Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: d12343 »

OlaMleko pisze:
d12343 pisze:
Jeszcze do końca nie usłyszałem od trenera, co się stało w Londynie
Podoba mi się wypowiedź Macieja Jarosza (szkoda, że już nie komentuje meczów w PlusLidze). A tak troszkę z innej beczki...biedni piłkarze :]
Proszę Cię!! Jarosz na pewno ma wiedzę i w ogóle, ale komentatorem był beznadziejnym,bardzo się cieszę, że tak szybko go zdjęli. .
Kwestia gustu, mi się dobrze słuchało jego komentarza. Lepiej niż nudnego Wójtowicza, a już o niebo lepiej niż eksperta tvp na IO, Mariusza Szyszkę...on i Dębowski to para z koszmarów. Ok, ok, nie robię offtopa.

Such nie pierwszy raz daje popis. Słowa o Kurku przemilczę, ale z Wlazłym też się zapędził. To świetny zawodnik, bardzo go szanuję i lubię, ale wg Sucha najwyraźniej Mariusz powinien mieć w kadrze miejsce ex cathedra. Polska myśl szkoleniowa :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Pele »

sb.slav pisze:
Pele pisze:Moim zdaniem naciekawsze są odpowiedzi Macieja JArosza i Jana Sucha. Such powiedział to, o czym często się słyszy od trenerów lub też działączy siatkarskich (to o Kurku) lecz czego nie chcą powiedzieć do mikrofonu bo "nie wypada".
Niby co to za tajemnica? Że Kurek to bodaj najważniejsze ogniwo naszej reprezentacji? Też mi tajemnica - poliszynela chyba:)
A czy w wypowiedzi Sucha znalazłeś coś o "najwazniejszym ogniwie"?? Nie. chodziło mi o to, że czesto słyszę "obużenie" działączy i trenerów na Kurka że rozmienia się na drobne grając w reklamach, promocji itp. I o to mi w jego wypowiedzi chodziło.
A swoją drogą trochę to dziwne. Kurek w reklamie to beee, a Wlazły w reklamie już nie? TAkie troche to jednostronne w oczach Sucha jest
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: compact »

Alfred Tennyson pisze:Z powodu tak a nie inaczej sformułowanego kontraktu trudno oczekiwać, że nagle zaczniemy grać młodzieżą imprezy za które Anastasi może zarobić - prywatnie Włoch reprezentuje pod tym względem "zgniły zachód" i z punktu widzenia kapitalisty nie ma żadnego prywatnego interesu dbać o naszą przyszłość bo swoją (najprawdopodobniej) ostatnią imprezę dla Polski czyli MŚ 2014 spokojnie rozegra dysponując tymi samymi zawodnikami co na IO. Potem choćby potop - dlatego jedynym rozsądnym wyjściem byłoby przedłużenie przez PZPS kontraktu z Anastasim po tegorocznych ME do Igrzysk Olimpijskich w Rio bo inaczej Makowski, Nawrocki czy Panas (nie łudźmy się, że PZPS zakontraktuje znowu obcokrajowca) zastaną spaloną ziemię.
Analiza trafna w 100% 8-) , bo w dzisiejszym wywiadzie dla PS AA powiedział:
Jest wielu młodych i ciekawych zawodników w PlusLidze, lecz powstaje pytanie: po co odmładzać zespół, który jest... młody? Teraz nie widzę takiej możliwości! Mam wielu graczy, którzy mogą być kręgosłupem kadry przez co najmniej cztery sezony. Nie mam zamiaru cudować. Spróbuję znaleźć miejsce dla 2-3 nowych, lecz wkomponowanie ich nie będzie takie łatwe.

Czyli w tym sezonie nie ma czasu na eksperymenty i już w Lidze Światowej wytoczymy najcięższe działa?
Andrea Anastasi: Bardzo mi przykro, czy to się komuś podoba czy nie, Liga Światowa jest dla mnie równie istotna, jak mistrzostwa Europy. Nie jestem trenerem, który wybiera sobie, co jest ważne, a co mniej.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: PabloFX »

Tak naprawdę odmładzanie kadry u nas od jakiegoś czasu to proces ciągły. Czy jeszcze kilka sezonów grali Bartman, Kubiak czy Nowakowski? Do tego dochodzi Wiśnia, Zatorski i Drzyzga. Ostatnia dwójka może ostatnio nie ma szczęścia do gry, ale to są pozycje, gdzie doświadczenie odgrywa większą role niż na innych pozycjach. Każdy z zawodników powoli wdrażany jest do kadry i może nie widać tego z perspektywy jednego sezonu ale jak popatrzymy kilka lat wstecz to zobaczmy kto został. Winiarski, Zagumny i Ignaczak/Gacek. Nie ma sensu na siłę pchać młodych dopóki nie zaczna prezentować odpowiedniego poziomu. Kadra to nie Olsztyn czy Częstochowa, gdzie budżety wymuszają takie a nie inne rozwiązania. Spokojnie, nie obudzimy się z reką w nocniku za kilka lat. Może być troszkę słabiej przez jakis okres na pozycji rozgrywającego po odejściu Gumy na emeryturę ale Fabian ma ogromny potencjał, także jestem dobrej myśli. Z resztą Paweł też zaczął być genialnym rozgrywającym kadry dopiero na MŚ 2006, wcześniej różnie to bywało a nawet pierwszym rozgrywającym był ktoś inny.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

Analiza trafna w 100% , bo w dzisiejszym wywiadzie dla PS AA powiedział:
Cały czas jest szansa przedłużenia kontraktu z Anastasim do kolejnych Igrzysk Olimpijskich. Na dzień dzisiejszy zakończenie z nim współpracy w połowie cyklu przygotowań do kolejnej Olimpiady jak dla mnie albo potwierdza podejrzenia o pustkach w kasie PZPS (a moim zdaniem to jest jedyny prawdziwy powód coraz to nowych idiotyzmów serwowanych przez dzialaczy mediom na temat trenera reprezentacji kobiet) albo jest skrajnie nieodpowiedzialne. Anastasiego trzeba było albo zwolnić po nieudanych IO i rozpocząć nowy cykl albo podpisać z nim nowy kontrakt aż do Rio. Półśrodki zawsze pozostaną półśrodkami...

Co do dzisiaj wydrukowanego wywiadu mocno przeraziło mnie to co powiedział Anastasi o Wronie - najwidoczniej doskonała gra Wiśniewskiego w ZAKSIE, który naprzemiennie sadza na ławce kapitana naszej reprezentacji bądź Gładyra przez wielu uważanego za najlepszego zawodnika na tej pozycji w Pluslidze nie wystarcza Anastasiemu :( Widocznie centymetry w oczach Włocha (który notabene bardziej wykorzystuje środkowych w potencjale defensywnym niż ofensywnym) mają jednak ogromne znaczenie.

Z pozytywów to chyba pierwsza wypowiedź sugerująca, że być może czas Krzystofa Ignaczaka w kadrze wreszcie się skończył co może się wiązać z tym, że miejsce w kadrze otrzyma wreszcie najlepszy obecnie polski libero - Paweł Zatorski. Pojawiło się też krótka wzmianka o Wlazłym z ust trenera a ja strzelam, że Mariusz znajdzie się na liście powołanych do pracy przed LŚ.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kalosz »

tylko nie zapominajmy, że jednak przed Rio czekają nas Mistrzostwa Świata w Polsce. byłoby idiotyzmem gdybyśmy podpisali kontrakt z Anastasim do 2016 roku i po przegranym mundialu pozwolilibyśmy Włochowi pozostać na stanowisku.

jeżeli zaś MŚ udadzą się naszej kadrze to AA zapewne z chęcią pozostanie na stanowisku do Igrzysk Olimpijskich.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: siatkarz12 »

Czyli w tym sezonie nie ma czasu na eksperymenty i już w Lidze Światowej wytoczymy najcięższe działa?
Andrea Anastasi: Bardzo mi przykro, czy to się komuś podoba czy nie, Liga Światowa jest dla mnie równie istotna, jak mistrzostwa Europy. Nie jestem trenerem, który wybiera sobie, co jest ważne, a co mniej.



Mnie akurat taka formuła ,ilogika rozumowania się podoba, nie jesteśmy krajem ze będziemy odpuszczać ligę światową a skupimy się na ME ,a jak nie wyjdzie to i to to dopiero , larmo.Castelani odpuścił ligę światową i ME tez przegrał , ico gorsza zapłacił za to głową.bo to taki nasz kraj jak nie ma sukcesów to trener GILOTYNA,poza tym każdy trener jest rozliczany z wyników a,nie za zasługi dla śiatkowki. Czy myślicie ze gdyby A A nie zrobił wcześniej wyników tj 3 mc ligi św 2miejsce w pucharze świata i 1 mc liga św to dzisiaj byłby trenerem po nieudanej olimpiadzie, już nie nie wspomne jaki to bezczenny widok patząc na załamanych brazylijczyków po przegranych meczach kiedy zawsze nas bezlitośnie lali ,jak chcieli . Po za tym nie powiedział ze nie będzie wprowadzał nowych młodych zawodnikow tylko to musi robić spokojnie i w pojedynczych meczach co nie znaczy ze niespodzianek nie będzie,typu WLAZŁY
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kanimo »

siatkarz12 pisze:Mnie akurat taka formuła ,ilogika rozumowania się podoba, nie jesteśmy krajem ze będziemy odpuszczać ligę światową a skupimy się na ME ,a jak nie wyjdzie to i to to dopiero , larmo.Castelani odpuścił ligę światową i ME tez przegrał , ico gorsza zapłacił za to głową.bo to taki nasz kraj jak nie ma sukcesów to trener GILOTYNA,poza tym każdy trener jest rozliczany z wyników a,nie za zasługi dla śiatkowki. Czy myślicie ze gdyby A A nie zrobił wcześniej wyników tj 3 mc ligi św 2miejsce w pucharze świata i 1 mc liga św to dzisiaj byłby trenerem po nieudanej olimpiadzie, już nie nie wspomne jaki to bezczenny widok patząc na załamanych brazylijczyków po przegranych meczach kiedy zawsze nas bezlitośnie lali ,jak chcieli . Po za tym nie powiedział ze nie będzie wprowadzał nowych młodych zawodnikow tylko to musi robić spokojnie i w pojedynczych meczach co nie znaczy ze niespodzianek nie będzie,typu WLAZŁY
Patrz a mnie sie wydawalo, ze ME to wygral ??? I moze czesciowo dlatego, ze odpuscil LS i dal wejsc do druzyny Bartkowi odkurzyl tez w czasie LS Baka no i pracujac bez napinki (nieobecnosc slaw i szanse oceniane jako nikle) wygral.
Jak na razie ustawianie sie na 2 imprezy to srednio sie udalo. Fakt, ze pobita Brazylia to fajny widok. Z drugiej strony sezon Kurka (i Winiara sredni. Jaka jest rola przeciazen w tym wszyskim?
Wisnia moze jeszcze przekonac AA zlotem w LM, czego goraco zycze :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: madlark »

kanimo pisze: Wisnia moze jeszcze przekonac AA zlotem w LM, czego goraco zycze :)
AA nie wymieniał Wiśni, bo przecież już był powoływany i pewnie będzie.
A co do Wlazłego, to pewnie go powoła żeby temat zakończyć.
Natomiast wątpię, że Mariusz je przyjmie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
siatkarz12
Posty: 92
Rejestracja: 22 sty 2013, o 15:57

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: siatkarz12 »

Chodziło mi o MŚ , i chyba dobrze o tym wiedziałeś , a bartek i tak wcześniej czy pózniej by wypłynął, bo to jest śiatkarski kryształ a w skrze już był i nieżle sie spisywał ,tym BARDZIEJ ZE TRENEREM TAM BYŁ CASTELANI .A przeciązenia mają wszystkie zespoły i reprezentacje i jakoś sobie dają radę
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: lucass90 »

Alfred Tennyson pisze:...Co do dzisiaj wydrukowanego wywiadu mocno przeraziło mnie to co powiedział Anastasi o Wronie - najwidoczniej doskonała gra Wiśniewskiego w ZAKSIE, który naprzemiennie sadza na ławce kapitana naszej reprezentacji bądź Gładyra przez wielu uważanego za najlepszego zawodnika na tej pozycji w Pluslidze nie wystarcza Anastasiemu :( Widocznie centymetry w oczach Włocha (który notabene bardziej wykorzystuje środkowych w potencjale defensywnym niż ofensywnym) mają jednak ogromne znaczenie...
To ja chyba przeczytałem zupełnie inny wywiad, bo niczego takiego nie dostrzegłem... Akurat w tym miejscu wywiadu rozmowa dotyczyła Delecty Bydgoszcz i Anastasi, spytany czy któryś z jej zawodników zostanie przez niego powołany, wskazał tę dwójkę. A Wiśniewski ? Wiśniewski nie byłby u Andrei debiutantem. Dostawał już przecież powołania, zaliczył nawet parę bardzo udanych zmian podczas Pucharu Świata. Jestem spokojny o to, że jego wysoka forma nie umknęła uwadze Włocha.
Wracając jednak do środkowego Delecty, to osobiście nie daję mu większych szans na miejsce w tej węższej kadrze. Myślę, że Anastasi postawi na Nowakowskiego, Wiśniewskiego i niestety Możdżonka. Poza tym w rezerwie czają się jeszcze Kłos, Kosok, jak również Czarnowski i nawet Pliński (który moim zdaniem takiego Możdżonka zjada na śniadanie).

Znacznie większą szansę na debiut będzie miał Konarski. No bo Wlazły pewnie znowu nie zagra w kadrze, Bartman przecież jest wielce znudzony siatkówką, no a sam Jarosz może nie udźwignąć takiego ciężaru, choć z tej trójki wydaje się być w najwyższej formie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

To ja chyba przeczytałem zupełnie inny wywiad, bo niczego takiego nie dostrzegłem... Akurat w tym miejscu wywiadu rozmowa dotyczyła Delecty Bydgoszcz i Anastasi, spytany czy któryś z jej zawodników zostanie przez niego powołany, wskazał tę dwójkę.
Miałem na myśli konkretnie tą wypowiedź:
Andrea Anastasi: [...]Choćby Andrzej Wrona to bardzo ciekawy chłopak, który w tym sezonie zrobił największy postęp ze wszystkich środkowych w PlusLidze!
Zinterpretowałem to jako zapowiedź tego, że to Andrzej Wrona jest obecnie po "pewniakach" pierwszy na liście Anastasiego.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kanimo »

Pomarzyc to my mozemy. Nie zapominajcie o konstrukcji kontraktu AA (a ciekawe co z tymi proponowanymi zmianami).
On ma chleb z medali, nawet jesli zawodnikom porywa nogi. A grupe w LS mamy taka, ze przy chwili nieuwagi z kazdym mozemy przegrac, chlopcow do bicia nie ma. Zagraja Bartman i Jarosz (chtba ze MW przyjmie powolanie) ewentualnie Konarski na kilka pilek, srodek -hm Kosok strasznie cieniuje a Wisnia w super formie to pewnie zagraja Nowakowski/MOzdzonek/ KOsok :D ew Wisnia na kilka pilek. Czy AA odwazy sie wreszcie sprawdzic Zatorskiego? Oby tutaj byl jakis postep, obserwujac gra Pawla to ryzyko jest niewielkie.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Lineczka »

Żadnych Kosoków. Grzesiek miał fatalny sezon, dopiero ostatnio obudził się na 2/3 mecze. Wiśniewski posadził Możdżonka na ławie i rozgrywa kapitalne zawody. Ja bym widziała Nowakowskiego, Wiśniewskiego i Wronę w tej węższej kadrze, ale jestem przekonana, że AA nie zrezygnuje z Możdżonka.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kanimo »

LIneczka, nasze "ja bym widziala", nie ma tu zadnego zastosowania :D . Piwo stawiam przy okazji jesli Kosok pomimo fatalnego sezonu nie dostanie powolania. AA jest konserwatywny, mysle jednak, ze Wisnie juz widzial i moze troche pozwoli mu wejsc. No i moze wreszcie Zator i juz masz 2 "nowe twarze". Jest jeszcze Fabian na 2 ( jak Guma odmowi) i ew Dawid tez na kilka pilek i juz masz 4 "nowych" wprowadzonych i AA wypelnil swoje obietnice tak jak je rozumial :D
Co roku jest LS, potem a to ME a to MS a to olimpiada albo PS i kwalifikacja. Jesli nie bedzie stopniowej zmiany pokolen to obudzimy sie z reka w nocniku i po kilku latach srednich przyjda chude.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

Ja bym widziała Nowakowskiego, Wiśniewskiego i Wronę w tej węższej kadrze, ale jestem przekonana, że AA nie zrezygnuje z Możdżonka.
Nie ma szans - Możdżonek to kapitan zespołu wybrany zresztą podobno (tak twierdzi Anastasi) bez konsultacji z resztą drużyny przez Włocha więc na Marcina jesteśmy w jakiś sposób skazani. Zresztą to kolejny trener, który Możdżonka powołuje więc nasz środkowy ma swoje być może dla nas niedostrzegalne zalety :) Myślę, że jedyne wzmocnienia jakich możemy się spodziewać i na jakie możemy liczyć to pozycja libero (ale nie wierzę aby tutaj się coś zmieniło), atakującego (o ile rzeczywiście Wlazły zostanie powołany wtedy Jarosz pewnie wyleci) i właśnie trzeciego środkowego.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
eseson
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: eseson »

tak poza tematem , wie ktoś może czy można gdzieś kupić takie oto koszulki,spodenki i bluzy http://bi.gazeta.pl/im/9/11680/z1168029 ... Kubiak.jpg ?
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Lineczka »

Alfredzie

Właśnie dlatego napisałam, że jestem przekonana, że Anastasi nie zrezygnuje z Możdżonka. Nawet mimo tego, że marcin został wygryziony z szóstki przez Wiśnię.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

Właśnie dlatego napisałam, że jestem przekonana, że Anastasi nie zrezygnuje z Możdżonka. Nawet mimo tego, że marcin został wygryziony z szóstki przez Wiśnię.
A ja tylko rozwinąłem Twoją wypowiedź :) W każdym razie Możdżonek pewnie trzyma kciuki aby następcą Anastasiego nie został czasem Jacek Nawrocki bo to może być jego koniec w reprezentacji :D
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Murilo0 »

Alfred Tennyson pisze: A ja tylko rozwinąłem Twoją wypowiedź :) W każdym razie Możdżonek pewnie trzyma kciuki aby następcą Anastasiego nie został czasem Jacek Nawrocki bo to może być jego koniec w reprezentacji :D
Podobnie zresztą jak większość kibiców w Polsce, bo obawiam się, że słowo koniec w kontekście reprezentacji, a właściwie wyników przez nią osiąganych nabrałoby szerszego znaczenia :x
All work and no play makes Jack a dull boy...
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Streeter »

Alfred Tennyson pisze:Możdżonek pewnie trzyma kciuki aby następcą Anastasiego nie został czasem Jacek Nawrocki
Alfred, nawet tak nie żartuj. Wiele osób twierdzi, że koniec świata będzie jak wybiorą czarnego papieża, czy coś tam, a ja sądzę, że jak Jacek zostanie trenerem kadry...

BTW. Ktoś wie kiedy Andrea ogłosi szeroką na LŚ2013?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: mikser »

Streeter pisze: BTW. Ktoś wie kiedy Andrea ogłosi szeroką na LŚ2013?
Powiadają, że w kwietniu :)
Andrea Anastasi na swoim Twitterze:

Many ask me on the list for the next WL, It is very soon now it’s playoff time. The list is in april relax….. AA
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

O ile dobrze pamiętam Anastasi mówił, że szeroką kadrę ma podać do 25 lutego dlatego dziwi mnie to nagłe zwlekanie :/
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Joa
Posty: 20
Rejestracja: 27 lut 2013, o 14:15
Płeć: K
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Joa »

Była taka plotka, albo i rzeczywiście powiedział, że 25 lutego lecz w tym dniu zamieścił na swoim twitterze tą wiadomość:
Many ask me on the list for the next WL, It is very soon now it's playoff time. The list is in april relax..... AA
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kalosz »

Anastasi z Gardinim podczas tego weekendu przebywają w Bratysławie, gdzie odbędzie się turniej finałowy Ligi Środkowoeuropejskiej (MEVZA). Prawdopodobnie będą oglądali w akcji Wojciecha Włodarczyka, przyjmującego Posojilnicy.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Pele »

kalosz pisze:Anastasi z Gardinim podczas tego weekendu przebywają w Bratysławie, gdzie odbędzie się turniej finałowy Ligi Środkowoeuropejskiej (MEVZA). Prawdopodobnie będą oglądali w akcji Wojciecha Włodarczyka, przyjmującego Posojilnicy.
Z Polaków zagrają tam jeszcze Robert Szczerbaniuk i Mikołaj Sarnecki. Chociaż Benek i reprezentacja "to se newrati"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Alfred Tennyson »

Dobra wiadomość! Może zobaczymy polskiego Zajcewa w kadrze B w takim razie :)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: VernonRoche »

Alfred Tennyson pisze:Dobra wiadomość! Może zobaczymy polskiego Zajcewa w kadrze B w takim razie :)
Tzn? Mówisz o Bartmanie?

Mam już obraz tego, jak będzie wyglądał skład reprezentacji, i wiem, jaka jest sytuacja z Wlazłym, ale poczekam z informacją o tym do ogłoszenia listy graczy


Słowa Anastasiego brzmią jakby jednak Wlazły zrezygnował z gry w kadrze. Oby wrócił.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: kalosz »

Pele pisze:
kalosz pisze:Anastasi z Gardinim podczas tego weekendu przebywają w Bratysławie, gdzie odbędzie się turniej finałowy Ligi Środkowoeuropejskiej (MEVZA). Prawdopodobnie będą oglądali w akcji Wojciecha Włodarczyka, przyjmującego Posojilnicy.
Z Polaków zagrają tam jeszcze Robert Szczerbaniuk i Mikołaj Sarnecki. Chociaż Benek i reprezentacja "to se newrati"
jesteś pewny? Szczerbaniuk gra w hotVolleys Wiedeń, a oni w FF nie grają. Sarnecki z kolei jest zawodnikiem Chemesu Humenne, który również w Bratysławie nie gra.

PS. piękny avatar VernonRoche, chyba pożyczę :D
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn - sezon 2012.

Post autor: Murilo0 »

VernonRoche pisze: Tzn? Mówisz o Bartmanie?
Prawdopodobnie o Wojciechu Włodarczyku. Mam jednak wątpliwości co do jego umiejętności. Dobra gra w klubie austriackim nijak się ma do gry w +L, czy reprezentacji.
All work and no play makes Jack a dull boy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”