Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Bartex »

Filip pojawił się w miejsce Bołądzia, czyli Bartek chyba rzeczywiście podpadł Kowalowi.
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Chal »

Marcyniak? :o
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Chal pisze:Marcyniak? :o
Po kiego...? Dramat.
Nie bardzo rozumiem.
O ile z IE sa jeszcze jakies punkty to z LE chyba zadnych korzysci. Wiec Wlodarczyka to lepiej bylo na IE.
Pajak-podobnie.
Czy oznacza to, ze Sliwka ma rzeczywiscie jakies problemy przeciazeniowe, czy tez ze np Sliwka i Szalpuk trafia teraz w rece Kuby Bednaruka? Cos pisal o zgrupowaniu juniorow, wiec moze? Mam nadzieje, ze nie oznacza to braku zaufania Kowala do Olka.

Filip? Why not? Moze wolalabym Schulza ale Kowal wybral Filipa ;) . Czemu nie Boladz pozostanie tajemnica. A co z Konarem? Do A?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Chal »

"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Aimar
Posty: 283
Rejestracja: 12 mar 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Aimar »

Zaczęli bardzo słabo. Woicki i Konarski beznadziejnie, w ataku i zagrywce tragedia. Oby Kowal zrobił podwójną na stałe.
Hala Madrid!
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: bytrek »

dramat, ale jak widziałem wypowiedzi, że mamy dwie szanse na medal, to już wiedziałem co się stanie.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: old pallavol »

Brawo ZESPÓŁ ,nagana dla trenera za niedokonywanie zmian w kluczowych momentach. Kędzierski rozregulował już od 4 seta Romacia grając bardzo niestarannie.Nieporozumieniem było pozostawienie pod siatką Grzechnika w 5 secie. Szalpuk i Śliwka dzisiaj b.dobre zawody, Romać dobre , Dryja dobrze atak słabo blok...podobnie zresztą jak wszyscy środkowi. Konarski powinien sie zastanowić po co pojechał do Baku, to samo zresztą Woicki,którego mina na boisku jest daleka od doskonałości nie mówiąc o grze. Ale to jak stoi w kwadracie i nie cieszy się z udanych akcji kolegów to juz przegięcie. Wojtaszek dzisiaj słabo w przyjęciu i beznadziejnie w obronie przy atakach Bułgarów z lewego po skosie. nie wiem czy obronił jedną piłkę ale może coś przeoczyłem. Ogólnie szkoda meczu .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”