Cupkovic reprezentantem Polski?

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: OlaMleko »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... cji-polski

Mam nadzieję, że to jakiś ŻART. Nie wiedziałam, że można sobie o tak o wejść do reprezentacji naszego kraju. Poza tym, on jest przyjmującym, ZA KOGO miałby grać? Za Kurka, Ruciaka, Winiara,czy Kubiaka? Sprawa zupełnie bezsensowna "pokłóciłem się z Igorem, więc teraz zrobię mu na złość i pogram dla kogoś innego...".
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: azsiak »

To co napisałaś to raz.
A dwa to jest on tak żenująco słaby, że Kurkowi, Ruciakowi, Kubiakowi to może jedynie bidony w kwadracie podawać. Za każdym razem jak pamietam gdy Skra wychodziła innym skladem (dając odpocząc podstawowym) i na przyjeciu wychodzil Cupkovic to mieli na tyle problemów, że musiał wchodzic Kurek i ratować sytuację.
Oby z reprezentacji siatkarzy nie robila sie powoli pilkarska reprezentacja bo na rodowitych, dobrych siatkarzy narzekać to nie możemy. A można wszystko tylko zepsuć.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

Przeciez tu sie rozchodzi o limit w klubie. Cupkovic, tak samo jak Akchrem i Gladyr nie maja szans na gre w reprezentacji, ale ich wartosc w klubie wzrosnie.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Nagor »

NIE! Coraz mniej lubię polską siatkówkę przez to co się w tym bagnie dzieje :|
Po pierwsze - po co nam taki zawodnik? Jak on do kadry B się załapie to będzie dobrze.
Po drugie - niech go biorą Słoweńcy (chociaż tutaj sytuacja jak wyżej) albo Czarnogórcy. Tam by się na prawdę przydał.
Po trzecie - kolejny obcokrajowiec z polskim paszportem... ? Jestem na nie.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: BadTrue »

Nagor pisze:Po trzecie - kolejny obcokrajowiec z polskim paszportem... ? Jestem na nie.
Zrobiła tak Resovia, czemu inne kluby mają tego nie robić??.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: OlaMleko »

Hm, jeśli chodziłoby tylko o limit obcokrajowców, to wciąż byłoby to bardzo głupie, ale na dłuższą metę by mnie to nie obchodziło, ale jeśli ten chłopak mówi o graniu w naszej reprezentacji, to muszę zaprotestować. Oczywiście mają rację ci, którzy zaraz napiszą,że on nie zagra,dopóki Anastasi mu na to nie pozwoli, ale "niesmak pozostaje"...
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Olla »

a niech mnie ktoś uświadomi na jakiej podstawie ma on dostać polski paszport?
O:)T
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: BadTrue »

Na takiej jakiej dostał Akchrem, Skra chce mieć jednego "polskiego" obywatela więcej w składzie, dzięki czemu będzie mogła omijać limit obcokrajowców np. w przyszłym sezonie, bo w tym jej to nie grozi raczej.
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Olla »

Czyli na jakiej? Bo wydaje mi się, że jakieś kryteria są do spełnienia a nie tylko zachcianka klubu bo jest limit na zagraniczniaków.
O:)T
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: OlaMleko »

Być może mają już na oku jakiegoś zagranicznego rozgrywającego, do kiedy Falasca ma kontrakt?
A pytanie "na jakiej podstawie" jest całkowicie zasadne - na żadnej. Cupkovic pewnie zna tylko przekleństwa po polsku, nie wiemy nic o jego krewnych stąd...polityka "paszportowa" w polskiej siatkowce jest godna pożałowania.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: KChudz »

Obaj serbowie to takie bufony, że nie dziwię się temu. Jeśli chodzi o Alka to jest na porównywalnym poziomie co Kubiak Ruciak, natomiast Cupkovic to słabiak :<
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: KChudz »

BadTrue pisze:Na takiej jakiej dostał Akchrem, Skra chce mieć jednego "polskiego" obywatela więcej w składzie, dzięki czemu będzie mogła omijać limit obcokrajowców np. w przyszłym sezonie, bo w tym jej to nie grozi raczej.
Żona Alka ma korzenie polskie i ma paszport polski - to była podstawa.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

Olla pisze:a niech mnie ktoś uświadomi na jakiej podstawie ma on dostać polski paszport?
Prezydent RP może nadać obywatelstwo polskie cudzoziemcowi, który zamieszkuje w Polsce co najmniej 5 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się. Jednakże w szczególnie uzasadnionych przypadkach Prezydent RP może nadać obywatelstwo polskie osobie, która nie spełnia tego warunku. Cudzoziemiec we wniosku o nadanie obywatelstwa polskiego musi uzasadnić dlaczego pomimo niespełnienia tego warunku zasługuje na to, by mu nadać obywatelstwo polskie. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie i decyzja w każdej sprawie należy do Prezydenta RP.

Taki Gladyr jest w Polsce od 4 lat i chyba nie ma zony Polki, wiec tez korzysta z tej uproszczonej procedury, bo nagle sie okazalo, ze w klubie jest za duzo obcokrajowcow. Chyba, ze ma zone Polke to mea culpa i odszczekuje.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: OlaMleko »

Tak, a Cupkovic jest w Polsce od kilku miesięcy i - z tego co wiemy - nie mówi po polsku, nie ma żony, siostry,babci Polki, nie zasłużył się nijak dla kraju, ale co tam, SKRA chce, PREZYDENT musi

I żeby nie było - nie popieram rozdawania paszportów na lewo i prawo, bez względu na to,czy to ma miejsce w Bełchatowie, Rzeszowie, Kędzierzynie,czy gdziekolwiek.
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Olla »

ja osobiście jestem w stanie zrozumieć staranie się o "europejski" paszport obywateli niektórych krajów, jak np. Białoruś czy Kuba ale osobiście jestem przeciwna wciskaniu ich na siłę po to, żeby "polepszyć" skład reprezentacji w jakiejkolwiek dyscyplinie czy żeby ominąć limity. Ja wiem, każdy kombinuje jak może, ale... :-)
O:)T
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

OlaMleko pisze:Tak, a Cupkovic jest w Polsce od kilku miesięcy i - z tego co wiemy - nie mówi po polsku, nie ma żony, siostry,babci Polki, nie zasłużył się nijak dla kraju, ale co tam, SKRA chce, PREZYDENT musi

I żeby nie było - nie popieram rozdawania paszportów na lewo i prawo, bez względu na to,czy to ma miejsce w Bełchatowie, Rzeszowie, Kędzierzynie,czy gdziekolwiek.
Jesli Gładyr nie ma żony Polki, to z punktu widzenia prawa stoi na takiej samej pozycji co Cupkovic. Ustawa nie reguluje szczegolnego trybu przyznania obywatelstwa. Zgodnie z art. 137 Konstytucji RP prezydent nadaje i zwalnia z obywatelstwa nawet bez koniecznosci kontrasygnaty. To czy prezydent odrzuci wniosek czy nie zalezy tylko od niego. Daruj sobie wiec te zalosne wstawki w stylu Skra chce, Prezydent musi, bo sie tylko osmieszasz, podwazajac przy okazji pozycje Prezydenta RP jako najwyzszego organu panstwa w zakresie wladzy wykonawczej.
ja osobiście jestem w stanie zrozumieć staranie się o "europejski" paszport obywateli niektórych krajów, jak np. Białoruś czy Kuba ale osobiście jestem przeciwna wciskaniu ich na siłę po to, żeby "polepszyć" skład reprezentacji w jakiejkolwiek dyscyplinie czy żeby ominąć limity. Ja wiem, każdy kombinuje jak może, ale...
Serbia do końca roku 2011 nie miała nawet oficjalnego statusu kraju kandytujacego do UE.
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Olla »

compact pisze:Serbia do końca roku 2011 nie miała nawet oficjalnego statusu kraju kandytujacego do UE.
Żeby nie było nie neguje obywatelom Serbii czy innych krajów spoza "27" ubiegać się o paszport polski czy francuski... Głownie chodziło mi o pobudki podjęcia takiej decyzji i czym można to uzasadnić. W tym konkretnym przypadku wygląda to bardzo nieciekawie, gorzej niż baba - obraził się i teraz sobie myśli "już ja wam wszystkim pokaże!".
O:)T
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: OlaMleko »

compact,jak czytasz,to czytaj do końca,powiedzialam,że nie popieram rozdawania paszportów bez względu na klub i miejsce ;)
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

OlaMleko pisze:compact,jak czytasz,to czytaj do końca,powiedzialam,że nie popieram rozdawania paszportów bez względu na klub i miejsce ;)
OlaMleko, jesli czytasz moje posty to je czytaj, bo napisałem jak wyglada procedura i co mysle o tradycyjnym przypisywaniu wszystkiego co złe do Skry, a nawet podwazaniu konstytucyjnych kompetencji Prezydent RP, ktorego siła z pewnoscia do nadania obywatelstwa zmusi niecny K. Piechocki.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: lucass90 »

Ale fajnie :D To już w naszym kraju nie daje się paszport za faktyczne poczucie polskości, tylko po to by ułatwić życie siatkarskim i piłkarskim działaczom :D

Jestem głęboko zażenowany takimi działaniami. Nasi siatkarze, to nie piłkarze, by musieć brać do reprezentacji jakieś odpadki z innych reprezentacji...
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

lucass90 pisze:Ale fajnie :D To już w naszym kraju nie daje się paszport za faktyczne poczucie polskości, tylko po to by ułatwić życie siatkarskim i piłkarskim działaczom :D

Jestem głęboko zażenowany takimi działaniami. Nasi siatkarze, to nie piłkarze, by musieć brać do reprezentacji jakieś odpadki z innych reprezentacji...
Procedury sa okreslone, decyzje podejmuje Prezydent RP, jesli nada obywatelstwo Cupkovicowi, Gladyrowi czy komus jeszcze innemu, to uzna, iz w ich przypadku jest to uzasadnione.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: dreamer »

compact pisze:Przeciez tu sie rozchodzi o limit w klubie. Cupkovic, tak samo jak Akchrem i Gladyr nie maja szans na gre w reprezentacji, ale ich wartosc w klubie wzrosnie.
Na pewno już nie śpisz?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Klugenhammer »

compact pisze:Taki Gladyr jest w Polsce od 4 lat i chyba nie ma zony Polki, wiec tez korzysta z tej uproszczonej procedury, bo nagle sie okazalo, ze w klubie jest za duzo obcokrajowcow. Chyba, ze ma zone Polke to mea culpa i odszczekuje.
Gladyr ma polskie korzenie - jego przodkowie mieli obywatelstwo polskie (przed wojną znaczna część obecnej Ukrainy wchodziła w skład Polski). Obywatelstwa jak na razie jeszcze nie dostał.
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: ciorny17 »

OlaMleko pisze:Tak, a Cupkovic jest w Polsce od kilku miesięcy i - z tego co wiemy - nie mówi po polsku, nie ma żony, siostry,babci Polki, nie zasłużył się nijak dla kraju, ale co tam, SKRA chce, PREZYDENT musi .
Powiedz mi w którym miejscu jest napisane że to Skra chce???
Kłamca.
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Roan »

OlaMleko pisze:Tak, a Cupkovic jest w Polsce od kilku miesięcy i - z tego co wiemy - nie mówi po polsku, nie ma żony, siostry,babci Polki, nie zasłużył się nijak dla kraju, ale co tam, SKRA chce, PREZYDENT musi

I żeby nie było - nie popieram rozdawania paszportów na lewo i prawo, bez względu na to,czy to ma miejsce w Bełchatowie, Rzeszowie, Kędzierzynie,czy gdziekolwiek.
Może jakąś kandydatkę na małżonkę już ma :D Parodia. Niestety Sovia zrobiła precedens i teraz już nikt nie czuję niesmaku idąc tą drogą.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Pele »

bym się mylił ale Cupković prędzej będzie miał polskie obywatelstwo niż Gladyr!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Nagor »

BadTrue pisze:
Nagor pisze:Po trzecie - kolejny obcokrajowiec z polskim paszportem... ? Jestem na nie.
Zrobiła tak Resovia, czemu inne kluby mają tego nie robić??.
To i tak nie zmienia mojego zdania. Sovia ma tylko tą przewagę, że Akhrem w kadrze by się przydał a Cupkowicz... ? Poza tym z tego co kojarzę i ktoś napisał to jego żona go nieco bardziej uprawnia do pozyskania paszportu.
Jeśli chodzi o Alka to jest na porównywalnym poziomie co Kubiak Ruciak
Gra nawet na wyższym poziomie imo.


Jak mi pozwolą ułożyć dla niego test Języka polskiego i polskiej historii a Cupkowicz go zda, to nie będę miał nic przeciwko. Problem w tym, że go nie zda :D
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: compact »

Nagor pisze: Jak mi pozwolą ułożyć dla niego test Języka polskiego i polskiej historii a Cupkowicz go zda, to nie będę miał nic przeciwko. Problem w tym, że go nie zda :D
Zostan prezydentem i juz :D
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: Olla »

Nagor pisze:Jak mi pozwolą ułożyć dla niego test Języka polskiego i polskiej historii a Cupkowicz go zda, to nie będę miał nic przeciwko. Problem w tym, że go nie zda :D
Podejrzewam, że duży odsetek posiadających polski paszport by go nie zdało :-) teraz panuje moda na bycie dysgłupim i ludzie się nie przykładają do ortografii i tych wszystkich dupereli ;-) nie mówiąc o historii...
O:)T
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Cupkovic reprezentantem Polski?

Post autor: dodonek »

To jest totalna ŚCIEMA. Z dobrego źródła wiem. Dziwią się nawet Ci którzy są najbliżej "bohatera" tego zamieszania i on sam pewnie też. Cupković się nie łapie do kadry Serbii a nie zę ma jakiś konflikt. Dziennikarzyna sobie wpadł na jakiś pomysł i rozsiał ziarenko które zdeptuję zanim wypuści kiełki..
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”