Reprezentanci w TV

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Reprezentanci w TV

Post autor: Karolina »

Przeczytałam dziś informację, że Sebastian Świderski i Łukasz Kadziewicz w najbliższą niedzielę będą gośćmi programu "Kuba Wojewódzki". Przyznam się szczerze, że informacja ta zaciekawiła mnie. Zobaczyć siatkarzy z zupełnie innej strony, i to u dość kontrowersyjnego prowadzącego - zaskakuje.
Może jest to jakaś recepta, na nabranie luzu przed zgrupowaniem, które jest tuż tuż. Może chłopaki nabiorą pewnego rodzaju dystansu do samych siebie i kadry, może przez pryzmat "inteligentnej" oceny Wojewódzkiego, zauważa wskazówki do budowy atmosfery w kadrze, a może....
...no właśnie może co ???
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
elektra13
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:30
Płeć: K

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: elektra13 »

fajnie, ale lipa bo niestety nie dam rady obejrzec. ale to bedzie na pewno interesujace
Liana
Posty: 147
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:03
Płeć: K

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Liana »

Mało prawdopodobny jest udział w tym programie Sebastina, co dla mnie osobiście byłoby wielkim rozczarowaniem :(.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Karolina »

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, Sebastian Świderski nie wziął udziału w nagraniu programu "Kuba Wojewódzki". Szkoda, program straci na nieobecności Świdra. Ale zobaczymy, co Kadziu pokaże :)
Jestem ciekawa jak będzie wyglądał ten odcinek wiecznego serialu Kuby – zastanawiam się czy rozmowa będzie „kulturalną” czy jak zawsze „jadę po nerkach”
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: dreamer »

Możecie mnie poprawić i wyprowadzić z błędu (o ile mam błędne wrażenie), ale wydaje mi się, że Łukasz Kadziewicz, ze swoim specyficznym charakterem, a do tego także "specyficznym" lub wręcz bez, poczucia humoru, może mieć z Kubą "problemy", i w efekcie nie wspominać nagrania tego programu dobrze.

Przynajmniej dla mnie ciekawsza byłaby konfrontacja Kuby z radzącym sobie świetnie w takich sytuacjach, Sebastianem Świderskim.
Tym niemniej będę chciał program z Łukaszem widzieć, bo uważam, że może być ciekawy (o ile Łukasz ze spokojem przetrzyma napór Kuby).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Mania »

Dreamer - zgadzam się co do oceny "możliwości" Świderskiego. Uważam, że gdyby był razem z Łukaszem to obaj by spuścili Kubę do parteru. :D a Łukasz? Da radę, to błyskotliwy facet, a do tego ma cięty język, co Kuba pewnie skrzętnie wykorzysta. :P Będzie niewątpliwie ciekawa rozmowa dwóch "długich" panów. ;]
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Koras
Administrator
Administrator
Posty: 179
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:47
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Koras »

Już w najbliższą niedzielę gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą reprezentanci Polski w siatkówce, wicemistrzowie świata z roku 2006, czyli reprezentujący 398 centymetrów Polskiej dumy narodowej Sebastian Świderski i Łukasz Kadziewicz (...)

Źródło: kuba.onet.pl

zatem jednak beda :)
- Jak to powiadają starzy górale, alkohol pity z umiarem nie zaszkodzi nawet w dużych ilościach. -
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Karolina »

Był tylko Łukasz i muszę powiedzieć: szkoda, że nie było Sebastiana.
Troszkę jestem zawiedziona, choć to może za duże słowo, ale jedno wiem, był to koszmarny odcinek autorskiego programu Wojewódzkiego. I nie wiem czy spodziewałam się więcej po Kubie czy po Łukaszu. Jedna wielka wiadoma, zero zaskoczenia, zero czegoś nowego, stabilność informacji - albo Wojewódzki się nie postarał, albo ma do siatkarzy tyle szacunku, że zmontował z nagrania – kogel mogiel.
...jedno jest pewne, oglądalność wzrosła za sprawą Kadziewicza, ale zastanawiam się czy było warto.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Antos »

Wyciagali na wierzch alkoholowe libacje Kadzia?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Mania »

Mnie program Kuby baaardzo rozczarował. Ale chyba najbardziej zawiódł sam Kuba, który do programu sie chyba kompletnie nie przygotował. Miał na kanapie "człowieka-aferę" w polskiej siatkówce, a uczepił się alkoholu i seksu przed meczem, jak mucha krowiego ogona...żenujące trochę to było. Łukasz też wyglądał na rozczarowanego delikatnością Kuby. "No dawaj, dawaj, co tam masz...?". Najbardziej jednak rozwalił mnie tekst Kadzia "kubańska łydka". Padłam :P

Jednym słowem Kuba kompletnie nie wykorzystał obecności Łukasza, a sam powiedział, że trudno go było ściągnąć do programu... Naprawdę, Łukasz jest tak barwną postacią, że można mu wyciągnąć wiele rzeczy, a tylko jednej, która niekoniecznie dotyczy tylko Łukasza. Niby coś tam Kuba zaczął o temperamencie gadać, ale chyba myśl mu sie urwała..

Ogólnie - jestem rozczarowana.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Edyta

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Edyta »

Mania - a czego tu oczekiwać po Kubie Wojewódzkim. Wczorajszy program to najlepszy dowód, że facet ma za cel prezentować głównie siebie, a osoby gości interesują go tyle co zeszłoroczny śnieg i są tylko pretekstem do jego "krasomówczych" popisów.
Kibice siatkówki wiedzą sto razy lepiej od niego, o co i w jaki sposób można by zapytać Kadziewicza, a Kuba najzwyczajniej w świecie olał temat. Nie zadał sobie trudu, żeby się jakkolwiek do niego przygotować - dowiedział się tylko, gdzie gra Kadziu i że wg fanek jest z niego "ciacho"... i tyle. Miałkość, powierzchowność plus parę tradycyjnych dowcipasów jak spod budki z piwem. Ot, cały Kuba.
A taki był z niego przed laty dobry dziennikarz muzyczny.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentanci w TV

Post autor: Arff »

Jak już temat tak się nazywa to zapytam czy będzie gdzieś w TV transmisja z meczów sparingowych z Czechami ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”