Zaplecze reprezentacji Polski mężczyzn (Kadra B)

GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Zaplecze reprezentacji Polski mężczyzn (Kadra B)

Post autor: GrindkamiL »

tzw Kadra B uwzgledniająca młodych zawodników mających szanse na pierwszą kadrę seniorów.Zastrzegam że moga to być zawodnicy do 25 roku życia włącznie

sypacz-Bartłomiej Neroj,Grzegorz Łomacz
atakujący-Bartosz Janeczek,Michał Kamiński
środkowy-Marcin Możdżonek,Patryk Czarnowski,Łukasz Perłowski,Piotr Nowakowski
libero-Paweł Rusek,Robert Milczarek
przyjmujący-Michał Ruciak,Wojciech Żaliński,Bartosz Kurek,Zbigniew Bartman

oczywiście wielu z nich puka do bram pierwszej reprezentacji (Możdżonek,Perłowski,Nowakowski,Kurek) więc dla poszerzenia kadry proponuje jeszcze:Sebastiana Pęcherza,Michała Dębca,Bartosza Gawryszewskiego,Jakuba Jarosza i Damiana Domonika
z 1 ligi dodatkowo Michała Lacha i Radosława Zbierskiego
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Karolina »

No dobrze, znamy już Twoje typy, ale może jakieś uzasadnienie ??? Dlaczego tak a nie inaczej ??? Niech ten post zachęci forumowiczów do dyskusji a nie zimnego wypisywania typów.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: GrindkamiL »

obaj sypacze graja w silych klubach,czasami dostaja szanse gry.Kamiński pokazał się w tamtym sezonie z bardzo dobrej strony a Janeczek w tym,obaj maja papiery na duże granie.Możdżonek, Perłowski i Nowakowski już ocierają się o kadre seniorów,Czarnowski jest świetnym środkowym,nie ma kompleksów,dobra zagrywka,dynamiczny atak,szybki w bloku.Rusek w tym sezonie zrobił znaczne postępy,obecnie jest 3cim libero w Polsce i myśle że za kilka lat to on będzie number one w reprezentacji.Milczarek na początku sezonu grał dobrze,po za tym jest wszechstronny.Ruciak to wg mnie nie spelniony talent,a ma ogromne(!) możliwości.Kurek już powoli wchodzi w 1st reprezentację,Bartman zbiera świetne noty w lidze tureckiej.Żaliński to wg mnie największy talent wśród rocznika 88.kapitalny mecz w PP z Olsztynek,bodajże 27 punktów.Pamiętam jak juniorzy Jadaru w ubiegłym roku grali w finale MP juniorów.w tie breaku wszystkie piłki szły do niego i nie mylił sie.Lacha widziałem chyba w tamtym roku,podobał mi się, Zbierskiego znam z juniorów i recenzji znajomych
nie siłą lecz rozumem
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: szarlej »

Kiedy poznamy aktualny skład kadry B??
Libero który atakuje...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Arff »

Przy okazji informacji o powołaniu drugiego trenera kadry B, Andrzeja Kowala, było mowa że rozpocznie pracę z kadrą B od 19 maja... czyli pewnie w najbliższym czasie poznamy jej skład... najpewniej będzie w niej sporo zawodnik z Częstochowy z Barkiem Janeczkiem na czele, zobaczymy też również takie nazwiska jak Gunia, Buszek, Chaberek, Szymczak, Stankiewicz, Żaliński, Szablewski
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze: Stankiewicz
A kim jest ten Stankiewicz ??? Nigdy o nim nie słyszałem (lub mam zaćmienie umysłu :) )
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Kay »

PAWKENS pisze:
Arff pisze: Stankiewicz
A kim jest ten Stankiewicz ??? Nigdy o nim nie słyszałem (lub mam zaćmienie umysłu :) )
Mnie się kojarzy to tylko ze Stańczakiem, ale to chyba nie ten klub. :P
AZS Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Arff »

Tak, tak chodziło Stańczaka... nie wiem coś mi sie pomyliło =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Mania »

Arff pisze: najpewniej będzie w niej sporo zawodnik z Częstochowy z Barkiem Janeczkiem na czele, zobaczymy też również takie nazwiska jak Gunia, Buszek, Chaberek, Szymczak, Stankiewicz, Żaliński, Szablewski
Chaberek wątpię, choć byłoby miło. Szymczak na pewno się nie załapie (chyba limit wieku nieco przekracza ;-) ). A Szablewski to już w pełni zdrów jest?
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: szarlej »

Skład Kadry B:
reprezentacja.net pisze:Grzegorz Łomacz (Jastrzębski Węgiel),
Waldemar Kaczmarek (Radom),
Krzysztof Wierzbowski (Częstochowa),
Michał Chaberek (Warszawa),
Jakub Radomski (Warszawa),
Jakub Jarosz (Bełchatów),
Andrzej Wrona (Częstochowa),
Dawid Gunia (Rzeszów),
Tomasz Kusior (Rzeszów),
Bartosz Janeczek (Częstochowa),
Adrian Stańczak (Sosnowiec),
Paweł Rusek (Jastrzębski Węgiel),
Bartosz Gawryszewski (Rzeszów).
Trenerzy chcą aby z kadra B grał również Marcel Gromadowski.
EDIT
Wkradły się dwa błędy na serwisie reprezentacja.net Jak przy Jakubie Jaroszu jest Bełchatów to przy Dawidzie Guni powinna być Częstochowa i Waldemar Kaczmarek jest z Bydgoszczy a nie Radomia.
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Urban »

Brakuje mi Neroja i Milczarka, Czarnowskiego... Ale skoro nie mają żadnej imprezy w planach to podejrzewam że wielu graczy odmówiło...
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Kay »

Brakuje jednego sypacza, czy coś przeoczyłem ?
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Urban »

Kay pisze:Brakuje jednego sypacza, czy coś przeoczyłem ?
Nie no jest dwóch. Kaczmarek i Łomacz
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Guilder »

Urban pisze:Brakuje mi Neroja i Milczarka(...)
To będziesz chyba w mniejszości ;) Gdyby to ode mnie zależało nie pograliby sobie w reprezentacji.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: PAWKENS »

Dennis Guilder pisze:
Urban pisze:Brakuje mi Neroja i Milczarka(...)
To będziesz chyba w mniejszości ;) Gdyby to ode mnie zależało nie pograliby sobie w reprezentacji.
W sumie, to Neroj coś tam z kadrą A trenował, nie wiem czy ostatnio :) , a Milcarek nie zagrał już chyba z pięć miesięcy, z resztą Rusek jest od niego lepszy.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Arff »

a Milcarek nie zagrał już chyba z pięć miesięcy, z resztą Rusek jest od niego lepszy.
Milczarek nie jest libero, tylko przyjmującym i a takich zasadach miałby znaleźć się w kadrze B... jednak Panas postawił na młodych...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: PAWKENS »

Arff pisze:jednak Panas postawił na młodych...
Jesteś pewien, że Panas jest pierwszym trenerem kadry B ??? :o Nie wiedziałem :|
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Arff »

Zastąpił na tym stanowisku I trenera Krzysztofa Felczaka...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Guilder »

Jak widzę statystyki Milczarka, to jednak lepiej powołać Ruciaka. Lepszy technicznie, warunki fizyczne podobne, wiek ten sam.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Mania »

Warto jeszcze odnotować, że ostatnie zapisy statystyczne ataku Milczarka pochodzą z sezonu 2004/05. Szmat czasu, nawet biorąc pod uwagę jego kontuzję. Więc wątpię by wrócił na pierwotną pozycję.

Powołania do kadry B bardzo przypadły mi do gustu - Radomski, Chaberek i Wrona. ;] Jak już tak Panas szalał, to zamiast Ruska mógł powołać Dębca lub Wojtaszka. ;-)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Pele »

Jak Domonika powołali do kadry B to chłopakowi zaszkodziło .
Na zdrowie psychiczne jak i na fizyczne. Kontuzja i nie wrócił już do gry na poziomie ligowym
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: PAWKENS »

Pozostali, przebywający na zgrupowaniu w Warszawie: Wojciech Grzyb, Łukasz Żygadło, Michał Bąkiewicz oraz Marcin Możdżonek dołączą do trenującej w Spale kadry B.
No to młodziacy będą mieli żywe wzory do naśladowania :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: pk+ »

PAWKENS pisze:
Pozostali, przebywający na zgrupowaniu w Warszawie: Wojciech Grzyb, Łukasz Żygadło, Michał Bąkiewicz oraz Marcin Możdżonek dołączą do trenującej w Spale kadry B.
No to młodziacy będą mieli żywe wzory do naśladowania :D
Tylko żeby nie skończyło się tylko na naśladowaniu, powinni ich przebić jak najszybciej :D
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Urban »

Mania pisze:Warto jeszcze odnotować, że ostatnie zapisy statystyczne ataku Milczarka pochodzą z sezonu 2004/05. Szmat czasu, nawet biorąc pod uwagę jego kontuzję. Więc wątpię by wrócił na pierwotną pozycję.
hmm... Myślę, że powrót Milczara na przyjęcie jest mało prawdopodobny. A tak w roli ciekawostki... Jacek Nawrocki ściągał Roberta do juniorów Bełchatowa jako... rozgrywającego ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Pele »

A czy to zaplecze będzi etylko zaiwaniać na treningach czy też gra jakies mecze albo turnieje??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: PAWKENS »

Pele pisze:A czy to zaplecze będzi etylko zaiwaniać na treningach czy też gra jakies mecze albo turnieje??
Na pewno muszą być jakieś sparingowe turnieje, jak u kobiet :) Więc myślę, że jest duża szansa by sobie pograli ;) Była jeszcze Uniwersjada, ale to chyba nie w tym roku...
Ostatnio zmieniony 2 cze 2008, o 18:19 przez PAWKENS, łącznie zmieniany 1 raz.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Arff »

W kalendarzu są chyba 3 imprezy, 1 w kraju i 2 za granicą... ale pewien nie jestem. Na pewno nie będą tylko trenować...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: Pekpol »

22 i 23 lipca w Ostrołęce Kadra "B" rozegra dwa sparingowe spotkania z Argentyną. Początek obydwóch meczów o godzinie 18:00.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Zaplecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Pekpol pisze:22 i 23 lipca w Ostrołęce Kadra "B" rozegra dwa sparingowe spotkania z Argentyną. Początek obydwóch meczów o godzinie 18:00.
Żebyśmy mieli jasność...
Faktycznie, w podanych wyżej terminach kadra B zagra dwa mecze z Argentyną... ale nie z seniorami, ale z reprezentacją juniorów. Argentyńscy juniorzy już od 2 lipca są w Europie. W najbliższych dniach grają (bodaj we Włoszech) turniej z udziałem naszych juniorów szykujących się do wrześniowych ME. Po tym turnieju jadą do Polski gdzie zagrają dwa mecze z naszą kadrą B.


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Zaplecze reprezentacji Polski (Kadra B)

Post autor: szarlej »

Polska B - Argentyna B 3-1 (25:19, 24:26, 26:24, 25:21)

Skład kadry Polski:
Wierzbowskki, Radomski, Wrona, Gunia, Łomacz, Gromadowski oraz Rusek (libero). Na zmiany wchodzili: Kaczmarek i Żaliński.
Libero który atakuje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”