Memoriał Huberta Wagnera 2013

Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Cieszy na pewno zwycięstwo w memoriale. A jeszcze bardziej wzrastająca forma, która powieje lekką nutką optymizmu w narodzie. Z Rosjanami za wiele do powiedzenia nie mieliśmy, ale seta wygraliśmy, a graliśmy bez Kurka, fakt Rosjanie demolowali nas najbardziej zagrywką, a tu by Bartek wiele nie poprawił, ale nie ma co gdybać i dobrze przepracować czas przed ME i ruszyć do walki.
Słabo dziś Bociek, ale jak powiedział Anastasi miał też trochę pecha, sądzę, że sprawa pierwszego jeszcze nie jest przesądzona, tym bardziej, że myślę, że sporo prawdy było w tym co napisał Arff, że Kubie trafił się dziś dzień konia, bo wczoraj był raczej przeciętny, a dziś na prawdę zagrał co najmniej dobrze.
dreamer pisze:
rocky pisze: Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
W takim razie marnie widzę reprezentację w której najlepszy zawodnik jest na poziomie I ligi.

dreamer
Oczywiście mówisz, tylko o dzisiejszym dniu? Prawda, bo chyba nie o całokształcie?

Ale to jednak przesada:
rocky pisze:To Jarosz już nie jest atakującym bez papierów do gry w naszej kadrze?
Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mamut91 »

Ale to tak naprawdę pokazuje że rozprężona Rosja gra z nami na pełnej kontroli wyniku. Nie wiem czy jest sens się cieszyć z gry bo to wszystko wygląda zbyt chimerycznie. Dzisiaj Rosja pokazała coś czego nam brakuje... Skuteczną i przede wszystkim stabilną zagrywkę na ryzyku ale konsekwentną spełniając założenia taktyczne.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Mamut91 pisze:Ale to tak naprawdę pokazuje że rozprężona Rosja gra z nami na pełnej kontroli wyniku. Nie wiem czy jest sens się cieszyć z gry bo to wszystko wygląda zbyt chimerycznie. Dzisiaj Rosja pokazała coś czego nam brakuje... Skuteczną i przede wszystkim stabilną zagrywkę na ryzyku ale konsekwentną spełniając założenia taktyczne.
Usunęło mi wiadomość wcześniejszą i pisałem skróconą wersje, do ideału daleko, ale sa symptomy dobrej gry i powiało nutką nadzieji, bo bo Serbii można było mieć spore obawy. Rosja jak Rosja, wiadomo będziemy kibicować naszym aby wygrywali z każdym, jednak zarówno Rosjanie, jak i też Włosi, dysponują lepszymi zawodnikami i większym potencjałem od nas (na ten moment) i z żadnym z tych zespołów faworytem nie będziemy, ważne byśmy po drodze pokonali tych co mamy u nas, czyli Francję, Bułgarów i Niemców, obojętnie z kim nam przyjdzie grać, no oczywiście też Turków i Słowaków, to powinno nam dać półfinał, a jeśli wygramy z Rosją bądź Włochami uznam to za spory sukces, no ale nie ma co wróżyć, do ME jest trochę czasu, liczę, że swą grę poprawimy, co pozwoli nam na realną walkę o półfinały bo to nasz cel przecież? I od niego nie ma co uciekać.
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: rocky »

[quote="Mateusz1993"
Ale to jednak przesada:
rocky pisze: Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
[/quote]

To była ironia, bo Jarosz od bodajże 3lat(kiedy zaliczył słaby sezon w KK) jest najsłabszym polskim atakującym i zawsze ma DZIEŃ KONIA jeśli mu coś wychodzi :d
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

rocky pisze:[quote="Mateusz1993"
Ale to jednak przesada:
rocky pisze: Jarosz do I ligi, na pewno nie wyżej...
To była ironia, bo Jarosz od bodajże 3lat(kiedy zaliczył słaby sezon w KK) jest najsłabszym polskim atakującym i zawsze ma DZIEŃ KONIA jeśli mu coś wychodzi :d[/quote]
Tak też myślałem, ale też przesada, z jego wielkością, zagrał dobry mecz i już pojawiają się głosy, że to nasz najlepszy gracz? Jesli chodziło o ten mecz to wszystko ok, ale jeśli globalnie, to jestem przerażony.
A tak do twojej wypowiedzi jeszcze, no bo trochę tak jest, że mu wychodzą pojedyncze mecze. Wczoraj nikt mi nie powie, że zagrał dobrze. W LŚ miał kilka niezłych meczy, grał w 4 tych w Polsce, w reszcie raczej nie za dużo, no i generalnie przez ostatnie 2 sezony, raczej za wiele nie pograł, poza pojdynczymi meczami. No i jednak będzie grał w Gdańsku, a nie choćby w Resovi, Kędzierzynie, Jastrzębiu czy Bełchatowie. Zagranicznych lig nie wymieniam, bo chyba sam Kuba chciał do Polski wrócić.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: PH3N-x »

Jak to jest teraz z tymi kartkami? Myślałem, że po czerwonej kartce Spiridonov będzie musiał opuścić boisko, a ten grał dalej...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: KChudz »

PH3N-x pisze:Jak to jest teraz z tymi kartkami? Myślałem, że po czerwonej kartce Spiridonov będzie musiał opuścić boisko, a ten grał dalej...
żółta - upomnienie, bezkarne
czerwona - punkt
żółta+czerwona w jednej ręce - wykluczenie do końca seta
żółta+czerwona w dwóch rękach - wykluczenie do końca meczu

nowe przepisy od tego roku reprezentacyjnego
Spirydonow ujrzał żółtą i czerwoną w LŚ :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: madlark »

Mateusz1993 pisze:No i jednak będzie grał w Gdańsku, a nie choćby w Resovi, Kędzierzynie, Jastrzębiu czy Bełchatowie. Zagranicznych lig nie wymieniam, bo chyba sam Kuba chciał do Polski wrócić.
A Bociek z Czewy jakoś się wypromował. Zibi grał w Sovii i został odstrzelony.
Ważna jest forma w sezonie, a nie przed.
Akurat czołowe drużyny +L mają niezłych przyjmujących, a zaksa odpadała z wiadomych względów.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

madlark pisze:
Mateusz1993 pisze:No i jednak będzie grał w Gdańsku, a nie choćby w Resovi, Kędzierzynie, Jastrzębiu czy Bełchatowie. Zagranicznych lig nie wymieniam, bo chyba sam Kuba chciał do Polski wrócić.
A Bociek z Czewy jakoś się wypromował. Zibi grał w Sovii i został odstrzelony.
Ważna jest forma w sezonie, a nie przed.
Akurat czołowe drużyny +L mają niezłych przyjmujących, a zaksa odpadała z wiadomych względów.
No właśnie tak się wypromował, że będzie grał w ZAKSIE. Chodzi ci o atakujących?
Generalnie mój przekaz był taki, że już nie jako gracz młody, a raczej w wieku idealnym do gry, idzie do 8 zespołu Plusligi, fakt teraz Gdańsk, będzie miał lepszy skład, ale masz racje, najważniejsza forma w sezonie, teraz zaraz.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: sb.slav »

Mateusz1993 pisze: Generalnie mój przekaz był taki, że już nie jako gracz młody, a raczej w wieku idealnym do gry, idzie do 8 zespołu Plusligi, fakt teraz Gdańsk, będzie miał lepszy skład, ale masz racje, najważniejsza forma w sezonie, teraz zaraz.
Kooistra idzie do beniaminka Plusligi i co on ma powiedzieć ? :). Pamiętam, jeszcze 2, 3 sezony temu ściągnięcie tego gracza było wręcz nierealne dla któregokolwiek zespołu naszej ligi, a teraz wyhaczył go zespół debiutantów. A przecież Holender nie gra gorzej niż te 2, 3 lata temu.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: madlark »

Mateusz1993 pisze:Chodzi ci o atakujących?
Tak. Oglądam dziewczyny, a tak na boku napisałem posta :)
Nie jestem fanem Kuby, ale trudno mu odmówić, że należy do czołówki polskich atakujących.
Odrobinę chyba jest niedoceniany przez kibiców może ze względu na Jarosza seniora ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

sb.slav pisze:
Mateusz1993 pisze: Generalnie mój przekaz był taki, że już nie jako gracz młody, a raczej w wieku idealnym do gry, idzie do 8 zespołu Plusligi, fakt teraz Gdańsk, będzie miał lepszy skład, ale masz racje, najważniejsza forma w sezonie, teraz zaraz.
Kooistra idzie do beniaminka Plusligi i co on ma powiedzieć ? :). Pamiętam, jeszcze 2, 3 sezony temu ściągnięcie tego gracza było wręcz nierealne dla któregokolwiek zespołu naszej ligi, a teraz wyhaczył go zespół debiutantów. A przecież Holender nie gra gorzej niż te 2, 3 lata temu.
No jednak ostatnie 2 lata to Kooistra, miał beznadziejne, fakt nie ze swojej winy, nie dostawał zbyt wielu szans, z czego na pewno nie jest zadowolony.
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: kibic_siatki »

Mateusz1993 pisze: No jednak ostatnie 2 lata to Kooistra, miał beznadziejne, fakt nie ze swojej winy, nie dostawał zbyt wielu szans, z czego na pewno nie jest zadowolony.
Pierwszy sezon miał nieudany nie ze swojej winy, natomiast w ostatnim to się dużo sam do tego przyczynił. Zaczął bardzo dobrze i w trakcie sezonu gasł w oczach- gdyby było odwrotnie to nikt by się go nie czepiał.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Mateusz1993 »

O czym pisałem, w temacie Radomia, świetny transfer, bo również należałem do osób, które były zaskoczne ilością jego gier, myślę, że w Radomiu lepiej się odnajdzie, tyle na jego temat ode mnie.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: grzegorzg »

kibic_siatki pisze:Pierwszy sezon miał nieudany nie ze swojej winy...
Pewnie, że nie ze swojej. W końcu Możdżonek lub Pliśki sami powinni ustąpic mu miejsca...
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Asta »

Na memoriale odbyła się prezentacja książki Marcina Prusa. Czyta ją już ktoś? Warto zainwestować 50zł?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: madlark »

Asta pisze:Na memoriale odbyła się prezentacja książki Marcina Prusa. Czyta ją już ktoś? Warto zainwestować 50zł?
Tu jest coś na zachętę ;)
http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... nerze.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Tsiar
Posty: 140
Rejestracja: 12 maja 2012, o 18:44
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: Tsiar »

Serce łomotało mi niczym młotem, jednakże "Mariola, Okocim spojrzeniu" powodowała, że każdemu w takim momencie zmiękłaby pała. Przechyliłem butelkę i opróżniłem ją duszkiem. Pragnienie, ciągnące się od końca treningu, zostało ugaszone błyskawicznie. Do tej pory pamiętam to uczucie i wręcz niewiarygodny smak chmielu. Rozochocony tym, że mnie nikt nie nakrył, postanowiłem poprosić o jeszcze jedną butelkę. Pani oczywiście grzecznie mi ją podała. Cieszyłem się jak dziecko na ponowne nieziemskie doznania. Ten moment, ta wyjątkowa chwila, która powodowała błogostan dla gardła i świadomości. Podnoszę więc szkło w nadziei doświadczenia ponadczasowej przyjemności.
Po przeczytaniu tego fragmentu jestem w stanie uwierzyć, że Prus nie zatrudnił ghost writera, tylko napisał to sam. Niesamowita grafomania.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Wagnera 2013

Post autor: mikser »

Może i grafomania, ale wczoraj zakupiłem książkę i przeczytałem z biegu :) I zainwestowałem mniej niż 50zł. Fajnie i szybko się czyta, a i pośmiać się jest z czego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”