Kadra 97

Kadra P.S.
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2013, o 11:46
Płeć: M

Kadra 97

Post autor: Kadra P.S. »

W tym wątku możecie wypowiadać się na temat zawodników grających w kadrze rocznika 97 oraz o tych, którzy nie zostali do niej powołani.
mnguj
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2013, o 11:47
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: mnguj »

Gratuluje chłopakom wygranej uważam że kadra jest dobrze obsadzona i nie widze nikogo kto mogłby dołaczyć do niej.Trenrzy wyłonili bardzo dobrą 12 graczy .
duzy8
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2013, o 12:28
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: duzy8 »

Według mnie w kadrze na pozycji przyjmującego zabrakło Wojtka Sipaka, który mógłbym utrzymać wysoki poziom gry nawet wchodzą z ławki w ważnych momentach za Bartosza Kwolka czy też Tomka Fornala, którzy tak jak słyszałem mieli słabsze momenty w rozegranym ostatnio turnieju w Estonii. Przypominam również, że w meczu z Ukraina kostkę skręcił Bartosz Kwolek, tak jak to widać na zdjęciach zamieszczonych na facebook'u, i w tym momencie idealnym zawodnikiem, który mógł go zastąpić jest Paweł Stysiał. To człowiek obdarzony niesamowitą wolą walki i kosmicznymi umiejętnościami technicznymi w przyjęciu jak i obronie. Podsumowując dla mnie brak w kadrze tych dwóch wyżej wymienionych zawodników to duża luka dla naszej młodej polskiej reprezentacji. Pozdrawiam Duży. 8-)
czewa
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2013, o 12:27
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: czewa »

Zabrakło zdecydownie mocnego fizycznego przyjmujacego którym mógłby być Paweł Stysiał jest to zawodnik niesamowity który z każdej pilki potrafi zrboic dzielo jak matejko z kawalka papieru .
duzy8
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2013, o 12:28
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: duzy8 »

Myślę, że to forum nie jest do robienia sobie żartów i wypisywania takich rzeczy jak czewa. Paweł to zawodnik najwyższej
klasy rozgrywkowej w Polsce i nie powinno tu być takich głupich komentarzy na jego temat. Jeszcze raz napisze, że brak w kadrze tego przyjmującego to wielka strata. Pozdrawiam Duży.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: slepy sedzia »

Ten wątek nie kwalifikuje się do rozgrywek młodzieżowych.
To co dotyczy kadry powinno się znaleźć w : Rozgrywki reprezentacyjne - Polskie reprezentacje.
holly14
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2015, o 17:08
Płeć: M

Re: Kadra 97

Post autor: holly14 »

Paweł to zawodnik najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce i nie powinno tu być takich głupich komentarzy na jego temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”