Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kanimo »

Masz wywiad na strefie. Mowa o podiumwiec chyba tak.
Dla mnie dotkliwe sa ostatnie slowa ale coz, wiadomo bylo, ze kadra to moze byc w zyciu czynnego zawodnika sprawa przemyslen do poduszki.
Co za piramidalna farsa.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pk+ »

Antidze nie zależy na pieniądzach, bo przez najbliższy sezon będzie utrzymywać go PGE Skra, a z PZPS ma dostawać połowę tego, co Anastasi, a więc około 5 tys. euro miesięcznie. Nie trzeba będzie też płacić za wynajęcie mieszkania i samochodu, bo to zapewnia mu klub z Bełchatowa.
No po prostu prezes zrobił interes stulecia, nie będzie trzeba mieszkania i samochodu wynajmować :) ale zaraz…
umowa z Francuzami zacznie obowiązywać dopiero w maju 2014 roku, a to oznacza, że przez pół roku w reprezentacji Polski będziemy mieli bezkrólewie. Anastasi już nie prowadzi kadry, Antiga i Blain przejmą zespół narodowy dopiero w... maju 2014 roku.
To potem też Skra będzie zapewniać mieszkanie i samochód ??? :o Nie mamy trenera do maja, a pamiętam jak po Mistrzostwach Europy mówiono że trzeba szybko wybrać trenera który natychmiast musi zacząć pracować bo nie ma czasu!

Jak prezes mówi podobno Kowal się do pracy nie palił… a powinien, Kowala powiedział jasno ma aktualny kontrakt i nie wiedzi możliwości pracy na dwóch etatach, wobec tego prezes postanowił mu udowodnić że da się, zatrudnił 2 osoby które mają aktualne kontrakty :] Ucz się Andrzej, ucz Blain ma kilka kontraktów :]
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: KChudz »

pk+ pisze: Jak prezes mówi podobno Kowal się do pracy nie palił… a powinien, Kowala powiedział jasno ma aktualny kontrakt i nie wiedzi możliwości pracy na dwóch etatach, wobec tego prezes postanowił mu udowodnić że da się, zatrudnił 2 osoby które mają aktualne kontrakty :] Ucz się Andrzej, ucz Blain ma kilka kontraktów :]
Ciekawe, czy prezio kontaktował się z Andrzejem w tej sprawie, czy w gazecie wyczytał :o
Andrzej tez ma dwa etaty: w Resovi i na Uniwersytecie jako wykładowca i nauczyciel.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pk+ »

KChudz pisze:
pk+ pisze: Jak prezes mówi podobno Kowal się do pracy nie palił… a powinien, Kowala powiedział jasno ma aktualny kontrakt i nie wiedzi możliwości pracy na dwóch etatach, wobec tego prezes postanowił mu udowodnić że da się, zatrudnił 2 osoby które mają aktualne kontrakty :] Ucz się Andrzej, ucz Blain ma kilka kontraktów :]
Ciekawe, czy prezio kontaktował się z Andrzejem w tej sprawie, czy w gazecie wyczytał :o
Andrzej tez ma dwa etaty: w Resovi i na Uniwersytecie jako wykładowca i nauczyciel.
To fakt :)
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: luck191 »

http://bi.gazeta.pl/im/0/14856/m1485660 ... um=twitter

Rozmowa Iwańczyka z Przedpełskim, Kmitą i Drzyzgą
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: fwasilcz »

luck191 pisze:http://bi.gazeta.pl/im/0/14856/m1485660 ... um=twitter

Rozmowa Iwańczyka z Przedpełskim, Kmitą i Drzyzgą
Iwańczyk wymienia kluby Antigi i mówi: "Wojtek popraw mnie, jakby co" :]
Niezły wywiad Iwańczyka, zadał prawie wszystkie trudne pytania które padły m.in. na forum (nawet o kursy trenerskie, wychodzi na to, że jest to zawód uwolniony).
Kmita chyba rzeczywiście maczał palce w tym pomyśle, bo go najbardziej broni.
Upierają się dalej, że "z perspektywy boiska lepiej się ocenia". I coś przebąkują, że Antiga nie dogra sezonu do końca (nie wiem, jak to sobie wyobrażają).
I powrót Wlazłego do repry zależy tylko od jego gry :]
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: maciek0812 »

Już to widzę jak Skra pozwoli na odejść Antigi w połowie sezonu, ciekawe gdzie znajda odpowiednie zastępstwo, tym bardziej że maja jeszcze nie w pełni sprawnego Conte.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
gokuskra
Posty: 143
Rejestracja: 23 sie 2013, o 09:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: gokuskra »

maciek0812 pisze:Już to widzę jak Skra pozwoli na odejść Antigi w połowie sezonu, ciekawe gdzie znajda odpowiednie zastępstwo, tym bardziej że maja jeszcze nie w pełni sprawnego Conte.
spokojnie. na pewno zostanie do połowy kwietnia w drużynie.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Pele »

gokuskra pisze:
maciek0812 pisze:Już to widzę jak Skra pozwoli na odejść Antigi w połowie sezonu, ciekawe gdzie znajda odpowiednie zastępstwo, tym bardziej że maja jeszcze nie w pełni sprawnego Conte.
spokojnie. na pewno zostanie do połowy kwietnia w drużynie.
JAsne, i przed gra o medal złoty/brązowy przestanie grać.
Zastanów się co piszesz
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lucass90 »

Fragment z genialnego wywiadu z Łukaszem Kadziewiczem. Tak właśnie powinny wyglądać zgrupowania.
200 dni razem [mowa o zgrupowaniu przed Mistrzostwami Świata w 2006 roku]. Kwiecień, maj i czerwiec to jeszcze sprężenie, ale potem musiała pojawiać się monotonia. I co wtedy?


To różnica między kandydatami na siatkarzy a siatkarzami. Czasami kolana tak bolały, że schodziłeś tyłem po schodach. Ale schodziłeś, bo kto ma dać radę, jak nie ja? Miałem się położyć i powiedzieć, że mnie boli. Nigdy w życiu. To byli ludzie tego pokroju. Chodź, zobaczymy, czy jeszcze dasz radę krok, czy dołożysz 10 kilo do sztangi na przysiadzie, czy potrenujesz pół godziny dłużej. Na tym buduje się charakter, tak kreuje się atmosferę. W klubie patrzyliby na ciebie i komentowali: „Ale jesteś po***any”. Na kadrze rozglądasz się i dookoła sami po***ani. Na treningu ćwiczymy zagrywkę. Ktoś walnął 105 kilometrów na godzinę, to chcę 106. W siłowni urządzamy zawody, kto podniesie więcej. Plujemy na odległość, to chcę dalej. On wystawił dobrze, to wystawię bardzo dobrze. To fenomen bycia w kadrze. Wiesz, że jesteś elitą polskich siatkarzy, każdy chce być najlepszy. Czasem to popycha do rzeczy wielkich.
link do całego wywiadu: http://ofensywni.przegladsportowy.pl/20 ... oje-zycie/
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OldTimer »

lucass90 pisze:Fragment z genialnego wywiadu z Łukaszem Kadziewiczem. Tak właśnie powinny wyglądać zgrupowania.
200 dni razem [mowa o zgrupowaniu przed Mistrzostwami Świata w 2006 roku]. Kwiecień, maj i czerwiec to jeszcze sprężenie, ale potem musiała pojawiać się monotonia. I co wtedy?


To różnica między kandydatami na siatkarzy a siatkarzami. Czasami kolana tak bolały, że schodziłeś tyłem po schodach. Ale schodziłeś, bo kto ma dać radę, jak nie ja? Miałem się położyć i powiedzieć, że mnie boli. Nigdy w życiu. To byli ludzie tego pokroju. Chodź, zobaczymy, czy jeszcze dasz radę krok, czy dołożysz 10 kilo do sztangi na przysiadzie, czy potrenujesz pół godziny dłużej. Na tym buduje się charakter, tak kreuje się atmosferę. W klubie patrzyliby na ciebie i komentowali: „Ale jesteś po***any”. Na kadrze rozglądasz się i dookoła sami po***ani. Na treningu ćwiczymy zagrywkę. Ktoś walnął 105 kilometrów na godzinę, to chcę 106. W siłowni urządzamy zawody, kto podniesie więcej. Plujemy na odległość, to chcę dalej. On wystawił dobrze, to wystawię bardzo dobrze. To fenomen bycia w kadrze. Wiesz, że jesteś elitą polskich siatkarzy, każdy chce być najlepszy. Czasem to popycha do rzeczy wielkich.
link do całego wywiadu: http://ofensywni.przegladsportowy.pl/20 ... oje-zycie/

To była nasza najlepsza kadra po drużynie Wagnera z Montrealu. Mieliśmy najlepszego rozgrywającego świata, niezłą parę środkowych, latającego atakującego i przyjmujących, których dziś szukać u nas próżno. Do tego trener z najwyższej półki, dobra atmosfera i wynik. Od kilku dobrych lat tęskno mi do tamtej drużyny.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Jakby kogoś interesowało teraz na TVPSport jest Polska-ZSRR
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Mateusz1993 »

lucass90 pisze:Fragment z genialnego wywiadu z Łukaszem Kadziewiczem. Tak właśnie powinny wyglądać zgrupowania.
200 dni razem [mowa o zgrupowaniu przed Mistrzostwami Świata w 2006 roku]. Kwiecień, maj i czerwiec to jeszcze sprężenie, ale potem musiała pojawiać się monotonia. I co wtedy?


To różnica między kandydatami na siatkarzy a siatkarzami. Czasami kolana tak bolały, że schodziłeś tyłem po schodach. Ale schodziłeś, bo kto ma dać radę, jak nie ja? Miałem się położyć i powiedzieć, że mnie boli. Nigdy w życiu. To byli ludzie tego pokroju. Chodź, zobaczymy, czy jeszcze dasz radę krok, czy dołożysz 10 kilo do sztangi na przysiadzie, czy potrenujesz pół godziny dłużej. Na tym buduje się charakter, tak kreuje się atmosferę. W klubie patrzyliby na ciebie i komentowali: „Ale jesteś po***any”. Na kadrze rozglądasz się i dookoła sami po***ani. Na treningu ćwiczymy zagrywkę. Ktoś walnął 105 kilometrów na godzinę, to chcę 106. W siłowni urządzamy zawody, kto podniesie więcej. Plujemy na odległość, to chcę dalej. On wystawił dobrze, to wystawię bardzo dobrze. To fenomen bycia w kadrze. Wiesz, że jesteś elitą polskich siatkarzy, każdy chce być najlepszy. Czasem to popycha do rzeczy wielkich.
link do całego wywiadu: http://ofensywni.przegladsportowy.pl/20 ... oje-zycie/
Dzięki wielkie, że wrzuciłeś, świetny wywiad chciałoby się czytać takich więcej ;)
Wiele mądrych rzeczy mówi Kadziewicz, generalnie, zawsze podobało mi się jego podejście do sportu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”