Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Designinho »

Witam, specjalnie czekałem na tę wspaniałą chwilę aby wyjść z taką propozycją. Zaczynając od początku: w tym temacie prowadzimy zabawę polegającą na komentowaniu, wysyłaniu swoich propozycji itd. strojów naszych siatkarzy -- http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... &start=570 a ja rozochocony dość dużą popularnością...

...tak sobie ostatnio pomyślałem, co sądzicie aby zrobić jakąś akcję aby trzeci komplet strojów naszej reprezentacji przemianować z niebieskiego na złoty? Dotychczasowy niebieski/granatowy wzbudza z reguły głównie zdziwienie i negatywne komentarze, nie jest też lubiany przez naszych siatkarzy i wreszcie ciężko go z czymś konkretnym powiązać. Złoty komplet powstałby na pamiątkę tych pięknych dni i przypominał przyszłym pokoleniom naszych siatkarzy o wspaniałej historii tych mistrzostw. Myślę, że ma to sens bo nie jesteśmy skazani na regularne wygrywanie turniejów tej rangi jak np. Brazylia dlatego można by w ten sposób jakoś ten wielki sukces w "żywy" sposób upamiętnić :)
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Basil »

Super pomysł! Trzeba to ubrać lepiej w słowa i podrzucić np. Mielewskiemu żeby trochę poczarował. Na pewno trzeci komplet strojów zyskałby jakąś historię
[edit]
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Mayron »

Myślę, że to dobry pomysł. Jednak trochę się boję, że przy aktualnych "stylistach" polskich strojów, to nasi siatkarze będą wyglądali jak osoba na zdjęciu:

Obrazek


A tak na poważnie, to pomysł z podrzuceniem czegoś Mielewskiemu też jest okey. Ale przydałoby się jeszcze jakieś fajne zobrazowanie tego, w którą mniej więcej stronę iść. Im bardziej się spodoba redaktorowi, tym większy szum może zrobić.
Vojthas
Posty: 14
Rejestracja: 27 sie 2014, o 14:43
Płeć: M

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Vojthas »

Jak najbardziej za. Powiem więcej - na pamiątkę "Złotek" (a za rok 10. rocznica drugiego złota ME pań) dziewczyny też by mogły przyjąć złoty kolor na trzeci komplet.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Abdullo »

Trzeci komplet nawiązuje do barw Plusa. Bo granatowy nie ma z nami nic wspólnego. Ale pomysł dobry, byle koszulki Skry nie wyszły :)
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Basil »

Trzeci komplet nawiązuje do barw Plusa.
To jest jeden z często powtarzanych przez dziennikarzy mitów - zorientowałem się kiedyś i niebieski tam jest bo po prostu ktoś tak kiedyś wymyślił. Z Plusem nie ma nic wspólnego :)
[edit]
Designinho
Posty: 181
Rejestracja: 23 mar 2013, o 20:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Designinho »

Ale przydałoby się jeszcze jakieś fajne zobrazowanie tego, w którą mniej więcej stronę iść. Im bardziej się spodoba redaktorowi, tym większy szum może zrobić.
Myślę, że jakby zrobili po takiej akcji nowy "trzeci" komplet to biało-czerwone też by jeszcze raz uszyli :) Mógłbym coś takiego tutaj zrobić ale nie zrobiłem tego bo nie chciałbym, żeby wyszło, że swoimi sugestiami uzurpuję sobie prawo do wykonania tego czy coś takiego :)
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Mayron »

Designinho pisze:
Ale przydałoby się jeszcze jakieś fajne zobrazowanie tego, w którą mniej więcej stronę iść. Im bardziej się spodoba redaktorowi, tym większy szum może zrobić.
Myślę, że jakby zrobili po takiej akcji nowy "trzeci" komplet to biało-czerwone też by jeszcze raz uszyli :) Mógłbym coś takiego tutaj zrobić ale nie zrobiłem tego bo nie chciałbym, żeby wyszło, że swoimi sugestiami uzurpuję sobie prawo do wykonania tego czy coś takiego :)
A ja właśnie napisałem to z myślą o Tobie, ale nie chciałem tego pisać prosto z mostu żeby nie narzucać Ci pewnych obowiązków ;)
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: Basil »

Tak sobie to teraz wyobraziłem i generalnie mogłoby to naprawdę super wyglądać :)
[edit]
JoaGall24
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 07:40
Płeć: K

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: JoaGall24 »

Mnie również się podoba :D
emerencja
Posty: 1045
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Nowy "trzeci komplet" strojów dla naszej reprezentacji

Post autor: emerencja »

Ja jestem również za. Czy Naczelny Forumowy Kreator Siatkarskich Ciuszków ma już jakieś ewentualne pomysły, jak miałyby wyglądać "trzecie trykoty"?
A tak na marginesie, to np. Chinki czy Japonki również mają "trzeci komplet" w kolorze nie występującym w ich flagach, czyli czarnym, więc nasz niekoniecznie musi być związany akurat z Plusem.
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”