Mariusz Wlazły niech gra dalej

annab
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2014, o 11:52
Płeć: K

Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: annab »

Namówmy Mariusza Wlazłego aby nadal Grał w Reprezentacji Polski

https://www.facebook.com/wlazlynadalgraj

Akcja społeczna w ciągu kilku godzin ma już 2000 osób, które ją wspierają
Matius

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Matius »

Ciekawe, że kończy w tym samym czasie co Zagumny, których wiekowo dzieli 6 lat różnicy. Mariusz powinien poczekać, na pewno odpocząć trochę od kadry ale wrócić na Rio. Ocenić swoją przydatność i dyspozycje dopiero przed IO, jest jeszcze młody i nawet wygląda jak nastolatek. Taki turniej straszni wyniszcza organizm ale może jeszcze powróci do tej formy ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: lipton »

Tiaaa i się zaczęło...

Nie chce grać to nie, dajcie już mu spokój. Teraz znowu przez kolejne 3-4 lata (bo pewnie dłużej nie pogra) będzie wałkowany temat powrotu Wlazłego do kadry. Przecież chyba dosadnie powiedział, że dla niego ważniejsze od wypruwania sobie flaków na zgrupowaniach jest spędzanie czasu z rodziną (a nie skarpety, lekarze, ubezpieczenia i co tam jeszcze w tym ckliwym liście umieścił), więc nie widzę sensu żeby znowu wołami go zaciągać do kadry.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
wowo
Posty: 82
Rejestracja: 3 lut 2014, o 14:59
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: wowo »

Wlazły odchodzi, ponieważ jego żona jest chyba w ciąży (podobno bliźniaki). Należy mu się szacunek ze względu na to jak zagrał ale znowu płacze, że odchodzi są moim zdaniem w złym guście. Można go lubić lub nie ale dajcie człowiekowi pożyć z rodziną, spokojnie poradzimy sobie bez niego.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: compact »

Niech nie wraca, bo jeszcze coś wygramy :/

Jak za dwa lata będzie dalej w formie, a będziemy w dupie z atakującymi, to pewnie zagra na IO i nie zdziwię się, jak zakończy karierę w ogóle, bo wtedy chyba skończy mu się kontrakt w Skrze, a nie podejrzewam go o połaszenie się na kasę w jakiejś Turcji.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Joker »

Jak nie będzie wciąż lepszego gracza (a umówmy się nie będzie) to Stefan pewnie go namówi. Tylko nie wiem czy będzie chciał wrócić bo jak byśmy przegrali to znów będzie gnojony, a odszedł teraz w chwale.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Artek1967 »

Joker pisze: a odszedł teraz w chwale.
zabrzmiało prawie jak nekrolog! A to nie jest jeszcze emeryt! Czy uda się Mariusza jeszcze raz namówić na powrót- nie wiem. bardzo bym chciał. Mam nadzieję, że medal z RIO okaże się wystarczająca pokusą :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Joker »

Wiadomo, że dał by rade tak samo jak Winiar jeszcze spokojnie grać. Może teraz są w emocjach i stwierdzili, że osiągnęli wszystko. Ja wierze, że jak się będą zbliżały Igrzyska to wrócą obaj.
viola
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2013, o 14:03
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: viola »

Decyzja Mariusza przyćmiła moją radość ze złota. Tak jak sądziłem udało się Mariuszowi zarazić radością grania pozostałych.
Po wywiadach z nim sądziłem nawet, że zapomniał o nagonkach, których stał się ofiarą i nie wiedział co konkretnie mówili jego rozmówcy poza jego plecami, gdy te nagonki trwały. Wypowiedź o jego podziękowniu dla wszystkich, przekonała mnie, że takich przeżyć zapomnieć się nie da. Te głosy przeciętniaków, którzy nigdy nie zrozumieją talentu przycichły, ale czekają tylko na swoje kolejne pięć minut.Mówię to z prawdziwym żalem, ale Mariusz nie powinien, dla własnego dobra, wracać do reprezentacji.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Mateja »

Myślę, że powinniśmy uszanować jego decyzję. Mariusz jest dojrzałym człowiekiem i wie co robi. Swoje z reprezentacją już osiągnął, ogromną chwałę sobie i nam przyniósł, niech teraz odejdzie na zasłużony odpoczynek. Oczywiście, jeśli Antidze uda się namówić go na powrót i wyjazd do Brazylii to będzie bardzo miło, ale póki co dajmy sobie na wstrzymanie i zajmijmy się znalezieniem na ataku jego godnego następcy ;) A zakończone właśnie mistrzostwa świata pokazały, że daleko szukać nie musimy.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: bytrek »

Spokojnie, za rok mamy czas na wprowadzanie nowych, lub starych kurków, Bartmanów. Czy też ogrywać Konarskich, Bocików. A wcale przecież nie musimy awansować na Igrzyska po przez Puchar Świata.

Na Igrzyska już trzeba zabrać Wlazłego i Winiarskiego, myślę że da rade ich namówić na to.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: fwasilcz »

bytrek pisze: Na Igrzyska już trzeba zabrać Wlazłego i Winiarskiego, myślę że da rade ich namówić na to.
Dokładnie, nie ma co bić piany już teraz (jak to robią dziennikarze) i poczekać, czy w ogóle będą potrzebni, sprawni, w formie. Dwa lata to dużo czasu, teraz niech w spokoju odpoczywają, bo zaraz sezon ligowy.
Ron Swanson
Posty: 711
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: Ron Swanson »

Rany, znowu ta szopka się zaczyna?... Dajcie mu żyć. Coś mi się wydaje, że więcej szkody robią mu jego wielcy zwolennicy niż przeciwnicy. Mistrzostwami zamknął pięknie całą sprawę i powinno mu się dać odpocząć od tego wszystkiego skoro ma już dość. Jego decyzja. W pełni zrozumiała. Jest czas na ogrywanie młodych. I tym się trzeba zająć.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: slepy sedzia »

A właśnie , że trzeba dać mu spokój. Mariusz ma przekorny charakter i namowy przyniosą odwrotny skutek.
W obecnym sezonie zostawił na parkiecie dużo zdrowia , nikt nie powie przecież że się oszczędzał i nie grał z pełnym zaangażowaniem. Stary nie jest , ale taki młody też już nie i na pewno potrzebuje dużo czasu na odpoczynek i dla rodziny.
Nie ma co dramatyzować. Jego decyzja jest po prostu rozsądna i sensowna.
Za rok , gdy olimpiada będzie już na horyzoncie , Mariusz sam na pewno oceni jak się czuje i co może jeszcze na niej osiągnąć. 33 lata to sporo dla gracza , którego gra opiera się na skoczności i motoryce, więc różnie może być.
Jeżeli sam z siebie wróci do kadry , to będzie grał na maksa tak jak teraz , nakłaniany i przymuszany na pewno nie.
------------------------------------------------------------------------------------
Zamiast dręczyć Wlazłego, lepiej kombinować , jak za 2 lata mieć na przyjęciu drugiego zawodnika z przyjęciem Miki ale za to z ciosem Andersona. Mamy właśnie takiego młodego siatkarskiego zabijakę i jego talent trzeba do olimpiady rozwijać.
Wlazły też łatwiej się zdecyduje na powrót, gdy zobaczy , że nie będzie sam do ciągnięcia tego wózka i nie wszystko spada na jego barki.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mariusz Wlazły niech gra dalej

Post autor: maciek77 »

Mariusz podął już tą decyzję w styczniu, więc nie liczcie, że ją zmieni...tym bardziej po takim sukcesie już nie wróci...odszedł jako MŚ i najlepszy zawodnik na świecie...czas na ogrywanie Boćków, Muzajów etc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”