobrze. I dodatkowo nie tylko w kadrze ale i w klubie również...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: madlark »

kevinpsb pisze: Wydaje mi się że nie wolno pomijać w tym wszystkim Bartka Kurka. Siła ofensywna naszego zespołu. Wiele punktów zdobył dla naszej kadry. Z wyżej wymienionymi przegrywa fatalnym serwisem i przyjęciem...
No, nie do końca, bo ME został wybrany najlepiej serwującym.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: olek322 »

Nagor pisze:Ale znając życie, nagrodę dostanie Wlazły za bycie 'kozłem ofiarnym PZPS', Kurek za to, że wbija kozackie gwoździe albo Bąkiewicz na pocieszenie, że jest ostatni na liście rezerwowych skry.
j.
Wlazły i Bąkiewicz napewno nie dostaną w tak udanym roku reprezentacyjnym, no sorry nie sugeruj. A Kurek, hmm, był naszą opoką w ataku przez cały sezon, grał w prawie każdym meczu,zdobywał mase punktów, bez niego moglibysmy zapomnieć o jakimkolwiek medalu, wiec nie ...o wbijaniiu kozackich gwożdzi, bo napewno Bartek zasługuje bardziej na tą nagrode niż Bartman, który w jednym turnieju wogle nie grał, a w dwóch pozostałych, wykluczając 3-4 mecze był dość średnio przekonującym atakierem i musiał cały czas walczyc o miejsce z jeszcze mniej przekonującym Jaroszem.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: kevinpsb »

madlark pisze:
kevinpsb pisze: Wydaje mi się że nie wolno pomijać w tym wszystkim Bartka Kurka. Siła ofensywna naszego zespołu. Wiele punktów zdobył dla naszej kadry. Z wyżej wymienionymi przegrywa fatalnym serwisem i przyjęciem...
No, nie do końca, bo ME został wybrany najlepiej serwującym.
Tak, tylko że nagroda była przyznawana na podstawie asów, a nie jakiegoś odpowiedniego przelicznika. Bartek zagrał chyba 9 asów, a pewnie ze 3 razy więcej zagrywek zepsuł.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: brunonz »

Proponuję B.Kurka za zagrywkę,za piękne ignoranckie miny,za skuteczność i upierdliwe dążenie do swojego celu!jaki to cel?chyba on tylko wie.Na pewno nie jest to cel trenera i zespołu.W najlepszych statystykach coś jego nazwisko nie występowało:(Może w najgorszych by się pojawił?ale takich nie ma!Nie mniej głosujcie na" NAJLEPSZEGO siatkarza świata,"zapewnie jemu to pomoże 8-)
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: ciorny17 »

Człowiek ty chyba masz jakiś żal czy urazę do Bartka. Wygrał (bo to 3. miejsce to sukces biorąc pod uwagę wszelakie okoliczności) nam medal w LŚ pierwszy w historii startów, może nie cudownie ale też się przyczynił do 3. miejsca na ME, i niewątpliwie pomógł w zajęciu 2. miejsca na PŚ. Także koleś schowaj swoje urazy i popatrz obiektywnie bo to co Kurek w tym roku zrobił dla reprezentacji a przede wszystkim zaryzykował własne zdrowie tylko dlatego, że chciał pomóc drużynie należy mu się chociaż odrobina respektu. Fakt zagrywka czasami falowała, ale to nie jest powód by na niego zwalać całą krytykę. Nie mam pojęcia o czym piszesz odnosząc się do celu. No ale przecież co tam Rezende czy inni trenerzy jak Berutto czy Alekna znają się na siatkówce że mówią że Kurek jest jednym z najlepszych siatkarzy na świecie. Przecież oni kompletnie pojęcia nie mają a pan brunoz ma takie osiągnięcia i taką wiedzę że dla niego Kurek jest słaby bo nie umie przyjmować (co powoli poruszanie tego tematu o przyjęciu staję się śmieszne) i serwować. Także koleś ogarnij się może jeszcze na kacu jesteś jak wrócisz do siebie to nam poszerz swoją opinię na temat jaki to Bartek słaby nie jest.
Kłamca.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: brunonz »

Panie kolego z kacem to chyba nie ja mam problem:) po 1-sze nigdy nie napisałem że na przyjęciu Bartosz jest taki czy owaki! po 2-gie :nie napisałem, że jest beznadziejny/ponieważ jest to zawodnik o niewątpliwym talencie i to jest fakt/Tylko chcę zwrócić uwagę na jego postępowanie.Nie jedna "gwiazdka spadła z nieba" mając talent:)A co do wypowiedzi wielkich trenerów :Nie powinno się tego traktować poważnie,każdy z nich ma swój interes,a jak widzi że Kurek może pomóc wygrać mecz przeciwnej drużynie,to czemu nie?Podpucha i tyle!Zawsze nas chwalili ,że Polska jest super,że zawodnicy najlepsi na świecie i a swoje robią.Moim zdaniem ostatnio Rosja po prostu zadrwiła sobie z naszej reprezentacji.Macie "paluszek a władza należy do nas"taka jest moja sentencja z meczu.Ale podkreślam moja,i pewnie wielu kibiców ze mną się nie zgodzi-ale czy muszą?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

Dla mnie siatkarz Roku to zawodnik który grał na równym poziomie przez Rok i miał sukcesy. Z oczywistych względów odpadają wiec wlazły, Zagumny, Winiarski, Bartman odpadają.
Zostaje Ignaczak który grał dobrze i w klubie i solidnei w reprezentacji, Kurek mający słabsze mecze lub nawet turniej ale orał cały rok. Ruciak w klubie bardzo dobrze wiele sukcesów ale w reprezentacji grał mało. Na plus to że wchodząc dawał dobre lub bardzo dobre zmiany. Możdżonek grał i w klubie i w reprezentacji dobrze, nagrod dla najlepszego blokującego. Kubiak ciągnął grę klubu a w reprezentacji na pewno jest odkryciem.
Jeśłi o kimś zapomniałem to sory ale wielu tych kandydtaów moim zdaniem nie ma. No chyba że będą głosować "piszczące gimnazjalistki". Choć dla nich proponuję osobną kategorię "Najbardziej słitaśny siatkarz" :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: weary_skier »

Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Guilder »

weary_skier pisze:Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
Jeśli doliczasz to, co zdobył w klubie, to dosyć znacznie manipulujesz w tym momencie faktami.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: weary_skier »

A to niby dlaczego? Jasne, że doliczam to co zdobył w klubie. Chyba nie sądzisz, że doliczyłem się ośmiu imprez reprezentacyjnych w 2011 roku?

Tak, wiem...Żygadło to rezerowy. Tylko, co z tego? Czy zmiennicy nie mają wkładu w sukces swoich drużyn?
Zwróć też uwagę, że nie posłużyłem się słowami "poprowadził" czy też "przyczynił się w znacznej mierze", napisałem tylko o "skuteczności" Żygadły.
Postawiłeś mi ciężki zarzut a nie pokusiłeś się o jakąkolwiek argumentacje, bo nie wierzę, że tak doświadczony użytkownik jak Ty poleciałby tylko z brukowym argumentem nt. roli Żygadły w Trento.

Z resztą jakie to typowo polskie. Nie wierzę, żeby na bułgarskim forum ktoś siłą ściągał Sokołowowi medale z szyi, co zrobiłeś właśnie Ty w stosunku do Żygadły.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

weary_skier pisze:Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
Faktycznie zapomniałem lecz pamiętajmy, że klubowe medale to on raczej dostał za siedzienei na ławce.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: madlark »

@Pele
O Nowakowskim też mogłeś wspomnieć ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Guilder »

weary_skier pisze:A to niby dlaczego? Jasne, że doliczam to co zdobył w klubie. Chyba nie sądzisz, że doliczyłem się ośmiu imprez reprezentacyjnych w 2011 roku?
Stawiam sprawę jasno, nie pozostawiając niedomówień. Cieszę się, że okazało się to nadmierną ostrożnością, ale wolałem napisać dokładnie o co mi chodzi, zamiast zostawiać niedopowiedzenia.

[quote="weary_skier"
Tak, wiem...Żygadło to rezerowy. Tylko, co z tego? Czy zmiennicy nie mają wkładu w sukces swoich drużyn?
[/quote]
Znacznie mniejszy od podstawowych zawodników. W Trento Żygadło jest w najlepszym przypadku zawodnikiem trzecioplanowym (Juantorena, długo nic, Kaziyski ze Stokrem, potem reszta w kolejności, którą sobie sam dobierzesz wedle gustu)
weary_skier pisze: Zwróć też uwagę, że nie posłużyłem się słowami "poprowadził" czy też "przyczynił się w znacznej mierze", napisałem tylko o "skuteczności" Żygadły.
Widziałeś film "Ogniem i Mieczem"? Słowa Zagłoby po walce Wołodyjowskiego z Bohunem: "No, to żeśmy Bohuna usiekli". Mniej więcej na tej samej zasadzie co słowa, że Żygadło zdobył w klubie pięć medali. Przyczynić, w jakimś małym procencie, się przyczynił. Ale jego rola jest marginalna. Jak już tak zwracasz uwagę na każde pojedyncze słowo, to zwróć uwagę, że pisałem o manipulacji faktami, a nie o kłamstwie. Kłamstwem by to było, gdybyś użył właśnie tych wyrażeń w cudzysłowie, które są zacytowane.
weary_skier pisze: Postawiłeś mi ciężki zarzut a nie pokusiłeś się o jakąkolwiek argumentacje, bo nie wierzę, że tak doświadczony użytkownik jak Ty poleciałby tylko z brukowym argumentem nt. roli Żygadły w Trento.

Z resztą jakie to typowo polskie. Nie wierzę, żeby na bułgarskim forum ktoś siłą ściągał Sokołowowi medale z szyi, co zrobiłeś właśnie Ty w stosunku do Żygadły.
No ja jednak wolę swój argument o roli Żygadły w klubie od Twojego o tym bułgarskim forum. Mój łatwiej jakoś udowodnić, a Ty musiałbyś przejrzeć wszystkie większe fora w dosyć trudnym języku.

Osobiście zagłosowałem na Ignaczaka, bo we wszystkich turniejach był w podstawowym składzie, i choć słabsze mecze miał, to swoją postawą nie dawał szans innym polskim libero na wejście do składu. Gdyby nagrodę miał dostać Żygadło, nie płakałbym, miał bardzo przyzwoity sezon reprezentacyjny. Osiem medali też ma. Jednakże ten fakt nie może być wymiernikiem jego klasy sportowej, bo pięć z nich zostało zdobytych z małym jego udziałem. To jest oczywiście moja opinia, ale nie uważam jej za bzdurną, czy też przesiąkniętą nienawiścią. Odsyłam do swoich postów m.in. z dyskusji Żygadło kontra Woicki, powinny one być wystarczającym dowodem na to, że nie ma we mnie negatywnych emocji wobec niego. Staram się mierzyć wszystko jedną miarką.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

madlark pisze:@Pele
O Nowakowskim też mogłeś wspomnieć ;)
Faktycznie zapomniałem. Wprawdzie zdobycze klubowe żadne ale przecież i tak był wyróżniającym się graczem klubu.A w reprezentacji nieźle, choć nie we wszystkich turniejach
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Nagor »

Pele pisze:
weary_skier pisze:Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
Faktycznie zapomniałem lecz pamiętajmy, że klubowe medale to on raczej dostał za siedzienei na ławce.
Znani są siatkarze roku, którzy dostali ową statuetkę za to samo :D
...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: Pele »

Nagor pisze:
Pele pisze:
weary_skier pisze:Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
Faktycznie zapomniałem lecz pamiętajmy, że klubowe medale to on raczej dostał za siedzienei na ławce.
Znani są siatkarze roku, którzy dostali ową statuetkę za to samo :D
No ale za nimi stali możni sponsorzy!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz roku 2011

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Pele pisze:
weary_skier pisze:Pele, zapomniałeś o Żygadle, który startując w ośmiu imprezach/rozgrywkach zdobył 8 medali.
Faktycznie zapomniałem lecz pamiętajmy, że klubowe medale to on raczej dostał za siedzienei na ławce.
Znani są siatkarze roku, którzy dostali ową statuetkę za to samo :D
Ja nie znam ani jednego...!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”