Błędy Anastasiego

Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: rzr »

azsiak88 pisze:[...]
Bardziej mam myśli, że MŚ u nas mogą skończyć się klapą. Trochę ich wygoniło po różnych ligach i jak tam nie będą grać to będzie źle. Chyba że nagle objawi się nam młot w postaci Boćka i jakiś nowy SuperKurek a Drzyzga będzie miał super sezon w Rzeszowie.

Sorry, nie wierzę w to.
I pomyśleć, że można było się jako tako zabezpieczyć przed problemami Kurka z formą przez załatwienie papierów Achremowi... Ale co tam przecież Kurek zawsze będzie nap*** jak robot...
Obrazek
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: krzysiu »

Tylko, że jakby grał Achrem to Kurek by nie grał i nie miałby jak dojść do formy,a Achrem też musi mieć dużo meczy , żeby dojść do formy
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: rzr »

Miałem na myśli to, że gdyby Kurek grał padakę byłby w odwodzie inny typowo ofensywny przyjmujący.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

Jeśli ktoś pije do Lozano to faktem jest że ma swoje za uszami gdzie Mariusz i Michałpowinien grać ale na oddziale z gipsem(W Pekinie tam był Szpital)...

Ale był jedną z niewielu osób która ma również szerokie kontakty w świecie medycznym i on załatwiał konsultacje ze specjalistami.


Jeśli trener od przygotowania fizycznego u AA robi takie maniany że co najmniej kilku graczy miały bardzo podobne problemy z kręgosłupem to już dziwne mi się nie wydaje... Ja rozumiem że Włosi bazują na graczach silnych atletycznych i przypakowanych i przez lata zdawało to egzamin biorąc pod uwagę sukcesy na arenie międzuynarodowej... Ale na Boga Nie da się zrobić z Nowakowskiego gracza postury i motoryki Mastrangelo... Próbowali to potem Piter grał z kontuzją na blokadach. Ucierpiało kilku tych słabiej trzymających się Piter stracił najwięcej Dzisiaj Mecze przegrywa się przez środek i wygrywa się środkiem .. Kowal rotował składem tak by wszyscy byli wypoczęci i grali równo co było kluczem w starciu ze Skrą która była gorsza ale w najważniejszych momentach 5 meczu nie miała prądu... Kowal miał się od kogo uczyć bo Travica do amatorów nie należy Trzeba jeszcze trochę poczekać może Świderski czymś zaskoczy choć skład na papierze jest słabszy od Resovii... Skra to jest zagadka ale jeśli będzie przyjęcie (Antiga raczej to gwarantuje) i w formie będzie Plina i Kłos... O Mariusza jestem spokojny jakkolwiek się fochać się będzie on, AA czy prezes Przedpełski.


Zachowanie Kubiaka było jeszcze w Klubie gdzi po popsutej zagrywce i bloku na nim został zmieniony. Bartman w sezonie olimpijskim w jastrzębiu grał już na ataku na wyraźne polecenie AA... Tyle ze nie był tak stabilny jak Łasko
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: azsiak88 »

Akchrem musiałby grać regularnie. Kadra tej regularności nie daje w przeciwieństwie do sezonu ligowego. Z resztą jakby miał grać w kadrze jak na początku sezonu to Ruciak by z nim wygrał rywalizację.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Sobollo »

Akhrem by grał a kurek nie? wątpię. kurek jest niedosc że lepszym to jeszcze bardziej perspektywicznym siatkarzem. myślę że akhrew grzalby ławe. mimo że przydałby się kadrze to uważam że w kadrze powinni grać tylko polacy, nie idźmy śladem piłkarzy
rocky
Posty: 1184
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: rocky »

Wolałbym Achrema przyjmującego na 6metr i mogącego skończyć akcję po takim przyjęciu, niż Ruciaka który przyjmuje w punkt i nie może przebić się przez blok.
Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że Ruciak był świeżo po nieprzyjemnej chorobie, które przede wszystkim objawia się wielkim zmęczeniem. Ale mówienie, że Alek nie przydałby się reprezentacji to głupota.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: krzysiu »

AA mówił , że Ruciak miał spore problemy z kolanem i ta forma z końca sezonu gdzieś uleciała.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ursula127 »

krzysiu pisze:AA mówił , że Ruciak miał spore problemy z kolanem i ta forma z końca sezonu gdzieś uleciała.
to po co go trzyma? niech mu da wakacje by się spokojnie wyleczył i odpoczął.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

Mamut91 pisze:Dzisiaj Mecze przegrywa się przez środek i wygrywa się środkiem ..
To bardzo ciekawe co mówisz. Możesz rozwinąć swoją myśl, która niemalże wywraca do góry fundamenty budowy zespołu ?

Dobrze, że nie wiedział tego Alekno w Londynie zabierając ze środka Muserskiego.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Hesusinho
Posty: 53
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:33
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Hesusinho »

krzysiu pisze:AA mówił , że Ruciak miał spore problemy z kolanem i ta forma z końca sezonu gdzieś uleciała.
Tylko, że Ruciak problemy z kolanem miał już w trakcie sezonu ligowego, więc to żadne wytłumaczenie nie jest.
Tryku
Posty: 178
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Tryku »

hubert pisze:
troche zorientowany pisze: Z analizy wypowiedzi obu stron wynika, że obaj panowie są obrażeni, ale Wlazły chce grać a nie jak próbuje się tutaj wmawiać większości, że nie chce. I nie zmienia tego faktu jego wypowiedź dla prasy bo zawodnik przekazał jedynie opinię, że jeśli AA i inni go nie chcą to on na siłę nie będzie burzył całego towarzystwa wzajemnej adoracji.
Jakby Wlazły chciał grać to powinien trzymać mordę na kłódkę za przeproszeniem i na pytanie o grę w kadrze odpowiadać, że jest silny, zwarty, gotowy i jak dostanie powołanie to przyjedzie. Ale nie, Mariuszek zawsze musi coś od siebie dodać, najczęściej uderzając w tony martyrologiczne, że nikt go nie lubi, nie chce itp.
Zresztą to nie pierwszy trener z którym Wlazły ma problem więc to raczej co z nim jest nie tak.

Jak wlazły ma normalnie odpowiadac jak ciągle go oszukuja. Anastasi obiecał mu gre na igrzyskach i co? Nie powołał go. Nie wkurzyłbyś sie?. On chce grac tylko traktują go jak jakiegos młodego niedoswiadczonego zawodnika dla którego wejscie do kadry to sukces a nie to nie. A on wiemy jakim jest zawodnikiem i trzeba go szanowac. Chce grac tylko ze po takich numerach jakie mu wywineli teraz daje takie komentarze zeby nie było po nim widac ze chce grac.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

troche zorientowany pisze:Dlaczego zamknięto temat w sprawie Wlazłego?
Dlatego, że sam Mariusz zakończył temat. Nie piszę więcej, bo ryzykuję ostrzeżeniem ;)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kuki91 »

Mamut91 pisze: Bartman w sezonie olimpijskim w jastrzębiu grał już na ataku na wyraźne polecenie AA... Tyle ze nie był tak stabilny jak Łasko
i przez to grał w klubie na lewym a nie prawym?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

hubert pisze:
Mamut91 pisze:Dzisiaj Mecze przegrywa się przez środek i wygrywa się środkiem ..
To bardzo ciekawe co mówisz. Możesz rozwinąć swoją myśl, która niemalże wywraca do góry fundamenty budowy zespołu ?

Dobrze, że nie wiedział tego Alekno w Londynie zabierając ze środka Muserskiego.
Środkowy w formie potrafi grać z trudnych piłek a w Bloku daje defensorom szanse na utrzymanie akcji albo po prostu stawia szczelny blok przez który Kubiaki i Ruciaki się nie przedrą nawet 6 strefą...

Dlatego Alekhno jest w Rosji bohaterem... gdyby przegrał to pewnie ten manewr był jego gwoździem do trumny... Znał jednak doskonale możliwości Muserskiego i jego zasięg i formę bo Michajłow też do karłów nie należy ale jego Forma nie była najwyższa...

Achrem to jest dowód na indolencję PZPSu Zarówno Winiar jak i Kurek Wieczni nie będą... Dzisiaj Kurek będąc tak eksploatowanym za parę lat będzie miał problemy pokroju Wlazłego (W Dynamie kontuzję złapał zaraz po rozpoczęciu ligi) a PZPS będzie słał powołania zamiast wysłać zawodnika na Urlop i na konsultację lekarską który pomoże zawodnikowi się wyleczyć a nie zgarnie hajs. Wtedy Kurek mając 30 lat będzie miał ciało wyeksploatowane do granic możliwości. Między innymi dlatego Dynamo przegrało ligę z kretesem. W Skrze Gdy któremukolwiek z Siatkarzy coś się stało Piechocki stawał na głowie by doprowadzić zawodnika do zdrowia...

W Sovii parę lat temu grał Geil Eithun (przyjmujący) w jednym z ostatnich meczy Doznał dość poważnej kontuzji stopy Co zrobiono... Pojechali na diagnostykę włożyli w gips i mu podziękowali... Owszem było to parę ładnych lat temu ale Resovia była wtedy solidnym klubem który w profesjonalny sposób podchodzi do zawodników... W Polsce temat zaplecza medycznego to utopia... W tym sezonie Wisła Płock(vce mistrz polski w piłce ręcznej) została ukarana walkowerem za BRAK żadnego zaplecza medycznego jeśli chodzi o zawodników i o imprezę masową oraz brak karetki Masażyści i lekarz klubowy w najwyższej kalsie rozgrywkowej to parodia... Gdyby nie daj Bóg ktoś doznał strasznej kontuzji albo wzorem piłki nożnej miałby problemy z krążeniem to tragedia murowana ...

Mam dziwne odczucie że ostatnio za dużo myśli się o pieniądzach (MŚ w Polsce) a za mało o wynikach... Z racji że ostatnio sporo zawodników miało problemy musiałem o tym wspomnieć.

Trochę inna beczka Gdy Schumacher rozbił się na Silverstone w 1999 połamał obie nogi gdyby nie szybka pomoc doktora Ceccareliego (ten który składał Kubicę w 2003) to Schumi nie miał by tylu tytułów tylko wyglądałby jak inna exgwaizda F1 Alex Zanardi... A komu sie niechce szukać Schumacherowi by wtedy amputowali nogi... Zresztą zwykłemu szarakowi po wypadku pokroju Kubicy czy Massy by nie przywracali by sprawności tylko ciach jeden bez ręki drugi inwalida.

Kasa misiu Kasa, Płacić kary się nie opłaca więc trzeba czekać...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: weary_skier »

Mamut91 pisze: Bartman w sezonie olimpijskim w jastrzębiu grał już na ataku na wyraźne polecenie AA... Tyle ze nie był tak stabilny jak Łasko
Obrazek
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Mamy na forum użytkownika, który najkrótszą nawet uwagę (ironiczną, żartobliwą, poważną, jakąkolwiek) ripostuje postem pokaźnych rozmiarów i z pokaźną dawką strumienia świadomości, równoznaczną coraz większemu oddalaniu się od tematu. Pogratulować wyobraźni :D
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kanimo

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanimo »

Nie do konca zrozumialam ktorego z przedmowcow masz na mysli. :D
Mnie ta fotka zauroczyla-bardzo wymowne, mialam ochote cos napisac ale po tej fotce juz nie trzeba :]

Wlasnie wysluchalam Popki. Brawo za logike-zawodnicy sa dobrze przygotowani bo w przysiadzie ze sztanga maja podobne lub lepsze rezultaty niz w zeszlym roku. Ale te mase miesniowa zbudowali op...c sie i krecac rozne kawalki reklam i w dodatku o zgrozo z telewizja inna niz Polsat.
Wedlug pana prezesa brak jest wskaznikow przeciezenia-brak kwasicy w badaniach krwi. Sorry ale ja jestem lekarzem i wiem ze kwasne produkty materii wyplukuja sie dosyc szybko i sa wedlug mnie raczej wskaznikiem ostrego niz przewleklego przeciazenia.
I nie sa w zadnym wypadku wskaznikiem obciazen stawow, sciegien i ukladu kostnego. A do takich obciazen dochodzi-patrz kolano skoczka, przeciazeniowe zlamanie u Bartmana.

Ale bedzie dobrze, na pewno podniosa wiecej niz konkurencja. Starczy do ME zmienic im dyscypline.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: leeon »

Mariuszek, morda - niektórych przerasta możliwość mówienia bez obrażania. Do tego uogólnienia i uproszczenia i zestaw andronów w komplecie. Dodać przekonanie o własnej nieomylności i pieniacz gotowy.

Rozmawiać na ten temat trzeba (wbrew opinii "wielbiącego dyskusję" moderatora). Trzeba eliminować powstające przy okazji takich dyskusji buractwo.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

kanimo pisze:Wedlug pana prezesa brak jest wskaznikow przeciezenia-brak kwasicy w badaniach krwi. Sorry ale ja jestem lekarzem i wiem ze kwasne produkty materii wyplukuja sie dosyc szybko i sa wedlug mnie raczej wskaznikiem ostrego niz przewleklego przeciazenia.
Nie ma jednoznacznej procedury czy też panelu badań dającego odpowiedź czy jest przetrenowanie czy nie. Zbyt mało badań zostało poczynionych a te które są wskazują raczej, że mierzalne wskaźniki mogą być różne w zależności od sportu.

Granica między wejściem w przetrenowanie a wejściem w okres superkomensacji wymaganej aby w sporcie profesjonalnym coś osiągnąć jest bardzo niewielka.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

Mamut91 pisze: Środkowy w formie potrafi grać z trudnych piłek a w Bloku daje defensorom szanse na utrzymanie akcji albo po prostu stawia szczelny blok przez który Kubiaki i Ruciaki się nie przedrą nawet 6 strefą...
Niezależnie czy w formie czy nie jak dostanie piłkę pod łokieć to tylko ratować może. Co do bloku to najwięcej zależy od zagrywki. Przy dobrym odbiorze ani dobry ani zły środkowy po prostu fizycznie nie zdążą na skrzydło - pozostaje gra opcją.

Aby była jasność: umiejętności środkowego są ważne, ale nie najważniejsze. Dokładnie rzecz ujmując są na końcu po atakującym, przyjmującymi i rozgrywającym.

Wartości kontraktów potwierdzają to :)
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: weary_skier »

hubert pisze: Dokładnie rzecz ujmując są na końcu po atakującym, przyjmującymi i rozgrywającym.
Kolejność losowa czy celowa?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mateusz1993 »

weary_skier pisze:
hubert pisze: Dokładnie rzecz ujmując są na końcu po atakującym, przyjmującymi i rozgrywającym.
Kolejność losowa czy celowa?
Osobiście myślę, że to sprawa (indywidualna to złe słowo) zespołowa, bo jeśli tych pierwszych 3 masz z najwyższej półki to wiadomo sypacz mniej ważny, ale już w takiej Piacenzie (to rozgrywjącego postawiłbym na miejscu pierwszym), także jak widać wszystko zależy (wg. mnie) od zespołu.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: azsiak88 »

Bez młota meczu nie wygrasz. Sytuacyjnej piłki z środka nie skończysz a to one decydują o meczu. Może zdarza się mecz-wyjątek ale chyba jeden na tysiąc.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

weary_skier pisze:
hubert pisze: Dokładnie rzecz ujmując są na końcu po atakującym, przyjmującymi i rozgrywającym.
Kolejność losowa czy celowa?
Celowa wynikająca z logiki, którą to zresztą potwierdzają obserwacje.
1) Procentowo większość ataku idzie skrzydłami.
2) Środkowi są najbardziej wrażliwi na niedokładną wystawę (sytuacyjnych piłek nie dostają w ogóle). W związku z tym aby zapewnić im dobre warunki ataku musi być dobre przyjęcie + rozegranie. Tak więc najbardziej sensowne jest budowanie "łańcucha" od początku.
3) Środkowego zmienia libero więc i umiejętności obrony nie muszą być wybitne.

Oczywiście, jak już mówiłem, lepiej mieć lepszego środkowego niż gorszego ale nigdy nie powinno się to dziać kosztem gorszego rozgrywającego, skrzydłowego czy atakującego ( mowa o klubie gdzie jest ograniczony budżet bo do kadry można powołać kogo się chce).
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: lucass90 »

leeon pisze:Mariuszek, morda - niektórych przerasta możliwość mówienia bez obrażania.
No "Mariuszek" to faktycznie takie przekleństwo, że normalnie podobno już Watykan zgłosił się do Mewy z prośbą o interwencję...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

lucass90 pisze:
leeon pisze:Mariuszek, morda - niektórych przerasta możliwość mówienia bez obrażania.
No "Mariuszek" to faktycznie takie przekleństwo, że normalnie podobno już Watykan zgłosił się do Mewy z prośbą o interwencję...
Oczywiście, że to żadne przekleństwo, ale poniekąd zgadzam się z Leeonem, że wydźwięk mówienia o Wlazłym per "Mariuszek" jest pejoratywny - implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm. Z pewnością nic miłego, oczywiście przy założeniu, że mówiący nie jest 13-letnią hotką ;)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: lucass90 »

d12343 pisze:
lucass90 pisze:
leeon pisze:Mariuszek, morda - niektórych przerasta możliwość mówienia bez obrażania.
No "Mariuszek" to faktycznie takie przekleństwo, że normalnie podobno już Watykan zgłosił się do Mewy z prośbą o interwencję...
Oczywiście, że to żadne przekleństwo, ale poniekąd zgadzam się z Leeonem, że wydźwięk mówienia o Wlazłym per "Mariuszek" jest pejoratywny - implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm. Z pewnością nic miłego, oczywiście przy założeniu, że mówiący nie jest 13-letnią hotką ;)
Aha, czyli jak Wlazły w swoich wypowiedziach "implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm", to jest w porządku, ale jak ktoś w takim tonie wypowie się o Jego Świątobliwości, to już jest bee ? To dopiero hipokryzja...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

lucass90 pisze: Aha, czyli jak Wlazły w swoich wypowiedziach "implikuje lekceważenie, drwinę, sarkazm", to jest w porządku, ale jak ktoś w takim tonie wypowie się o Jego Świątobliwości, to już jest bee ? To dopiero hipokryzja...
Nigdzie nie napisałam, że wypowiedź Wlazłego mi się podoba. Uważam, że byłoby lepiej, gdyby wypowiedział się bardziej dyplomatycznie. Tak więc jeśli zarzucasz mi hipokryzję, to pozwolę sobie się nie zgodzić.

Natomiast przyznam, już abstrahując od Wlazłego, że razi mnie wyobraźnia forumowiczów w kreowaniu niezbyt sympatycznych przezwisk w odniesieniu do siatkarzy, trenerów itp.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”