Reprezentacja mężczyzn 2019

JanuszzPodkarpacia
Posty: 400
Rejestracja: 17 mar 2015, o 14:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: JanuszzPodkarpacia »

Zgodnie tym co twittuje Sara Kalisz Bartosz Kurek dwa kolejne tygodnie przepracuje z kadrą. Ciekawe co to oznacza, czy brany pod uwagę jest jego powrót jeszcze w tym sezonie.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: PH3N-x »

kanimo pisze: Jest jeszcze jedna ciekawostka w skladzie. Jakub Bednaruk-asystent trenera. Choc Vital sie odzegnywal przed FS ale widac wspolpraca zostanie przedluzona.
Może Gogol też zrezygnował bo chce się przygotować do sezonu ligowego? :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Bednaruk jak Makowski, też zdobył brąz z kadrą.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

PH3N-x pisze:
kanimo pisze: Jest jeszcze jedna ciekawostka w skladzie. Jakub Bednaruk-asystent trenera. Choc Vital sie odzegnywal przed FS ale widac wspolpraca zostanie przedluzona.
Może Gogol też zrezygnował bo chce się przygotować do sezonu ligowego? :D
W końcu będzie prowadził dobro narodowe c'nie?
Kłamca.
filapczak
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2019, o 15:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: filapczak »

Dlaczego PŚ jest uważany za turniej o pietruszkę, a ME nie? W obu nie można ugrać awansu do IO, ale w tym pierwszym można zdobyć dużo punktów do rankingu FIVB. Punkty do CEV są więcej warte? Tak z ciekawości pytam...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

WysokiPortorykanczyk pisze:Bednorz mógł mieć trochę do wygrania na Pucharze Świata, a przygotowania do sezonu ligowego to raczej kiepska wymówka. Tzn. można założyć, że Szalpuk jest nie do wygryzienia, ale to IMHO nieprawda.
Kiepska, niekiepska, ale przede wszystkim, to oczywiste, że Szalpuk jest do wygryzienia. Trzeba się jednak zastanowic w jakich warunkach, bo to nie chodzi o to, kto kiedy był pierwszą armatą, tylko co jest i co może byc. ;) W kazdym razie, jednak mocno wątła jest teoria, ze nawet bdb i wyraznie lepszy występ w PŚ da Bednorzowi jakieś fory z prostej przyczyny - do IO bardzo daleko.
I tutaj nalezy rozpatrzec pozycję obu graczy w konteście podstawy i zmiany. To oczywiste przeciez, ze walka w zasadzie rozbija sie o funkcję zmianowego. I jesli bierzemy pod uwagę te najbardziej prawdopodobne zmiany, czyli na blok czy zagrywkę, to jednak ja się nawet Heynenowi nie dziwię, szczególnie dzięki zagrywce) że statystycznie wybiera Szalpuka (, choc obecnie, summa summmarum Bednorz wydaje się zawodnikiem troszkę lepszym.
I wracając do sedna - świetny sezon w serie A i pokonanie przed ostateczna selekcją konkurenta w iostotnych w w/w układzie elementach (opróz innych zdarzen, losowych, czy zmianie preferencji zagrywki np), to moim zdaniem jedyna szansa Bednorza, poza zdarzeniami losowymi.Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie dpoisał - zapewne wyrazne pokonanie. :D Naprawdę nie sądzę, zeby PŚ i zachowanie we wdziecznej pamieci kibicowskiej miały jakiekowliek znaczenie, o trofeach nie wspominając. ;)
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: barti522 »

filapczak pisze:Dlaczego PŚ jest uważany za turniej o pietruszkę, a ME nie? W obu nie można ugrać awansu do IO, ale w tym pierwszym można zdobyć dużo punktów do rankingu FIVB. Punkty do CEV są więcej warte? Tak z ciekawości pytam...
Zapytaj tych wszystkich Reprezentacji, które będą tam wystawiać rezerwy oraz graczy, którzy nie chcą tam jechać... Mistrzostwa Europy, to Mistrzostwa Europy, nawet w roku przedolimpijskim fajnie byłoby tam ugrać złoty medal i pojedziemy najmocniejszym składem wg Vitala, jak również Rosjanie, Serbowie, Francuzi, czy Włosi. Gdyby się nie powiodło i nie udało zdobyć tam medalu pewnie byłoby przeżywanie i drama, a na forum kolejnych 100 stron o słuszności decyzji. Na PŚ z kolei jeśli na przyjęciu wyjdzie Łukasik z Szymurą, a my przegramy kilka spotkań nikt nie będzie tego rozdrapywał raczej dłużej niż 2 dni, a za 2 tygodnie większość wgl zapomni, że taki turniej miał miejsce i skupi się na sezonie ligowym. Taka oto jest różnica.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: niepoinformowany »

Przyznam, że nie rozumiem, w czym świetny występ Bednorza naprzeciw drugich składów czołowych reprezentacji świata miałby mu pomóc w prześcignięciu w hierarchii Heynena Szalpuka, skoro nie pomogły nawet występy przeciwko podstawowym (lub bliskim takich)?

Trener go nie widzi w kadrze i tyle. Ja nie widziałem Szalpuka grającego na takim poziomie jak Bednorz przeciwko Brazylii, Iranowi czy Rosji, czyli lidera. Szalpuk był tylko dobrym uzupełnieniem.

Nie dziwię się decyzji Bednorza o powrocie do Włoch i w kontekście sezonu klubowego oraz następnego sezonu reprezentacyjnego (o ile w ogóle jest to możliwe, by zagrał on u Heynena) może mu to tylko pomóc. Nie wierzę, że odmówiłby PŚ wiedząc, że ma jakąkolwiek szansę gry na ME. Ale jej nie ma.

Skoro Heynen ma prawo uważać Bednorza za 6 przyjmującego w kadrze, to również Bednorz ma prawo się z tym nie godzić. Oczywiście żalenie się na instagramie jakimiś nastoletnimi tekstami jest słabiutkie i tego nie popieram.

Natomiast zadziwia mnie ile tutaj ironii obrońców każdej decyzji Heynena do osób, które mają inne spojrzenie. Chociaż przyznam, że sam nie wiem po której jestem stronie i czy powołałbym Bednorza do "14" na kwalifikacje IO oraz ME. Staram się tylko zrozumieć decyzje Heynena i Bednorza.

A ewentualna rola Kubiaka w tej sprawie jakoś by mnie zdziwiła. Za boisko szacunek, ale poza? Nie wyobrażam sobie, żebym powiedział do szefa w pracy, że z tym nie pracuję. Nie musimy być kolegami ani się lubić, szanujemy się, dłoń na przywitanie, robimy swoje w robocie na maxa, a po każdy rozchodzi się w swoją stronę.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: fwasilcz »

Tak naprawdę to skład na PŚ trochę powinien zależeć od wyników na ME. Bo jeśli będzie medal, to nie wierzę, że zawodnikom którzy go wywalczyli będzie się chciało dawać 100% (nawet podświadomie) na turnieju o pietruszkę/kasę. A młodzi/rezerwowi podbudowani sukcesem kolegów z pierwszego teamu na pewno dawaliby z siebie wszystko.
Co innego jeśli na ME będzie klapa (odpukać). Wtedy szóstkowi mogliby się chcieć zrehabilitować.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Aranger »

Noworoczny pisze:Co prawda w rozpisce, którą podrzucił mi uprzejmy forumkowicz nic o tym nie było, ale może jednak dopytam: czy są przewidziane jeszcze jakieś testmecze przed mistrzostwami?
Aranger pisze:Pewnie są, bo nie wierzę, żeby nie było żadnych sparingów przed ME (chyba że te mecze grupowe uznamy za sparingi :P ), ale jeszcze nieogłoszone.
Jednak jest tak jak napisałem, mecze w fazie grupowej ME nasza drużyna potraktuje jako kontrolne: https://www.youtube.com/watch?v=8BHOV3DYIjY

Mieszko Gogol się tu wypowiada.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Dzięki za filmik.

1. Wygląda na to, że (nawet nieco wbrew przepisom) choć na plaży, to Polacy mają grać szybko.
2. Kochan ma dziarę! Czy ktoś może wie, czy zrobił ją już po przyjściu do Skry, czy jeszcze wcześniej? Nie, żeby to było jakoś strasznie ważne - tak pytam.
3. Wygląda, że polska drużyna jest jednak dość normalna. Oprócz Kochanowskiego tylko u Kurasia widziałem tatuaż.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Noworoczny pisze: 3. Wygląda, że polska drużyna jest jednak dość normalna. Oprócz Kochanowskiego tylko u Kurasia widziałem tatuaż.
Co posiadanie tatuażu na do normalności bądź nie? Kwolek też ma, Fornal ma, Drzyzga ma, Wrona ma.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

A 2.?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Nagor »

Noworoczny pisze: 2. Kochan ma dziarę! Czy ktoś może wie, czy zrobił ją już po przyjściu do Skry, czy jeszcze wcześniej? Nie, żeby to było jakoś strasznie ważne - tak pytam.
3. Wygląda, że polska drużyna jest jednak dość normalna. Oprócz Kochanowskiego tylko u Kurasia widziałem tatuaż.
W INNE KATEGORIE masz na samym dole dział, który Cię interesuje "O łydkach siatkarzy i biustach siatkarek"...
Camillo Marcotti

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Camillo Marcotti »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 sie 2019, o 16:13 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: drukjul »

ciorny17 pisze:
jaet pisze: Za to drugi Bartosz potwór. Ustawił właśnie sobie Heynena w narożniku, a pomaga mu jeszcze Szalpuk :].
No i co z tego, jak Bednorz w kadrze już jakkolwiek znaczącej roli nie odegra..
Redaktor Kalisz wzięła na spytki Vitala, jak to właściwie jest między nim a Bartoszem. ;)
"Nie widziałem niedzielnego spotkania zespołu z Modeny – przejrzałem tylko statystyki. Mogę powiedzieć, że gra znakomicie – zaznacza Heynen. – Niektórzy uważają, że mamy ze sobą jakiś problem, ale są w błędzie. Bartek w stosunku do mnie zawsze zachowywał się właściwie. Porozmawiałem z nim krótko na Superpucharze i byłem z nim w kontakcie także po tych zmaganiach. Mogę powiedzieć, że wszystko między nami jest wyjaśnione. Chce grać w reprezentacji w następne wakacje, a ja zrobię wszystko, by uczynić kadrę jak najmocniejszą. Jestem więc szczęśliwy, że gra tak dobrze"

http://sport.tvp.pl/45583585/vital-heyn ... m-pracowac
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: jaet »

Dlatego też ja te dywagacje o tym, jak to Bednorz już żadnych szans na kadrę nie ma, zawsze traktowałem z przymrużeniem oka. Heynen ma swój styl i tam gdzie wielu trenerów zrobiłoby już zawodnikowi gównoburzę... nie widzi problemu. Nie jest też ślepy i mając pod nosem takiego Bednorza i równocześnie Szalpuka pod opieką Gogola, ma info z pierwszej ręki. Ciorny17 pisze, że w tamtym sezonie Szalpuk też grał słabo, a jednak pojechał na każdą imprezę - fakt, ale trudno się dziwić, że Heynen dał wtedy szansę swojemu szóstkowemu przyjmującemu z MŚ. Szalpuk jej raczej nie wykorzystał, a wiecznie go Heynen holował nie będzie. Będąc na miejscu Kurka czy Kubiaka, też wolałbym mieć na imprezie 4-lecia obok siebie wszystkich najlepszych polskich siatkarzy. Leon jest numerem jeden, ale pamiętajmy że życie płata różne figle, i te przyjemne i te mniej przyjemne też...
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
kanimo

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: kanimo »

Chyba zle to czytasz.
Heynen personalnie nie ma nic do Bartka, albo jest w stanie przejsc nad jego gowniarstwem.
Zespol juz niekoniecznie. I po aferze z smsem do Urnauta maja dosyc mocne powody. Powiedzmy, ze jest to kwestie zaufania. Jesli ktos cieszy sie z porazek wlasnej ekipy tak bardzo, tylko dlatego, ze sie do niej nie zalapal, to na ile moga mu ufac ci co grali?
Bedac na miejscu Kubiaka naprawde chcialbys grac z gosciem, ktorego rozsadzala radosc z Twojej przegranej do tego stopnia, ze musial to wyrazic wobec zwyciezcow? A ile razy mozna tlumaczyc swoje malostkowe, zawistne zachowania slaba znajomoscia angielskiego?
Heynen tylko obiecal, ze porozmawia z druzyna i wezmie go pod uwage.
Zreszta Bartek jednak momentami zawodzi, i grajac na cenzurowanym, przeciwko najlepszym, miewa problemy z glowa. Jak poradzilby sobie w ekipie, wiedzac, ze jego malostkowe gierki niespodziewanie dotarly do kolegow i kredyt zaufania ma zerowy, czy tez ujemny?
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: jaet »

kanimo pisze:Chyba zle to czytasz.
Heynen personalnie nie ma nic do Bartka, albo jest w stanie przejsc nad jego gowniarstwem.
Zespol juz niekoniecznie. I po aferze z smsem do Urnauta maja dosyc mocne powody. Powiedzmy, ze jest to kwestie zaufania. Jesli ktos cieszy sie z porazek wlasnej ekipy tak bardzo, tylko dlatego, ze sie do niej nie zalapal, to na ile moga mu ufac ci co grali?
Bedac na miejscu Kubiaka naprawde chcialbys grac z gosciem, ktorego rozsadzala radosc z Twojej przegranej do tego stopnia, ze musial to wyrazic wobec zwyciezcow? A ile razy mozna tlumaczyc swoje malostkowe, zawistne zachowania slaba znajomoscia angielskiego?
Heynen tylko obiecal, ze porozmawia z druzyna i wezmie go pod uwage.
Zreszta Bartek jednak momentami zawodzi, i grajac na cenzurowanym, przeciwko najlepszym, miewa problemy z glowa. Jak poradzilby sobie w ekipie, wiedzac, ze jego malostkowe gierki niespodziewanie dotarly do kolegow i kredyt zaufania ma zerowy, czy tez ujemny?
Teraz tego nie ustalimy, czas pokaże kto miał rację. Jedno jest tylko pewne, jeżeli jak twierdzisz Bartek momentami zawodzi, to co napisać o Szalpuku? Sportowo tematu nie ma, ale jak faktycznie pomiędzy Bednorzem i resztą chemii nie będzie, to decyzja Heynena też będzie oczywista.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Pawel9221 »

kanimo pisze:Chyba zle to czytasz.
Heynen personalnie nie ma nic do Bartka, albo jest w stanie przejsc nad jego gowniarstwem.
Zespol juz niekoniecznie. I po aferze z smsem do Urnauta maja dosyc mocne powody. Powiedzmy, ze jest to kwestie zaufania. Jesli ktos cieszy sie z porazek wlasnej ekipy tak bardzo, tylko dlatego, ze sie do niej nie zalapal, to na ile moga mu ufac ci co grali?
Bedac na miejscu Kubiaka naprawde chcialbys grac z gosciem, ktorego rozsadzala radosc z Twojej przegranej do tego stopnia, ze musial to wyrazic wobec zwyciezcow? A ile razy mozna tlumaczyc swoje malostkowe, zawistne zachowania slaba znajomoscia angielskiego?
Heynen tylko obiecal, ze porozmawia z druzyna i wezmie go pod uwage.
Zreszta Bartek jednak momentami zawodzi, i grajac na cenzurowanym, przeciwko najlepszym, miewa problemy z glowa. Jak poradzilby sobie w ekipie, wiedzac, ze jego malostkowe gierki niespodziewanie dotarly do kolegow i kredyt zaufania ma zerowy, czy tez ujemny?
MOgłąbyś bardziej przybliżyć o co chodzi z tym smsem do Urnauta? Nie mogę nic znaleźć ani nie przypominam sobie takiej sytuacji.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Aershis »

Bednorz wysłał Urnautowi gratulacje po meczu Polski ze Słowenią na ME.
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Pawel9221 »

No to ciekawie :D Ja bym tych słów Heynena nie brał tak bardzo na poważnie, ciężko inaczej wybrnąć z takiego pytania, chciał być dyplomatyczny, bo jak by to brzmiało jakby powiedział:Z Bednorzem od początku mam problemy lub nie podpasowuję pewnej grupie ludzie,dlatego go nie ma w kadrze na docelowe imprezy. Pewnie furtka przed Bednorzem nie jest zamknięta, może sam Bartek zrozumiał pewne rzeczy, przez co Heynen dalej pokłada w nim nadzieję. Jak jest dokładnie to chyba wiedzą sami zainteresowani tym tematem
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: SerCos »

Aershis pisze:Bednorz wysłał Urnautowi gratulacje po meczu Polski ze Słowenią na ME.
I o to jest afera? Są kolegami to mu pogratulował, a co miał go zwyzywać. Rozumiem, że żaden nasz siatkarz, trener, ani prezes nie pogratulował Słoweńcom po meczu?
GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: GolMar »

Tylko że to nie był SMS o treści w stylu „Gratulacje, byliście lepsi, zasłużyliście na wygraną”, bo za to raczej nikt by się nie wkurzał. Chodziło bardziej o tekst w stylu: „Brawo, super, ze im/mu (trenerowi) dokonaliście”. Jest różnica, prawda?
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Aershis »

SerCos pisze: I o to jest afera? Są kolegami to mu pogratulował, a co miał go zwyzywać. Rozumiem, że żaden nasz siatkarz, trener, ani prezes nie pogratulował Słoweńcom po meczu?
Abstrahując już nawet od tego co napisała GolMar, to jednak kontekst sytuacji sprawia, że to jednak nie jest do końca okej, zwłaszcza, że podobnych gratulacji nie otrzymali od niego koledzy z kadry po zwycięstwie z Francją.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: SerCos »

Odnosiłem się do tego co zostało napisane, a że w postach są dawkowane informacje bez najważniejszych informacji to dochodzi do nieporozumień.

Kiedy ten sms został wysłany i jak wyciekł poza strefę prywatną siatkarzy?
Pawel9221
Posty: 1170
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Pawel9221 »

Szukałem troche tej wzmianki o tym smsie i nie mogę nigdzie znaleźć, jeśli komuś uda się znaleźć to, będę wdzięczny.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Aershis »

Temat został szerzej poruszony w temacie kadry. Kto chciał i uważał, że mógł - napisał więcej.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: Marcy$ »

jaet pisze: Teraz tego nie ustalimy, czas pokaże kto miał rację. Jedno jest tylko pewne, jeżeli jak twierdzisz Bartek momentami zawodzi, to co napisać o Szalpuku? Sportowo tematu nie ma, ale jak faktycznie pomiędzy Bednorzem i resztą chemii nie będzie, to decyzja Heynena też będzie oczywista.
Sam chyba pisałeś - jest jeszcze jeden Bartek który pogodzi temat :)
knightrider
Posty: 925
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: knightrider »

Marcy$ pisze:
jaet pisze: Teraz tego nie ustalimy, czas pokaże kto miał rację. Jedno jest tylko pewne, jeżeli jak twierdzisz Bartek momentami zawodzi, to co napisać o Szalpuku? Sportowo tematu nie ma, ale jak faktycznie pomiędzy Bednorzem i resztą chemii nie będzie, to decyzja Heynena też będzie oczywista.
Sam chyba pisałeś - jest jeszcze jeden Bartek który pogodzi temat :)
Ja by nie skreślał jeszcze Fornala, który teraz dostał Kovaca jako trenera co daje mega możliwości do poprawy skilla.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”