Reprezentacja Polski juniorów 2015

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: krzysiu »

Jakub Bednaruk nowym trenerem kadry juniorów
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Jaja sobie robisz? :o :D
Skad ta informacja? Na stronie PZPSu ani twiterze JB nic nie ma. Choc moze... pobyt sluzbowy na MPJ i zapelnianie kajecika mozna roznie odczytac.

Jesli to prawda to bedzie ciekawie.
Chcialam go do B a teraz mam obawy; Troche malo czasu, podejrzewam, ze moze zechciec wprowadzic nowych zawodnikow ( z wpisow na twiterze).
Trzymam kciuki.

O widze, ze i bluzgania bedzie mniej…
@JakubBednaruk · 8 h il y a 8 heures
Muszę zadzwonić do mojego trenera z juniorów i zapytać, czy my też tak bluzgaliśmy?
Matius

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: Matius »

krzysiu pisze:Jakub Bednaruk nowym trenerem kadry juniorów
Jeśli to prawda to raczej nie mam nic przeciwko, Kuba ma podejście do młodych i z nimi zrobił fajny wynik w PW. Oczywiście marzyłby mi się Blaine lub Antiga w SMS'ie skoro już związali się przynajmniej częściowo z Polską, ale wszystkiego mieć nie można :D
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

No tak, ale Nawrocki byl wolny i mogl prowadzic Spale w meczach ligowych, nie wiem na ile byl z nimi na codzien w lesie ale jednak blizej.
Kuba Bednaruk podpisal z PW wiec nie bedzie mogl byc tak blisko. To bedzie inny model. Moze i sensowny w przypadku starszych juniorow, ktorzy poszli do klubow i wedlug polskiego podzialu juniorami juz nie sa.
Ma to i zalete- obiektywniejszy stosunak do graczy spoza sms-u.
Ale po U 19 trudno trudno wyobrazic sobie lepiej skomponwana i zgrana druzyne w roczniku 97 niz Spala z drobnymi dodatkami :D
Mam nadzieje, ze w przyszlym roku beda wspolpracowac z Pawlikiem. Chyba, ze to projekt jednoroczny.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: krzysiu »

Tak napisano na jednej stronie na Fb - okaże się czy to prawda. Ale raczej byłby to dobry ruch ;)
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Chyba cos jest na rzeczy:
Jakub Bednaruk
‏@JakubBednaruk
Jeszcze tak trudnych sportowych wyborów nie przeżywałem.
Wielu uszczęśliwię,ale wielu też muszę zasmucić
Cholernie to ciężkie
Szczegóły soon
A w ogole zrobil sie OT.
Moze jakis mod by to przeniosl do kadry juniorow
kanimo

Re: Kadra B- zaplecze Reprezentacji i ogrywanie młodych

Post autor: kanimo »

Mozna to chyba uznac za oficjalne potwierdzenie. W zwiazku z tym zglaszam do moda o przeniesienie tych kilku postow do watku o juniorach lub zalozenie watku o reprezentacji juniorow 2015 oraz usuniecie tego posta, by nie przeszkadzal w dalszej dyskusji. :D
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Kamil92 »

Tutaj też ciekawy wywiad:
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/ml/ ... index.html
Kuba mówi w nim, między innymi to, że ze złotej kadry kadetów zabierze tylko Kochanowskiego.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Guilder »

Trochę mi podpadliście tym ciągnięciem off-topa "bo moderator przeniesie", ale że ładna pogoda i humor mam dobry, to skończy się na moim psioczeniu.

Zasadniczo zgadzam się z jednym z komentarzy artykułu wrzuconego przez Krzysia powyżej: ciężko o właściwszy wybór. Zwłaszcza że, według Bednaruka, PZPS-owi zależało na trenerze z PlusLigi, a nie z drużyn młodzieżowych.
Dla niego samego to nowe wyzwanie, co jest dodatkowym smaczkiem dla kibiców, wśród których ja też jestem, zaciekawionych karierą Bednaruka. Czy jego Warszawa to powtórka z Panasowej Częstochowy, czy też kształci nam się bardzo dobry trener?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
waldek 28
Posty: 157
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: waldek 28 »

Zna ktoś skład?
Moim zdaniem będzie taka:
R: Bieńkowski, Komenda.
A: Lipiński, Bućko lub Gryc(bardzo wątpliwe, bo jest po kontuzji ciężkiej).
P: Szalpuk, Śliwka, Halaba, i albo Depowski, Fornal J. , Szymura.
Ś. Modryl, Kochanowski, Zwiech, ewentualnie Kania lub Badura, jeśli zdrowy.
L Piechocki
waldek 28
Posty: 157
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: waldek 28 »

Kuba wspominał że po MP Juniorów, powoła jeszcze dwóch zawodników z Gdańska chyba.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: old pallavol »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, o 15:34 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
beequeen
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 11:06
Płeć: K
Lokalizacja: W-wa

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: beequeen »

waldek 28 pisze:Kuba wspominał że po MP Juniorów, powoła jeszcze dwóch zawodników z Gdańska chyba.
Stawiam, że Tomczak będzie na sypie...a drugi może Linda na młotku ;)
Historia uczy jednego a mianowicie, że nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła...
kanimo

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: kanimo »

Jest 5 zawodnikow z PW. Wedlug mnie beda to Sliwka, Szalpuk, Lemanski, Mordyl, Bienkowski.
Z Gdanska 2 i podobal sie Kubie Bednarukowi Tomczak wiec….a kto drugi?
Do obstawienia 2 atakierow, pozostali srodkowi i przyjmujacy oraz libero.

Obstawiam: Lipinski, Linda, Szymura, Fornal? moze Halaba?? i ktos z dwojki Piechocki/Popiwczak. Srodkowi- Kuba Kochanowski gra w kadecie ale moze on.

Do moda-ciagelismy OT ale byla prosba o przeniesienie, uczestnik chyba nie moze ??? . A sam rozumiesz, temat byl goracy jak swieze buleczki. W temacie reprezentacji mezczyzn 2015 jest milion stron o Leonie i jakos nikt tego nie wyrzucil ;)
Leon zagra najwczesniej w 2018 a Kuba zaczal prace juz. Wiec Guilder, jak mod spal albo sie jaral PP :] to niech nie narzeka.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, o 17:34 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: niepoinformowany »

Naprawdę warto przed tworzeniem swoich wizji składu przeczytać wywiad, do którego link został podany w tym temacie wyżej.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
beequeen
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 11:06
Płeć: K
Lokalizacja: W-wa

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: beequeen »

niepoinformowany pisze:Naprawdę warto przed tworzeniem swoich wizji składu przeczytać wywiad, do którego link został podany w tym temacie wyżej.
Fakt Kanimo nie doczytała widać,że Kochanowski jest w planach.. bywa a co do tworzenia wizji nie da się uniknąć wrażenia,że to podstawa działalności tego forum we wszelakich wątkach :) Posnuję więc:
R: Bieńkowski,Tomczak
Ś: Kochanowski, Mordyl, Lemański (Kuba tu może nie zaryzykować) więc ciężko powiedzieć kto na 3 ewentualnie
A: Linda Halaba?Lipiński?
P: Szalpuk, Śliwka, Szymura, Depowski?Halaba?
L: Skoro niby nikt z JW to Popiwczak raczej odpada...zostaje Piechocki...Zabłocki? (nie sądzę).
To się pobawiłam, tymczasem pażyjom uwidim.
Historia uczy jednego a mianowicie, że nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4597
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: niepoinformowany »

Ty też nie doczytałaś jak widać. :o
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
kanimo

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: kanimo »

Hm... nie doczytalam, fakt. W piatce z PW nie ma Lemanskiego a jest Depowski.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2015, o 12:49 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Chal »

E: Zaginąłem w czasoprzestrzeni :o
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
beequeen
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 11:06
Płeć: K
Lokalizacja: W-wa

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: beequeen »

niepoinformowany pisze:Ty też nie doczytałaś jak widać. :o
Niebywałe mam szczęście, że ktoś czuwa :]
Historia uczy jednego a mianowicie, że nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła...
janek50
Posty: 208
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: janek50 »

Ja też pobawię się w proroka:
R:Bieńkowski,Tomczak
A:Halaba,Linda
P:Szalpuk,Śliwka,Szymura,Depowski
S:Mordyl,Kochanowski,Zwiech
L:Piechocki
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Abdullo »

Widzę, iż wysyp reprezentacji spowodował iż niektórzy zawodnicy będą musieli się sklonować aby obskoczyć kadry w których się znajdują. Jaka jest hierarchia ważności. Kadra A i później Kadra B czy reprezentacja juniorów?
kanimo

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: kanimo »

Prawie jak Janek. Tez mysla, ze na 3 srodek Zwiech.
Moze Halaba na przyjecie a na atak Lipinski i Linda?
Pewnie ktorys z pary przyjmujacych dostanie szanse na gre w LS co troche skomplikuje przygotowania.
Na temat priorytetow cos bylo w powyzszych wywiadach tylko niespecjalnie precyzyjnie. Znowu trzeba doczytac? :<
… O jest
Dwóch z twoich juniorów, Szalpuk i Śliwka, dostało w tym roku powołania do kadry A, do kadry B oraz do kadry juniorskiej. Nie będzie problemów z tym, żeby przyjechali na zgrupowanie i grali w kwalifikacjach?
- Zastanawiałem się, czy do kadry piłkarskiej też nie dostaną (śmiech). To może być problem w sierpniu przy mistrzostwach świata, jeżeli się zakwalifikujemy, bo moja reprezentacja jest najmniej ważna, ale uzgodniliśmy, że na czas do kwalifikacji są do mojej dyspozycji. Na pewno Olek Śliwka będzie potrzebował jakiejś przerwy na naprawienie zdrowia, choć widzę, że jest przewidziany do grania i w Lidze Światowej i w Igrzyskach Europejskich w Baku, a przecież grał cały sezon w klubie. Myślę, że obaj moi zawodnicy bardziej by się martwili, gdyby nie dostali żadnego powołania, niż tym, że dostali aż trzy.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2015, o 19:21 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
janek50
Posty: 208
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: janek50 »

Bednaruk dał w miarę jasną odpowiedż : Dwóch z twoich juniorów, Szalpuk i Śliwka, dostało w tym roku powołania do kadry A, do kadry B oraz do kadry juniorskiej. Nie będzie problemów z tym, żeby przyjechali na zgrupowanie i grali w kwalifikacjach?

- Zastanawiałem się, czy do kadry piłkarskiej też nie dostaną (śmiech). To może być problem w sierpniu przy mistrzostwach świata, jeżeli się zakwalifikujemy, bo moja reprezentacja jest najmniej ważna, ale uzgodniliśmy, że na czas do kwalifikacji są do mojej dyspozycji"
Matius

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Matius »

Też pozgaduje:

Przyjęcie: Śliwka, Szalpuk, Szymura, Depowski.
Środek: Kochanowski, Mordyl, (dalej nie znam za bardzo więc Zwiech)
Rozegranie: Bieńkowski, Komenda (może ten Tomczak)
Atak: Co z Grycem?? jeśli nie on to myślę, że sprawdzony Bućko i dalej za bardzo nie znam atakujących z aktualnego juniora.
Libero: Piechocki

Pogrubione są raczej pewne nazwiska ze względu na wypowiedzi Bednaruka.
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: old pallavol »

Ja też podam swoje typy: R- Bieńkowski ,Droszyński A- Szalpuk,Bućko, Lipiński P-Śliwka. Szymura, Depowski, Halaba Śr-Kochanowski, Mordyl, Zwiech L-Piechocki
Matius

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: Matius »

old pallavol pisze:Ja też podam swoje typy: R- Bieńkowski ,Droszyński A- Szalpuk,Bućko, Lipiński P-Śliwka. Szymura, Depowski, Halaba Śr-Kochanowski, Mordyl, Zwiech L-Piechocki
Czyli stawiasz skrzydła Śliwka, Szymura, Szalpuk? Jak dla mnie aktualnie optymalnym przyjęciem jest Śliwka i Szalpuk, obaj poprawili już swój największy mankament, czyli przyjęcie i ich wspólna gra nie wygląda źle na przyjęciu, chociaż mistrzami w tym elemencie nie są. Dodatkowo po co ryzykować zgrywanie się z Szalpukiem na ataku przed ważnym turniejem kwalifikacyjnym.
panna-na-walizkach
Posty: 111
Rejestracja: 4 cze 2011, o 09:15
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: panna-na-walizkach »

old pallavol pisze:Ja też podam swoje typy: R- Bieńkowski ,Droszyński A- Szalpuk,Bućko, Lipiński P-Śliwka. Szymura, Depowski, Halaba Śr-Kochanowski, Mordyl, Zwiech L-Piechocki
:] nie widzę potrzeby zamieniania Szalpuka na pozycji, a widok Zwiecha jest śmieszny. W jego miejsce już prędzej widzę Lemańskiego albo kogoś z młodszego rocznika
kanimo

Re: Reprezentacja Polski juniorów 2015

Post autor: kanimo »

Nie jestem jedyna, ktore nie przeczytala przed wypowiedzeniem sie obu wywiadow pod linkami. Te wywiady sa rozne, w drugim trener uchyla rabka tajemnicy powolan.
I tak 5 graczy z PW ale bez Lemanskiego (kontuzja, turniej eliminacyjny jest 15-17 maja, wiec za malo czasu) za to z Depowskim.
Ze zlotych kadetow jedynie Kuba. Stad wyszedl nam Zwiech obok Mordyla i Kochanowskiego-szalu nie ma ale nie ma i dziury. Zreszta juz tak gral Nawrocki.
Czyli z niewiadomych pozostaje atak, 2gi sypacz 4ty przyjmujacy,3ci srodkowy i libero.

W tym jest (wywiad) 2 graczy z Gdanska. Na twiterze JB komplementowal Tomczaka. Stad wychodzi rozegranie Bienkowski/ Tomczak.

Korzystal JB z rad poprzednika wiec myslenie o Zwiechu i Szymurze oraz Piechockim jest naturalne. Podobnie jak Lipinski. Na drugiego (lub 1go) atakiera pasuje 2gi gdanszczanin-Linda. Czasu malo wiec pewnie i zmian nie bedzie duzo. Stad mysle, ze Bienkowski jako 1szy, pasowaloby Tomczak/Linda na podwoja zmiane np.
Tak wyglada moje rozwiazanie rebusu.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2015, o 10:26 przez kanimo, łącznie zmieniany 4 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”