Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

kinagyo
Posty: 750
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kinagyo »

^
dobre pytanie.

Buszek do przyjęcia?
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ursula127 »

JEEEST
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Aranger »

No, jak jeszcze piątego seta tak pogra Kaczmarek, to bezapelacyjnie powinien dostać powołanie na ME.
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: astronauta »

Fajnie się ich ogląda bez Kurka i Kubiaka.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Ked »

astronauta pisze:.

Nie wybieram żadnego, obaj powinni zostać w domu. Nie wiem tylko dlaczego trener jest taki naiwny i wierzył w Wisniewskiego. A Kaczmarek od Muzaja jest lepszy technicznie, stabilny i nie traci głowy. W lidze też tak było.
Zgoda. Szczególnie co do Wiśniewskiego. Ani nie podniesie poziomu perspektyw na przyszlość nie ma.
kanimo

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kanimo »

Jest ogien. Nie ma cwaniactwa i prowokacji.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: aezakmi »

Nie mamy kim grać, nie?! Zawsze jest kim grać i zawsze potrzebna jest świeża krew, tylko trzeba dać im szansę się pokazać. Brawo, brawo też Grzegorz Łomacz, bo rozegrane piłki są super. Czekałem całą ligę światową od pierwszego meczu z Brazylią na tych chłopaków i na ich grę w dłuższym wymiarze czasowym.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ursula127 »

Kochanowski schodzi po zepsutej zagrywce i dostaje opierdol od Fefe ??? :x :x :x :o
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Aranger »

Co oni grają. :o
kinagyo
Posty: 750
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kinagyo »

Aranger pisze:Co oni grają. :o
ja zawsze wierzyłam w naszą młodziez, ale ładnie się to ogląda i to naprzeciw Rosjan
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Ked »

aezakmi pisze:Nie mamy kim grać, nie?! Zawsze jest kim grać i zawsze potrzebna jest świeża krew, tylko trzeba dać im szansę się pokazać. Brawo, brawo też Grzegorz Łomacz, bo rozegrane piłki są super. Czekałem całą ligę światową od pierwszego meczu z Brazylią na tych chłopaków i na ich grę w dłuższym wymiarze czasowym.
No tak, ale co nam ten mecz mówi w kontekście ME? Nasyępny mecz z Rosja i tak będą grały święte krowy...
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze:Co oni grają. :o
Zagrali to, co z Brazylią w pierwszym meczu ligi światowej (też po zmianach). :) Dyrygentem jest Łomacz, a młoda orkiestra gra. Ale to Drzyzga wyjdzie w szóstce na pierwszy mecz mistrzostw Europy. A Kubiak będzie się szczycił, że jest wyższy od Wanio. Niech ten De Giorgi zacznie oglądać video z meczów naszej reprezentacji, zamiast "Ślepego i głuchego". Kapitalny mecz, idę po piwko, a nawet dwa. Super.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ciacho23 »

Ilu jedzie na ME? 2 libero?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Aranger »

BRAWO! :D :D :D

Ode mnie jeszcze wielkie gratulacje i zwykłe dziękuję dla tych chłopaków, bo tyle radości i zabawy przy oglądaniu meczu reprezentacji nie czerpałem od MŚ 2014. :)

Co do tej młodzieży która właśnie klepnęła Rosjan, w szczególności Szalpuka i Śliwki. Apeluję o spokój i cierpliwość, a nie nazywanie ich beztalenciami czy wyjątkowo nieelegancko - fujarami po słabszych meczach w kadrze czy w klubie, bo jak widać mają potencjał na duże granie i pokazywanie się z takiej strony jak dzisiaj wielokrotnie w przyszłości. I zarówno ich, jak i nasz złoty rocznik 97 czeka jeszcze mnóstwo nauki i szkoły życia na przeciwko mocnych rywali. To samo tyczy się Muzaja, który dzisiaj wypadł absolutnie beznadziejnie, a ogromnego potencjału i dobrej gry w lidze nie można mu odmówić.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Verdungo »

ciacho23 pisze:Ilu jedzie na ME? 2 libero?
14 zawodników jedzie, raczej 2 libero i albo 5 przyjmujących i 3 środkowych albo 4 przyjmujących i 4 środkowych. Ja bym się skłaniał ku opcji 5 przyjmujących i 3 środkowych.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ursula127 »

co to jest Polsat Sport News ? nie mam takiego kanalu:(
można stream do dekoracji?
Interesuje mnie to co sie dzieje z boku,miny postawy graczy,czasem można w takich monentach zobaczyć dużo ciekawych rzeczy.Buduje radość Kurka po wygranym meczu ;)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: lobmar »

Na pewno Wisniewski i Muzaj out.Z przyjmujących najgorszy Kurek ale pewnie odpadnie Szalpuk,
kinagyo
Posty: 750
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kinagyo »

jeszcze chciałabym pochwalić Wojtaszka, nie przyjmował może w punkt, ale po dwóch setach jak puściły nerwy i się rozgrał po staniu w kwadracie, przyjmował nieźle a Rosjanie potrafią zagrywać i bronił co się dało, nie było takich sytuacji, że brakło mu centymetrów do podłożenia ręki pod piłkę (tzw syndrom Zatiego)

wygraliśy ten mecz po zmianie atmosfery. Łomacz grał bez szaleństw (i fochów), ale dokładnie i to się opłaciło.
A nasi szóstkowi to muszą chyba znaleźć dobrego psychologa sportowego, który ich nauczy by grać jak drużyna bez złych emocji, bo niektóre indywidualności obniżają morale drużyny
Aranger pisze: Co do tej młodzieży która właśnie klepnęła Rosjan, w szczególności Szalpuka i Śliwki. Apeluję o spokój i cierpliwość, a nie nazywanie ich beztalenciami czy wyjątkowo nieelegancko - fujarami po słabszych meczach w kadrze czy w klubie, bo jak widać mają potencjał na duże granie i pokazywanie się z takiej strony jak dzisiaj wielokrotnie w przyszłości. I zarówno ich, jak i nasz złoty rocznik 97 czeka jeszcze mnóstwo nauki i szkoły życia na przeciwko mocnych rywali. To samo tyczy się Muzaja, który dzisiaj wypadł absolutnie beznadziejnie, a ogromnego potencjału i dobrej gry w lidze nie można mu odmówić.
podpisuję się pod tym. trzeba tylko rozsądnie ich wprowadzać, bo to konieczne by ławka wywierała presję na szóstkowych, a nawet takie doświadczenie w towarzyskim turnieju jest bezcenne dla młodych
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, o 19:52 przez kinagyo, łącznie zmieniany 1 raz.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: batmanowski »

Muserskiego (o ile zagra jeszcze w kadrze
Mógłby ktoś rozwinąć?
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Verdungo »

ursula127 pisze:co to jest Polsat Sport News ? nie mam takiego kanalu:(
można stream do dekoracji?
Interesuje mnie to co sie dzieje z boku,miny postawy graczy,czasem można w takich monentach zobaczyć dużo ciekawych rzeczy.Buduje radość Kurka po wygranym meczu ;)
https://wizja.tv/watch.php?id=78
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ursula127 »

Verdungo pisze:
ursula127 pisze:co to jest Polsat Sport News ? nie mam takiego kanalu:(
można stream do dekoracji?
Interesuje mnie to co sie dzieje z boku,miny postawy graczy,czasem można w takich monentach zobaczyć dużo ciekawych rzeczy.Buduje radość Kurka po wygranym meczu ;)
https://wizja.tv/watch.php?id=78
dzięki ale " za dużo oglądających kup premium" :x
udało się wepchnąć :D dzięki za stream
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, o 19:56 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: rzr »

Chyba czas zmienić pierwszą szóstkę na drugą. Po raz pierwszy od długiego czasu widać było, że gracze na parkiecie grają na 100% a nie na odp******l.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ciacho23 »

lobmar pisze:Na pewno Wisniewski i Muzaj out.Z przyjmujących najgorszy Kurek ale pewnie odpadnie Szalpuk,
Co?? :] :]
kanimo

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kanimo »

Tak tylko nasi z Szalupa i Sliwka nieprzypadkowo ograli Francje z Clevnot na Igrzyskach europejskich.
Po prostu to jeszcze dosyc mlodzi zawodnicy, od takiego Clevnot mlodsi. A hejt zebrali wyjatkowy, Arur ze 2x razy tyle, przy okazji umniejszono im zaslugi za zdobyte medale.
W klubach roznie bywalo z gra, nie zawsze dawali rade przebic sie do szostki. Co nie umniejsza ich potencjalu. Wczesniej czy pozniej on wyjdzie.
Na co to starczy-zobaczymy.

No na koncu Kuras niby sie cieszyl. Ale mina w srodku czwartego seta :(

Tez sie boje. Takiej mlodej ekipy trener drugi raz nie pusci, szczegolnie w meczu o cos. A sila byla tez w ich zapale i checi do gry. Nakrecali sie wzajmnie, widac, ze jest chemia w gronie mlodych.
Jak bedda wchodzic na zmiany na pozycji to sytuacja moze byc mniej komfortowa. Mniejsze oparcie w wypalonych kolegach. Fefe tez zmiany robi dosyc pozno. No i mecze beda pod wiekszym cisnieniem, bo ten to byl taki na przegranie.
Jakby nasza druga szostka przegrala z Rosjanami to przeciez wszyscy by to przyjeli jako oczywiste.

Oby dodalo to ognia starszym. I moze tez fizycznie mlodym najszybciej odpuscila silka a starsi dopiero wejada na wyzsze obroty?

W kazdym razie mozemy troche bardziej optymistycznie patrzec do przodu.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: Aranger »

Swoją drogą, te nagrody indywidualne za ten turniej to kompletny kabaret. :]
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: ursula127 »

Kurek był swego czasu uważany za czołówkę atakujących świata.I do tego prezentuje całkiem inny typ ataku niz Konarski.Może ta para powinna "pojechać"( o ile nie jest na to za późno) na ME ,bo Kurek na przyjęciu to nieporozumienie.

Grankina wyciągneli na podium i przerwali mu podryw :D

A pan prezes pełen uśmiechu gratuluje K.Tille :( tfu
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
lobmar
Posty: 760
Rejestracja: 22 mar 2015, o 23:38
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: lobmar »

Oby to nie był największy sukces de Giorgiego.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze:Swoją drogą, te nagrody indywidualne za ten turniej to kompletny kabaret. :]
Do tego Michajłow "przebrał się" za hokeistę. :D A obok Kanadyjczycy. Wszystko pasuje :)
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: grzegorzg »

kanimo pisze:Jest ogien. Nie ma cwaniactwa i prowokacji.
Podpisuję sie pod tym wszystkim czym potrafię.


Mam nadzieję, ze de Giorgiemu nie zabraknie odwagi...
kanimo

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2017

Post autor: kanimo »

Kto dostal? nie mam tego kanalu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”