Reprezentacja mężczyzn 2018

woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: woli »

Serio Piechocki zamiast Popiwczaka? Przecież Kuba jest lepszy i pewniejszy niż Junior.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: biker74 »

woli pisze:Serio Piechocki zamiast Popiwczaka? Przecież Kuba jest lepszy i pewniejszy niż Junior.
Ale Kuba nie ma tak wpływowego taty.
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Verdungo »

Aranger pisze: Tak to wygląda. Kompletnie nie kumam olania Wrony na rzecz Nowakowskiego i Hubera.
Dodałbym jeszcze Lemańskiego, który od dłuższego czasu w ogóle nie gra. Brakuje mi kogoś doświadczonego obok Piotra Nowakowskiego pomimo tego, że jest już ograny Bieniek i rozgrywający świetny sezon Kochanowski.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: iron »

Powtórzę po kilku osobach: brak Popiwczaka kosztem prezesa jr. to kpina.
No sympathy for fools...
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: voice »

Kurek? Mam nadzieję, że nie w pierwszej 12ce
kanimo

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: kanimo »

Brak Wrony/Haina kosztem Hubera to wieksza kpina. Po Piechocki pewnei duzo nie pogra, libero wystarczy 2, a srodkowych na MS pojedzie 4. Wiec obok Kochanowskiego i Bienka przydalo by sie 2 doswiadczonych. Lemanski zmarnowany sezon a Huber jednak zbyt swiezy.

Ale za to cieszy dostrzezenie dobrej gry Zurka. Mam nadzieje, ze to on sie zalapie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Noworoczny »

To jest w sumie ciekawa kwestia. Piechocki sr. wciska poprzez układy Heynenowi juniora do kadry. Po co? Czy po to, żeby jak ten niesamowity Jakub Jarosz miał w CV występy w kadrze? A jeśli nawet, to po co? Czy po to, żeby jakiś polski klub się na to nabrał? Chyba nie. Nikt się nie nabierze. Czy zatem po to, żeby jakiś zagraniczny klub się nabrał? Też mało prawdopodobne. Po co więc? Może, żeby mieć alibi przed PGE?
"Macie pretensje, że mój syn gra w Skrze? Patrzcie, przecież jest w kadrze. Tanio zatrudniłem kadrowicza!".
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Olwap »

Powołania na libero i tak nie mają wielkiego znaczenia bo wiadomo że jeszcze przez długie lata nr 1 będzie Zatorski i nikt inny.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Dijkstra »

Przydałoby się więcej ogrania , doświadczenia, cwaniactwa na środku siatki, poza Nowakowskim reszta tego nie ma.
Wrona może czuć się urażony że nie ma go w tym składzie, zasłużył na to swoją postawą na parkiecie a zamiast niego jest Lemański po straconym sezonie czy Huber... kontrowersyjna decyzja szkoleniowca...
Popiwczak kosztem Kacpra też powinien się znaleźć w tym składzie.
Cieszy brak Buszka i Wiśniewskiego.
Ciekawie zapowiada się rywalizacja na pozycji atakujących i przyjmujących bo grono kandydatów do gry jest spore,
liczę że każdy dostanie swoją szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.
Adik_wwy
Posty: 538
Rejestracja: 12 maja 2010, o 13:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Adik_wwy »

Wrona w tym sezonie sam zrezygnował z kadry bo jest swiadkiem na ślubie Wlodarczyka o czym mówił w magazynie 7 strefa. Poprosił Vitala o brak powołania poprostu. Ja w tych powolaniach nie rozumiem braku Woickiego wśród zawodników. Reszta ok. Generalnie uważam że po dojściu Leona będziemy mieli niesamowity kadrowy potencjał szczególnie na środku ataku i przyjęciu. Zwłaszcza na przyjęciu
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: drukjul »

Adik_wwy pisze:Wrona w tym sezonie sam zrezygnował z kadry bo jest swiadkiem na ślubie Wlodarczyka o czym mówił w magazynie 7 strefa. Poprosił Vitala o brak powołania po prostu.
Nie twórzmy może takich weselnych legend. Powołania z Onico Janka Nowakowskiego, który w minionym sezonie zaliczał się do trójki środkowych mających najlepszą średnią bloków na set w Pluslidze (za Sacharewiczem i Kochanowskim), choć jeżeli chodzi o efektywność ataku ma przeciętną jak na środkowego średnią bo nie przekraczającą 50% i nie posiada też praktycznie punktującej zagrywki jest na pewno dyskusyjne, ale można to jeszcze jakoś zrozumieć. Ewentualne powołanie Andrzeja Wrony, którego nazwisko jeżeli chodzi o zdobywane punkty na set wśród środkowych Plusligi znajdujemy dopiero w połowie drugiej dziesiątki zawodników grających na tej pozycji i który w żadnym innym elemencie siatkarskiego rzemiosła - bloków/set, efektywności ataku, czy też skuteczności zagrywki nie zaliczał się wcale do piątki najlepszych środkowych PLS-u, oraz z drugiej strony nie jest już jakimś perspektywicznym talentem w którego warto inwestować jak choćby Norbert Huber zrozumieć byłoby pewnie znacznie trudniej. Andrzej jest na pewno bardzo solidnym ligowym środkowym, poza tym sympatycznym człowiekiem, ale w ostatnim sezonie ligowym niczym specjalnie pozytywnie bynajmniej się nie wyróżnił, aby od razu widzieć w nim pewniaka w kadrze

Dla odmiany Łukasz Wiśniewski jeżeli chodzi o statystyki - i to we wszystkich komponentach - w bloku, ataku, w zagrywce pozostaje za to kolejny sezon jednym z czterech-pięciu najlepszych środkowych naszej ligi i gdyby brać pod uwagę tylko i wyłącznie Plusligowe zasługi i poziom prezentowany w trakcie klubowego sezonu to taki Wiśniewski powinien znaleźć się kadrze. Jednak Heynen wyszedł tutaj zapewne z przekonania, że przy warunkach fizycznych Łukasza liga, czy nawet gra w europejskich pucharach to jedno, natomiast już gra na poziomie reprezentacyjnych to może być całkiem coś innego i w przeciwieństwie do Fefe rok temu nie dał środkowemu ZAKS-y kolejnej szansy.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Aranger »

Albo Wiśniewski zwyczajnie nie chciał grać w kadrze jak rok temu na LŚ, co w sumie też jest możliwe.
lipa210
Posty: 407
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: lipa210 »

Siatkarze tacy jak Wiśniewski, Wrona wiedzą że nie będą grać w pierwszym składzie i nie widzą sensu trenowania pół roku i latania po całym świecie żeby być czwartym środkowym, w wakacje jest duzo ciekawszych zajęć albo czas z rodziną. I to trenowanie w reprezentacji też im już raczej nic nie da, a takiemu Nowakowskiemu, Huberowi dużo może dać, i dla nich to spełnienie marzeń a nie smutny obowiązek bycia 4 srodkowym. Heynen też to wie i woli postawić na młodych. Co do tych głosów o braku Popiwczaka, a obecności Piechockiego. Obaj mają gorszy sezon niż ubiegły, obaj są na podobnym poziomie, nie wiadono czy ojciec coś załatwił czy to wybór Heynena i nie powinniście robić z tego afery bo wcale nie jest tak że Popiwczaka był wyraźnie lepszy w tym sezonie, nawet nie wiem czy wg był lepszy od Piechockiego. Zobaczymy jakie będą głosy w przyszłym sezonie gdy zamiast Bednorza, będzie Szalpuk w Blechatowie i chociaż nie będzie musiał być tak wyraźnie kryty przynajmniej przy flotach. Bo w tym sezonie Piechocki miał prawdopodobnie największą ilość boiska do przyjęcia ze wszystkich libero w lidze.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: drukjul »

Aranger pisze:Albo Wiśniewski zwyczajnie nie chciał grać w kadrze jak rok temu na LŚ, co w sumie też jest możliwe.
Z tego co mówił sam Heynen jedynym siatkarzem, któremu zaproponował grę w reprezentacji i który mu odmówił był Karol Kłos. Zatem brak Wiśniewskiego, podobnie jak zresztą i Wrony w kadrze w tym roku, to jednak względy selekcji i decyzja samego Heynena.
kanimo

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: kanimo »

@drukjul
http://pls-web.dataproject.com/Statisti ... 1048&PID=0

Chyba ogladamy inne statystyki i rankingi lub inaczej na nie patrzymy. O ile wiem powazniejszych problemow zdrowotnych Wisnia nie mial w tym sezonie. Wrona z kolei zaczynal sezon po kontuzji.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Guilder »

Ja za to ciągle żałuję, że nie będzie mi dane zobaczyć Sacharewicza na poziomie reprezentacyjnym. Siatkarz ten chyba od trzech sezonów stanowi absolutny czub ligi w bloku (co, jakby nie było, jest najważniejszym zadaniem na jego pozycji), co wziąwszy pod uwagę jego karierę klubową jest pewnym fenomenem. Z chęcią bym się dowiedział, czy to faktycznie jest talent i doskonałe wyczucie sytuacji, czy zwykły przypadek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Pele »

Myślę, ze VH padł ofiarą przymusu powoływania reprezentantów z poprzedniego sezonu kadrowego (10-12 graczy z poprzedniego sezonu Ligi Światowej) oraz nacisku PZPS-u, na granie czy też ogrywanie Mistrzów Świata Juniorów. Dlatego jest moim zdaniem Huber.
Osoba libero jr jak najbardziej zrozumiała dla mnie. Przecież VH nie może od początku być atakowany z każdej strony, może chciał sobie zafundować "święty spokój" ze strony jednej z najważniejszych osób w polskiej siatkówce czyli jego tatusia :o
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: drukjul »

kanimo pisze:@drukjul
http://pls-web.dataproject.com/Statisti ... 1048&PID=0

Chyba ogladamy inne statystyki i rankingi lub inaczej na nie patrzymy.
Statystyki DV są oczywiście te same - wzięte ze strony Plusligi, natomiast sugerowanie się rankingiem DV z tej strony potrafi być mylące, bo uwzględnia on "premię frekwencyjną" - im więcej spotkań i setów grasz, tym możesz w tym rankingu liczyć na więcej punktów i wyższą pozycję.

Jednak w przeliczeniu na zdobycze punktowe na jeden rozegrany set, porównanie statystyk np. Wrony, Janka Nowakowskiego i Łukasza Wiśniewskiego przedstawiałoby się następująco:

Andrzej Wrona – zdobytych 2.11 pkt/set, 0.54 bloku na set, efektywność ataku 54.7%, zagrywka 0.08 pkt/set
Jan Nowakowski - 2.16 pkt/set, 0.58 bloku na set, efektywność ataku 46%, zagrywka 0.19 pkt/set
Łukasz Wiśniewski – 2.58 pkt/set, 0.58 bloku na set, efektywność ataku 60.3%, zagrywka 0.23 pkt/set

Warto zrobić tutaj jednak uwagę, że lista Heynena była gotowa już kilka tygodni temu, a Janek Nowakowski w trzech ostatnich kolejkach ligowych (28-30) popsuł sobie wyraźnie statystykę bloków, bo na 13 rozegranych przez Onico setów w tych trzech kolejkach zanotował tylko dwa bloki punktowe w meczu wyjazdowym z Olsztynem. Po 27 kolejce ze średnią 0.68 bloku na set J. Nowakowski miał tutaj jeszcze dokładnie taką samą przeciętną jak Kuba Kochanowski i obaj ustępowali wtedy jeżeli chodzi o średnia bloków/set tylko Mateuszowi Sacharewiczowi, choć ma się rozumieć w minionym sezonie Kuba Kochanowski rozegrał znacznie więcej spotkań i setów niż borykający się w minionym sezonie z kontuzjami Sacharewicz, czy J. Nowakowski, więc samą ilość bloków środkowy Olsztyna miał zdecydowanie największą pośród wszystkich zawodników występujących w Pluslidze. http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 60#p493205
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Olwap »

Wrona z niczego nie zrezygnował. Podczas któregoś z programów 6Strefa powiedział wprost że Heynen do niego nie dzwonił i tyle.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: jarek8dywan »

Wy tak na serio z tym Wrona? ...
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Olwap »

A czemu nie? Wrona czy się go lubi czy nie to ten sezon miał całkiem niezły. Gość dobrze atakuje, nieźle blokuje, ma dobre warunki. Jego jedynym mankamentem jest słaba zagrywka. Jeżeli w kadrze znalazł się J. Nowakowski to Wrona też mógł. Nie wytykam błędu Heynenowi bo nie można powołać wszystkich i z kogoś musiał zrezygnować - ale gdyby Wrona znalazł się na liście powołanych to nie byłoby to dla mnie żadne zaskoczenie.
jarek8dywan
Posty: 594
Rejestracja: 24 sie 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: jarek8dywan »

30 letni srodkowy z mizerna zagrywka, anemicznym atakiem i dobrym blokiem to zadne rozwiazanie dla kadry. Rownie dobrze mozna by powolac Kosoka czy Haina lub Wisniewskiego, ktory ma moze nawet wiecej atutow. Ale po co - to jest LS, wiec optymalny sklad to P. Nowakowski, Bieniek, Kochanowski i Huber jako czwarty na sprawdzenie (czas ogrywania mlodych). Wrona juz kilka razy w kadrze byl i nic jej nie dal, a lepszy juz nie bedzie.
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Kurek7 »

Witam po dłuższej przerwie :)

Zajrzałem na forum żeby poczytac opinie o powołaniach naszego nowego selekcjonera. Moim zdaniem powołania całkiem fajne, a co do Kacpra to czy to będzie on czy Jakub to i tak bez większego znaczenia bo grać będzie Zator.

Ktoś tam wyżej wspomniał o Leonie. Wypadłem z obiegu i nie jestem na bierząco, wiadomo kiedy będzie mógł w końcu zagrać?
Polska biało-czerwoni... :)
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Olwap »

Kurek7 pisze:Witam po dłuższej przerwie :)

Zajrzałem na forum żeby poczytac opinie o powołaniach naszego nowego selekcjonera. Moim zdaniem powołania całkiem fajne, a co do Kacpra to czy to będzie on czy Jakub to i tak bez większego znaczenia bo grać będzie Zator.

Ktoś tam wyżej wspomniał o Leonie. Wypadłem z obiegu i nie jestem na bierząco, wiadomo kiedy będzie mógł w końcu zagrać?
Leon będzie mógł zagrać po 24 lipca 2019 bo właśnie tego dnia kończy mu się karencja. W tym roku na przyjechać na treningi i zapoznanie się z kadrą.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Re_soviaczka »

Czy ja wiem, czy ogrywanie z kadrą ewentualnego następcy Zatorskiego nie ma znaczenia?
A jak ten Zatorski z jakiegoś powodu wypadnie (tfu, tfu, odpukać, oby nie), to kogo byście tam postawili? Wojtaszka, który do tej pory szału w kadrze nie robił, niemłodego już Żurka bez żadnego doświadczenia w pierwszej reprezentacji, czy Kacpra?...

Wrona, Włodarczyk, Wiśniewski czy paru innych (np. Zbyś Bartman) po prostu nie dostali powołań, z niczego nie zrezygnowali.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: ursula127 »

Wy z tym Popiwczakiem to na serio ? :o
Przecież miał naprawdę fatalny sezon, chyba najgorszy od czasu jak zaistniał w Pluslidze
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
Matius

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Matius »

Odnośnie Wrony czy Wiśniewskiego. 4 środkowych jest oczywiście pewniakami do kadry ale gdyby, odpukać, któryś wypadł przez kontuzje wtedy ja wolę mieć solidne zabezpieczenie w zawodnikach którzy zapewnią przynajmniej ten stabilny poziom. Na tym etapie Huber czy Janek Nowakowski tego nie dadzą. Oni tylko będą się uczyli, a jak dla mnie najpierw trzeba wywalczyć na boisku swoją pozycje w reprezentacji. Klub jest od nauki gry w siatkówkę.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: drukjul »

Matius pisze:Na tym etapie Huber czy Janek Nowakowski tego nie dadzą. Oni tylko będą się uczyli, a jak dla mnie najpierw trzeba wywalczyć na boisku swoją pozycje w reprezentacji. Klub jest od nauki gry w siatkówkę.
Nie porównywałbym Hubera z Jankiem Nowakowskim. Środkowy Radomia ma dopiero 20 lat i rzeczywiście bardzo małe doświadczenie gry w Pluslidze, natomiast Janek Nowakowski już kilka sezonów w Pluslidze przegrał i jak pokazują pokazane przez mnie statystyki, kiedy Antiga na niego decydował się postawić, w mijającym sezonie radził sobie w Onico na środku siatki generalnie wcale nie gorzej niż Andrzej Wrona. Choć obaj mają oczywiście swoje mocniejsze i słabsze strony - J. Nowakowski lepiej blokuje, a Andrzej wypada lepiej jeżeli chodzi o atak. Ale z pewnością ani jeden ani drugi nie jest Muserskim, Simonem, czy nawet Lisinacem i Kochanowskim, więc zdarzają się im obu indywidualnie mecze lepsze/gorsze, ale przewagi na środku siatki nad rywalem w każdym meczu na pewno żaden z nich Heynenowi nie zagwarantuje. Huber na tym etapie jego kariery oczywiście również.

Wspaniały zeppelin Heynena znów pikuje w dół i wygląda na to, że zaraz spadnie prosto do Jeziora Bodeńskiego. Pierwszy mecz finałów niemieckiej Bundesligi i VfB przegrywa u siebie w hali 1:2 i 2:6 w IV partii http://sportdeutschland.tv/vbl/vbl-fina ... -spiel-1_3

Seria ponad 30 zwycięstw VfB na niemieckim podwórku i teraz w najważniejszym momencie sezonu katastrofa. Upsss, coś poszło nie tak?

PS Zeppelin kaputt. VfB Friedrichshafen przegrywa u siebie pierwszy mecz finałów Bundesligi 1:3 z Berlin Recycling Volleys. (25:22, 21:25, 22:25, 19:25). Nie chciany w ubiegłym sezonie w Będzinie Kyle Russell zmienił na ataku Berlin Recycling Volleys słabo spisującego się na początku spotkania Australijczyka Paula Carrolla i ściągnął sterowiec Heynena na ziemię zostając wybranym MVP tego meczu.

W zasadzie można było przewidzieć od początku, że wielka epoka balonowa emablowana przez Heynena kiedyś musi się skończyć, nie tylko w Lidze Mistrzów, ale także na niemieckim podwórku, ale kto mógł przewidzieć, że skończy się akurat za sprawą nie chcianego w naszej lidze przez nikogo Kyle'a Russella? :D
kanimo

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: kanimo »

Tylko Nawakowski (Janek) skadinad gra jak Muzaj. Jak wazny mecz, albo wazny moment to leci w dol. Widac nie obserwowales, ja widzialam wikszosc spotkan PW plus Ambroziaka i jest dla mnie ewidentne, ze wymieka w ataku i gra slabiej pod presja.
Wrona odwrotnie-w tym sezonie pokazal, ze czuje sie kapitanem i walczy przy niekorzystnym rezultacie, stara sie tez budzic kolegow.
Dlatego za Janka wchodzil Kowalczyk, walczak i z przylozeniem z zagrywki ( na poczatku jeszcze Warda). Za Wrone jakos zmian nie bylo.
Huber zas nie pokazal wiele, chyba to, ze dramatycznie nie odstawal i wywalczyl 6ke. Zreszta pisalam, ze z tego rocznika to zawodnik najblizszy poziomem PL, razem z Szymanskim. Ale do kadry to ma jeszcze spory dystans. Jak pisal Pele-2 posuniecia dyplomatyczne.
Jak mamy ogrywac mlodych to z glowa. Na srodku jest paru mlodych, szybko po nowych nie trzeba bedzie siegac, warto pomieszac mlodosc z doswiadczeniem.
A papiery to na oko Adamczyk ma sporo wieksze od Hubera. We wszystkich elementach. A i tak beda to zawodnicy na po Tokio.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2018

Post autor: Komunista »

Mam nadzieję, że Fabian Drzyzga, Bartosz Kurek, Michał Kubiak zostaną szybko skreśleni z kadry, bo znowu się historia powtórzy z ostatniego sezonu.
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”