Reprezentacja Kadetów 2015

maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: maciek77 »

Wiśniewski co tam robi? :]
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: sb.slav »

To jakiś żart, co ten sędzia gwizdnął Kwolkowi?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Adamooos
Posty: 28
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 15:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Adamooos »

Jeden z Turków pomylił dyscypliny. Przewrócił się, pozwijał z bólu, usłyszał gwizdek i nagle przestało boleć :D
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Artek1967 »

spokój na koniec i jest finał :) Ktoś wcześniej narzekał na Fornala???
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
emerencja
Posty: 1058
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: emerencja »

Brawo chłopaki!!!
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Adamooos
Posty: 28
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 15:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Adamooos »

I mamy finał :D
Co Ziobrowski w końcówce zagrał :o
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: maciek77 »

Czapa na koniec piękna.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: sb.slav »

Brawo Kadeci za pokazanie charakteru w tym ostatnim secie, bo sędziowie nie byli po waszej stronie. Ozdobą meczu niewątpliwie dwie fantastyczne, długie akcje pełne efektownych obron i mocnych ataków.

Tę znakomitą passę oby podtrzymali do ostatniego gwizdka jutrzejszego finału. Już raz Włochów klepnęli, czekamy zatem na powtórkę z rozgrywki :)

***
Nie wierzę jak Czesi frajerzą :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: luka »

old pallavol pisze:D Kamil92:. mam rozumieć że Droszyński nie potrafił grać z Bućko a Bieńkowski z Grycem? Chyba trochę przesadzasz. Zresztą czas pokaże co będzie z naszych różnych młodych zawodników. Tak jak napisała Kanimo to pewnie wielu z chłopców z 95 i 97 spotka się kiedyś w Reprezentacji seniorów. A na dzisiaj trzymajmy kciuki za naszych kadetów aby byli w Finale ME i zdobyli ZŁOTO :)
niestety trochę w tym prawdy jest co pisze kamil92, Bieńkowski na siłę gra swoim rocznikiem
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: bytrek »

Znana jest godzina meczu finałowego? Mecz bezie na laoli?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: sb.slav »

18:00 będzie na loli bankowo.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: StanLee »

Jak zagrają swoje to powinni wygrać.

Kilka wniosków.

- Kochanowski może być naprawdę świetnym środkowym i nie należy przejmować się jego wzrostem.
- Kwolek poza pierwszym meczem wygląda na polskiego Lucarellego z lepszym przyjęciem i zagrywką - i nie jest to przesadzona opinia - ale to też było od dawna wiadomo.
- skrajnie enigmatyczny turniej w wykonaniu Fornala.
- Ziobrowski jest chyba najlepiej punktującym imprezy, o najlepiej świadczy to o poziomie jaki demonstruje, skoro gra w tak wyrównanym zespole, a i tak zdobywa mnóstwo punktów, zresztą, nie przez przypadek to on wczoraj zdobył 4 ostatnie punkty w trzecim secie. Pamiętacie 18-letniego Muzaja, który po Mistrzostwach Europy juniorów przeszedł do Skry i dostał MVP w meczu z Olsztynem bodaj? Muzaj to zdecydowanie najlepiej ułożony technicznie młody atakujący, a Ziobrowski ma chyba obok Gryca największy fizyczny potencjał. Tak bym widział trzech najbardziej perspektywicznych naszych atakujących. No i ciężko zapomnieć o Boćku.
- nie wydaje mi się, żeby Droszyński ustępował potencjałem młodemu Drzyzdze i trochę szkoda, że nie dostał powołania na te Igrzyska Europejskie, do kadry B, czy jak tam się to nazywa. Wręcz - bardzo szkoda, bo wg mnie powinien bez względu na wiek.
- nasi juniorzy na tle konkurencji grają najlepszą technicznie, najbardziej ''seniorską'' siatkówkę. Dlatego wynik jest drugorzędny.

Pozwoliłem sobie to napisać teraz, bo różnie może wyglądać ten finał (jak dla mnie stracimy maks seta, ale mówimy o 17-latkach) - a raczej te wnioski wykraczają dużo ponad jeden mecz. Ten rocznik idealnie pokazuje jak świetne i dobrze zorganizowane jest polskie szkolenie.

Nawrocki nie może wysiedzieć jako asystent. :D
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Kamil92 »

No to i ja dorzucę coś od siebie.
Szczerze powiedziawszy to nigdy wcześniej nie widziałem Ziobrowskiego, bo praktycznie we wszystkich meczach jakie oglądałem z udziałem SMS Spały w tym sezonie grywał Lipiński. Muszę więc przyznać, że zrobił na mnie wczoraj bardzo dobre wrażenie wysoki, dobrze zbudowany, pewny w ataku i bardzo spokojny. Świetnie serwuje przy tym popełnia mało błędów, dobrze gra w bloku no i w obronie, pomimo swojego wzrostu.
Para przyjmujących w tym turnieju to zdecydowanie wyróżniający się Kwolek i nierówny Fornal. Tomasz niestety wczoraj był cieniem samego siebie, przyjmuje dobrze, no i w bloku swoje dokłada, bo to jego atut, ale w serwisie i w ataku bardzo słabo, ja na swoje standardy. Za to Bartosz robi piorunujące wrażenie, jest bardzo pewny siebie, świetnie serwuje i przyjmuje, a do tego ten jego atak... Mamy naprawdę bardzo uniwersalnych graczy na tej pozycji i nie zdziwię się jeśli już w przyszłym sezonie znajdą swoje miejsce w klubach PlusLigi.
To co mi się najbardziej podoba w tej drużynie to organizacja gry. Bardzo dużo obron i wybloków, a do tego bardzo ciekawa gra na kontrze. Droszyński wrzucający pod rękę do Wocha bardzo szybką piłkę, a ten atakuje z wznoszącej piłki. Masłowski niejednokrotnie przyspieszający wystawę, rozgrywając z pola. Kwolek ma świetne dogranie, czy stoi na 1-2 metrze, czy stoi na 10 metrze, nie robi mu różnicy i zawsze dogrywa w punkt. Świetnie ich się ogląda i jestem pewien, że z nich wszystkich będziemy mieli w przyszłości dużo pożytku.
ciorny17
Posty: 8536
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: ciorny17 »

Przy tych całych ochach i achach jak najbardziej z resztą zasłużonych marzę tylko o jednym, aby Kwolek trafił pod trenera, który go utemperuje. Oglądające mecze SMSu mam wrażenie, że zbyt często daje ponieść się emocjom i to może być jego główny hamulec w rozwoju kariery, gdyż siatkarsko to on wygląda jak na ten etap kariery rewelacyjnie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: kanonier »

ciorny17 pisze:Przy tych całych ochach i achach jak najbardziej z resztą zasłużonych marzę tylko o jednym, aby Kwolek trafił pod trenera, który go utemperuje. Oglądające mecze SMSu mam wrażenie, że zbyt często daje ponieść się emocjom i to może być jego główny hamulec w rozwoju kariery, gdyż siatkarsko to on wygląda jak na ten etap kariery rewelacyjnie.
Kwolka widziałem tylko raz, podczas turnieju juniorów w meczu z Norwidem Częstochowa i zgadzam się z Tobą w 100%. Bardzo często ponosiły go emocje i musiał być uspokajany przez kolegów i trenera. Jak go zobaczyłem to pierwsza moja myśl: postura boksera.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
kanimo

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: kanimo »

W pelni zgoda z przedmowcami co do komplementow i ewentualnych zastrzezen.
Co do opinii Stana o Droszynskim-czy nie masz wrazenia, ze on sie czasem przegrzewa? Tak ja np de Cecco-wrzuca coraz szybsze i nizsze pilki , nieco mniej dolkadne, za ktorymi partenerzy juz nie sa w stanie nadarzyc. Czy przyspieszenie kariery, czy przeciwnie, jej zwolnienie bedzie najlepsza rada? Odpowiedz jest indywidualna. Czas jest czynnikiem uczacym radzic sobie z emocjami, dobry trener moze pomoc. Czy moze pomoc trener taktyk jak Kowal?
Kwolek, rzeczywiscie typ boksera, ale w grze nie dawal sie poniesc emocjom. Inne pytanie-czy 192cm nie beda przeszkoda w przyszlosci?
Fornal-jak na tak klasowego zawodnika slaby turniej. A ze swoje dolozyl i to w waznych momentavh-w koncu klasowy zawodnik ;)
Kochanowski-od ponad roku wydaje mi sie coraz mniej blyskotliwy w ataku. Wzrost i coraz wyzsi rywale? Przeciazenie? Sledze go w miare mozliwosci od pojawienia sie w MPL i widze i rozwoj jak i ostatnio spadek efektywnosci w ataku.Wierze w jego niepospolity talent i zycze mu odnalezienia sie na wybranej pozycji. Na przyjeciu widzialam go tylko w MPK.Wierze jednak tym fanom i bliskim, ktorzy widzac go czesciej, mowia o potencjale na przyjeciu.
Maslowski-troche podobnie jak Piechocki-lepszy w obronie niz przyjeciu.Godny nastepca Igly;).
Ziobrowski-podobnie jak kolega, widzialam glownie Lipinskiego i niepokoilam sie o atak. Rewelacja. No i blok i obrona.Oby zdrowie dopisywalo. Bez forsowanie. Dajcie mu dojrzec. Nie wrzucajcie go od jutra do juniora, Plusligi i kadry B. Moze Lipinski odejdzie( IIga klasa?), albo pograja na zmiane? Ostatnio pechowa pozycja mimo paru obiecujacych postaci.
Domagala-widzialam go wczesniej, tutaj jeszcze nie. Jest potencjal. Pytanie na jakiej pozycji.
Po odejsciu rocznika 97 bedzie niewatpliwym liderem. Ciekawe, czy jeszcze rosnie?
Woch-pokazal sie w ostatnim sezonie, dla mnie wyskoczyl troche z pudelka. I od razu fajnie. Ale tez nie wielkolud. Co dalej?

Druzyna bez slabych punktow, grajaca dojrzala siatkowke. Potrafiaca skompensowac niedyspozycje czy brak jednego zawodnika.
Dla mnie rewelacja. Trzymam kciuki za dalsze kariery.
A ... pierwsi od dawien dawna, ktorzy odwazyli sie powiedziec, ze chca zlota i beda o nie walczyc.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: bytrek »

Co do Fornala, to jest koleś który już powinien być brany pod uwagę do kadry Olimpijskiej. nawet tutaj, niby słaby turniej, ale jak w półfinale ME, w trzecim secie coś się u nas zacięło, nagle on się pojawił i zaczął ciągnąc grę, to jest prawdziwy lider.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Husarz97
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2010, o 23:56
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Husarz97 »

Gratulacje oczywiście dla naszych kadetów.Moim zdaniem taki wynik pokazuje jak dobra jest siatkarska młodzież w Polsce.To jest tylko moja opinia ale uważam ze dając na rozegranie kogoś innego niż Droszyński,Kozub (w kadrze przewijali sie Gil,Dąbrowski),na ataku innego niż Ziobrowski na libero inny niż Masłowski itd i tak byśmy osiągneli sukces. Widać to mistrzostwach juniorów gdzie w finale zabrakło chociażby Resovi gdzie gra Ziobrowski,Kozub,Masłowski.Nie mniej gratuluje i po złoto ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Murilo0 »

4 asy do pierwszej przerwy technicznej, a Włosi sami nie zdobyli nawet punktu :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: majka86 »

8:3 w tym 4 asy serwisowe :] Niby nasi, ale jak nie nasi :] :] :]
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Noworoczny »

Można prosić o linkę?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: majka86 »

Noworoczny pisze:Można prosić o linkę?
http://www.laola1.tv/en-int/live/final- ... 13277.html
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Noworoczny »

Dzięki Maju.

E: Oo, Tofoli na boisku.

Chłopaki sami siebie dopingują, żeby załamać Włochów (-: Stara sztuczka.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: majka86 »

O matko, jak się drze ten Makaroniarz na tych swoich makarońskich chłopców :o
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Kamil92 »

Fornal dzisiaj o wiele lepiej niż dotychczas. Ziobrowski dzisiaj słabiej, ale i tak wystarcza na Włochów, którzy w ataku prawie nie istnieją.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: Noworoczny »

Ale pogrom (sędzia co prawda 2* pomógł). Kiedy jakaś światowa impreza tego rocznika?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: bytrek »

Włosi nie maja jednego konkretnego młotka, a kontra to nawet nie wiedza co to jest
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: maciek77 »

Włosi się nie stawili. Teraz dobrze rozpocząć i mamy Złoto.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: PvK »

Ale wieje nudą. Mam nadzieje, że na MŚ poziom rywali będzie wyższy.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Kadetów 2015

Post autor: bytrek »

... żeby w finale rywali nawet nie potrafili raz 20 punktów w secie złamać?
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”