MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Duzy
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 15:03
Płeć: M

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: Duzy »

Basil pisze:
a wspomniales o roczniku 97 czy po za wspomnianym przez ciebie Kwolku , sa jakies inne talenty warte juz teraz zwrocenia na nich uwagi ? bo sie nie orientuje niestety
Zwróciłbym uwagę na to jak rozwiną się Łukasz Usowicz - zawodnik KS Bielawianka Baster Bielawa oraz grający w Norwidzie Częstochowa Kacper Stelmach. Już teraz świetnie prezentuje się środkowy AZS Olsztyn Jakub Kochanowski (200 cm wzrostu), który w Spale rozpocznie treningi również pod kątem gry na ataku. Ciekawym zawodnikiem wydaje się rozgrywający Radosław Gil z Jastrzębskiego Węgla. Do tego grona dopisałbym jeszcze Artura Gromelskiego świetnie grającego w Huraganie Wołomin oraz osiągających sukcesy w siatkówce plażowej Rafała Berwalda i Jędrzeja Gruszczyńskiego.
Z Berwaldem chyba się pomyliłeś, lecz na hali chłopak jest naprawdę dobry(przyjmujący). Ale Gruszczyński wraz z Marcinem Ernastowiczem są interesujący na plaży
kanimo

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: kanimo »

Cos mi sie obilo o uszy, ze Kochanowski ma byc probowany na przyjeciu (chyba ktos z Olsztyna o tym pisal). Czy z atakiem to jakas nowa koncepcja? Tylko nie piszcie mi, ze facet gra na srodku, tyle to ja wiem.
Pytam bo chlopaka gra obiecujaco, ma niezla koordynacje, gra inteligentnie i dosyc jest wszechstronny, serwis o zmiennej formie , dogranie palcami niezle. Warto sledzic jego rozwoj.
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: adamr »

Panowie ale sie rozwineliscie zaluzcie sobie watek zdolna mlodziesz(melodia przyszlosci) a ten zostawcie dla naszy medalistow!!! To jest ich dzien, ich medal, ich wynik ich chwile radosci i ich watek :-) szacun chlopaki
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: Kurek7 »

adamr pisze:Panowie ale sie rozwineliscie zaluzcie sobie watek zdolna mlodziesz(melodia przyszlosci) a ten zostawcie dla naszy medalistow!!! To jest ich dzien, ich medal, ich wynik ich chwile radosci i ich watek :-) szacun chlopaki


Przy okazji załóżcie dział "słownik ort."... ;)
Polska biało-czerwoni... :)
AbCd
Posty: 51
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 21:18
Płeć: M

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: AbCd »

Były na tym turnieju jakieś nagrody indywidualne ?
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: luka »

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: Basil »

Wracając jeszcze do rocznika 1997 wspomniany przeze mnie Kwolek, podobnie jak kiedyś Artur Szalpuk nie zdecydował się podjąć nauki w SMS Spała. Znając zwyczaje panujące w naszych reprezentacjach młodzieżowych moje zapowiedzi na jego temat wydają się mocno na wyrost bo drogą dedukcji możemy dojść do tego, że tak naprawdę swoich umiejętności nie będzie miał okazji zaprezentować
[edit]
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: MŚ Kadetów 2013 - Meksyk

Post autor: Basil »

A wracając do naszych brązowych medalistów w poniedziałek 15tego lipca rozpoczynają walkę o kolejne trofeum - wygranie turnieju Europen Youth Olympic Festival (EOYF), w którym na początku zmierzą się kolejno z Włochami, Belgią i Francją. Jeśli awansują do finału będzie szansa zobaczenia ich występu na żywo w internecie.
[edit]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”