Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003 roku

Mazur1337
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 12:18
Płeć: M

Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003 roku

Post autor: Mazur1337 »

Wita,

Mam koszulkę (co prawda jest to zwykły t-shirt) z autografami siatkarzy z roku 2003. Na koszulce są autografy między innymi Arka Gołasia, Pawła Papke, Sebastiana Świderskiego, Łukasza Kadziewicza, Piotra Gruszki, Pawła Zagumnego, Krzysztofa Ignaczaka, Michała winiarskiego i jeszcze kilka innych. Chciałbym się dowiedzieć ile ta koszulka mogła by być warta.
Czy ktoś z Was był by wstanie ocenić jej wartość?

Z góry bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003

Post autor: Noworoczny »

Towar jest warty tyle, ile ktoś chce za niego zapłacić. Ani grosza więcej.
A w przypadku takiego zbytkownego towaru głównie będzie to zależało od tego, czy uda Ci się dotrzeć do osób, których na tej koszulce będzie zależało. Ja bym za nią nie dał złotówki, ale pewnie paru takich po Ziemi chodzi, którzy by parę tysi zapłacili.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003

Post autor: Abdullo »

Jak zwykła koszulka to jak za 100 PLN to by było max. Meczową jest cenniejsza. Za tysiąc to nawet koszulka meczową z mistrzostw świata nie chodziła.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003

Post autor: Noworoczny »

Ale z autografami, w tym śp. Arkadiusza Gołasia - już nie do zdobycia.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Autografy reprecentacji ze zgrupowania w Cetniewie 2003

Post autor: Abdullo »

Noworoczny pisze:Ale z autografami, w tym śp. Arkadiusza Gołasia - już nie do zdobycia.
Dla fana Arka pewnie ciekawa pozycja, ale podejrzewam iż prawdziwy Fan to za koszulkę Arka z autografem mógłby wydać masę kasy. Ale to samego Arka. To tylko koszulka treningowa.
Ale jak napisałeś wcześniej. To jest warte tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić. Ja troszeczkę w rynku pamiątek siedzę i uważam iż więcej niż 100 PLN nie będzie warta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”