Mistrzostwa Europy U 19

Tado
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 11:33
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Tado »

Tak atak jest w miarę dobry, kopaczy trener zendeł ma na atak trochę lepszych od czyrniańskiego
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Na eliminacjach prawe chodzilo srednio. I Grygiel i Kapica nie powalali.
A Stysiak w ogole jakis chimeryczny i czesto kontuzjowany.
Tado
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 11:33
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Tado »

Dlatego chodziło średnio bo rajchelt i jezierski grają z nimi za wysoko , obejrzyj finał olimpiady młodzieży w giżycku sędziowałem tam między innymi i tam sypał Czetowicz zresztą nagroda najlepszego rozgrywającego i sypał z nimi o dwa tempa szybciej i przynosiło to super rezultaty
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Dasz linka to obejrze.
Tado
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 11:33
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Tado »

Jak się dokopie to ci dam ale muszę sobie przypomnieć adres
ROMANO 44
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 10:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: ROMANO 44 »

Czetowicz od zawsze gra szybko te wszystkie mecze co oglądałem to naprawdę jest niezłe tempo , nawet w tak młodym wieku potrafi przeciągnąć Qika 6-7 maetrów , nie ma co gadać zobaczymy czy chłopaka wezmą jak go nie wezmą to będzie to marnotrastwo materiału i potencjału .
anusia123
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2017, o 09:02
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: anusia123 »

Przyznam że nie słyszałam o tym młodym chłopaku, ale fajnie że ktoś wspomniał o nim bo jak na razie to tylko widzę nazwisko Rajchelt i Jezierski fajne chłopaki, niech pojedzie lepszy
ROMANO 44
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 10:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: ROMANO 44 »

Mam nadzieję że pojedzie lepszy, ale upieram się żeby Czetowicz był w tym składzie wiem że najmłodszy ale bardzo zmienił by obraz naszej gry , a i punkty w zagrywce i w bloku by dołożył.Jestem bardzo ciekawy co zrobią trenerzy Zendeł i Pawlik oczywiście wcale im nie zazdroszczę, ale mam nadzieję że na finały ME wybiorą zawodnika przy którym są punkty.
Amca
Posty: 25
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 06:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Amca »

..... wyczuwam tu lobbing, spalscy trenerzy raczej nie czytają tego forum.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Akurat w serwisie to trudno dac wiecej niz Rajchelt. Pare razy w miedzynarodowych zawodach prezentowal dlugie serie asow.
W bloku-coz, wzrost go ogranicza, ale jest skoczny. Tylko to odbicie :(

Mam nadzieje, ze bedzie otwarta rywalizacja i Czetowicz bedzie wziety pod uwage. Tylko czasu trzeba tez na zgranie. Dotychczasowe wyglada slabo a organizacja gry na kontrze to jakis dramat.

A Damiana mozna zobaczyc np tu: https://www.youtube.com/watch?v=2aIqalxN5rg
Jakies nowsze widzialam, tylko nie potrafie odnalezc, wiec wrzuccie jak macie jakis mecz.
ROMANO 44
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 10:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: ROMANO 44 »

Amca pisze:..... wyczuwam tu lobbing, spalscy trenerzy raczej nie czytają tego forum.
Nie mam zamiaru nikogo lobbować a czy czytają to trenerzy czy nie to mało istotne piszemy tu o wszystkich i o wszystkim
a ja po prostu zwróciłem uwagę na tego chłopaka bo piszę się tylko o dwóch chłopakach a nic szczególnego nie grają a propo meczyku to stary meczyk z przed dwóch lat Mosu znam go bardzo dobrze bo kibicowałem akurat Mosowi i byłem tam z nami meczyk jeszcze leprzy też go można wydobyć
ROMANO 44
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 10:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: ROMANO 44 »

jak będę na jakimś teraz meczyku kadetów to na pewno wstawię bo to już inny gracz teraz
ROMANO 44
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 10:40
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: ROMANO 44 »

ROMANO 44 pisze:
Amca pisze:..... wyczuwam tu lobbing, spalscy trenerzy raczej nie czytają tego forum.
Nie mam zamiaru nikogo lobbować a czy czytają to trenerzy czy nie to mało istotne piszemy tu o wszystkich i o wszystkim
a ja po prostu zwróciłem uwagę na tego chłopaka bo piszę się tylko o dwóch chłopakach a nic szczególnego nie grają a propo meczyku to stary meczyk z przed dwóch lat Mosu znam go bardzo dobrze bo kibicowałem akurat Mosowi i byłem tam z nami meczyk jeszcze leprzy też go można wydobyć
to nie wyczuwaj tylko pojedź na mecze i popatrz to będziesz wiedziała o co chodzi, sędziuję takża mecze Spale w I lidze i widziałem jak chłopcy grają i na prawdę zagrać w I lidzę w wieku 16 lat i robić w konia zawodników po plus lidze dawno tego nie widziałem, aż miło się patrzy
Tado
Posty: 8
Rejestracja: 28 lut 2017, o 11:33
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: Tado »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 2 mar 2017, o 13:01 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

ROMANO 44 pisze:
ROMANO 44 pisze:
Amca pisze:..... wyczuwam tu lobbing, spalscy trenerzy raczej nie czytają tego forum.
to nie wyczuwaj tylko pojedź na mecze i popatrz to będziesz wiedziała o co chodzi, sędziuję takża mecze Spale w I lidze i widziałem jak chłopcy grają i na prawdę zagrać w I lidzę w wieku 16 lat i robić w konia zawodników po plus lidze dawno tego nie widziałem, aż miło się patrzy
Amca. Plec:M
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: NIEMAMLANCII »

Kiedy jakieś info na PZPS o powołaniach repry kadeta na ten sezon? Kadetki już wiszą np.
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: secik75 »

NIEMAMLANCII pisze:Kiedy jakieś info na PZPS o powołaniach repry kadeta na ten sezon? Kadetki już wiszą np.
Wejdź w akcje szkoleniowe w reprezentacjach tam jest kto jest powołany z poza Spały tylko 4 a reszta Spałowicze
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Dawno nie sprawdzalam, ale to co wisialo, to chyba bylo na elininacje.
Obecnie kadra niekoniecznie ta sama.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

Zmienia się ta kadra jak w kalejdoskopie. Boję się, ze może przez to wypaść słabo na ME.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Podobno tym razem kontuzjowany Kosiba.
Cos powaznego?
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: secik75 »

kanimo pisze:Podobno tym razem kontuzjowany Kosiba.
Cos powaznego?
Od dluzszego czasu boryka sie z problemami ale na kadrze jest,trenuje a wiec moze nie bedzie tak zle
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

Dzisiaj w meczu MP Juniorow Resovia-Trefl Stolc grał na ataku. I grał bdb. Może to jest jakiś pomysł na atakujacego w zbliżających się ME
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: secik75 »

zyrafa_180 pisze:Dzisiaj w meczu MP Juniorow Resovia-Trefl Stolc grał na ataku. I grał bdb. Może to jest jakiś pomysł na atakujacego w zbliżających się ME
Odważny pomysł Stolcu super fajny chłopak ale do graczy na tej pozycji raczej nie ma szans , Stolc ma problemy z punktowaniem na trudnych wysokich piłkach i myślę że to go eliminuje, Grygiel lub Kapica murowani kandydaci najlepszym uważam by był Patryk Czyrniański ale jest na przyyjęciu chłopak z charyzmą i duchem walki
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Wlasnie, jezeli juz ktos majacy doswiadczenie na obu pozycjach to ja raczej widze Czyrnianskiego.
Warunkiem jest tak przynajmniej 3 zdrowych przyjmujacych.
Jak ogladam mecze MPJ to juz atakujacy MOSu bardziej mi sie podoba niz Stolc.
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: secik75 »

[quote="kanimo"]Wlasnie, jezeli juz ktos majacy doswiadczenie na obu pozycjach to ja raczej widze Czyrnianskiego.
Warunkiem jest tak przynajmniej 3 zdrowych przyjmujacych.
ak ogladam mecze MPJ to juz atakujacy MOSu bardziej mi sie podoba niz Stolc.[/qu

Recko slabiutki nie mozna go porownywac do stolca bo stolcu od zawsze na przyjeciu,atakujacy juz sa jak pisalem kapica i grygiel na prawde dobre chlopaki dac im szanse ja jestem pewny ze ta pozycja nie zawiedzie na Euro, obawiam sie innej pozycji.
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Recko w pierwszym dniu MVP meczu. Fakt przeciwnik slaby. W drugim-mniej widoczny ale bez katastrofy. Zobaczymy dzis i dalej bo MOS awans ma pewny.

To, ze nie spalowicz dla mnie nie ma znaczenia. Vide Szalpuk.
Najlepszym (wg mnie) rozgrywajacym jest w Prokopczuk. Rajchelt (spalowicz) tak kolo 5tego miejsce z tego co obserwuje. Wyzej postawilabym rowniez Karakule, Krawca (tak chyba nazywa sie sypacz KK), oraz Bereze. Momentami nawet sypaka Lotosu, czy 2giego JW.
Spala i dlogosc przebywania tam klasy, szczegolnie na nowej pozycji (jak u Stolca) nie stworza.
A bywa ze zawodnik jest tam przestawiany nie do konca zgodnie z predyspozycjami (Domagala).

Slugocki troche zgaszony, ale wazne, ze nie kontuzjowany.

O sype sie boisz? Raczej slusznie. :<
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: secik75 »

kanimo pisze:Recko w pierwszym dniu MVP meczu. Fakt przeciwnik slaby. W drugim-mniej widoczny ale bez katastrofy. Zobaczymy dzis i dalej bo MOS awans ma pewny.

To, ze nie spalowicz dla mnie nie ma znaczenia. Vide Szalpuk.
Najlepszym (wg mnie) rozgrywajacym jest w Prokopczuk. Rajchelt (spalowicz) tak kolo 5tego miejsce z tego co obserwuje. Wyzej postawilabym rowniez Karakule, Krawca (tak chyba nazywa sie sypacz KK), oraz Bereze. Momentami nawet sypaka Lotosu, czy 2giego JW.
Spala i dlogosc przebywania tam klasy, szczegolnie na nowej pozycji (jak u Stolca) nie stworza.
A bywa ze zawodnik jest tam przestawiany nie do konca zgodnie z predyspozycjami (Domagala).

Slugocki troche zgaszony, ale wazne, ze nie kontuzjowany.

O sype sie boisz? Raczej slusznie. :<
Tu nie chodzi ze Spalowicze bo tak jak mowisz nie ma to zadnego znaczenia ale na prawde chlopaki sa w cugu czemu nie dac szansy jezeli na prawde graja bardzo dobrze jak chcesz zobaczec Kapice to wejdz na strone azs 2020 facebook i tam jest mecz polfinajow kadeta azs z Bydgoszcza i ocenisz na prawde Kapica ma potencial
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

Wejde i zobacze. Choc oboje wiemy, ze jeden mecz jest tylko wskazowka w ocenie zawodnika. I nie znam sily Bydgoszczy w tym roczniku. Zreszta mowa o grze przeciwko starszym, to czasem sprawia problemy.
zyrafa_180
Posty: 112
Rejestracja: 21 lut 2016, o 16:23
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: zyrafa_180 »

Trenerzy Kadry Kadetów zawitali do Kętrzyna. Może i szukają ...i powołają na ME kogoś nowego. Chociaż uważam, ze byłoby duże ryzyko powołać teraz kogoś, kto z drużyną się nie zna.. Chyba, że pod katem ew MŚ, które są w sierpniu. Mam nadzieję ze kadeci na nie pojadą. Przypominam że muszą zając na ME miejsca 1-6 :)
kanimo

Re: Mistrzostwa Europy U 19

Post autor: kanimo »

jak dla mnie najslabsza pozycja jest sypacz. A to pozycja klucz, dowolanie takiego zawodnika i zgranie z druzyna wymaga czasu. Wiec w praktyce niemozliwe. Rajchelt jak na niego zle nie gral.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”