Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: waldek 28 »

Halabę to można zobaczyć na TVP :)
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Halabe widywalam na zywo ale w poprzednich sezonach. :D
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Murilo0 »

Patrząc na to jak ostatnio gra Włodarczyk szkoda, że nie dostał powołania do kadry B. Byłby liderem zespołu na Igrzyskach Europejskich :(
All work and no play makes Jack a dull boy...
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: FLPman »

Ktoś zna jakieś szczegóły na temat tego jak będzie wyglądać zgrupowanie kadry B w Krośnie? Np. gdzie trenują, w jakich, godzinach, czy mają zaplanowane jakieś sparingi, do kiedy trwa to zgrupowanie? Wiem tylko że zaczyna się 17.05...
Matius

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Matius »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... rski-chora

Skład na Igrzyska Europejskie. Mieszanka młodych i paru doświadczonych jak Konarski, Woicki, Wojtaszek, Kosok.
Edyta

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Edyta »

To odpoczynek Śliwki ma polegać na tym, że będzie grał więcej, tyle że w mniej prestiżowej imprezie ze słabymi partnerami? Kompletnie nie łapię, o co w tym wszystkim chodzi. Ktoś tu rżnie głupa, czy co.
Matius

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Matius »

Nie wiem czy miał mieć odpoczynek ale szykuje się dla Śliwki i innych młodzian maraton, 12-28 czerwca Igrzyska Europejskie, później od lipca Liga Europejska i w końcu juniorzy mają MŚJ. To że mniej prestiżowa impreza ale będzie grał. W LŚ najwyżej pograłby jeden, może dwa mecze, albo same zmiany zadaniowe.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Kamil92 »

Ja mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na genialny pomysł grania juniorami w LE.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: bytrek »

Po co w ogóle wystawiamy zespół w Lidze Europy? Dodatkowo to są nasi młodzieżowy a nie pierwszy skład, co jest moim zdaniem brakiem szacunku dla tych kadr, które grają najsilniejszymi składami.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Memo »

Ja tu widzę mądre powołania, mieszkanka doświadczonych, ogranych zawodników na dobrym poziomie plus młodzi gniewni :)
Ciekawi mnie ta kadra nie mniej niż A.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: ciorny17 »

Edyta pisze:To odpoczynek Śliwki ma polegać na tym, że będzie grał więcej, tyle że w mniej prestiżowej imprezie ze słabymi partnerami? Kompletnie nie łapię, o co w tym wszystkim chodzi. Ktoś tu rżnie głupa, czy co.
Czy ja coś przegapiłem? Śliwka jest uznanym na arenie międzynarodowej siatkarzem o sporych umiejętnościach, z ogromnym bagażem doświadczeń, że ma sobie wybierać imprezy, na których chce mu się grać, a na których nie? Nikt nie powiedział,że u Kowala musi być koniem pociągowym. Tyle się mówi, że młodzi muszą grać to niech grają. Gloryfikacja Olka na tym forum już powoli sięga do granic absurdu. Nie odmawiam chłopakowi talentu, ale nie przesadzajmy.
Kłamca.
Edyta

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Edyta »

Widać faktycznie coś przegapiłeś, albo nie czytasz ze zrozumieniem. Był news mówiący o tym, że Śliwka ma drobne problemy zdrowotne i należy dać mu odpocząć, z tego powodu nie ma go w kadrze A, choć miał być. Można było więc wnioskować, że trenerzy na trochę mu odpuszczą, a nie wyślą na bardziej obciążający turniej, do tego sportowo dużo mniej wartościowy.
Nie wiem, gdzie i z czego wyczytałeś, że ma sobie coś sam wybierać.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: ciorny17 »

Dwie rzeczy:
- to o urazie widocznie przegapiłem,
- przy szerokich powołaniach cały czas myślałem, że Antiga będzie wybierał do kadry A z tych co najlepiej wyglądali. Kowal dostawałby resztę zawodników plus tych, którzy byli przeznaczeni wyłącznie do kadry B. Pewnie sam Olek ma do tego inne podejście, ale niektórzy (niekoniecznie Ty, Edyta) musowo wpychali Śliwkę do kadry na LŚ. O tym wybieraniu chodziło mi bardziej o kontekst wcześniejszych wypowiedzi, jakoby Olek był zbytnio zmęczony po IE. Wiadomo, ciężki turniej, ale wszystko na miejscu i nie trzeba latać, a z pewnością to właśnie młodzi podczas LŚ, wybiorą się na bliskowschodnie i transatlantyckie wojaże i nie wydaje mi się aby to było mniej męczące niż gra w Baku.
Kłamca.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: pewniak »

Matius pisze:http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/5 ... rski-chora

Skład na Igrzyska Europejskie. Mieszanka młodych i paru doświadczonych jak Konarski, Woicki, Wojtaszek, Kosok.
Ja jestem kontent. Rok temu pisałem właśnie o takim miksie: doświadczenie + młodość. Jeśli (odpukać) coś się stanie rozgrywającemu z kadry A to jest gotowy i ograny Woicki. Jeśli któryś młody błyśnie na IE lub LE to też gotowy może dostać powołanie na PŚ lub ME. A łatwiej będzie błysnąć przy doświadczonym rozgrywajacym i pewnym libero, niż przy zawodnikach, którzy też się uczą na tych pozycjach. Brawo.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: adamow »

O ile kadra kobiet na Igrzyska wygląda całkiem przyzwoicie o tyle kadra mężczyzn to śmiech na sali :]
Na przyjęciu jeden solidny Ferenc a reszta jacyś amatorzy z Warszawy i Kielc, na ataku Konarski jeszcze ujdzie chociaż też nie jest to atakujący najwyższych lotów. Jakby im się przytrafiły chwile gorszej gry to zupełnie nie ma ich kto zmienić. Na rozegraniu Woicki to polski top ale z kim będzie grał na środku? Grzesiek Kosok sam nie zapewni nam złota.

Mam nadzieję, że po Igrzyskach polecą głowy Kowala i Antigi bo założę się, że brak w kadrze Kubiaka, Winiara, Jarosza czy Możdżonka to w dużej mierze decyzja francuzika.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Noworoczny »

Jeszcze Wlazłego i Zagumnego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: pewniak »

adamow pisze:O ile kadra kobiet na Igrzyska wygląda całkiem przyzwoicie o tyle kadra mężczyzn to śmiech na sali :]
Na przyjęciu jeden solidny Ferenc a reszta jacyś amatorzy z Warszawy i Kielc, na ataku Konarski jeszcze ujdzie chociaż też nie jest to atakujący najwyższych lotów. Jakby im się przytrafiły chwile gorszej gry to zupełnie nie ma ich kto zmienić. Na rozegraniu Woicki to polski top ale z kim będzie grał na środku? Grzesiek Kosok sam nie zapewni nam złota.

Mam nadzieję, że po Igrzyskach polecą głowy Kowala i Antigi bo założę się, że brak w kadrze Kubiaka, Winiara, Jarosza czy Możdżonka to w dużej mierze decyzja francuzika.
No mistrzem taktyki to ty nie jesteś. Jeszcze pewnie byłbyś pierwszym do wyciągania konsekwencji od trenerów za słaby PŚ i ME po tym, jak zajechaliby kadrę już w lipcu.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: MaciejJoker »

adamow pisze:...
[Treść edytowana]
Ostatnio zmieniony 27 maja 2015, o 16:14 przez sb.slav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Powód: naruszenie punktu 23. Regulaminu Forum.
2012, 2013, 2015
Matius

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Matius »

No to ciekawe, liczyłem na Bołądzia że nawet może wystrzeli...
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: biancorossa »

Jakby ktoś był zainteresowany to kadra B zagra 4.06.2015 r. o godz. 18.00 w Krośnie sparing z reprezentacją Słowacji. ;)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Aranger »

Polska B grała sparingi z Algierią, oba wygrane, odpowiednio 4:0 i 3:0. Info ze strony Statystyka w siatkówce na FB.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Aranger »

Obrazek

Statystyki pierwszego sparingu ze Słowacją.
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Niezle staty Szalpuka i jakis kryzys Sliwki.
Artur sporo obciazony w przyjeciu i najwiecej serwowal.

Kedzierski gral tylko seta i wysoka nota. ???

A cos na zywo-bo staty moga byc mylace.
Chyba ktos byl?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Chal »

kanimo pisze:i najwiecej serwowal.
Chyba jednak nie ;)
kanimo pisze:Kedzierski gral tylko seta i wysoka nota.
Przecież sami statystycy mówią, że te noty są z kosmosu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: sowa »

kanimo pisze: A cos na zywo-bo staty moga byc mylace.
Chyba ktos byl?
Nie na żywo ( choć jak widać i słychać trochę ludzi było ;) ), ale jest skrót ze sparingu ze Słowacją.

SKRÓT
Edyta

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Edyta »

Nie tyle kryzys Śliwki co podobno miał jakiś problem z kolanem, przerwę w treningu i dopiero ponownie wchodzi w grę. Na igrzyska ma być gotowy.
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Czyli wynika z tego podstawowa para przyjmujacych ta sama co w PW i juniorach?

Nie wiem czy mam sie cieszyc mozliwoscia rozwoju, czy martwic przeciazeniami.

Co do serwisu Artura-fakt, dzieki Chal, myslenie zyczeniowe mi sie wlaczylo, a raczej spojrzenie :]
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Aranger »

Dzisiaj wygrywamy 3:2, więcej danych póki co nie ma.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: FLPman »

Wybaczcie chaotyczną formę, to po prostu tweety skopiowane z mojego twittera, nie mam teraz czasu tego doprowadzić do ładu i składu ;) Każdego seta z wyjątkiem tie-breaka gdzie grał Buchowski za Śliwkę zaczynaliśmy składem jak na początku meczu...

Gramy składem jak wczoraj: Woicki, Konarski, Śliwka, Szalpuk, Śliwka, Kosok, Dryja, Wojtaszek...

U Słowaków dwie zmiany w składzie, na środku Macko za Hruskę i na ataku Lux za Mlynarcika...

Polska - Słowacja 0:1 (20:25), słabe przyjęcie, rozgrywający nie pomagają i męczymy się w ataku, od 10 16 Romać i Kędzierski na boisku...

II set Polska Słowacja 15 16, przy 14 13 Romać i Kędzierski za Woickiego i Konarskiego...

Polska - Słowacja 1:1 (20:25, 25:20), lepsze przyjęcie to i w ataku łatwiej, ale mocno średnio to wygląda, od 19 18 znów gra Konar i Woicki.

Polska - Słowacja 2-1 (20:25, 25:20, 25:18) przy 14 10 weszli Romać i Kędzierski, przy 20 14 Buchowski za Śliwkę, u Słowaków też zmiany...

IV set Polska Słowacja 6 8, sklady jak na początku meczu oprócz jednej zmiany u Słowaków, Mlynarcik za Luxa...

IV set Polska Słowacja 12 16, przy 11 14 weszli Romać i Kędzierski...

Polska - Słowacja 2:2 (20:25, 25:20, 25:18, 19:25), przy 15 21 wrócili Woicki i Romać, przy 15 22 wszedł Buchowski za Śliwkę...

V set Polska Słowacja 8 5, składy jak na początku oprócz Buchowskiego za Śliwkę i Mlynarcika za Luxa...

Kadra B: Polska - Słowacja 3:2 (20:25, 25:20, 25:18, 19:25, 15:10), MVP: Artur Szalpuk

Mecz obejrzało blisko 1000 osób, grupka kibiców Karpat Krosno prowadziła doping ;)

Śliwka niepewny w przyjęciu (jak wszyscy dzisiaj), w ataku monotematyczny, wszystko do skosu, na lotnym bloku kończył, przy wymagających piłkach różne, zagrywał trochę po swojemu, trochę próbował mocno z wyskoku, kilka razy nawet trafił. Ogólnie przeciętny mecz.

"Akcja meczu", leci na naszą stronę piłka za darmo blisko antenki, ale bez błędu, a pewny że piłka przeszła za antenką Buchowski ją łapie :D

Ogólnie kiepsko z nielicznymi wyjątkami wygląda zagrywka, a bardzo źle z naszym atakiem po niedokładnym przyjęciu i to przy obu sypaczach...

Osobiście MVP dałbym Konarskiemu, zmieniany w połowie setów, ale to raczej dla dania szansy Romaciowi, a nie z powodu słabej gry...

MVP dla Szalpuka chyba tylko za tie-breaka, ale trzeba oddać, że w nim był świetny, 7 pkt, w tym 1 blok, 1 as i 5 atakiem (raz zablokowany).

Jeśli miałbym kogoś za coś pochwalić to Kędzierskiego za grę w obronie i Konarskiego za całokształt - widać w nim lidera tego zespołu...

Ciekaw jestem statystyk, ale stawiam że fatalnie w % będzie wyglądać przyjęcie oprócz Buchowskiego i w ataku daję nam nie więcej niż 45%...

Tie-breaka zaczął Szalpuk atakiem na 1:0 po czym ustawił go Buchowski zagrywką (m.in. dwie przechodzące i as), pomylił się dopiero przy 5:0.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”