Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Aranger »

Ten Orczyk to nie jest czasami nieco przeceniany na forum w ostatnim czasie ?

Mam nadzieję, że obok Bieńka to Lemański będzie naszym podstawowym środkowym i wszystko raczej wszystko na to wskazuje, a o ile on jest w dobrej formie, to spławikiem w bloku być nie powinien.

Ja liczę na pewne 6 punktów w ten weekend, ogranie Irańczyków i Włochów bez dwóch absolutnych liderów to są mocno niewygórowane oczekiwania.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

Aranger pisze:Ten Orczyk to nie jest czasami nieco przeceniany na forum w ostatnim czasie ?

Mam nadzieję, że obok Bieńka to Lemański będzie naszym podstawowym środkowym i wszystko raczej wszystko na to wskazuje, a o ile on jest w dobrej formie, to spławikiem w bloku być nie powinien.

Ja liczę na pewne 6 punktów w ten weekend, ogranie Irańczyków i Włochów bez dwóch absolutnych liderów to są mocno niewygórowane oczekiwania.
Dobrze przyjmuje, z atakiem też nie ma wielkich problemów. Do tego już wygrywał mecze o stawkę (a liga belgijska jakoś strasznie słaba nie jest). Jak dla mnie to lepszy zawodnik od Śliwki i Szalpuka, którzy właśnie z przyjęciem mają duże problemy, a atakiem tego nie nadrabiają.
kanimo pisze:To gracze o podobnej charakterystyce (ofensywni). Niby obecnie troche lepsi( Wlodarczyk mocniejszy), ale potencjal wildziala bym wiekszy w Sliwce i Szalpuku. A jeszcze wiekszy w ich mlodszych kolegach (Fornalu, Kwolku, Jakubiszaku i byc moze Szymanskim)
Powiedzmy, ze kieryje sie w swojej ocenie tym, jak Orczyk gral w wieku mlodszych kolegow.
Wiec jesli Fefe jednoczesnie buduje na dzis i przyszlosc, to logicznie wzial jednego mlodszego przyjmujacego.
No a ja kieruję się w swojej ocenie tym, jak ci zawodnicy grali swój ostatni sezon. To jest właśnie dla mnie bezsens, że powołuje się młodego średniaka zamiast starszego lepszego zawodnika tylko dlatego, że młody może tam kiedyś się rozwinie i może tam kiedyś będzie coś grał. Choć Bednorz coś się nie rozwinął po tym, jak Antiga dostrzegł w nim wielki talent i wziął go na IO. Szczególnie że już za dwa lata przyjęcie kadry może wyglądać zupełnie inaczej jakby udało się ściągnąć Szerszenia i Leona. Ja coś czuję, że Śliwka i Szalpuk nawet boiska sobie nie powąchają, bo niby Fefe widzi w nich ogromny potencjał, ale pewnie będzie się ich bał wpuścić, jak jednemu z podstawowych przyjmujących nie będzie za bardzo szło w meczu. Buszek będzie wchodził na zmiany i tyle.
Didek pisze:Jak Ci gracze będą naszą nadzieją, to już nie ma dla nas ratunku i szybko zmierzamy w kierunku gdzie jest reprezentacja kobiet. Włodarczyk jest solidny, ale to nie poziom kadry.
Za to Śliwka i Szalpuk są mega graczami. Wręcz mają potencjał na bycie Leonem i Lealem xD. Włodarczyk to żaden top światowy, ale od tej dwójki jest lepszy.
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Didek »

Tylko Włodarczyk swoje lata ma. Kurka i Kubiaka że składu nie wygryzie. Nawet Buszkowi nie da rady. A czwarte miejsce dla młodszego gracza. Wybrano Śliwkę.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

Ma 26 lat. To najlepszy okres dla zawodnika, bo już nie jest żółtodziobem, a wciąż ma dużo grania przed sobą. No i tak jak pisałem, jak dobrze pójdzie, to już niedługo będziemy mieli w kadrze graczy jak Leon czy Szerszeń, a wtedy nikt nawet nie będzie brał żadnego Śliwki ani Szalpuka pod uwagę. Trochę to dziwne, że u nas zamiast grać najlepszym co się ma, to bierze się jednego zawodnika, który może tam kiedyś jakimś cudem się rozwinie.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: kanimo »

Moze warto rzucic okiem na statystyki Orczyka w przyjeciu.
Nie przyjmuje najpewniej.

Ale co do reszty rozumowania-moge sie czesciowo zgodzic. Tylko Leon i Szerszen to gruszki na wierzbie. Szerszen jeszcze odleglejsze, dodatkowo tez raczej ofensywny zawodnik, poza tym do pelnego rozwoju mu troche gry brakuje. Tak sie sklada, ze wprawdzie 2 lata temu, ale widzialam troche na zywo i jakos nie powalilo mnie.Na razie nie wyrazil checi gry u nas, gral w mlodziezowych reprezentacjach francuskich. Moze za rok przyjdzie do Reski, to sie zobaczy.

Mlodsi, wspomniani wczesnie raczej sie rozwina, ale tez nie wiadomo kiedy beda w kadrze. Moze juz w przyszlym sezonie dla Fornala.
Mozna bylo na 4tego wziac Wlodarczyka, mozna Orczyka, mozna Sliwke lub Szalpuka. Nie sadze, by zmienilo to obraz gry, bo wszyscy Ci zawodnicy maja minimalne ogranie na tym poziomie. Ewentualnie Zalinski, jako najbardziej doswiadczony, najmniej kulawy w przyjeciu. Fefe wybral inaczej.
I tez dobrze.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: iti »

Didek pisze:Tylko Włodarczyk swoje lata ma. Kurka i Kubiaka że składu nie wygryzie. Nawet Buszkowi nie da rady. A czwarte miejsce dla młodszego gracza. Wybrano Śliwkę.
Co ma?!
Matius

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Matius »

Potencjał na przyszłość to też dla mnie jakaś bajka. Zawodnik który w byle jakim klubie nie był żadnym liderem na pewno nie będzie nim w reprezentacji.

Utalentowani gracze mają świetnych trenerów w klubach: Anastasi, Antiga, Piazza, Lozano, Lebedev itd. Jak oni w parę miesięcy nie poprawili "młodego, zdolnego" to Fefe w 2 miesiące również nic nie zdziała. Lepiej w każdym sezonie reprezentacyjnym stawiać na aktualnie najlepszych.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

kanimo pisze:Moze warto rzucic okiem na statystyki Orczyka w przyjeciu.
Nie przyjmuje najpewniej.

Ale co do reszty rozumowania-moge sie czesciowo zgodzic. Tylko Leon i Szerszen to gruszki na wierzbie. Szerszen jeszcze odleglejsze, dodatkowo tez raczej ofensywny zawodnik, poza tym do pelnego rozwoju mu troche gry brakuje. Tak sie sklada, ze wprawdzie 2 lata temu, ale widzialam troche na zywo i jakos nie powalilo mnie.Na razie nie wyrazil checi gry u nas, gral w mlodziezowych reprezentacjach francuskich. Moze za rok przyjdzie do Reski, to sie zobaczy.

Mlodsi, wspomniani wczesnie raczej sie rozwina, ale tez nie wiadomo kiedy beda w kadrze. Moze juz w przyszlym sezonie dla Fornala.
Mozna bylo na 4tego wziac Wlodarczyka, mozna Orczyka, mozna Sliwke lub Szalpuka. Nie sadze, by zmienilo to obraz gry, bo wszyscy Ci zawodnicy maja minimalne ogranie na tym poziomie. Ewentualnie Zalinski, jako najbardziej doswiadczony, najmniej kulawy w przyjeciu. Fefe wybral inaczej.
I tez dobrze.
W lidze belgijskiej statystyki Orczyka w przyjęciu wyglądały chyba całkiem nieźle. Chociaż nie wiem, na ile są one rzetelne. W LM też jakoś źle nie było, a Roeselare grało z dobrymi zespołami w tych rozgrywkach.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: kanimo »

Gdzies juz to komentowalam. Moze w temacie Ligi Belgijskiej w trakcee sezonu. Byly mecze na zenujacym procencie w przyjeciu.Byly tez schodzenia z boiska. Dzis jakos pdfy sie nie otwieraja i nie mam czasu szukac ponownie statystyk.
Generalnie przyjecie, to nie jest najmocniejpsza strona Orczyka.

Dla mnie, przy zalozeniu brania aktualnie najlepszych powinien byc Zalinski>Wlodarczyk>? Orczyk.
Watpie jadnak, by nawet Wojtek, najbardziej ograny z tej grupy, byl na tyle klasowym zawodnikiem, by wniesc nowa jakosc, gdyby nie szlo Kurkowi. Ewentualnie zastepstwo, w razie kontuzji ze spadkiem jakosci (w kazdym wypadku, niezaleznie od tego czy Zalinski czy Wlodi).
Pewnie gdyby Kurka braklo bedziemy grac Kubiak/Buszek albo kogos sie dowola.
patos27
Posty: 18
Rejestracja: 17 paź 2015, o 09:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: patos27 »

Przyznam się że rzadko zamieszczam komentarz. Ostatni raz przed finałem LŚ 2016 o polskiej kadrze, gdzie wspominałem, że z taką grą zakończymy po niezłym boju na ćwierćfinale IO. Odnośnie powołań to brak powołania Włodarczyka podyktowany jest również indywidualnym podejściem FEFE, który traktuje 4 przyjmującego jako opcje ostateczną i właściwie niczym się nie różni od Anastasiego i Antigi, którzy działali tak samo. Tym nie mniej moim zdaniem ani Śliwka ani Szalpuk w kadrze nie zagoszczą w przyszłości ponieważ nie mają potencjału ani w ataku ani w przyjęciu na międzynarodowe granie. Szkoda tylko, że Włodi właściwie najlepszy polski przyjmujący obok Kurka w PLS w obecnym sezonie został z góry odstrzelony, a FEFE od początku nie zamierzał dać mu szansy na jakiekolwiek wykazanie się.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Noworoczny »

Wojtek nie zagra, bo Dzik w żołędziach nie będzie z nim rywalizował.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Aranger »

O co się Tobie rozchodzi z tym ciągłym powtarzaniem przy poszczególnych graczach, że w kadrze się nie znajdą, bo Kubiak nie będzie chciał z nimi rywalizować ? Jakaś afera takiego typu mnie ominęła ? Ktoś został wyrzucony z kadry, bo Kubiak tak chciał ?
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

kanimo pisze:Gdzies juz to komentowalam. Moze w temacie Ligi Belgijskiej w trakcee sezonu. Byly mecze na zenujacym procencie w przyjeciu.Byly tez schodzenia z boiska. Dzis jakos pdfy sie nie otwieraja i nie mam czasu szukac ponownie statystyk.
Generalnie przyjecie, to nie jest najmocniejpsza strona Orczyka.

Dla mnie, przy zalozeniu brania aktualnie najlepszych powinien byc Zalinski>Wlodarczyk>? Orczyk.
Watpie jadnak, by nawet Wojtek, najbardziej ograny z tej grupy, byl na tyle klasowym zawodnikiem, by wniesc nowa jakosc, gdyby nie szlo Kurkowi. Ewentualnie zastepstwo, w razie kontuzji ze spadkiem jakosci (w kazdym wypadku, niezaleznie od tego czy Zalinski czy Wlodi).
Pewnie gdyby Kurka braklo bedziemy grac Kubiak/Buszek albo kogos sie dowola.
No były słabe mecze. Ale zapomniałaś wspomnieć, że było też sporo dobrych meczów w jego wykonaniu. A jakby coś nie szło Kurkowi, to o medalach możemy zapomnieć. Także lepiej, żeby mu szło.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: solanum »

Możesz mi wytłumaczyć, jak to się stało, źe bez Kurka zdobyliśmy mistrzostwach Świata.

Prószę sprawdzić statystyki turniejów międzynarodowych rozegranych przez reprezentacje Polski w składzie z
Kurkiem. Zagrał bardzo przeciętnie.
Źyczę, aby w ataku miał prżynajmniej skuteczność Miki lub Kubiak zanotowaną w turniejach o których wspomniałem.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: mmb »

solanum pisze:Możesz mi wytłumaczyć, jak to się stało, źe bez Kurka zdobyliśmy mistrzostwach Świata.
Mario się chciało grać, był Winiar, Mika jako odkrycie, dwóch świetnych sypaczy, Zator w swojej formie.. Kuraś nie był niezbędny, teraz jest, bo uszczuplała nam kadra :<
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

solanum pisze:Możesz mi wytłumaczyć, jak to się stało, źe bez Kurka zdobyliśmy mistrzostwach Świata.

Prószę sprawdzić statystyki turniejów międzynarodowych rozegranych przez reprezentacje Polski w składzie z
Kurkiem. Zagrał bardzo przeciętnie.
Źyczę, aby w ataku miał prżynajmniej skuteczność Miki lub Kubiak zanotowaną w turniejach o których wspomniałem.
W 2014 był właśnie Wlazły i Winiarski, więc poradziliśmy sobie bez Kurka. Obecnie poza Kurkiem nie mamy skrzydłowego, który potrafi zrobić różnicę. Na pewno Kubiak ani Konarski takimi zawodnikami nie są. Cały czas niezwykle bawią mnie ludzie próbujący przekonywać innych, że Kurek wcale nie jest na ten moment kluczowym graczem kadry xD.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: estril1992 »

Uważasz , że Kubiak nie potrafi zrobić różnicy ?
Ja potrafię sobie wyobrazić przyjęcie
Kubiak - Mika
Mika zdecydowanie lepiej przyjmuje niż Bartek ( wiem Bartek grał ostatnio na ataku) , tak samo Kubiak lepszy w przyjęciu niż Bartek.
RR228
Posty: 138
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 17:06
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: RR228 »

estril1992 pisze:Uważasz , że Kubiak nie potrafi zrobić różnicy ?
Ja potrafię sobie wyobrazić przyjęcie
Kubiak - Mika
Mika zdecydowanie lepiej przyjmuje niż Bartek ( wiem Bartek grał ostatnio na ataku) , tak samo Kubiak lepszy w przyjęciu niż Bartek.
A po co sobie wyobrażać, skoro już takie przyjęcie było. Jedyne, co zdołaliśmy nim ugrać to brąz na PŚ a potem awans na IO. Szału nie było. Takie ustawienie w przyjęciu kończyło się tym, że Kurek musiał w wielu meczach samemu ciągnąć atak, a potem nie wyrabiał w najważniejszych meczach, jak słynny ćwierćfinał na IO. No więc tak, uważam, że Kubiak rzadko kiedy da radę zrobić różnicę. Zdarzają mu się mecze, gdzie pociągnie drużynę w ataku, ale jest ich zdecydowanie za mało. Słabych warunków fizycznych nie przeskoczy. Co do Miki, to miejmy nadzieję, że on jeszcze kiedykolwiek zagra w kadrze ze swoją podatnością na kontuzje. W formie to ja już go bardzo dawno nie widziałem. No i warto dodać, że gdyby samym elementem przyjęcia wygrywałoby się mecze, to na przyjęciu pewnie graliby Popiwczak, Piechocki i Zatorski.
iti
Posty: 919
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: iti »

A kiedy bylo zestawione przyjecie "zdrowy Mika - Kubiak"? Moze kilka setow na MS zagrali, nie pamietam czy w LS'14 ze soba grali i...tyle.
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: zupa93 »

Puchar świata?
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: figol »

A może w końcu Mika - Kurek :D Jak obstawiacie rozpoczęcie LŚ przez naszych dzisiaj ??? gładkie 0-3 czy powalczą ??
poznasz głupiego po czynach jego
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Marcy$ »

zupa93 pisze:Puchar świata?
A był tam zdrowy Mika?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: drukjul »

figol pisze:A może w końcu Mika - Kurek :D Jak obstawiacie rozpoczęcie LŚ przez naszych dzisiaj ??? gładkie 0-3 czy powalczą ??
Brazylijczycy przeważnie bardzo wolno się rozkręcali i wchodzili w rozgrywki LŚ. W pierwszych meczach zdarzały im się więc często różne wpadki i niespodzianki, a canarinhos grali tak, jakby im ktoś poprzywiązywał odważniki do butów, ale w tym roku nie ma już przecież starego Rezende, więc wszystko może wyglądać w tym roku zupełnie inaczej.
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: solanum »

RR228 napisał:(a)
Co do Miki, to miejmy nadzieję, że on jeszcze kiedykolwiek zagra w kadrze ze swoją podatnością na kontuzje. W formie to ja już go bardzo dawno nie widziałem.
" W formie to ja już go bardzo dawno nie widziałem "

Tym co mają problem z pamięcią.
Podsumowanie roku 2015
FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY 2015
Końcowa klasyfikacja skuteczności oraz efektywności w ataku:
Skuteczność:
6. Mika: 40/73 - 54,79%
11. Kubiak: 41/81 - 50,62%
43. Kurek: 38/92 - 41,30%
Efektywność:
7. Mika: 41,10% , (40 - 3 - 7) / 73
20. Kubiak: 33,33%, (41 - 5 - 9) / 81
54. Kurek: 16,30%, (38 - 10 - 13) / 92
Przyjęcie:
Skuteczność: Mateusz Mika 8 w ogólnej klasyfikacji - 46,97%, Najwyżej z polskich zawodników.
Efektywność: 9 w ogólnej klasyfikacji - 39,39% .
Jako jedyny polski reprezentant pośród 27 sklasyfikowanych zawodników.
http://www.cev.lu/Competition-Area/Stat ... spx?ID=700
FINAŁ LIGI ŚWIATOWEJ 2015
Atak:
5. Mika: 32/68 - 47,06%
6. Kurek: 64/140 - 45,71%
7. Kubiak: 31/69 - 44,93%
Przyjęcie:
3. Kubiak: 50/100 - 44,00%
4. Mika: 38/87 - 40,22%
http://worldleague.2015.fivb.com/en/int ... statistics
PUCHAR ŚWIATA JAPONIA 2015
Atak:
- . Mika: 72/116 - 62,07%
11. Kubiak: 81/153 - 52,94%
12. Kurek: 152/288 - 52,78%
15. Buszek: 83/160 - 51,88%
Efektywność:
Mika: (72-15-29) / 116 - 24,13%
Kubiak: (81-22-50) / 153 - 5,8%
Kurek: (152-45-91) / 288 - 5,55%
Buszek: (83-21-56) / 160 - 3,75%
Przyję
Buszek: 107/12/182 - 52,20%
Kubiak: 126/10/224 - 51,79%
Mika: 55/5/109 - 45,87
http://worldcup.2015.men.fivb.com/en/st ... treceivers
Z Iranem

Przy wyniku 0 :2 wystąpił w ostatnich trzech setach, przyczyniając się do wygrania meczu.

Mika: 13/17 - 76,47% na 52,94%
Kurek: 17/39 - 43,59% na (-12,82)%
Kubiak: 9/20 - 45% na (-10)%
Buszek:4/11 - 36,36% na (-27,54)%
przyjęcie:
Mika: 15/8/0 - 53,33%
Kubiak: 29/16/1 - 51,72%
Buszek: 11/3/1 - 18,19%
http://www.fivb.org/vis_web/volley/MWC2 ... p3-022.pdf

W przegranym meczu 1 -3 z Włochami, (spowodował brak awansu) Mika wszedł
w trzecim secie.
Atak;
Mika; 6/8 - 75%
Kurek: 19/37 - 51,45%
Buszek; 5/10 - 50%
Kubiak: 9/25 - 37,50%

Efektywność:
Mika: (6-1)/8 - 62,5%
Buszek:(5-5)/10 - 50%
Kurek: (19-9-9)/37 - 2,7%
Kubiak; (11-4-11)/24 - (-16,66%)

Przyjęcie:
Kubiak: 22/1/.34 - 61,76%
Buszek: 4/2/13 - 37,50%
Mika: 1/0/6 - 16,66%
http://www.fivb.org/vis_web/volley/MWC2 ... p3-061.pdf

Przypomnę, że Mika wszystkie mecze grał na środkach przeciwbólowych.
W najbliższym czasie dane za rok 2016.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: bytrek »

I ZNÓW MAMY DRUŻYNĘ już nikt nigdy nas nie pokona!!!!!!

Mówiono że my z Konarskim jako drugim atakującym to jesteśmy zespół C ligi na świecie, a my ogrywamy Top 1 i 2 z nim jako liderem.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: chemical_brother »

bytrek pisze:I ZNÓW MAMY DRUŻYNĘ już nikt nigdy nas nie pokona!!!!!!

Mówiono że my z Konarskim jako drugim atakującym to jesteśmy zespół C ligi na świecie, a my ogrywamy Top 1 i 2 z nim jako liderem.
Ekhm, w poważnym meczu i poważnym składzie nadal nie mamy potencjału sportowego ponad ćwierćfinał IO, spokojna głowa. Chyba że Leon zagra kiedyś w kadrze.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: bytrek »

A mnie śmieszą wasze udawanie wielkich ekspertów. Ćwierćfinał IO to jest 8 drużyn o równym potencjale sile i formie. A potem tylko maszyna losująca i ktoś wygrywa.

Jestem duchem na tym forum od lat i czytając wasze przed turniejowe przypuszczenia, stwierdzam ze się jeszcze nigdy nie sprawdziły, życie pisze je w zupełnie nieprzypuszczalny sposób.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: krzysiu »

Nie prawda , bo Iran i Kanada jeśli się nei mylę nie miały takiego potencjału siły itd. jak te pozostałe kraje,wiec nie maszyna losująca ;)
Oxygen
Posty: 147
Rejestracja: 18 cze 2016, o 10:32

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: Oxygen »

bytrek pisze:I ZNÓW MAMY DRUŻYNĘ już nikt nigdy nas nie pokona!!!!!!
Chyba, że Iran.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski mężczyzn na rok 2017

Post autor: krzysiu »

Warto posłuchac rozmowy z Grzybem w Radio Centrum - znów wychodzą małe jaja o tych ,,mądrych" pracujących w PZPS ;) i to,że wszystko łatwi Mirek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”