Błędy Anastasiego

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: lucass90 »

d12343 pisze:Nigdzie nie napisałam, że wypowiedź Wlazłego mi się podoba. Uważam, że byłoby lepiej, gdyby wypowiedział się bardziej dyplomatycznie. Tak więc jeśli zarzucasz mi hipokryzję, to pozwolę sobie się nie zgodzić.
Nie Tobie, tylko jego fanom, którzy budzą się za każdym razem, gdy kto napisze o nim choć jedno złe słowo.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Ok, to się zapędziłam :)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kanimo

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanimo »

Bez przesady, na Mozdzonka bylo gorzej ( Drewniak, Krol Lasu) na Pita tez roznie, ZB9 tez moze byc roznie odbierane.
Mariuszek-jest w tym ironia ale nie widze obelgi.
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

d12343 pisze:Mamy na forum użytkownika, który najkrótszą nawet uwagę (ironiczną, żartobliwą, poważną, jakąkolwiek) ripostuje postem pokaźnych rozmiarów i z pokaźną dawką strumienia świadomości, równoznaczną coraz większemu oddalaniu się od tematu. Pogratulować wyobraźni :D

Chodziło mi w tym bardzo długim poście że brakuje wszędzie profesjonalizmu w postaci zapewnienia Najlepszej opieki medycznej podałem przykłady ale raczyłeś z równie dużą dozą ironii to skomentować... Git... Jeśli zawodnik ma być eksploatowany do granic możliwości a potem robi się z niektórych kozłów ofiarnych i zostawia się go na pastwę klubu federacji które wzajemnie odbijają między sobą piłeczkę.

Widać Dla Niektórych wyniki reprezentacji na Imprezach rangi mistrzowskiej pozwoliły z optymizmem patrzeć na przyszłość która okazała się nadzwyczaj brutalna... (Pomijam kwestie prestiżu które dla Włochów w 2010 były tak ważne że to nie przypominało turnieju rangi mistrzostw świata z normalnym terminarzem turniejowym tylko zbieraninę zespołów które miały sobie pograć a na końcu mieli wygrać Włosi....) Napisałem wyraźnie Kasa musi się wszędzie zgadzać... dlatego FIVB podpisała się pod tym turniejem... No ale MŚ to MŚ, nieważne jak wielkie "jaja" się dzieją na takiej imprezie

Jeszcze kwestia odnośnie trenera od przygotowania fizycznego bo tam też wcześniej była dyskusja... Jeśli chcieli zrobić z Możdżonka i Nowakowskiego graczy postury i atletyki (która patrzeć na Włochów ma u nich ogromne znaczenie) Mastrangelo czy Feiego nawet wystarczy popatrzeć na Dragana Travicę i porównać sobie z naszym Żygadłą... Nawet Winiar odstaje nieco siłowo zarówno od Savaniego jak i Zaytseva a że Winiara znowu na kadrze czy zaraz po dopadła kontuzja przestało chyba mnie dziwić

Co do kwestii Tabu na forum W przypadku niektórych chyba kwestia wartości dodanej pozwoliła się przeprosić z niektórymi... Natomiast w przypadku banitów tych wersji było co najmniej kilka.. Ostatnie oficjalne oświadczenie banitów zostało wydane przez ich klub 2 lata temu... Reszta to siła mediów i odpowiednio zakrojony PR który ma tylko przypominać napinkę i wprowadzać u kibiców jedyne słuszne przeświadczenie... Stąd taka reakcja
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: janfilip »

post usunięty
Ostatnio zmieniony 24 lip 2013, o 10:58 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 22 i 23 regulaminu
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: leeon »

lucass90 pisze: Aha, czyli jak Wlazły w swoich wypowiedziach "implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm", to jest w porządku, ale jak ktoś w takim tonie wypowie się o Jego Świątobliwości, to już jest bee ? To dopiero hipokryzja...
Człowieku poziom Twoich wpisów dyskwalifikuje Cię jako moderatora Twojego forum. Jeśli jako ktoś kto powinien stać na straży określonego poziomu wypowiedzi nie jest w stanie napisać postu bez drwiny wynikającej z uprzedzeń to powinien sobie darować. Oczywiście nie sądzę, by mój post cokolwiek zmienił (pewnie zostanie usunięty), ale swoje zdanie co do plotących bzdury moderatorów mam.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: madlark »

leeon pisze:
lucass90 pisze: Aha, czyli jak Wlazły w swoich wypowiedziach "implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm", to jest w porządku, ale jak ktoś w takim tonie wypowie się o Jego Świątobliwości, to już jest bee ? To dopiero hipokryzja...
Człowieku poziom Twoich wpisów dyskwalifikuje Cię jako moderatora Twojego forum. Jeśli jako ktoś kto powinien stać na straży określonego poziomu wypowiedzi nie jest w stanie napisać postu bez drwiny wynikającej z uprzedzeń to powinien sobie darować. Oczywiście nie sądzę, by mój post cokolwiek zmienił (pewnie zostanie usunięty), ale swoje zdanie co do plotących bzdury moderatorów mam.

Kulą w płot. lucass90 od dawna nie jest moderatorem ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: leeon »

Tego przyznam się nie zauważyłem, co do oceny poziomu postów zdanie pozostaje aktualne.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: lucass90 »

leeon pisze:Człowieku poziom Twoich wpisów dyskwalifikuje Cię jako moderatora Twojego forum. Jeśli jako ktoś kto powinien stać na straży określonego poziomu wypowiedzi nie jest w stanie napisać postu bez drwiny wynikającej z uprzedzeń to powinien sobie darować. Oczywiście nie sądzę, by mój post cokolwiek zmienił (pewnie zostanie usunięty), ale swoje zdanie co do plotących bzdury moderatorów mam.
Jak to mówią: "uderz w stół...".
Mam w głębokim poważaniu to, co sądzisz na mój temat, ale pogódź się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie od ciebie. Nie ty będziesz rozstrzygał, kto kim tutaj powinien być. Tak cię razi drwina wynikająca z uprzedzenia ? Jakoś nie widziałem twoich płaczliwych postów w tematach o Anastasim i polskiej reprezentacji, które nią ociekają.

Co do słów na temat hipokryzji, zdanie pozostaje aktualne.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: leeon »

Ale doskonale rozumiem, że inni mogą mieć inne zdanie. Problem polega w sposobie wyrażania własnych poglądów. Ja staram się unikać wycieczek osobistych. Nie mówię"wuefista", "skarpetka", nie wymyślam epitetów w kierunku AA, zawodników za którymi nie przepadam. Na tym polega różnica. Dlatego też w moich "placzliwych" (jak to w swoim obraźliwym stylu raczyłeś napisać) postach tekstów właściwych Twoim wykwitom nie znajdziesz.
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: janfilip »

może wcale nie być żadnej winy AA! chłopaki po prostu nie chcieli grac, bo nie dostali pieniędzy za medal ubiegłorocznej Ligi Światowej, choc pieniądze z FIVB juz dawno wpłynęły na konto PZPS! związek jest bankrutem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”