Mistrzostwa Europy kadetek 2013

compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: compact »

Od 13:12 w tiebreaku graliśmy bez libero! Zeszła przy asyscie kolezanek i sztabu lekko sie zataczajac. Do przyjecia stawała środkowa i atakujaca. :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: maciek77 »

mamy złoto BRAWO ;)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: luck191 »

Brawo dziewczyny,mamy złoto!
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Hirako »

Brawo dziewczyny, coś kapitalnego!!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: compact »

Jak chcecie obejrzec dekoracje, to nie odswiezajcie streama, bo was juz nie wpusci. Oficjalnie transmisja zakończona, ale jak ktoś ma odpalony, to dalej leci.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Gratulacje :) Na mnie szczerze mówiąc minimalnie lepsze wrażenie w dzisiejszym meczu zrobiły Włoszki ale tradycja uczy, że kto w Europie jak nie Polak (w tym wypadku Polka) ma wygrywać sercem kiedy wszystkiego innego zabraknie :) Jeśli na MŚ znajdą się na podium będzie to olbrzymi sukces i będzie można o nich mówić jako o materiale na ...nowe złotka? W końcu taki tytuł przed dzisiejszym meczem gdzieś w internetowej prasie przeczytałem ;)
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: majonez »

Brawo !!! Mecz oglądałam piąte przez dziesiąte ze względu na mecz naszych szczypiornistów i lekko zacinający się stream ale jeszcze raz wielkie brawa za ZŁOTY medal :D "Kto prowadzi 2:0 i nie wygrywa przegrywa 2:3" czy jak to tam było ;)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: maciek77 »

Alfred Tennyson pisze:Gratulacje :) Na mnie szczerze mówiąc minimalnie lepsze wrażenie w dzisiejszym meczu zrobiły Włoszki ale tradycja uczy, że kto w Europie jak nie Polak (w tym wypadku Polka) ma wygrywać sercem kiedy wszystkiego innego zabraknie :) Jeśli na MŚ znajdą się na podium będzie to olbrzymi sukces i będzie można o nich mówić jako o materiale na ...nowe złotka? W końcu taki tytuł przed dzisiejszym meczem gdzieś w internetowej prasie przeczytałem ;)
szkoda że o polskich kopaczach tego nie można powiedzieć ...

kurde, wywaliło mnie z transmisji :(
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: majonez »

maciek77 pisze:
kurde, wywaliło mnie z transmisji :(
Widzę mamy ten sam problem :(
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: luck191 »

wywaliło mnie ze streama,nie wyłączyłem od końca meczu,czyli dekoracji nie zobaczymy,brawo CEV :x
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: compact »

luck191 pisze:wywaliło mnie ze streama,nie wyłączyłem od końca meczu,czyli dekoracji nie zobaczymy,brawo CEV :x
Mnie tez wywalilo, a miałem nadzieje, ze jakoś cichaczem sie uchowam.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Streeter »

No dekoracja niestety padła, szkoda, ale kapitalny wynik naszych dziewczyn, można powiedzieć, że odwdzięczyły się narodowi Włoskiemu za siatkarzy z Pekinu, bo dziś Włoszki już parokrotnie miały złoto w kieszeni, a mimo to nasze walczyły, nie obyło się bez ofiar, ale sukces jest i na pewno o tych dziewczynach jeszcze usłyszymy ;)

PS. Widzę, że finał przyciągnął więcej osób przed Streama ;)
Klawy pisze:Mamy złoto, bardzo podoba mi się gra naszej atakującej.:)może ktoś napisac cos więcej o niej ?:)
To jest Malwina Smarzek, 190 cm wzrostu, niemal w każdym meczu najlepsza punktująca naszej ekipy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Matius

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Matius »

Gratulacje dziewczyny, jesteśmy dumni ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: lipton »

Klawy pisze:Mamy złoto, bardzo podoba mi się gra naszej atakującej.:)może ktoś napisac cos więcej o niej ?:)
Malwina Smarzek, wychowanka ŁMLKS Łask, w siatkówkę gra od 2009 roku. Obecnie ma ok. 190 cm wzrostu. W sezonie 2009/2010 awansowała z ŁMLKS do II ligi, jednak praktycznie cały sezon spędziła na ławce rezerwowych pojawiając się na boisku na krótkie zmiany. W sezonie 2010/2011 grała już w podstawowym składzie II-ligowej drużyny z Łasku (8. miejsce na koniec sezonu) na pozycji środkowej. Od sezonu 2011/2012 uczennica SMS w Sosnowcu i również w barwach SMS-u gra w II lidze, gdzie została przestawiona na atak (próbowana też na przyjęciu).

Oprócz siatkówki halowej Malwina bardzo dobrze radziła sobie na boiskach plażowych. W roku 2011 zdobyła brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży grając w parze z Pauliną Czubak.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: compact »

Rocznik 96 i gra w stabilatorze kolana. Niezbyt dobrze to wrozy, to pierwsze problemy czy juz w klubach cos sie odzywało?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Streeter »

Nagrody indywidualne:

MVP: Anastasia Guerra (Włochy)
Najlepsza atakująca: Pelin Aroguz (Turcja)
Najlepsza blokująca: Hande Baladin (Turcja)
Najlepiej serwująca: Maja Aleksic (Serbia)
Najlepsza libero: Marianna Maggipinto (Włochy)
Najlepsza przyjmująca: Pola Nowakowska (POLSKA)
Najlepsza rozgrywająca: Eva Mori (Słowenia)
Najlepiej punktująca: Anthi Vasilantonaki (Grecja)

Troszkę dziwi, że tylko jedna nagroda dla naszych i to taka mało ważna. Jednak zazwyczaj się MVP wybiera wśród najlepszej ekipy.

Tak jeszcze z ostatnich moich myśli, to Włoszki mogły się czuć zawiedzione, że w ostatnim meczu fazy grupowej zagrały fair-play, bo tak naprawdę gdyby nie ich sportowa postawa, naszych dziewczyn w półfinale by po prostu zabrakło. Jednak za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał ich drogi, najważniejsze jest to, że zdobyły ostatni punkt w turnieju i wreszcie, możemy powiedzieć, że nasza reprezentacja grała kapitalnie i wygrała, a nie jak to często bywa, to był genialny mecz, jednak o dwa punkty lepszy okazał się przeciwnik. Jeszcze raz wielkie brawa dla dziewczyn, może któraś przegląda nasze forum to zauważy, że oglądałem każdy ich mecz :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: lipton »

compact pisze:Rocznik 96 i gra w stabilatorze kolana. Niezbyt dobrze to wrozy, to pierwsze problemy czy juz w klubach cos sie odzywało?
Problemy z kolanem odzywały się już w klubie, ale tam na Malwinę raczej chuchano i dmuchano zdając sobie sprawę jaki to talent (w sumie póki co największy w naszej krótkiej historii). Później jak już poszła do Sosnowca wiem że problemy dalej występowały, ale niestety szczegółów nie znam. Postaram się czegoś więcej od taty dowiedzieć, jak się dowiem to na pewno napiszę.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Pele »

Gratuluję dziewczynom !!
Oby tylko teraz nie pojawili się okół nich "dobrzy wujkowie" i "agenci"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: maciek77 »

podobała mi się gra naszych, nie było żadnych plasików , kiwek itp, mocne ciosy nawet z lekko niedokładnych piłek :) teraz tylko nie osiąść na laurach, tylko trenować tak dalej i będziemy dobrze :)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: krzysiu »

Najlepsza wg.mnie była ta nasza atakująca tylko nie wiem jak się nazywa :)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: lipton »

krzysiu pisze:Najlepsza wg.mnie była ta nasza atakująca tylko nie wiem jak się nazywa :)
Polecam rolkę w myszce i podjechanie parę postów do góry :-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: dreamer »

Pele pisze:...Oby tylko teraz nie pojawili się okół nich "dobrzy wujkowie" i "agenci"
Niestety, pojawią się na pewno. Taki już jest ten biznes.
Z mojego punktu widzenia ważniejsze jest to (i tego powinniśmy życzyć sobie i tym dziewczynom), aby na wysokości zadania stanęli ich bliscy (rodzice, opiekunowie) i nie pozwolili za wszelką cenę na zbyt wczesne wkręcenie ich w tę niszczczycielską machinę "biznesu sportowego".

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: Pele »

dreamer pisze:
Pele pisze:...Oby tylko teraz nie pojawili się okół nich "dobrzy wujkowie" i "agenci"
Niestety, pojawią się na pewno. Taki już jest ten biznes.
Z mojego punktu widzenia ważniejsze jest to (i tego powinniśmy życzyć sobie i tym dziewczynom), aby na wysokości zadania stanęli ich bliscy (rodzice, opiekunowie) i nie pozwolili za wszelką cenę na zbyt wczesne wkręcenie ich w tę niszczczycielską machinę "biznesu sportowego".

dreamer
Właśnie o to mi chodziło, nie mam nic przeciwko agentowi który dba o zawodnika a nie tylko traktuje go jak cytrynę
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
sharkinator
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy kadetek 2013

Post autor: sharkinator »

A kadetki nie dość, że bez medalu na ME 2015, to bez awansu na MŚ. Juniorki pewnie też nie awansują bo mają niezwykle trudną grupę, a seniorki już w zeszłym roku nie grały w MŚ. Idziemy na dno panie i panowie :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”