Reprezentacja kobiet 2012/2013

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: akukuk »

Kadra pań na ME bez żadnej zmiany w porównaniu do kadry na WGP. Czyli m.in. z Różycką, Kaczor, Konieczną i Tokarską, natomiast bez Werblińskiej, Grejman czy E.Skowrońskiej.
Bez komentarza.
mateuszFD
Posty: 56
Rejestracja: 24 cze 2012, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: mateuszFD »

Ale się wkurzyłem, jak przeczytałem, że na ME bez żadnych zmian personalnych. Mam nadzieję, że nasze panie dostaną w ciry i nie wyjdą nawet z grupy, to może trenerowi da do myślenia.
Jak można po nie udanym turnieju, gdzie zagraliśmy źle, nie zrobić żadnych zmian i ciągle wierzyć w cud. Skoro na WGP nie wypaliło to na ME będzie to samo. No chyba, że Kaczor nagle odzyskała formę, w co mi się wierzyć nie chce.
Płakać mi się chce, jak znaczenie polskiej reprezentacji siatkówki spadło. Zawalimy ME, będziemy musieli się w 2015 kwalifikować do kolejnych mistrzostw... Dodam, że w styczniu są kwalifikacje do MŚ.
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: placid »

http://www.pzps.pl/Sklad-Reprezentacji- ... znany.html
Ale jak ktoś nie jest na zgrupowaniu to jest jasne że na ME nie jedzie , chyba że jakaś kontuzja . Największy problem na przyjęciu a dwie najlepsze przyjmujące minionego sezonu w OL( z wyłączeniem ABW ) zostają w domu patrz Grejman , Ela Skowrońska :(
Streeter
Posty: 7272
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Streeter »

mateuszFD pisze:No chyba, że Kaczor nagle odzyskała formę, w co mi się wierzyć nie chce.
To ona kiedyś tą formę w ogóle miała? Nie mogę pojąć jak tak drewniana zawodniczka może być w kadrze na pozycji atakującej... Przecież ona nic nie wnosi do gry...

Co do Ani Grejman to szkoda, że jej nie ma, na Uniwersjadzie była jednym z jaśniejszych punktów. W ogóle odnoszę wrażenie, że ta kadra Uniwersjadowa na WGP ugrałaby co najmniej tyle samo, a może i więcej. Gramy na przyjęciu Kasprzakową, która przyjmuje gdzie popadnie, a jak ma sytuacyjną piłkę, to stosuje uwielbiany przez nasze panie "zabójczy plas". Moim zdaniem Grejman czy nawet Kurnikowska mogłyby wnieść do kadry więcej. No ale co tam, Makowski jest ekspertem, zajął 4 miejsce z Bydgoszczą i jego decyzje są niepodważalne.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Artek1967 »

Przy takich decyzjach personalnych zapewne powtórzy ten wynik- 4 miejsce

..... szkoda że w grupie :(
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: troche zorientowany »

podziwiam Kaśkę Skowrońską- niezmordowaną, nieustępliwą, pełną wiary, utalentowaną, mądrą i niezwykle skromną. Zdaje sobie sprawę z mizerii personalnej obecnej grupy ale chce grać i chwała jej za to. Strasznie się marnuje a miałaby miejsce w każdej szóstce potęg światowej siatkówki. Och szkoda mi jej och szkoda!!!
Streeter
Posty: 7272
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Streeter »

I się okazało, że Makowski jakimś magiem, który z byle czego ulepi cudo nie jest. Nawet jeżeli najlepsze polskie siatkarki mu odmówiły, to mógł zbudować zdecydowanie mocniejszą personalnie drużynę, czego nie zrobił. A jeżeli przegrywamy z Czeszkami, które są uważane na najsłabsze w grupie, to właściwie możemy już wracać do Polski, po co męczyć Kasię Skowrońską.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: placid »

KSD to akurat się nie popisała we wczorajszym meczu , a wyjątkowo miała wsparcie na lewym w osobie Sieczki , Havlićkova jako liderka swojego zespołu zagrała duuuużo lepiej .
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: ursula127 »

Hmm,po każdzej przegranej jest kupę wpisów i masę "doradzaczy" i "ekspertów" którzy lepiej od Makowskiego wiedza wszystko.
Po zwycięstwie ....cisza
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: bebe »

Czas ją przerwać! Fajnie, że dziewczynom się udało. Na pewno w tej drużynie tkwią duże możliwości. Bardzo mi się podobała
Asia Wołosz.
Streeter
Posty: 7272
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Streeter »

ursula127 pisze: Po zwycięstwie ....cisza
Hmm... Może dlatego, że jest to temat o reprezentacji kobiet, a nie o Mistrzostwach Europy Kobiet? Taki jest nieco niżej i tam jest troszkę więcej komentarzy...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: mikser »

A może po prostu mniej osób się interesuje żeńską siatkówką? :)
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: ursula127 »

Streeter pisze:
ursula127 pisze: Po zwycięstwie ....cisza
Hmm... Może dlatego, że jest to temat o reprezentacji kobiet, a nie o Mistrzostwach Europy Kobiet? Taki jest nieco niżej i tam jest troszkę więcej komentarzy...
dwa czy trzy chyba,po porażkach nie brakowało dyskutantów i podpowiadaczy.Zwycięstwo zatkało im usta?
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: zupa93 »

ursula
Jeśli dziwisz się, dlaczego nie ma wielu pochwał pod adresem siatkarek to:
1. Porównaj ilość komentarzy w tematach o siatkówce damskiej i o siatkówce męskiej. To chyba daje do myślenia. Warto zauważyć, że mimo iż siatkarze co by nie mówić prezentują się znacznie lepiej od damskiej reprezentacji, to narzekań jest też więcej.
2. Pomyśl, ile chociażby w tym sezonie było porażek i w jakim stylu, a ile było zwycięstw, gdzie uwagę zwracała dobra gra naszych, a nie jeszcze słabsza przeciwniczek.
3. Punkt 2. pogłębia punkt 1. Naprawdę starałem się oglądać mecze naszych, ale po tym co nam pokazywały podczas WGP po prostu odpuściłem. Nie mogłem po prostu patrzeć na tą odbijankę, bo ja siatkówki tam nie widziałem. Myślę, że nie tylko ja zrezygnowałem z oglądania w trakcie sezonu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: madlark »

ursula127 pisze:
dwa czy trzy chyba,po porażkach nie brakowało dyskutantów i podpowiadaczy.Zwycięstwo zatkało im usta?
Ci podpowiadacze sugerowali przesunięcie Skowronka na atak,
to na czyje wyszło? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Asta »

Wtorek, 17:30 - Włochy - Polska. Ciężkie zadanie...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: krzysiu »

Prawie,że nie wykonalne - chyba,że nasze zagrają mecz życia
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: placid »

Drugi słabszy mecz KSD i druga porażka , jeśli Kąska zagra dobrze , bardzo dobrze i koleżanki przyzwoicie to szanse jak najbardziej są .
Streeter
Posty: 7272
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: Streeter »

A wystarczyło uszarpać jeszcze seta Serbii, co nie było jakoś cholernie trudne i grałyby dziewczyny dzisiaj z Francją... No a tak... Mają co chciały, jednak będzie bardzo bardzo ciężko.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
lulek10
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2013, o 22:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2012/2013

Post autor: lulek10 »

Miejmy jeszcze nadzieję, nie traćmy w nie wiary :) w polskich piłkarzy ludzie wierzą więcej :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”