[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Reprezentacja Serbii mężczyzn

Re: Reprezentacja Serbii mężczyzn

Postby ligamistrzow » 11 Mar 2015, o 20:29

StanLee wrote:Na drugiego ciężko o lepszego trenera jak Placi.

Ale ilu by trenerów nie mieli, to nie wiem jak rozwiążą problem z wybraniem sześciu skrzydłowych, jednego rozgrywającego i ewentualnego zmiennika dla Nikicia...

Nie wiem o co Ci chodzi z tym Nikicem , gość jest przecież przesłaby , w ataku zawsze najsłabsze ogniwo a w przyjęciu wcale nie jest jakis swietny , na moje to Ivovic Petric i Atan i jada podwyższoną piłą tym bardziej za na rozegranu mają rzemieslnika wiec i tak nie graliby zbyt kombinacyjnie
ligamistrzow

Postby sb.slav » 11 Mar 2015, o 23:00

Yep, też za bardzo nie ogarniam jaką famą cieszy się ten gracz. Koledzy z reprezentacji zjadają go na śniadanie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
sb.slav

Postby Chal » 11 Mar 2015, o 23:59

Ale Wy wiecie, że siatkówka to nie matematyka, tylko gra zespołowa?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Chal

Postby sb.slav » 12 Mar 2015, o 00:18

Ok, ja wiem(nie wiem jak kol. @LM), ale sugerujesz, że Nikić jest jakimś kluczowym ogniwem, wokół którego trzyma się zespół, że gra się tworzy wokół niego?
Jeśli tak, to ja się nie mogę zupełnie zgodzić. Może tak było w pewnym okresie, gdzie był on i Nikola i nikogo na zmianę, ale teraz każdy chyba widzi że gra powinna być budowana wokół Petrićia - a drugi przyjmujący do wyboru: Uros, Nikola, Marko, Miloś. Tak powinno być "normalnie" ale kadra Serbi nie jest prowadzona standardowo - tylko mówi się o jakimś pierwszeństwie, czy coś takiego? I gdzie młodych nie dopuszczano bo miejsca były zaklepane.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
sb.slav

Postby Chal » 12 Mar 2015, o 00:31

Żeby zaatakować, wypadałoby najpierw przyjąć. Zwłaszcza gdy ma się takich środkowych.
Chal

Postby zupa93 » 12 Mar 2015, o 00:53

Petric i Ivovic to nie Kurki. Przyjmować potrafią i spokojnie jestem w stanie sobie wyobrazić ich na przyjęciu obok siebie, gdzie każdy pilnuje swojej strefy. Aczkolwiek bez jakiegoś lepszego libero faktycznie może być ciężko.
zupa93

Postby sb.slav » 12 Mar 2015, o 13:53

Chal wrote:Żeby zaatakować, wypadałoby najpierw przyjąć. Zwłaszcza gdy ma się takich środkowych.

Petrić może pełnić rolę defensywnego, uniwersalnego w zasadzie, bo tak gra przecież we Włoszech, a kot uzupełnić skład? To już pytanie do nowego trenera, ja jestem przekonany że Nikićia nie będziemy za często na boisku oglądać, Grbić&Placi to nie beton Kolaković.
sb.slav

Postby Chal » 12 Mar 2015, o 15:11

Że gdzie Petrić pełni rolę defensywnego, w parze z Ngapethem niby? Można się oczywiście męczyć na wysokiej piłce, tylko po co, gdy jest taki Nikić, który na dodatek do kontuzji rozgrywał w Turcji znakomity sezon? Nawet Zenit miewa problemy przy zestawieniu Leon-Anderson, a mówimy o drużynie, która ma lepszych skrzydłowych od Serbów i rozgrywającego lepszego o jakieś siedemnaście klas.

I cóż Ty za koszmarki tworzysz w dopełniaczu serbskich nazwisk :D Serbskie ć niczym nie różni się od polskiego ;)
Chal

Postby sb.slav » 12 Mar 2015, o 16:07

W sezonie 2013/14 przecież grał wybitnie defensywnie, właściwie uniwersalnie bo atak miał świetny, w Piacenzie.
sb.slav

Postby Chal » 12 Mar 2015, o 16:14

Mówimy o tym samym Petriciu, który grał w Perugii obok dziadka Gorana?
Chal

Postby sb.slav » 12 Mar 2015, o 16:22

Włącz sobie finały z Trentino, to był zawodnik wokół którego toczyła się cała gra.
sb.slav

Postby Chal » 12 Mar 2015, o 16:24

M.in. dlatego, że miał obok Vujevicia, a nie Cupko. No i całą gra to trochę przesada, gdy obok lata Atan ;)
Chal

Postby SerCos » 26 May 2015, o 17:15

Przegląd wojsk w Serbii :D Czyli mecz towarzyski kadry B z Czarnogórą, grał mi. Filip Stoilović (nowy nabytek AZS-u Olsztyn)

Statystyki: http://www.ossrb.org/main/vesti/15/bdv9.jpg

Mecz pięciosetowy, ostatni set grany do 25 pkt
SerCos

Postby Chal » 27 May 2015, o 15:15

Jak się okazuje, nawet sześciosetowy, tutaj statystyki ostatniego: http://www.oscg.me/wp-content/uploads/2 ... NE-SRB.pdf

Dzisiaj o 18 drugie spotkanie.
Chal

Postby SerCos » 29 Oct 2015, o 12:59

W kontekście kwalifikacji olimpijskich oraz ewentualnie turnieju olimpijskiego w Rio jestem ciekaw jak Grbić wyobraża sobie tą reprezentację, bo nie ma co ukrywać, że to co stworzył do tej pory nie sprawdziło się.

We Francji przyzwoicie radzi sobie Bojan Janić. Może on będzie alternatywą dla któregoś z przyjmujących, zwłaszcza, że cała gra Serbów mocno opiera się na atakującym, a kuleje przyjęcie i w konsekwencji rozegranie, a także nie zostaje wykorzystany potencjał środkowych.
SerCos

Postby krzysiu » 16 Aug 2019, o 12:06

Grbić wylatuje ;)
krzysiu

Postby Mateja » 17 Aug 2019, o 13:23

Tylko kto teraz na strażaka? Raczej nie znajdą nikogo sensownego w środku sezonu reprezentacyjnego.
Mateja

Postby Noworoczny » 17 Aug 2019, o 14:00

Drukjul pisał, że Kowacz.
#muremzaheynenem
Noworoczny

Warnings: 2

Postby rafak » 20 Aug 2019, o 16:29

Kovac/Kowacz oficjalnie.

Grbic mógłby na sypę wrócić - gorzej by nie było, z szansą na poprawę ....
rafak

Previous

Return to Reprezentacje innych państw