Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: adamr »

Edyta-Olek nie mial zadnej kontuzji kolana(moze po sezonie jakies lekkie przeciążenia).Do Kolegi,ktory pisal relacje z meczu statystyki pokazują że to MVP dla Szalpuka zasłużone 24ataki(zadnego bledu!) -71%!, przy tym bardzo obciazony w przyjeciu 31-47%pozyt,najwiecej pkt 19,a wspomniany Konarski tez na 24 ataki10pkt.a jeśli jeszcze "pociągnął" 5 seta to czego chcieć więcej?
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Kamil92 »

Gdyby kogoś interesowały te statystyki to proszę:
http://i.imgur.com/Rzkf2az.jpg
Statystyki Szalpuka naprawdę świetne, widać, że jest w formie. Oby utrzymał ją przez cały, zbliżający się turniej.
Edyta

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Edyta »

adamr pisze:Edyta-Olek nie mial zadnej kontuzji kolana(moze po sezonie jakies lekkie przeciążenia).
Opierałam się na wpisach na fb osób prowadzących jego oficjalny profil.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: FLPman »

adamr pisze:Edyta-Olek nie mial zadnej kontuzji kolana(moze po sezonie jakies lekkie przeciążenia).Do Kolegi,ktory pisal relacje z meczu statystyki pokazują że to MVP dla Szalpuka zasłużone 24ataki(zadnego bledu!) -71%!, przy tym bardzo obciazony w przyjeciu 31-47%pozyt,najwiecej pkt 19,a wspomniany Konarski tez na 24 ataki10pkt.a jeśli jeszcze "pociągnął" 5 seta to czego chcieć więcej?
Statystyki wyglądają lepiej niż sądziłem, rzeczywiście na podstawie liczb trudno chcieć więcej, ale na żywo to tak świetnie nie wyglądało przed piątym setem :)
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: PvK »

Matius

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Matius »

PvK pisze:http://m.onet.pl/sport/siatkowka/liga-swiatowa,f02prl

Wiec leci Boladz czy Romac?
Raczej Romać, w linku niżej tylko ten serwis wspomniał o tym tajemniczym opuszczeniu kadry przez Bartka, jeszcze w jakieś rozmowie Mieszko Gogol nie chciał tego komentować, mówił że nie chcę tłumaczyć dokładnie i żeby to traktować jako błąd przy wpisaniu na listę kadry Bołądzia zamiast Romacia. Podejrzewam, że jakiś mały konflikt Bołądzia z Kowalem ale na 100% nie wiem.

http://www.radom.sport.pl/sport-radom/1 ... rel_nc_SST
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Szkoda.
Osobiscie uwazam,ze wiekszy potencjal ma Bartek.
Ocena subiektywna i nieweryfikowalna, z konkretow: jednak mlodszy i lepsze warunki fizyczne.
Technika Boladzia tez niezla.

Nie dal sie do tej pory poznac jako imprezowicz czy mlodzieniec arogancki i klotliwy.

Statystyki Sliwki, znowu slabsze, potwierdzaja jakis rodzaj kryzysu.
Nie wiem czy mial kontuzje ale widzac jak gral obtajpowany i jak byl rozciagany po meczach kwalifikacji juniorow domniemuje, ze sa jakies problemy przeciazeniowe.
Ponadto martwia kiepawe staty w przyjeciu Buchowskiego, ktory jak rozumiem ma byc strazakiem glownie do przyjecia.

Zobaczymy (lub nie?) juz niedlugo.
Gorzej niz w zeszlym roku kadra B nie wypadnie, to pewne.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: FLPman »

Nasi siatkarze rywalizację w Baku rozpoczną w niedzielę o 19:00 meczem z Francją, Polsat Sport News pokaże... jedną retransmisję o 00:15 :D

Laola widzę nie przewiduje transmisji z tego turnieju, trzeba będzie ostro szukać streamów chyba...

Tak to wygląda w fazie grupowej:

14.06 19:00 Polska - Francja retransmisja 00:15 Polsat Sport News
16.06 11:30 Polska - Turcja brak
18.06 19:00 Polska - Serbia "na żywo" Polsat Sport
20.06 17:00 Polska - Azerbejdżan brak
22.06 6:00 Polska - Finlandia "na żywo" Polsat Sport
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: pewniak »

Ja traktuję IE jako test dla Kowala. Rok temu w LE miał tylko juniorów. Teraz ma mix. Nie ma presji. Nie jesteśmy faworytem, ale trudno zaliczyć nas do ogórków. Sam nie wiem gdzie powinna pojawić się poprzeczka z oczekiwaniami. Takim minimum wydaje się być awans do 1/4. Szczerze mówiąc bardziej czekam na IE niż na mecze LŚ.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Dla mnie nieporozumieniem jest brak Bieńkowskiego na rozegraniu. Facet z powodzeniem kieruje kadrą juniora a wcześniej kadeta i nie zabranie go na zgrupowanie kadry bee jest tylko potwierdzeniem że Kowal jest zaślepiony !!!
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Antiga wobec tego tez.
O ile pamietam mial obu na konsultacjach i wybral podobnie.

Z nie dwoch osobiscie wole…. Komende.
Kowalski z kolei ma te przewage, ze pogral jako pierwszy caly sezon w PL.
Bienkowski zly nie jest, dokladny, szybkie odbicie. Dla mnie gra dosyc schematycznie.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, o 03:58 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Trochę masz słabe info. Bieńkowski nie był na konsultacjach bo podobno za dużo zawodników już było z Politechniki. A co do Komendy i Bieńkowskiego to ja jednak wolę tego drugiego ...a naprawdę pierwszego. Uważam że jest lepszy zarówno od Komendy jak i Kędzierskiego, Janusza etc. Ale to oczywiście moje zdanie. A może nie tylko moje bo w końcu wielu trenerów Reprezentacji młodzieżowych na niego postwiło!!! I chyba raczej się nie zawiedli
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Każdy może mieć swoje zdanie. Z tego co widziałem u Antigi to Kędzierski raczej był do podawania piłek. A jak będzie przebiegała rywalizacja z Woickim to niedługo się dowiemy. Poza tym czytaj uważnie. Chodzi mi o to że nie dostał Bieńkowski szansy u Kowala na ZGRUPOWANIU gdzie mógł się wykazać lub nie. A Komenda może jest dobry na poziom I Ligi... i na dzień dzisiejszy to wszystko. Ale jak pisałem wyżej to moje zdanie ;)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Mateusz1993 »

FLPman pisze:Nasi siatkarze rywalizację w Baku rozpoczną w niedzielę o 19:00 meczem z Francją, Polsat Sport News pokaże... jedną retransmisję o 00:15 :D

Laola widzę nie przewiduje transmisji z tego turnieju, trzeba będzie ostro szukać streamów chyba...

Tak to wygląda w fazie grupowej:

14.06 19:00 Polska - Francja retransmisja 00:15 Polsat Sport News
16.06 11:30 Polska - Turcja brak
18.06 19:00 Polska - Serbia "na żywo" Polsat Sport
20.06 17:00 Polska - Azerbejdżan brak
22.06 6:00 Polska - Finlandia "na żywo" Polsat Sport
I dlatego boli mnie, że LŚ traci w transmisjach przez IE, a widzę, niekażde spotkanie jest pokazywane. A fundują sporty rangi "bierek wodnych" a meczów LŚ z tego weekendu bardzo mało live. Czuję się lekko oszukany :|
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Pisalam "chyba" bo zametu bylo sporo, sklady i terminy sie zmienialy (Kochanowski i Droszynski mieli byc pierwotnie?), nie chcialo mi sie sprawdzac i uwazam, ze Krzysiek zaslugiwal. Ale Kedzierski zostal wybrany przez Antige z kilku sypaczy. Dla mnie decyzja niezrozumiala, ale to Stephane jest trenerem.
Z pewnoscia widzi luke na tej pozycji. Gdyby nalegal moglby sprobowac Krzyska. Chyba nie bylo tak, ze PW sie przeciwstawila.


Na Janusza w swoim czasie tez stawiali. Rocznik 94. Tez prowadzil kadre.
Bienkowski 95-rocznik glowny. Komenda 96, rocznik uzupelniejacy. Wyparl Bienkowskiego, potem zaczal grac jakos niechlujnie i Bienkowski powrocil jako niekwestionowany pierwszy.
Podobnie z Komenda i Droszynskim.Droszynski blysnal, byl przygotowany na 1go do gry z Grycem w juniorach; w SMSie w zaczal grac jako pierwszy sypacz (wyparl starszego Komende). A ostatnio w I Lidze zaczal Droszynski i po pewnym okresie nastapil powrot do Komendy.
Takze z rozwojem, szczegolnie u sypacza roznie bywa. Maja czas.
Niestety nie mamy jakiegos wysypu talentow na tej pozycji.
Zachwalany przez Bednaruka Tomczyk zdecydowanie mnie nie urzekl swoja gra.

Wracajac do kadry B-skoro koncepcja jest mieszanina mlodosci z doswiadczeniemto doswiadczony sypacz jest wyborem logicznym.
Wybor 2giego (a nie rywala dla Woickiego) mozna zawsze jakos argumentowac.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek Komenda wyparł Bieńkowskiego w Reprezentacjach młodzieżowych :D . I wolę jego dokładną ,szybką grę od fajerwerków np.Droszyńskiego.
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

W I druzynie SMSu byl taki okres. Na reprezentacje to sie nie zdazylo przeniesc, bo szybko spuscil z tonu.
Droszynski jest sporo mlodszy, jak na szybkosc gry gra dosyc dokladnie . Za bardzo sie nakreca, przekombinowuje. I jest niski choc skoczny.
Dlatego ja widzialam w przyszlosci drugiego sypacza do Droszynskiego w Kamilu Michalczyku-daloby to inny styl. Niestety Kamil rzucil siatkowke.
Dla mnie Bienkowski to material na gracza typu Lukasz Zygadlo. Dobry ale nia artysta.
Przyszlosc pokaze, ktore z nas ma racje.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Myślę że żaden z młodych rozgrywających nie obrazi się jeżeli osiągnie tyle w siatkówce co Łukasz Żygadło ;)
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Kamil92 »

Polska - Niemcy 1-4
Statystyki:
http://i.imgur.com/jped0ET.jpg
Dobry mecz Romacia i słabszy mecz przyjmujących.

@edit
Wybaczcie pomyłkę z wynikiem w zła stronę.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2015, o 22:21 przez Kamil92, łącznie zmieniany 1 raz.
Camillo Marcotti

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Camillo Marcotti »

Niby tylko sparing, ale ograli prawie pierwszą kadrę Niemiec, napawa optymizmem ;)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4618
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: niepoinformowany »

Ja tam widzę, że dostali planowane baty a nie ograli.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Camillo Marcotti

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Camillo Marcotti »

niepoinformowany pisze:Ja tam widzę, że dostali planowane baty a nie ograli.
Zasugerowałem się postem, a nie statystykami, w poście ktoś napisał tak, że wskazuje, że Polacy wygrali. No to jednak nie mam się czym napawać :D
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: pewniak »

niepoinformowany pisze:Ja tam widzę, że dostali planowane baty a nie ograli.
No właśnie Polska - Niemcy 1-4
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Koso »

Tak patrze na staty Ferensa. To on ma być tym zastępcą Cupko w ataku? Dobre sobie :D

No jestem ciekaw co ta kadra pokaże.
Camillo Marcotti

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Camillo Marcotti »

Koso pisze:Tak patrze na staty Ferensa. To on ma być tym zastępcą Cupko w ataku? Dobre sobie :D
Tyle że Ferens sam w wywiadzie ostatnio mówił, że po skończeniu sezonu w Bielsku dwa miesiące nie trenował i daleko mu jeszcze do optymalnej formy. Ale nie ma to jak oceniać przyszły sezon klubowy na podstawie sparingu kadry B :P
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Mateusz1993 »

Camillo Marcotti pisze:
Koso pisze:Tak patrze na staty Ferensa. To on ma być tym zastępcą Cupko w ataku? Dobre sobie :D
Tyle że Ferens sam w wywiadzie ostatnio mówił, że po skończeniu sezonu w Bielsku dwa miesiące nie trenował i daleko mu jeszcze do optymalnej formy. Ale nie ma to jak oceniać przyszły sezon klubowy na podstawie sparingu kadry B :P
Myślę, że jednak kolega Koso nie piszę tego na podstawie jednego sparingu. A ogólnie Ferens jest po prostu słaby, osobiście nie wiem co robi w kadrze na IE, a zwłaszcza jeśli piszesz, że 2 miesiące nie trenował, niezbyt dobrze świadczy to o wyborze Kowala.
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Ferens to material na solidnego sredniaka.
Rozumiem, ze Kowal go wzial jako wzglednie doswiadczonego grajka, lepszy on niz Wierzba czy Stolc.
Bo kogo innego? Bartman jako rezerwowy za mlodych? Ruciak?
Wymien niezlego przyjmujacego nie grajacego w A i w kadrze U 19 do wziecia na zmiane za Sliwke/Szalpuka.
Moze Kaczmarek ale jemu brak doswiadczenia na tym poziomie. Choc jak mamy dostawac lanie to niech to wniesie cos do rozwoju jak najwiekszej liczby zawodnikow.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: mmb »

Włodarczyk?
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

yes
Ale wtedy raczej nie byloby pary Sliwka Szalpuk.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: maciek77 »

mecze polaków w IE na żywo na polsatsport.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”