Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: leeon »

StanLee pisze:Tak patrzę na Wlazłego-największą gwiazdę mistrzostw i się zastanawiam co nie tak jest z naszą siatkówką.
To już ogłoszono kto był największą gwiazdą fiu fiu ...
Jinx czy Ci się to podoba czy nie dodaj sobie najlepszy atakujący w Polsce.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: StanLee »

Wystarczy wejść w internety. Aż człowiek na moment zapomina, że Wlazły ostatni dobry występ w ważnym dla reprezentacji spotkaniu zaliczył jakieś sześć lat temu.
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: jinx »

leeon pisze:
StanLee pisze:Tak patrzę na Wlazłego-największą gwiazdę mistrzostw i się zastanawiam co nie tak jest z naszą siatkówką.
To już ogłoszono kto był największą gwiazdą fiu fiu ...
Jinx czy Ci się to podoba czy nie dodaj sobie najlepszy atakujący w Polsce.
Leon to tylko źle świadczy o polskich atakujących
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: leeon »

Może tak a może i nie. Nie wiem jak Mariuszowi pójdzie na MŚ, ale jak co to proponuję archiwalne mecze pls.
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: reeman »

TAK TRZYMAĆ :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: madlark »

Co za debilne pytanie Miki o Kurka :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
reeman
Posty: 1997
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: reeman »

madlark pisze:Co za debilne pytanie Miki o Kurka :o
Sorry takich mamy dziennikarzy
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Defit »

Mało tu zachwytów moi mili... Przy porażce byłoby dziesięć stron nowych postów, ale cóż taki naród.

Na gorąco ze stadionu powiem tyle: koncepcja dziś się sprawdziła doskonale przyjęcie i perfekcyjne rozegranie Gumy wystarczyły na gładkie zwycięstwo. Jako że siedziałem za boiskiem zauważyłem, że środkowi podejmowali bardzo dobre decyzje co pewnie jest zasługą sztabu. Generalnie piękne widowisko.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: lucass90 »

Defit pisze:Mało tu zachwytów moi mili... Przy porażce byłoby dziesięć stron nowych postów, ale cóż taki naród.
Masz trzy strony tam, gdzie na temat dzisiejszego meczu powinno się dyskutować, czyli w dziale o Mistrzostwach Świata.
AZS CZĘSTOCHOWA!
viola
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2013, o 14:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: viola »

Kto ma Wlazłego wygrywa mistrzostwa świata!
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

Możecie mówić, że się czepiam. Ale kapitan reprezentacji, która dostaje nagrodę dla drużyny roku, przemawia na Gali i wspomina po kolei wszystkich, którzy ich wspierali - lekarzy, statystyków, żony, dziewczyny itd., a ani słowem nie wspomina o kibicach, którzy jeżdżą za nimi jak wierne psy, płacąc krocie za bilety - dla mnie to jest bardzo charakterystyczne dla obecnej reprezentacji Polski. Bardzo przykre. Jak wyszli na scenę to się wzruszyłam, ta owacja i w ogóle... Ale po słowach Winiara czar prysł. :(
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

Przecież podziękował kibicom i powiedział, że bez nich ten sukces byłby niemożliwy
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

To ja chyba jakąś inną transmisję oglądałam :o
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

Chyba że mi się powaliło z Mateuszem, ale nie no to Winiar chyba mówił...:D
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

Ja Mateusza nie widziałam, bo oglądałam Puchar Włoch, ale występ drużyny roku widziałam w całości. Winiar gadał o tym, że jest umalowany i zdenerwowany, że to zaszczyt być kapitanem takiej drużyny i podziękował tym, których wymieniłam. Nic więcej nie powiedział.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Ewa6 »

Edyta pisze:Ja Mateusza nie widziałam, bo oglądałam Puchar Włoch, ale występ drużyny roku widziałam w całości. Winiar gadał o tym, że jest umalowany i zdenerwowany, że to zaszczyt być kapitanem takiej drużyny i podziękował tym, których wymieniłam. Nic więcej nie powiedział.
Mylisz się, Winiar na pewno odniósł się do kibiców.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

No dobrze że ktoś jeszcze się odniósł do tego. Na bank Winiar powiedział że bez kibiców nie było by tego sukcesu i dziękuję bardzo w imieniu chłopaków
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

Dobra, więc się nie sprzeczam, muszę to jeszcze raz gdzieś zobaczyć. Jestem chyba przeczulona, bo wiem jak niezbyt elegancko potraktowali kibiców po finale pod hotelem, nie wyrażając żadnej chęci świętowania z nimi takiego historycznego sukcesu.

Możecie mi jeszcze coś wyjaśnić? Nie znam zasad, nie wiem o co chodzi z tymi smsami, gdzie prowadzi Wlazły. Przecież głosowanie trwało wiele tygodni i już się zakończyło? To będą dwie wygrane czy co? :)
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Ewa6 »

Edyta pisze:Dobra, więc się nie sprzeczam, muszę to jeszcze raz gdzieś zobaczyć. Jestem chyba przeczulona, bo wiem jak niezbyt elegancko potraktowali kibiców po finale pod hotelem, nie wyrażając żadnej chęci świętowania z nimi takiego historycznego sukcesu.

Możecie mi jeszcze coś wyjaśnić? Nie znam zasad, nie wiem o co chodzi z tymi smsami, gdzie prowadzi Wlazły. Przecież głosowanie trwało wiele tygodni i już się zakończyło? To będą dwie wygrane czy co? :)
Zwracam honor, oglądałam powtórkę - jednak nie było nic o kibicach :<
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Abdullo »

Powiedział to po tych statystykach i lekarzach powiedział iż "przede wszystkim kibicom." Później dziękował żonom itd. Na pewno dziękował. Dla pewności przewinęłem wypowiedź aby się upewnić.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

Edyta pisze:Możecie mi jeszcze coś wyjaśnić? Nie znam zasad, nie wiem o co chodzi z tymi smsami, gdzie prowadzi Wlazły. Przecież głosowanie trwało wiele tygodni i już się zakończyło? To będą dwie wygrane czy co? :)
Głosowanie w necie które było to tak jak by kwalifikacje do głosowania które odbywa się teraz. To co było w necie miało wyłonić finałową 10, a teraz jest głosowanie na sportowca roku już to główne
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Ewa6 »

Abdullo pisze:Powiedział to po tych statystykach i lekarzach powiedział iż "przede wszystkim kibicom." Później dziękował żonom itd. Na pewno dziękował. Dla pewności przewinęłem wypowiedź aby się upewnić.
A dobra, powiedział "przede wszystkim też kibice bez którego nie było by tego sukcesu" :D Sorry za zamieszanie
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

A nawet jakby nie powiedział to świat też by się nie zawalił. Wychodząc tam ma się tysiąc myśli w głowie i niektórzy zapominają trenerom podziękować. Ale Winiar kibicom (jak z resztą wszyscy) podziękował.

Widzieliście tę szopkę przy wyborze najlepszego wydarzenia w Polsce? :D Co to miało być z tymi kibicami? Aaaaa no przecież normalnie to powinien prezes odebrać :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: majka86 »

Dżizas, wchodzę sobie spokojnie, a tu się czepiają Michała, bez powodu w dodatku :o :] :] :]

zresztą jak coś to do Wrony pretensje, jak się przemówienia kapitańskie nie podobają :]

dobrze, że się w końcu wszyscy jak ludzie ubrali i żaden w dżinsy się nie wystroił

http://sport.tvp.pl/18390044/gala-mistr ... -roku-2014
azsiak88 pisze:A nawet jakby nie powiedział to świat też by się nie zawalił. Wychodząc tam ma się tysiąc myśli w głowie i niektórzy zapominają trenerom podziękować.
tym bardziej, jak się jest Winiarskim i ma się kłopoty z publicznym skleceniem kilku zdań bez patrzenia w sufit :] I tak dobrze, że o słonku nie zaczął gadać :] 8-)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, o 23:42 przez majka86, łącznie zmieniany 1 raz.
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

Mnie rozbroiło gdy już w drugiej części wrócili na antene i chyba Kurzajewski wypalił "Witamy na gali mistrzów sportu która nigdy zakodowana nie była i nie będzie" czy coś takiego :]
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: majka86 »

Joker pisze:Mnie rozbroiło gdy już w drugiej części wrócili na antene i chyba Kurzajewski wypalił "Witamy na gali mistrzów sportu która nigdy zakodowana nie była i nie będzie" czy coś takiego :]
BTW, to że nawet na gali mistrzów sportu nie było fragmentów MŚ, tylko zdjęcia dali, naprawdę jest żałosne :<
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
emerencja
Posty: 1044
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: emerencja »

Bo szkoda było kasę płacić filantropowi...
Mam pytanie, bo oglądałam tylko końcówkę - miałam gościa i nie wypadało gapić się w telewizor. Kto wręczał statuetkę Mariuszowi?
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Joker »

Antiga wręczał
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: SerCos »

Ale narzekacie, a Polsat Sport niby lepszy nie dał nawet zdjęcia Stocha tylko siatkarzy. Każdy działa w swoim interesie.

Jak Polsat czegoś nie daje to też się nie rozpisuje o tym, bo nie ma tym interesu. W końcu to nie jest strona o sporcie, a strona telewizji i nikt nikomu nie będzie płacił za filmik, aby pokazać na komercyjnej imprezie ;)
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: picaporte »

Odkrycie roku na wczorajszej gali było dla mnie mega miłym zaskoczeniem- super, że docenili Mateusza. Gdy na scenę wyszła drużyna roku i wybrzmiały te długie oklaski na stojąco poczułam łezkę w oku. Mega duma dla takiego kibica siatkówki. Jeśli chodzi o publiczne dziękowanie kibicom to wydaje mi się, że rola kibiców w siatkówce jest tak często omawiana, zawodnicy tak często nam dziękuję, że nie ma się co doszukiwac czy wymienil, nie wymienił...
Super, że Mariusz zajął aż drugie miejsce (jednak co dwa złota olimpijskie to dwa złota olimpijskie) Jedyny dla mnie zgrzyt to to nękanie w szczególności przez p. Szaranowicza Mariusza o reprezentację- wręcz oczekiwanie na deklarację. Dajmy Mariuszowi już spokój- uszanujmy jego decyzję, podziękujmy.
riki tiki tak!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”