MŚ Kadetek 2013

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

MŚ Kadetek 2013

Post autor: Basil »

No i proszę cichaczem nasze kadetki zostały przez FIVB przeniesione z grupy A do trudniejszej grupy B. FIVB tą decyzję tłumaczy kwestiami rankingowymi jednak po przeanalizowaniu sytuacji innych drużyn zobaczymy, że nie do końca tak to wygląda. PZPS natomiast umieszczając tą informację na swojej stronie oficjalnej bez notki o jakiejkolwiek próbie protestu przeciw tej kpinie z uczciwych zasad losowania udowadnia, że po zmianie rządów w FIVB pozycja naszego związku znacznie podupadła. Przy okazji szukałem informacji o obiecywanej Przedpełskiemu "wiceprezesurze" i takowej nigdzie nie znalazłem.
[edit]
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: picaporte »

Ke? A czy w tej sytuacji nie powinno być anulowane całe losowanie? A nie jakieś zamiany zespołów. Swoją drogą takie niedopatrzenie to chyba przesada!
riki tiki tak!
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Streeter »

I tak dobrze, że nie wysłano zawodniczek do Japonii, gdzie okazałoby się, że Mistrzostwa są rozgrywane w Peru! No ale lepiej ciągle zmieniać przepisy gry, niż ustalić jakiekolwiek profesjonalne zasady losowań.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: troche zorientowany »

zadziwia mnie brak zainteresowania młodymi kadetkami. Biją najlepsze drużyny na świecie a tu cisza. Te dziewczyny to przyszłość żeńskiej siatkówki i nikt nie raczył tego podkreślić. Moim zdaniem już wkrótce będziemy mieli kilka znakomitych następczyń naszych "złotek". Tylko się cieszyć i oby tak dalej.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Streeter »

Meczów co prawda nie widziałem, ale zdobycze punktowe Malwiny w meczach z Grecją i Chinami imponuje. Na pewno o kilku z tych dziewczyn za kilka lat usłyszymy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: phil »

Mam nadzieję, że o tych dziewczynach za kilka lat usłyszymy. Smarzek czy Damaske to rocznik '96, więc mają jeszcze czas na podbój Orlen Ligi, a później europejskich klubów.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: troche zorientowany »

No cóż jeszcze za wcześnie dla młodych dziewczyn. Dostały lekcję siatkówki, gdy ktoś jest techniczny i sprytny. Nasze dziewczyny jeśli chcą coś udowodnić to muszą teraz po kolei wygrywać z najlepszymi. Pierwsze miejsce już uciekło. W perspektywie kolejno gra z Tajlandią lub Portoryko, Brazylią i w półfinale z Chinami. Myślę że z taką gra jak dziś to to już pierwszej przeszkody nie pokonają.
Smutne!!
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Streeter »

Według mnie i tak prezentują się dużo lepiej od zachwalanych wszędzie Szalpuków itp.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Duzy »

Streeter pisze:Według mnie i tak prezentują się dużo lepiej od zachwalanych wszędzie Szalpuków itp.
Wątpię żeby to udowodniły jakiś medalem z MŚ...
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Streeter »

Duzy pisze: Wątpię żeby to udowodniły jakiś medalem z MŚ...
O tym przekonamy się w niedalekiej przyszłości ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: MŚ Kadetek 2013

Post autor: Duzy »

Streeter pisze:
Duzy pisze: Wątpię żeby to udowodniły jakiś medalem z MŚ...
O tym przekonamy się w niedalekiej przyszłości ;)
Niestety miałem racje, ale i tak dziewczynom należy pogratulować postawy. Nie udało się, lecz był to mały wypadek przy pracy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”