XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: barti522 »

#gdziejestbednorz :D
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2690
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Simao »

Aranger pisze:
Simao pisze:Proszę sprawdź sobie statystyki Szalpuka w meczach z czołówką ligi w ofensywie
https://pbs.twimg.com/media/Ds9ItnNWkAY ... name=large

A tak co do jego przyjęcia, finał MŚ 2018 z Brazylią oglądałeś ?
Wiesz, przecież on jest solidny, dobry, zawodnik, tak więc od czasu do czasu potrafi zagrać na dobrym poziomie z najlepszymi. Jednak moim zdaniem Bednorz ma w sobie to coś, co pozwoli go stawiać na równi z najlepszymi zawodnikami na świecie, na swojej pozycji. Wszystko zweryfikuje boisko i okaże się w ciągu najbliższych kilku sezonów. W tej chwili po tym sezonie we Włoszech poczynił znaczny krok do przodu. Zobaczymy, co dalej będzie z Szalpukiem, trzeba być obiektywnym, miniony sezon miał stracony przez kontuzje, urazy. Dobrze, trzeba już zakończyć ten watek, jak to już niektórzy zauważyli. To takie wróżenie z fusów, gdyby Szalpuk zagrał w lidze włoskiej, można by rzetelnie i obiektywnie obu ich porównać, może będzie okazja w przyszłości :)
Ostatnio zmieniony 3 sie 2019, o 15:32 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Szary Wilk »

Jestem ciekaw, czy decyzje Vitala się obronia za tydzień

Ktoś pomeczowe statystyki?
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: dedede »

Szary Wilk pisze:Jestem ciekaw, czy decyzje Vitala się obronia za tydzień

Ktoś pomeczowe statystyki?
Tak naprawdę to nie ma znaczenia...nawet jeśli obronią i wygrają kwalifikacje w cuglach to i tak przed każdym kolejnym turniejem będziesz narzekał :)
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Berbelucha »

A teraz najgorsze, takie typowe polskie za czasów PRLu czyli odznaczenia dla oficjeli. Siatkarze stoją i czekają jak wyżsi i niżsi urzędnicy szczerzą się do kamery.

Btw kto się wywrócił w łazience i będzie miał operację kolana?
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Papito13 »

Staty: https://twitter.com/PolskaSiatkowka/sta ... 4422626304

Śmieszna jest skala narzekania i płacz za Bednorzem. Nie dość, że rozmawiamy o wyborze 4. (a może nawet 5.) przyjmującego kadry to jeszcze o ewentualnym zmienniku Leona, który zmieniony na dłuższym dystansie raczej nie będzie.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: mmb »

Papito13 pisze:Śmieszna jest skala narzekania i płacz za Bednorzem.
Polaka nic tak nie wku..rza jak wszystko :D
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: radek0389 »

Spodziewałem się, że niedzielny Janusz kibic będzie oczekiwał, że jak Leon wejdzie do kadry, to będzie mucił na zagrywce i w ataku i w ogóle z nim wszystko wygramy. Ale że podobne podejście będą mieć nasi "eksperci" Drzyzga i Swedrowski... W ich mniemaniu bardzo słaba grę Leona podkreślali na kazdym kroku, ale dennego poziomu Kubiaka już nie widzieli.
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Dijkstra »

W zasadzie to ciężko o jakieś wnioski po meczu z tak miernym przeciwnikiem którego ogralibyśmy zapewne grając naszym czwartym składem, rzuciło mi się w oczy elektryczne przyjęcie Śliwki - w tym elemencie miał spore problemy.
Mnie osobiście bardzo niepokoi serwis całej drużyny - te floty nie przyniosły skutku w meczu z Brazylią i mocno obawiam się iż przeciwko Francji będzie to samo, Muzaj mógłby zmieniać rodzaj serwisu bo ten jego flot.... jest mierny, od czasu do czasu mocniej uderzyć nie szkodzi.
Nie może być tak że tylko jeden gracz serwuje ofensywnie a reszta tylko flot, nikt tak nie gra a bez odrzucenia rywala od siatki będzie bardzo ciężko o wygranie meczu, taki Bieniek czy Kwolek potrafią kopać zagrywką ale ostatnio tego nie można dostrzec.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Skrzypek »

Simao pisze: Proszę sprawdź sobie statystyki Szalpuka w meczach z czołówką ligi w ofensywie.
Proszę bardzo.

Statystyki Artura Szalpuka w meczach z czołówką PlusLigi (toś się wkopał tą prośbą ;) ):
5. Kolejka (Jastrzębski Węgiel)
Punkty: 15
Skuteczność ataku: 67%, 12/18

6. Kolejka (Resovia)
Punkty: 19
Skuteczność ataku: 52%, 15/29

8. Kolejka (Onico)
Punkty: 13
Skuteczność ataku: 61%, 11/18

9. Kolejka (Aluron)
Punkty: 13
Skuteczność ataku: 48%, 12/25

10. Kolejka (Czarni)
Punkty: 20
Skuteczność ataku: 61%, 19/31

13. Kolejka (Zaksa)
Punkty: 20
Skuteczność ataku: 58%, 19/33

1. mecz play-off (Jastrzębie)
Punkty: 16
Skuteczność ataku: 54%, 13/24

2. mecz play-off (Jastrzębie)
Punkty: 6
Skuteczność ataku: 29%, 5/17

1. mecz o 5 miejsce (Czarni)
Punkty: 14
Skuteczność ataku: 42%, 14/33

2. mecz o 5 miejsce (Czarni)
Punkty: 18
Skuteczność ataku: 59%, 17/29

3. mecz o 5 miejsce (Czarni) (rozegrał tylko jeden set)
Punkty: 5
Skuteczność ataku: 33%, 4/12

Średnia punktów na mecz: 14.5
Średnia skuteczność: 52%, 141/269


Simao pisze:Natomiast jak zaprezentował się Szalpuk w decydujących momentach ostatnich MŚ 2018, czy był pewnym punktem drużyny? Raczej jednym ze słabszych punktów, to tylko moje subiektywne spojrzenie, oczywiście każdy może mieć inne zdanie...
Tak, był pewnym punktem. Nie prosiłeś, ale podrzucę liczby.

III runda MŚ (Włochy)
Punkty: 2
Skuteczność w ataku: 2/5

III runda MŚ (Serbia)
Punkty: 8
Skuteczność w ataku: 44%, 8/18

Półfinał (USA):
Punkty: 4
Skuteczność w ataku: 33%, 4/12

Finał (Brazylia):
Punkty: 10
Skuteczność w ataku: 53%, 8/15
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: radek0389 »

Z tym flotem, to mam nadzieję, że to był jednorazowy test ze strony trenera i wrócimy do normalnego serwowania. Przy takim podawaniu piłek rywalowi, blokujący to tylko idąc w ciemno mogą coś zdziałać. Fajnie było widać to w meczu z Serbią, pierwsze dwa sety funkcjonowała mocna zagrywka i mogliśmy ich cisnąć bez problemu, potem miękkie floty i nagle rywal zaczął nawet momentami rysować swoją przewagę.

Ma ktoś staty z rozkładu ataku w meczach z Serbią i Brazylią? Przy problemach na linii Drzyzga-Leon wydawało się logiczne, żeby taki wariant forsować jak najczęściej. Ale wizualnie nie wyglądało, żeby Fabian tak dużo grał do naszego nowego reprezentanta.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Noworoczny »

Skrzypek pisze:
Simao pisze: Proszę sprawdź sobie statystyki Szalpuka w meczach z czołówką ligi w ofensywie.
Proszę bardzo.

Statystyki Artura Szalpuka w meczach z czołówką PlusLigi (toś się wkopał tą prośbą ;) ):
5. Kolejka (Jastrzębski Węgiel)
Punkty: 15
Skuteczność ataku: 67%, 12/18

6. Kolejka (Resovia)
Punkty: 19
Skuteczność ataku: 52%, 15/29

8. Kolejka (Onico)
Punkty: 13
Skuteczność ataku: 61%, 11/18

9. Kolejka (Aluron)
Punkty: 13
Skuteczność ataku: 48%, 12/25

10. Kolejka (Czarni)
Punkty: 20
Skuteczność ataku: 61%, 19/31

13. Kolejka (Zaksa)
Punkty: 20
Skuteczność ataku: 58%, 19/33

1. mecz play-off (Jastrzębie)
Punkty: 16
Skuteczność ataku: 54%, 13/24

2. mecz play-off (Jastrzębie)
Punkty: 6
Skuteczność ataku: 29%, 5/17

1. mecz o 5 miejsce (Czarni)
Punkty: 14
Skuteczność ataku: 42%, 14/33

2. mecz o 5 miejsce (Czarni)
Punkty: 18
Skuteczność ataku: 59%, 17/29

3. mecz o 5 miejsce (Czarni) (rozegrał tylko jeden set)
Punkty: 5
Skuteczność ataku: 33%, 4/12

Średnia punktów na mecz: 14.5
Średnia skuteczność: 52%, 141/269


Simao pisze:Natomiast jak zaprezentował się Szalpuk w decydujących momentach ostatnich MŚ 2018, czy był pewnym punktem drużyny? Raczej jednym ze słabszych punktów, to tylko moje subiektywne spojrzenie, oczywiście każdy może mieć inne zdanie...
Tak, był pewnym punktem. Nie prosiłeś, ale podrzucę liczby.

III runda MŚ (Włochy)
Punkty: 2
Skuteczność w ataku: 2/5

III runda MŚ (Serbia)
Punkty: 8
Skuteczność w ataku: 44%, 8/18

Półfinał (USA):
Punkty: 4
Skuteczność w ataku: 33%, 4/12

Finał (Brazylia):
Punkty: 10
Skuteczność w ataku: 53%, 8/15
Bardzo mi się podoba, jak tego typu narracje kapitulują przed twardymi danymi. Tylko prawda jest ciekawa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Camillo Marcotti »

Włączyłem sobie siatkarki, żeby nie słuchać jęczenia na Heynen i Kubiaki, a tu Jarosz senior wyskakuje z tekstem że dobrze, że Stysiak serwuje mocno, bo potrafi, a Muzaja zmuszono do serwowania floatem...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Son »

Camillo Marcotti pisze:Włączyłem sobie siatkarki, żeby nie słuchać jęczenia na Heynen i Kubiaki, a tu Jarosz senior wyskakuje z tekstem że dobrze, że Stysiak serwuje mocno, bo potrafi, a Muzaja zmuszono do serwowania floatem...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Haha, serio? :D Ja od początku dziewczyn śledzę mecz na tvp sport
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Noworoczny »

Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Son »

O ile pół forum nie może znieść tej kadry, to w polsacie już nikt się z tym nie kryje.
Zaksa na maksa
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Papito13 »

Przecież chyba każdy wie, że w Gdańsku nie będziemy serwować jak drużyna wesołych flotowców + Leon. Bieniek, Kubiak i Drzyzga będą mieli dużo więcej luzu. Kwolek, o ile się na boisku pojawi, pewnie też. Po prostu nie ma formy, mocna zagrywka nie do końca siedzi (z Serbami było nieźle i zagrywaliśmy mocno) to Heynen nakazywał zmianę na flota, ale powinien mieć więcej cierpliwości w Gdańsku, a całkiem możliwe, że ta cierpliwość nawet nie będzie potrzebna.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: radek0389 »

Noworoczny pisze:Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
Ponoć tak. Tak przeczytałem kilka postów na forum, to wychodzi, że Francja już bookuje bilety do Tokio. Ja czekam na zestawienie drużyn na turniej kontynentalny, na jakim zagramy przy kolejnej szansie.
Camillo Marcotti

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Camillo Marcotti »

Son pisze:
Camillo Marcotti pisze:Włączyłem sobie siatkarki, żeby nie słuchać jęczenia na Heynen i Kubiaki, a tu Jarosz senior wyskakuje z tekstem że dobrze, że Stysiak serwuje mocno, bo potrafi, a Muzaja zmuszono do serwowania floatem...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Haha, serio? :D Ja od początku dziewczyn śledzę mecz na tvp sport
Nie wiedziałem, że jest na TVP, dzięki za info, zmieniłem :D

No pewnie z tego wynikały te floaty w turnieju towarzyskim, chyba lepiej przecwiczyć ustawienie blok-obrona jak zagrywka nie siedzi, niż strzelić 30 zagrywek w siatkę w meczu o nic.

Nic, szczekające pieski będą za tydzień znowu odszczekiwać, już raz szczekały na Heynena w Chicago, drugi raz przed i na MŚ szczekały. Jakoś póki co zawsze wychodziło na jego.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Dijkstra
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 19:09
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Dijkstra »

radek0389 pisze:Z tym flotem, to mam nadzieję, że to był jednorazowy test ze strony trenera i wrócimy do normalnego serwowania. Przy takim podawaniu piłek rywalowi, blokujący to tylko idąc w ciemno mogą coś zdziałać. Fajnie było widać to w meczu z Serbią, pierwsze dwa sety funkcjonowała mocna zagrywka i mogliśmy ich cisnąć bez problemu, potem miękkie floty i nagle rywal zaczął nawet momentami rysować swoją przewagę.

Ma ktoś staty z rozkładu ataku w meczach z Serbią i Brazylią? Przy problemach na linii Drzyzga-Leon wydawało się logiczne, żeby taki wariant forsować jak najczęściej. Ale wizualnie nie wyglądało, żeby Fabian tak dużo grał do naszego nowego reprezentanta.
Przeciwko Brazylii:
28 ataków wykonali Muzaj oraz Leon , 23 Kubiak dalej 18 Kłos, Bieniek 14 i Konarski 4 - więc było granie każdą strefą bez wyraźnego lidera, rozkład był dobry, mimo słabości Kubiaka otrzymywał on sporo piłek. To że nie są zgrani nie jest zaskoczeniem przecież za mało grali ze sobą dotychczas a trening to co innego niż mecz.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Bartek O »

Noworoczny pisze:Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
To już przecież przesądzone!
A główny winowajca klęski z Francuzami, tj. ten mocno przereklamowany Pan z nr 9 na koszulce powinien ponieść dodatkowe konsekwencje w postaci odebrania mu polskiego obywatelstwa. W przyjęciu strzelnica, w bloku dziura, atak mocno przeciętny, zagrywka w pół siatki lub metr za linią końcową boiska.
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Berbelucha »

Bartek O pisze:
Noworoczny pisze:Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
To już przecież przesądzone!
A główny winowajca klęski z Francuzami, tj. ten mocno przereklamowany Pan z nr 9 na koszulce powinien ponieść dodatkowe konsekwencje w postaci odebrania mu polskiego obywatelstwa. W przyjęciu strzelnica, w bloku dziura, atak mocno przeciętny, zagrywka w pół siatki lub metr za linią końcową boiska.
Z obecną formą a nawet ciut lepszą nawet Słowenii nie stawiam na skreślonej pozycji. Sorry ale patrzę realnie. W tydzień nie ma szans aby forma pojawiła się jak za machnięciem czarodziejską różdżką.
Ostatnio zmieniony 3 sie 2019, o 20:31 przez Berbelucha, łącznie zmieniany 1 raz.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: radek0389 »

Dijkstra pisze:
radek0389 pisze:Z tym flotem, to mam nadzieję, że to był jednorazowy test ze strony trenera i wrócimy do normalnego serwowania. Przy takim podawaniu piłek rywalowi, blokujący to tylko idąc w ciemno mogą coś zdziałać. Fajnie było widać to w meczu z Serbią, pierwsze dwa sety funkcjonowała mocna zagrywka i mogliśmy ich cisnąć bez problemu, potem miękkie floty i nagle rywal zaczął nawet momentami rysować swoją przewagę.

Ma ktoś staty z rozkładu ataku w meczach z Serbią i Brazylią? Przy problemach na linii Drzyzga-Leon wydawało się logiczne, żeby taki wariant forsować jak najczęściej. Ale wizualnie nie wyglądało, żeby Fabian tak dużo grał do naszego nowego reprezentanta.
Przeciwko Brazylii:
28 ataków wykonali Muzaj oraz Leon , 23 Kubiak dalej 18 Kłos, Bieniek 14 i Konarski 4 - więc było granie każdą strefą bez wyraźnego lidera, rozkład był dobry, mimo słabości Kubiaka otrzymywał on sporo piłek. To że nie są zgrani nie jest zaskoczeniem przecież za mało grali ze sobą dotychczas a trening to co innego niż mecz.
Owszem, nie jest zaskoczeniem brak zgrania, stąd spodziewałem się większej ilości prób, nawet kosztem złego rozkładu ataku.
Camillo Marcotti

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Camillo Marcotti »

Berbelucha pisze:
Bartek O pisze:
Noworoczny pisze:Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
To już przecież przesądzone!
A główny winowajca klęski z Francuzami, tj. ten mocno przereklamowany Pan z nr 9 na koszulce powinien ponieść dodatkowe konsekwencje w postaci odebrania mu polskiego obywatelstwa. W przyjęciu strzelnica, w bloku dziura, atak mocno przeciętny, zagrywka w pół siatki lub metr za linią końcową boiska.
Z obecną formą a nawet ciut lepszą nawet Słowenii nie stawiam na skreślonej pozycji. Sorry ale patrzę realnie. W tydzień nie ma szans aby forma pojawiła się jak za machnięciem czarodziejską różdżką.
Może jeszcze Tunezji zacznijmy się bać? Chyba wyłączę to forum na tydzień, bo tych głupot się czytać nie da...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Berbelucha »

[/quote]Może jeszcze Tunezji zacznijmy się bać? Chyba wyłączę to forum na tydzień, bo tych głupot się czytać nie da...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka[/quote]
Przypomnę że już dwukrotnie Słowenia nas wykopała z turnieju. Obecnie ograła Italię na ich terenie. Więc mam podstawy do takiego stwierdzenia.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Son »

Berbelucha pisze:
Bartek O pisze:
Noworoczny pisze:Pytam, bo nie wiem: Polska męska reprezentacja juz przegrała te eliminacje olimpijskie?
To już przecież przesądzone!
A główny winowajca klęski z Francuzami, tj. ten mocno przereklamowany Pan z nr 9 na koszulce powinien ponieść dodatkowe konsekwencje w postaci odebrania mu polskiego obywatelstwa. W przyjęciu strzelnica, w bloku dziura, atak mocno przeciętny, zagrywka w pół siatki lub metr za linią końcową boiska.
Z obecną formą a nawet ciut lepszą nawet Słowenii nie stawiam na skreślonej pozycji. Sorry ale patrzę realnie. W tydzień nie ma szans aby forma pojawiła się jak za machnięciem czarodziejską różdżką.
Polska przegrała z Argentyną na mistrzostwach w tragicznym stylu. Tydzień później wygrywa cały turniej. Dziękuję.
Zaksa na maksa
Camillo Marcotti

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Camillo Marcotti »

A my ograliśmy Serbie, jakie to ma znaczenie? Od kiedy to wyniki meczów towarzyskich przekładały się na turniej docelowy?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Papito13 »

Tak, wykopała nas z ME na których grali życiową siatkówkę, a nasza kadra była przemęczona po Pucharze Świata i zdołowana ze względu na brak awansu z tego turnieju. Za drugim razem, to my graliśmy tragicznie i każdy zespół szerokiego europejskiego topu by nas wyeliminował. Włosi maja bardzo wąski skład, a ogranie ich w meczu towarzyskim nie jest wyczynem, którego powinniśmy się bać. Nie możemy ich zlekceważyć, ale jeżeli będziemy na tyle mocni, żeby ograć Francję to Słowenia nas już nie zatrzyma. Jak przegramy z Francuzami to mecz ze Słowenią będzie bez znaczenia, a my będziemy mieli poważniejsze problemy niż martwienie się o wynik ostatniego spotkania (no, chyba, że Słoweńcy ograją Francję)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019

Post autor: Noworoczny »

Z Tunezją może być ciężko. Teraz nie ma słabych drużyn.

Ale ale. Jeśli Polska gra z Tunezją, to chyba jeszcze nie odpadła z tych kwalifikacji?

Wklejał ktoś staty z dzisiejszego meczu? Wiewiórki głoszą, że Śliwka najlepszy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”