Reprezentacja kobiet 2015

Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

picaporte pisze:Tak sobie oglądam właśnie mecz ligowy i naszła mnie taka koncepcja :D Bez Skowrońskiej, bez Werblińskiej...
Za to Kaczor, Zaroślińska, Konieczna, Kaczorowska, Sieczka, Nuszel (teraz inne nazwisko), Kosek (też teraz zamężna), Wojtowicz, Kąkolewska plus libero i rozegranie... bez tych największych gwiazd- taki trzon. Trener zas taki z doświadczeniem reprezentacyjnym. Sprzątnęły nam Holenderki Guidettiego, może Hugh McCutcheon?
picaporte co ty palisz? odstaw to świństwo, bo to cie zabije. Ale towar musisz mieć niezły żeby takie zwidy mieć :) poza McCutheonem, jak dla mnie :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: picaporte »

No co? Przynajmniej nie byłoby, że ktoś gwiazdorzy, bo te które wymieniłam ogórkami nie są, ale też takowych praw nie mają 8-)
I jeszcze Patrycja Polak. Przyjęcie gotowe.
riki tiki tak!
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

picaporte pisze:Tak sobie oglądam właśnie mecz ligowy i naszła mnie taka koncepcja :D Bez Skowrońskiej, bez Werblińskiej...
Za to Kaczor, Zaroślińska, Konieczna, Kaczorowska, Sieczka, Nuszel (teraz inne nazwisko), Kosek (też teraz zamężna), Wojtowicz, Kąkolewska plus libero i rozegranie... bez tych największych gwiazd- taki trzon. Trener zas taki z doświadczeniem reprezentacyjnym. Sprzątnęły nam Holenderki Guidettiego, może Hugh McCutcheon?
W zasadzie oprócz Zaroślińskiej, Sieczki i Wojtowicz wszystkie pozostałe grają słabo- albo trafiłeś na wyjątkowo dobry mecz, albo po prostu za mało ich oglądasz :]
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1038
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: hunter »

SevenUP pisze:
picaporte pisze:Tak sobie oglądam właśnie mecz ligowy i naszła mnie taka koncepcja :D Bez Skowrońskiej, bez Werblińskiej...
Za to Kaczor, Zaroślińska, Konieczna, Kaczorowska, Sieczka, Nuszel (teraz inne nazwisko), Kosek (też teraz zamężna), Wojtowicz, Kąkolewska plus libero i rozegranie... bez tych największych gwiazd- taki trzon. Trener zas taki z doświadczeniem reprezentacyjnym. Sprzątnęły nam Holenderki Guidettiego, może Hugh McCutcheon?
W zasadzie oprócz Zaroślińskiej, Sieczki i Wojtowicz wszystkie pozostałe grają słabo- albo trafiłeś na wyjątkowo dobry mecz, albo po prostu za mało ich oglądasz :]
To Sieczka i Wójtowicz grają dobrze? :o

Przeczytałem przed chwilą, że Niemczyk chce być w sztabie jak koordynator odpowiadający za przygotowanie fizyczne i dobrą atmosferę, jak pierwszego trenera proponuje Chiappiniego albo Dogu, a w kadrze chętnie widziałby Podolec i Kaczor, szkoda, że kilka miesięcy temu nabijał się z Makowskiego i jego odmładzania kadry, a teraz chce, żeby w tej kadrze grały zawodniczki pod czy po 30, które i tak są bardzo przeciętne.
Moim zdaniem przez jakiś czas powinniśmy się trzymać pary Zaroślińska-Smarzek.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Jiroux »

Sieczka i Polańska grają dobrze. Okej Gabrysia ma swój stały problem z zagrywką, ale może jednak znajdzie się ktoś kto to naprawi. Ostatnio już nawet trafia, a nie lata na metrowe auty. Sieka po kłopotach zdrowotnych wróciła i gra coraz bliżej swojego dobrego poziomu. Przyszła do Łodzi się odbudować i moim zdaniem to robi. Do tego to jest zawodniczka z tych dla których powołanie do kadry jest nobilitacją na którą nie wybrzydza tylko jedzie grać.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Sieczka do problemów ze zdrowiem grała dobrze, teraz znów wraca do formy, ale miała przerwę, więc chwile to zajmie.

Polańska co mecz robi z 5 pkt. blokiem i ma dobrą skuteczność w ataku.

Kaczor gra słabo, raczej Podolec tutaj lepsza, ale skoro mamy Skowrońską, Zaroślińską i Smarzek, to raczej jako ta 4. Poza tym Zaroślińska gra dobrze raczej ze słabymi, jak na przeciwko jest dobry zespół, to raczej się spala.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: ursula127 »

Skowrońska (KSD) nigdy się na poważnie nie wypięła na kadrę.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: picaporte »

Pan Niemczyk ma sentyment do reprezentacji kadry kobiet i chwała mu za to! Miło wiedzieć, że w Polsce jest ktoś, kto daje siatkarkom szczere wsparcie. Ja wyrzuciłabym właśnie te największe gwiazdy. Nie dlatego bym trzymała którejś stronę... ale znalazła takie, które jakieś doświadczenie reprezentacyjne już mają! i one byłyby tym doświadczeniem, które uzupełniałoby młodość.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

oj nadal Cię trzyma to zioło :)

Niemczyk ma sentyment do niektórych zawodniczek. Nie bardzo go rozumiem, gdy mówi że powinna grać więcej Kajzer, a przy drugiej okazji że Bełcik jest the best...sorry z tego nic nie będzie. Jesli od niego będa zależały powołania to na libero najblizsze lata bedzie grała Zenik, tak do emerytury, może na zmiane z Maj (jak ta wróci w po urodzeniu dziecka -j ako młoda mężatka przecież nie będzie czekać dwadzieścia lat ). Podolec i Kaczor to podstawa skrzydeł, i tak bedzie wygladać odmłodzenie kadry :D

Nie przeczę że wszystkie pomysły p.Niemczyka są poronione, ale jesli miałby zostać kimś w rodzaju koordynatora, to według mnie reprezentacja potrzebować będzie jeszcze dobrego "hamulcowego" dla wielu jego poczynań. Przy czym im dłuzej sie nad tym zastanawiam, tym bardziej dochodzę do wniosku, z całym szacunkiem do p.Andrzeja, że niech już pozostanie na stanowisku honorowego komentatora Pana Słońce, i ewentualne swoje uwagi niech przekazuje raczej na płaszczyźnie towarzyskiej a nie służbowej. Przy czym Jego propozycje kandydatów do objęcia funkcji selekcjonera kadry pań uważam za dość rozsądne. Bardziej mi się podobają niż namaszczony przez Werblińską trener Chemika.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Artek1967 pisze:Bardziej mi się podobają niż namaszczony przez Werblińską trener Chemika.
A to niby czemu? Zna ligę i zawodniczki i jest bardzo doświadczony w prowadzeniu różnych zespołów. Choć żaden z kandydatów nie ma większego doświadczenia w prowadzeniu reprezentacji.

Chiappini w sezonie 2011/2012 miał najmocniejszy zespół i został z niczym, w kolejnym wygrał mistrzostwo dość szczęśliwe, bo gra mimo rewelacyjnego składu była daleka od ideału. W Azerbejdżane czy teraz we Włoszech szału nie zrobił. Co ciekawe w 2012 roku ten sam Niemczyk stawiał Makowskiego wyżej niż Chiappiniego.
Z tureckiej reprezentacji też został zwolniony za brak wykorzystania potencjału i to by było na tyle jeśli chodzi o reprezentacje. Castelani i Lozano to chyba żart. Znowu debiutanci na trenera.
Turka pominę, bo z tego co wiem on trenuje jakąś słabą drużynę w Szwajcarii.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Swojego głównego faworyta wskazałem wcześniej- Hugh McCutcheon

dlaczego nie przekonuje mnie Cucarini też wyjaśniałem:

"nie przekonuje mnie propozycja na selekcjonera w osobie Cucariniego- baaardzo stronnicza (pewnie Werblińskiej pasuje... :) zresztą jeśli się nie mylę, to prawie cały Chemik, włacznie z trenerem to jeden manager, a to juz troche patologią zalatuje."
Obawiam się, że on nie doprowadzi reprezentacji przez zmiane pokoleniowa (jesli tak to mozna nazwać) która, jak chyba wszyscy wiemy, powinna nastąpić.

Przy czym to wszystko i tak są nasze spekulacje, gdyż nikt z nas nie uczestniczy w rozmowach z kandydatami, i nie jest w stanie ocenić, który z nich ma najwłaściwszą wizję tego zespołu. Najwłaściwszą czyli zgodną z oczekiwaniami PZPS-u, przy czym mam nadzieję, że nadzieje Prezesa i Zarządu nie odbiegają od naszych, czyli forumowiczów, zbyt daleko :)
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Jiroux »

SevenUP pisze:Sieczka do problemów ze zdrowiem grała dobrze, teraz znów wraca do formy, ale miała przerwę, więc chwile to zajmie.

Polańska co mecz robi z 5 pkt. blokiem i ma dobrą skuteczność w ataku.

Kaczor gra słabo, raczej Podolec tutaj lepsza, ale skoro mamy Skowrońską, Zaroślińską i Smarzek, to raczej jako ta 4. Poza tym Zaroślińska gra dobrze raczej ze słabymi, jak na przeciwko jest dobry zespół, to raczej się spala.
Nawet pomimo tego, że dostaje od Magdy Śliwy piłki momentami na poziomie szyi a nawet niżej. Dziewczyny są po mocniejszej siłce dlatego tak to wyglądało przeciw Dąbrowie.

Rozważania Kaczor w kategoriach kadry zupełnie nie rozumiem
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: ursula127 »

Artek1967 pisze: przy czym mam nadzieję, że nadzieje Prezesa i Zarządu nie odbiegają od naszych, czyli forumowiczów, zbyt daleko :)
boję się,że oczekiwania Prezesa i Zarządu kończą się na awansie do IO, a nie zbudowaniu młodego silnego zespołu
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
sharkinator
Posty: 132
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: sharkinator »

Przecież Aśka Kaczor nie ma złego sezonu, kilka razy MVP została i to ona ciągnie grę w Impelu.
Co nie zmienia faktu, że jest numerem 4, jak ktoś tu zauwazył po Skowrońskiej, Zaroślińskiej i Smarzek.
Problem jest wyłącznie w przyjęciu.

A tak btw dlaczego Malwina gra w Orlen Lidze, Młodej Lidze, reprezentacji juniorek i seniorek. Nie za dużo? Werblińska byłaby śmiertelnie przemęczona.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

sharkinator pisze:A tak btw dlaczego Malwina gra w Orlen Lidze, Młodej Lidze, reprezentacji juniorek i seniorek. Nie za dużo? Werblińska byłaby śmiertelnie przemęczona.
primo- Malwina gra jeszcze w juniorkach Legionovii i ratuje im honor :) vide- finał Mistrzostw Mazowsza Juniorek
secundo- Werblińska przy takim obciążeniu by już umarła! (a co najmniej by zmieniała trenera i Prezesa klubu w którym gra) :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Sporo o Werblińskiej, ale proszę się postawić w jej sytuacji. W większości meczów czy to w klubie czy reprezentacji, nie dość, że często jest najbardziej obciążona w przyjęciu to nie raz zdarza się, że najwięcej atakuje w zespole. W dodatku broni i zagrywa z wyskoku.

Co nie zmienia faktu, że Malwina w tak młodym wieku jest nadmiernie obciążona. zarówno w klubie jak i w reprezentacji.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: ursula127 »

SerCos pisze: Co nie zmienia faktu, że Malwina w tak młodym wieku jest nadmiernie obciążona. zarówno w klubie jak i w reprezentacji.
co już teraz się odbija na zdrowiu :x
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Jeszcze odnośnie trenera, nie wiem czemu w PZPS upierają się nad nie łączeniem pracy w klubie i reprezentacji skoro w większości reprezentacji osiągających sukcesy tak właśnie jest.

Guidetti prowadził Niemki teraz Holenderki oraz Vakifbank
Ze Roberto prowadzi Brazylijki i w tym czasie prowadził m. zespół z Pesaro czy Fenerbahce
Terzic prowadzi Serbki i zespół z Omska
Barbolini prowadzi Turczynki i Galatasaray
Marichev prowadzi Rosjanki i męski zespół z Moskwy

Wyjątki to mi. Bonitta czy Kiraly, ale wiadomo, że w USA jest dość specyficzna sytuacja.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Parę pozytywnych sygnałów w tej kolejce OL dla reprezentacji:

Smarzek Malwina 32 3 2 16 50% (po raz n-ty w tym sezonie)
Łyszkiewicz Koleta przyjęcie 34 68% 53% atak 28 3 2 9 32%
Polańska Gabriela 16 2 11 69%
Miros Anna 32 2 1 15 47%

Chyba mimo wszystko w tym sezonie polskie zawodniczki wyróżniają się w OL dużo bardziej niż w poprzednich. Tylko czekać aż gdzieś sprzedadzą Malwinę i może też parę innych dziewczyn. Nie wiem czy to dobrze, pewnie zależy dokąd, ale potencjał jest.

Szkoda też że Miros i Zaroślińska są w jednym klubie, chyba ciekawiej by było gdyby Kaśka została w Dąbrowie.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: lipton »

Staty Malwiny są po dwóch setach wczorajszego meczu, z 2 kolejnych jeszcze nie dodali. Myślę że w samym trzecim secie zdobyła ok. 10 punktów (po dwóch miała 20), więc myślę że w całym 4-setowym meczu mogła zdobyć ok. 35.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Rzeczywiście, ale w 2 następnych setach raczej jeszcze podniosła tą skuteczność :o Mam nadzieję, że jej nie zajadą, bo za 3-4 lata może być wielką gwiazdą.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: picaporte »

Artek1967, również uważam, że nie można powierzyć panu Niemczykowi pełnej kontroli nad kadrą, ale jego rady mogą być bardzo pomocne nowemu selekcjonerowi.
Co do Malwiny Smarzek to uważam, że jako młoda zawodniczka winna grać gdzie się da. Niestety zawsze się to odbija w późniejszym okresie kariery na zdrowiu. Taki właśnie już byt reprezentantów kraju.
riki tiki tak!
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: ursula127 »

picaporte pisze: Co do Malwiny Smarzek to uważam, że jako młoda zawodniczka winna grać gdzie się da. Niestety zawsze się to odbija w późniejszym okresie kariery na zdrowiu. Taki właśnie już byt reprezentantów kraju.
Mam dokładnie inne zdanie,co jej da ( poza kontuzjami)obijanie juniorek?A takie rzeczy też obecnie musi robić.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Ostatni weekend Malwiny:
Piatek- 2 mecze w 1/4 MPJ Sandomierz
Sobota- 33 pkt w Dabrowie Górniczej -Orlen Liga
Niedziela- kolejne 5 setów w 1/4 MPJ Sandomierz

Pozostawiam to bez komentarza
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

A czy skoro Malwina będzie miała 19 lat, to oznacza to że nie będzie już mogła grać w juniorach? :D To by oznaczało, że już końcówka tego zabijania się.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Rocznik jest tu istotny
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: lipton »

Dla tych którzy piszą, że Malwinie trzeba więcej gry, m.in. w juniorkach, polecam obejrzenie meczów z finałów juniorek z zeszłego roku (są gdzieś na YouTube). Nie mam wglądu do żadnych statystyk, ale myślę że nie będzie grubą przesadą jeśli napiszę, że w pięciosetowych meczach mogła dostawać nawet pod 100 piłek. W zeszły weekend w samej Dąbrowie dostała 67 (a rozegrała do tego 3 mecze w juniorkach, gdzie zapewne była najbardziej obciążoną zawodniczką, jeśli w Legionowie wygląda to podobnie jak rok temu w MOS-ie). Malwina już teraz ma duże problemy ze zdrowiem, a przy tak dużej eksploatacji może być niestety jeszcze gorzej.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: StanLee »

SerCos pisze:Jeszcze odnośnie trenera, nie wiem czemu w PZPS upierają się nad nie łączeniem pracy w klubie i reprezentacji skoro w większości reprezentacji osiągających sukcesy tak właśnie jest.

Guidetti prowadził Niemki teraz Holenderki oraz Vakifbank
Ze Roberto prowadzi Brazylijki i w tym czasie prowadził m. zespół z Pesaro czy Fenerbahce
Terzic prowadzi Serbki i zespół z Omska
Barbolini prowadzi Turczynki i Galatasaray
Marichev prowadzi Rosjanki i męski zespół z Moskwy

Wyjątki to mi. Bonitta czy Kiraly, ale wiadomo, że w USA jest dość specyficzna sytuacja.
Pytanie brzmi któremu z tych trenerów można było zarzucić nieznajomość rodzimych zawodniczek poprzez śledzenie ligi i tym podobne. Cucarini, okej, ale jakby przyszedł inny trener z zagranicy który nie jest związany z ligą - tu takie obiekcje mają już logiczne podstawy. Guidetti i Holenderki, okej, ale jak możesz zatrudnić kogoś takiego jak Guidetti to nie Ty dyktujesz warunki...
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Sporo nieznanych faktów mozna wyczytać

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ozostalo-4
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: ursula127 »

no to Pani Siatkarka Werblińska znów będzie miała powody do marudzenia
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”